Droši kravu pārvadājumi - Visā pasaulē

Starptautiskie kravu pārvadājumi no un uz jebkuru vietu visā pasaulē. Mūsu profesionāļu pieredze jau ir nodrošinājusi "door to door"
kravu piegādi uz un no vairāk kā 120 pasaules valstīm.

Valstis, uz kurām tiek veikti starptautiskie kravu pārvadājumi

Kravu pārvadājumi uz Britu salām

Kravu pārvadājumi uz Britu salām

Īrija, Apvienotā karaliste - Anglija, Ziemeļīrija, Skotija, Velsa

Kravu pārvadājumi uz Krieviju un NVS valstīm

Kravu pārvadājumi uz Dienvidamerikas valstīm

Sazinieties ar mums un mēs piedāvāsim jums konkurētspējīgas cenas un pieņemamus termiņus starptautiskajiem kravu pārvadājumiem.

Piedāvājam sekojošus starptautiskos kravu pārvadājumu pakalpojumus

Kravu apdrošināšana

Kravas apdrošināšana ir aktuāla jebkuram biznesam, kas saistīts ar materiālu vērtību pārvietošanu. Apdrošināta krava ir izdevīgākais veids, kā pasargāt sevi no zaudējumiem.

Noliktavu pakalpojumi

Mūsu noliktavu tīkls atrodas Rīgā un Latvijas lielākajās pilsētās ar ērtu piekļuvi visiem transporta veidiem. Plašs kravas terminālu tīkls visās Eiropas valstīs. Nodrošinām piekļuvi noliktavām visu diennakti. Pateicoties plašām noliktavas programmu iespējām veicam jebkuru dokumentu noformēšanu.

Muitas brokeru pakalpojumi

Atvieglos muitas formalitāšu kārtošanu. Visu dokumentu noformēšana, muitas procedūru kārtošana ar SIA Vervo starpniecību notiek elektroniski – jūsu laika ietaupījums.

Kabotāžas pārvadājumi

Uzņēmumi, kuri ir reģistrēti vienā no Eiropas Savienības dalībvalstīm, ir tiesīgi veikt trīs kabotāžas pārvadājumus septiņu dienu laikā tajā dalībvalstī, uz kuru tika veikts starptautiskais pārvadājums vai vienu kabotāžas pārvadājumu trīs dienu laikā dalībvalstī, kura nav kravas izkraušanas valsts.

Mūsu profesionālie un pieredzējušie konsultanti labprāt pirmajā bezmaksas konsultācijā pastāstīs vairāk par to, kā notiek starptautiskie kravu pārvadājumi un kādus loģistikas pakalpojumus mēs piedāvājam. Sadarbojoties ar Vervo, Jūs saņemsiet profesionālu bezmaksas konsultāciju, pilna spektra starptautiskos kravu transporta pakalpojumus un pilnu termināļa apkalpošanu.

Sazinieties ar mums jau tūlīt un saņemiet savu cenas piedāvājumu!

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu un atrisināt jautājumus, kas saistīti ar starptautiskajiem kravu pārvadājumiem.