Starptautiskie kravu pārvadājumi

Droši visā pasaulē!

SIA Vervo ir transporta un loģistikas uzņēmums, kas veic starptautiskos kravu pārvadājumus, kā arī piedāvājam pilna spektra loģistikas pakalpojumus, piemēram, noliktavu vai muitas brokeru pakalpojumus. Mēs veicam visa veida kravu piegādes, sākot no saliktu kravu komplektēšanas (LTL), pilnām kravām (FTL) un beidzot ar lielgabarīta kravu pārvadājumiem vai bīstamo kravu (ADR) pārvadājumiem. Starptautiskie kravu pārvadājumi SIA Vervo tiek nodrošināti atbilstoši klientu vajadzībām un vēlmēm, izvēloties optimālāko risinājumu kravas transportēšanai – gan ar sauszemes transportu, jūras transportu, gaisa transportu, kā arī pa dzelzceļu.

Kas ir starptautiskie kravu pārvadājumi?

Starptautiskie kravu pārvadājumi nozīmē jebkāda veida kravas transportēšanu no vienas valsts uz citu, izmantojot pieejamo infrastruktūru un atbilstošāko transporta veidu. Mūsu piedāvājumā ir starptautiskie sauszemes kravu pārvadājumi, jūras kravu pārvadājumi, avio kravu pārvadājumi, kā arī dzelzceļa kravu pārvadājumi. Ņemot vērā klienta vēlmes un vajadzības, tāpat arī kravas īpatnības un budžetu, mūsu profesionālie loģistikas speciālisti piemeklēs Jums izdevīgāko, ātrāko un ērtāko transportēšanas veidu, lai Jūsu starptautiskie kravu pārvadājumi tiktu veikti norunātajos termiņos.

Esat ieinteresēts?
Gadījumos, kad nepieciešami ātri un izdevīgi starptautisko kravu pārvadājumi, sazinieties ar SIA Vervo loģistikas speciālistu, lai pārrunātu iespējamos risinājumus Jūsu kravu piegādei.

Valstis, uz kurām tiek veikti starptautiskie kravu pārvadājumi

Starptautiskie kravu pārvadājumi no un uz jebkuru vietu visā pasaulē. Mūsu profesionāļu pieredze jau ir nodrošinājusi "door to door" kravu piegādi uz un no vairāk kā 120 pasaules valstīm.

Starptautiskie kravu pārvadājumi uz Baltijas valstīm

Starptautiskie kravu pārvadājumi uz Rietumeiropas valstīm

Starptautiskie kravu pārvadājumi uz Kaukāza valstīm

Starptautiskie kravu pārvadājumi uz Kaukāza valstīm

Gruzija, Armēnija, Azerbaidžāna

Starptautiskie kravu pārvadājumi uz Austrālijas un Okeānijas valstīm

Starptautiskie kravu pārvadājumi uz Skandināvijas valstīm

Starptautiskie kravu pārvadājumi uz Britu salām

Starptautiskie kravu pārvadājumi uz Britu salām

Īrija, Apvienotā karaliste - Anglija, Ziemeļīrija, Skotija, Velsa

Starptautiskie kravu pārvadājumi uz Krieviju un NVS valstīm

Starptautiskie kravu pārvadājumi uz Krieviju un NVS valstīm

Krievija, Baltkrievija, Ukraina, Kazahstāna, Moldova, Uzbekistāna, Turkmenistāna, Kirgizstāna, Tadžikistāna

Starptautiskie kravu pārvadājumi uz Dienvidamerikas valstīm

Sazinieties ar mums un mēs piedāvāsim jums konkurētspējīgas cenas un pieņemamus termiņus starptautiskajiem kravu pārvadājumiem.

Esat ieinteresēts?
Gadījumos, kad nepieciešami ātri un izdevīgi starptautisko kravu pārvadājumi, sazinieties ar SIA Vervo loģistikas speciālistu, lai pārrunātu iespējamos risinājumus Jūsu kravu piegādei.
Starptautiskie kravu pārvadājumi

Starptautiskie kravu pārvadājumi SIA Vervo

Personīgo mantu pārvadājumi ir jebkādu mantu transportēšana no punkta A līdz punktam B. Tie var būt vietējie kravu pārvadājumi Latvijā, tāpat tie var būt starptautiskie kravu pārvadājumi Eiropā, uz un no NVS valstīm vai tālākām valstīm – ASV vai Ķīnu. Visbiežāk mūsu klienti, izvēloties pakalpojumu “Personīgo mantu pārvadājumi”, transportē sadzīves mēbeles, biroja iekārtas, automašīnas, motociklus un laivas. Mēs nodrošinām, ka personīgo mantu pārvadājumi norit droši, tajā pat laikā piegādes tiek veiktas norunātajos termiņos par izdevīgām cenām, nezaudējot pārvadājuma augsto kvalitāti.

Kravu apdrošināšana

Ikviens uzņēmējs apzinās vērtību savai kravai, kas tiek nosūtīta saņēmējam, tāpēc ir svarīgi jau laicīgi novērst potenciālos finansiālos zaudējumus, kas var rasties kravai sabojājoties dažādu iemeslu dēļ. Apdrošināta krava ir izdevīgākais veids, kā pasargāt sevi no zaudējumiem un tas ir īpaši aktuāli, ja jāpiegādā trausla, ekskluzīva un vērtīga krava.

Noliktavu pakalpojumi

Mūsu noliktavu tīkls atrodas Rīgā un Latvijas lielākajās pilsētās ar ērtu piekļuvi visiem transporta veidiem. Nodrošinām plašu kravas terminālu tīklu visās Eiropas valstīs, tāpat arī ārpus Eiropas. Mūsu klientiem būs piekļuve noliktavai visu diennakti, kā arī, pateicoties plašām noliktavas programmu iespējām, veicam jebkuru dokumentu noformēšanu.

Muitas brokeru pakalpojumi

Starptautiskie kravu pārvadājumi uz Ķīnu, ASV vai Krieviju, tāpat arī pretējā virzienā, turpmāk nesagādās galvassāpes, jo mēs atvieglosim muitas formalitāšu kārtošanu. Muitas procedūras ar SIA Vervo starpniecību notiek elektroniski, tādējādi ietaupot Jūsu laiku, kuru varat veltīt savas uzņēmējdarbības pilnveidošanai.

Kabotāžas pārvadājumi

Tie uzņēmumi, kas ir reģistrēti vienā no Eiropas Savienības dalībvalstīm, ir tiesīgi veikt trīs kabotāžas pārvadājumus septiņu dienu laikā tajā dalībvalstī, uz kuru tiek veikti starptautiskie kravu pārvadājumi vai vienu kabotāžas pārvadājumu trīs dienu laikā tajā dalībvalstī, kas nav valsts, kurā paredzēta kravas izkraušana.

Starptautiskie kravu pārvadājumi ar dažādiem transporta veidiem

Starptautiskie kravu pārvadājumi biežāk jāveic ar autotransportu, taču mēs piedāvājam arī kravas transportēšanu, izmantojot kravas vilcienu, lidmašīnu vai jūras transportu, kā piemēram, prāmi vai konteineru kuģi. Lai noskaidrotu, kāds risinājums ir piemērotākais Jūsu kravai un Jūsu vajadzībām, sazinieties ar mūsu loģistikas menedžeri!
Sauszemes transports

Sauszemes transports

Sauszemes transports ir pieprasīts transportēšanas veids, kad nav jāmēro liels attālums, jo tādā veidā starptautiskie kravu pārvadājumi var notikt ātri, ērti un par optimālu cenu. Mēs piedāvājām dažāda veida transportus un piekabes, ņemot vērā kravas specifiku un izmērus. Katra mūsu kravas automašīna ir aprīkota ar izsekošanas ierīcēm, tādēļ varat būt droši, ka Jūsu starptautiskie kravu pārvadājumi tiks izpildīti atrunātajos termiņos.
Gaisa transports

Gaisa transports

Gadījumos, kad ir jāveic ekspress kravu piegādes lielos attālumos, mēs piedāvājam avio kravu pārvadājumus. Starptautiskie kravu pārvadājumi ar lidmašīnu ir ekskluzīvi un ar augstāko drošības kontroli. Kā milzīgu priekšrocību noteikti var minēt īso piegādes laiku, taču tam līdzi nāk arī augstākas izmaksas, nekā, piemēram, transportējot kravu ar jūras transportu vai dzelzceļu. Sazinoties ar mums, Jums tiks piemeklēts izdevīgākais risinājums.
Jūras transports

Jūras transports

Starptautiskie kravu pārvadājumi uz Āzijas valstīm visbiežāk tiek veikti ar jūras transportu, precīzāk, konteineru kuģiem, tādā veidā nodrošinot ekonomiskāku pārvadājumu. Ar jūras transportu var pārvadāt kravas, kurām nav būtisks piegādes termiņš. Tuvākiem kravu pārvadājumiem, piemēram uz un no Zviedrijas vai Norvēģijas mēs piedāvājam kravu pārvadājumus ar prāmi, tādā veidā nodrošinot regulāras piegādes.
Dzelzceļa transports

Dzelzceļa transports

Starptautiskie kravu pārvadājumi Eiropā un uz NVS un Āzijas valstīm ir iespējami arī ar dzelzceļa transportu. Šis transportēšanas veids ir ātrāks par jūras kravu piegādēm, tāpēc nereti klienti izvēlas konteineru vilcienus, nevis kuģus. SIA Vervo nodrošina arī visu nepieciešamo dokumentāciju, tostarp muitas deklarācijas, atļaujas un licences, kas nepieciešamas, pārvadājot bīstamu kravu (ADR) vai lielgabarīta kravu.
Esat ieinteresēts?
Gadījumos, kad nepieciešami ātri un izdevīgi starptautisko kravu pārvadājumi, sazinieties ar SIA Vervo loģistikas speciālistu, lai pārrunātu iespējamos risinājumus Jūsu kravu piegādei.

Mūsu profesionālie un pieredzējušie konsultanti sniegs Jums bezmaksas konsultāciju, kurā vairāk pastāstīs par to, kā notiek starptautiskie kravu pārvadājumi un kādi loģistikas pakalpojumi Jums būs piemērotākie. Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu un atrisināt jautājumus, kas skar starptautiskos kravu pārvadājumus.

Sazinieties ar mums jau tūlīt un saņemiet savu cenas piedāvājumu!

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv