Februāris – sveču mēnesis. Ved un ziedo!

Februāra mēnesī savu klientu vārdā ziedosim projektam “Grupu māja neatkarīgai dzīvei”, kura galvenais mērķis ir grupu mājas būvniecība jauniešiem ar smagiem fiziskās un garīgās attīstības traucējumiem. Šajā mājā jauniešiem būs iespēja dzīvot pilnvērtīgu dzīvi un saņemt kvalitatīvu aprūpi.

Iespējams, jautāsiet – kāpēc sveces?

Zīmīgi, ka šī akcija norisinās februārī – sveču mēnesī. Sveču iedegšana februārī ir viena no latviešu tradīcijām - katrs, kurš iededz sveci savās mājās, vairo gaišu un pozitīvu enerģiju.

Sveču liešana notiek projekta ietvaros. Katra svece ir izgatavota ar lielu centību un pūlēm pateicoties jauniešiem. Parafīna plākšņu laušana ir ne tikai attīstoša un nomierinoša aktivitāte, bet arī palīdz vākt finansiālos līdzekļus grupu mājas būvniecībai. 

Piedalies arī Tu!

Katra klienta vārdā, kurš februārī veiks vietējo vai starptautisko kravas pārvadājumu, mēs iegādāsimies sveci, kas kalpos kā ziedojums projektam “Grupu māja neatkarīgai dzīvei”. Kā pateicību un atgādinājumu, ka “mazs cinītis gāž lielu vezumu”, mēs nosūtīsim jums sveci, lai arī jūs vairotu gaišo enerģiju sveču mēnesī.

Piesaki kravu un ved ar Vervo!
info@vervo.lv
ej.uz/uzzinicenu
Mēs tavā vārdā ziedojam projektam “Grupu māja neatkarīgai dzīvei”
Kā pateicību par piedalīšanos akcijā, dāvinām tev sveci!

Marta sākumā veiksim apkopojumu, lai nogādātu sveces pie jums!

Ja neved kravas, bet vēlies ziedot

Pasūtīt sveces vari šeit:

Atbalstīt projektu finansiāli vari šeit: