Piekabju un puspiekabju veidi

Piekabes un puspiekabes kuras SIA Vervo izmanto

Mēs esam gatavi uzklausīt Jūsu vēlmes un rast ērtāko un piemērotāko risinājumu esošajā situācijā. Vervo transporta veidu klāsts ir gana plašs – mēs piedāvājam dažādas ietilpības un konfigurācijas transportus.

Image

Tenta automašīnas ar bortiem vai bez tiem, paredzēta iesaiņotu un sala izturīgu apjomīgu, bet vieglu kravu pārvadāšanai. Iekraušana no sāniem, augšas vai aizmugures. Atkarībā no puspiekabes augstuma un garuma ietilpība var mainīties no 110 m3 līdz 120 m3.

Image

Tenta automašīnas ar bortiem vai bez tiem, paredzēta iesaiņotu un sala izturīgu kravu pārvadāšanai. Iekraušana no sāniem, augšas vai aizmugures. Atkarībā no puspiekabes augstuma un garuma ietilpība var mainīties no 82 m3 līdz 92 m3

Kravas auto ar pilno masu līdz 7.5t
Mikroautobusi un Kravas auto ar pilno masu līdz 7.5 t var būt dažādas konfigurācijas.Atkarībā no  izmēriem var pārvadāt līdz 15 eiro paletēm un iekraušanu ar vai bez lifta.
Image

Transporta veids, kur augstums visā garumā ir vienāds. Var sasniegt līdz 3.05 m. Tiek izmantots augstākas tehnikas vai moduļu māju pārvadājumiem, kā arī vieglu , bet apjomīgu kravu pārvadājumiem (putuplasts, tukšie iepakojumi  u. c.).

Image

Paredzētas dažādu negabarīta kravu pārvadājumiem, kā piemēram, lauksaimniecības vai mežistrādes tehnikas pārvadājumiem, kā arī negabarīta izmēra metāla vai betona izstrādājumiem ar vai bez pavadošā transporta. Ir dažādu garumu platformas, kā arī ar vai bez manipulatoriem.

40' High Cube Container
Mikroautobuss ir piemērots vietējiem kravu pārvadājumiem un sīkpaku piegādei no durvīm līdz durvīm. Tiek pārsvarā izmantots steidzamu kravu piegādei.  Atkarībā no mikroautobusa  augstuma, garuma un platuma ietilpība var mainīties no 8 m3 līdz 14 m3.
Puspiekabe Jumbo/Step-frame
Tenta mašīna ar bortiem vai bez tiem, paredzēta īsu iekārtu vai tehnikas pārvadājumiem, kuras ir augstākas par standarta tenta augstumu 2.70m.
Puspiekabes savienojums ir ar augstumu 2.70m, bet pakāpiena augstums var sasniegt 3.10 m
Image
Paredzēts kravām, kuras var tikt transportētas tikai noteiktos temperatūras apstākļos. Temperatūras režīms no +25 līdz – 40 grādiem. Tiek izmantots augļu, zivju, gaļas, medikamentu u.c. kravu pārvadājumiem. Aprīkoti ar speciālām mitruma, temperatūras un atmosfēras kontroles mērierīcēm.
Image
Paredzētas lejamkravu jeb šķidro kravu pārvadājumiem. Var pārvadāt gan pienu, gan augu eļļu, kā arī ķīmiskās vielas (ADR)  Cisternas var būt ar vairākiem nodalījumiem, ļaujot pārvadāt vairākas vielas vienlaicīgi, kā arī var būt tikai viens nodalījums ar iespēju pārvadāt tikai vienu kravas veidu.

Sazinieties ar mums jau tūlīt un saņemiet savu cenas piedāvājumu!

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv