Kravu pārvadājumi ar pievienoto vērtību
Vienmēr gatavi veikt papildu jūdzi
Mūsu starptautisko kravu pārvadājumu pakalpojumu klāstā ietilpst viss, kas nepieciešams, lai Jūsu kravu efektīvi un uzticami nogādātu no punkta A līdz punktam B neatkarīgi no kravas lieluma un galamērķa.

Saņemiet atbildi uz cenas pieprasījumu 1 stundas laikā* Zinošākie loģistikas speciālisti Jums palīdzēs atrast labāko risinājumu. *atbildi stundas laikā garantējam darba dienās darba laikā 9:00-17:00

Lūdzu norādiet savu vārdu.
Lūdzu norādiet nosaukumu
Lūdzu norādiet savu e-pastu
Lūdzu norādiet telefona nr.
Invalid Input
Invalid Input
Please let us know your message.
Apstipriniet ka jūs piekrītat SIA Vervo privātuma politikai

Starptautiskie kravu pārvadājumi

SIA Vervo ir transporta un loģistikas uzņēmums, kura piedāvātos pakalpojumus raksturo vārdi – ērti, droši un izdevīgi kravu pārvadājumi. Ik dienu mēs veicam dažāda veida vietējos, piemēram, kravu pārvadājumi Rīgā, un starptautiskos auto kravu pārvadājumus pa sauszemi uz un no Eiropas un NVS valstīm, kā arī starpkontinentālos pārvadājumus uz un no Āzijas valstīm un ASV. Veicam visa veida kravu pārvadājumus – gan lielgabarīta moduļu māju pārvadājumus, gan arī trauslu ķīmisko reaģentu pārvadājumus ar temperatūras kontroli, gan arī dārgu un ekskluzīvu automašīnu pārvadājumus. Vervo piedāvātie starptautiskie kravu pārvadājumi ir palīdzējuši nogādāt preces jau vairāk nekā 8000 uzņēmumiem un individuālajiem kravu sūtītājiem. Mūsu uzkrātā pieredze, iegūtās zināšanas un uzticamie sadarbības partneri ļaus Jums būt drošiem par savas kravas nonākšanu galapunktā ar izdevīgākajiem nosacījumiem. Papildus nodrošinām arī dokumentu formēšanu, kravu uzglabāšanu, maršruta plānošanu un daudz ko citu - šāda veida individuāla pieeja ir ceļš uz ilgtermiņa sadarbību!

SIA Vervo īstenotie kravu pārvadājumi Rīgā un apkārtnē tiek organizēti īpaši rūpīgi, piedāvājot efektīvus un izdevīgus risinājumus. Transporta pārvadājumi SIA Vervo izpildījumā ir profesionāli, ērti, droši un izdevīgi. Pasūtot kravas pārvadājumu, klientiem tiek nodrošināts viss pakalpojumu klāsts, lai apmierinātu viņu vajadzības. Ar mērķi veicināt ilgtermiņa sadarbību, mēs piedāvājam klientiem pilnīgu atbalstu, nodrošinot visaptverošus transporta un loģistikas pakalpojumus.

Kas ietilpst mūsu loģistikas pakalpojumu klāstā?

Autotransporta pārvadājumi

Auto transporta pārvadājumi ir viens no populārākajiem pakalpojumiem. Starptautiskie kravu pārvadājumi ar autotransportu ir optimālākais risinājums kravu pārvadājumiem pa Eiropu vai uz un no NVS valstīm. Tāpat tiek piedāvāti kravu pārvadājumi Rīgā. Kravu pārvadājumi Rigā ir viens no pieprasītākajiem Vervo pakalpojumiem. Ņemot vērā kravas specifikāciju, kravas pārvadājumi tiek nodrošināti ar kravai atbilstošu piekabi vai puspiekabi, kas rezultējas optimālās izmaksās un ātros kravu pārvadājumos. 

Uzticamība, ērtība un izdevīgi nosacījumi - tas ir tas, ko piedāvā Vervo auto transporta pārvadājumi, veidojot pamatu veiksmīgai sadarbībai ar mūsu klientiem.

Avio kravu pārvadājumi

Starptautiskie avio kravu pārvadājumi ir ātrākais transportēšanas veids, ko iesakām gadījumos, kad nepieciešamas ekspress piegādes lielos attālumos. Avio kravu pārvadājumi ir piemēroti arī tad, kad nav iespējas veikt piegādi ar citiem transportlīdzekļiem, piemēram, uz salām.

Avio kravas pārvadājumi ietver ātrumu, precizitāti un globālo pieejamību, tāpēc avio transporta pārvadājumi ir izvēle, kad Jums ir nepieciešams, lai krava sasniegtu galapunktu ātri un droši.

Bīstamo kravu pārvadājumi

Bīstamo kravu pārvadājumi jeb ADR ir specifisks kravas veids, kas prasa zināšanas un pieredzi. Bīstamo kravu pārvadājumi tiek veikti, ievērojot visus attiecīgos noteikumus un regulējumus. Sertificētu speciālistu komanda veiks Jūsu bīstamās kravas piegādi, atbilstoši kravas bīstamības klasei – ar piemērotu transporta veidu un aprīkojumu, kas atbilst visām nepieciešamajām drošības normām.

Bīstamās kravas pārvadājumi var tikt īstenoti, izmantojot dažādus transporta veidus - auto transporta pārvadājumi, avio transporta pārvadājumi, dzelzceļa pārvadājumi. Transporta veids tiek izvēlēts, pamatojoties uz vairākiem faktoriem.

Dzelzceļa kravu pārvadājumi

Starptautiskie dzelzceļa kravu pārvadājumi ir nozīmīgs loģistikas risinājums, kas savieno Āzijas valstis ar Eiropu. Viens no iemesliem, kāpēc dzelzceļa kravu pārvadājumi ir piemērotākais risinājums tieši Jūsu kravai, ir augsts drošības līmenis, izdevīgas cenas un mazāks CO2 piesārņojums. Dzelzceļa kravu pārvadājumi ir piemēroti gan lielgabarīta kravas, gan standarta konteineru pārvadājumiem, piedāvājot klientiem izdevīgu risinājumu.

Uzticamība, ērtība un izdevīgi nosacījumi - tas ir tas, ko piedāvā Vervo dzelzceļa transporta pārvadājumi, veidojot pamatu veiksmīgai sadarbībai ar mūsu klientiem.

Jūras kravu pārvadājumi

Nereti starptautiskie kravas pārvadājumi sevī ietver lielu kravas apjomu. Tādos gadījumos jūras kravu pārvadājumi ir optimālākais risinājums, it īpaši, ja krava jāpiegādā no Ķīnas vai ASV. Izvēloties atbilstošu konteineru veidu, arī lielgabarīta kravu pārvadājumi var tikt veikti pa jūras ceļu.

Mūsu kvalitatīvie jūras kravas pārvadājumi garantē drošus un efektīvus pārvadājumus, lai jūsu krava nonāktu galamērķī bez liekām problēmām. Uzticamība, ērtība un izdevīgi nosacījumi ir tas, ko piedāvā Vervo jūras transporta pārvadājumi.

Kravu apdrošināšana

Vietējie vai starptautiskie kravu pārvadājumi vērtīgām kravām tiek veikti ar īpašu uzmanību, taču ne vienmēr kravu var 100% pasargāt. Kravu apdrošināšana, papildus jau esošajai CMR apdrošināšanai, pasargās no neparedzētiem negadījumiem – ugunsgrēka, zādzības vai citiem apstākļiem. Jūsu kravu drošība ir mums svarīga, tāpēc piedāvājam plašu kravu apdrošināšanas pakalpojumu klāstu.

Lielgabarīta kravas

Vervo komanda zina, ka lielgabarīta kravu pārvadājumi reizēm ir liels izaicinājums visiem, tāpēc lielgabarīta kravu pārvadājumi vienmēr notiek tikai pieredzējušu speciālistu pavadībā – izvēloties atbilstošu iekraušanas un izkraušanas tehniku, tāpat arī transportlīdzekli. Mūsu loģistikas speciālisti izplānos optimālāko maršrutu, kā arī noorganizēt policijas eskortu, ja nepieciešams.

Muitas brokeru pakalpojumi

Vervo misija ir dot iespēju klientiem fokusēties uz sava biznesa attīstību. Tas nozīmē, ka mēs izdarīsim visu nepieciešamo, lai klients ietaupītu gan laiku, gan finansiālos līdzekļus. Mūsu piedāvātajiem muitas brokeru pakalpojumiem ir būtiska nozīme, nodrošinot, ka jūsu starptautiskie kravu pārvadājumi norit bez problēmām. Muitas brokeru pakalpojumi atvieglos formalitāšu kārtošanu importam un eksportam uz un no trešajām pasaules valstīm.

Noliktavu pakalpojumi

Mēs piedāvājam kompleksus risinājumus kravu uzglabāšanai, pārvadājumiem un loģistikai. Mūsu noliktavu pakalpojumi ļauj klientiem ērti un efektīvi glabāt savas preces. Neatkarīgi no Jūsu kravas atrašanās vietas, noliktavu pakalpojumi ir iespējami visā pasaulē un visiem kravu veidiem. Līdzīgi kā arī kravu pārvadājumi Rīgā, klientiem ir pieejamas noliktavas, kuras atrodas daudzviet Rīgā. SIA Vervo nodrošina uzglabājamo preču uzskaiti, kravas marķēšanu, distribūciju un konsolidāciju, atkarībā no Jūsu vēlmēm un vajadzībām.

Ja nepieciešami vietējie vai starptautiskie kravu pārvadājumi, sazinies ar mums jau tūlīt! Tas notiek ātri un ērti – apraksti savu kravu, iekraušanas un izkraušanas adresi un stundas laikā ar jums sazināsies mūsu loģistikas speciālists, lai apspriestu visus ar jūsu kravas pārvadājumu saistītos jautājumus.
0
Strādājam kopš
0
Veikti pārvadājumi
0
Apmierināti klienti

Mūsu misija ir nodrošināt ātrus, ērtus un izdevīgus loģistikas risinājumus vietējiem un ārvalstu klientiem – uzņēmumiem un privātpersonām. Izmantojot augsti kvalificētu loģistikas speciālistu pieredzi un inovatīvas procesu vadības tehnoloģijas, nodrošinām individuālu pieeju katram klientam, izvēloties atbilstošākos risinājumus.


Kā savu mērķi esam izvirzījuši kļūt par tirgus līderi transporta un loģistikas nozarē Eiropā. Ik gadu arvien vairāk tam tuvojamies, sasniedzot vairāk nekā 1500 jaunu pastāvīgo klientu gadā. Mūsu klienti mūs ir novērtējuši, jo sniedzam viņiem laiku un iespēju pievērsties sev prioritārām lietām, kā piemēram, meklēt jaunus eksporta partnerus ārvalstīs. Vervo komanda izdarīs visu nepieciešamo, lai krava nonāktu galamērķī atrunātajā termiņā un ideālā stāvoklī, sākot no maršruta organizēšanas un beidzot ar kravas apdrošināšanas polises noformēšanu. SIA Vervo ir uzticams ilgtermiņa partneris, uz kuru vienmēr varat paļauties! Ar mums Jūsu transporta pārvadājumi ir drošās rokās!

Ko par mums saka klienti un sadarbības partneri?

Starptautiskie kravu pārvadājumi

Kāpēc izvēlēties tieši mūsu loģistikas pakalpojumus?

Viss nepieciešamais vienuviet

Mūsu profils nav tikai kravas pārvadājumi, bet arī dokumentācijas sagatavošana, kravu uzglabāšana un citi pakalpojumi. Tas noder kā iesācējiem, tā arī tiem, kas jau gadiem veic preču pārvadāšanu. Ietaupi laiku un atvieglo savu ikdienu, izvēloties mūs kā savu loģistikas partneri!

Drošība pirmajā vietā

Mūsu prioritāte ir droša Jūsu kravu piegāde, tāpēc ikvienu darbību veicam ar vislielāko rūpību un atbildības sajūtu. Izvēlamies uzticamus un zinošus sadarbības partnerus, kas prot reaģēt dažādās nestandarta situācijās, atrodot labākos risinājumus Jūsu kravai.

Individuāla pieeja

Kravas pārvadājumi reizēm ir nestanda, tomēr Vervo komandu atradīs risinājumu ikvienai situācijai, izmantojot mūsu gadu gaitā krāto pieredzi, profesionālās zināšanas un tehnisko nodrošinājumu. Un tas nav viss – katram klientam ir savs loģistikas menedžeris, ar kuru komunicēt par visiem neskaidrajiem jautājumiem, kas saistīti ar kravas pārvadājumu.

Kas ir Loģistikas pakalpojumi?

Loģistikas pakalpojumi SIA Vervo ļauj ietaupīt laiku un finanses. Jautāsiet – kā!? Mūsu izpratne par loģistikas pakalpojumiem ir tāda, ka, neatkarīgi no veicamo darbu apjoma, (tajā skaitā muitas formalitāšu kārtošana, noliktavu pakalpojumi, multimodālie pārvadājumi un citi pakalpojumi) mūsu klientiem tiek nodrošināta individuāla pieeja un kvalitatīvi loģistikas risinājumi. Mēs, Vervo komanda, piedāvājam pilna cikla kravu piegādes, ļaujot mūsu klientiem izbaudīt ērtības – noorganizēsim kravas iekraušanu, nokārtosim formalitātes un palīdzēsim izvēlēties labāko kravu apdrošināšanas polisi. Starptautiskie kravu pārvadājumi – ar mums tas viss būs ātri, ērti un vienkārši.

Kāpēc loģistikas un transporta pakalpojumi ar SIA Vervo ir droši?

Droši starptautiskie kravu pārvadājumi ir SIA Vervo standarts, jo mēs ne tikai uzmanām katru loģistikas procesu (piem., iekraušana, kravu marķēšana, transportēšana), bet arī laicīgi informējam mūsu klientus par to, kāds kravas iepakojums konkrētai kravai ir piemērotākais un kādu iekraušanas un izkraušanas tehniku labāk izmantot. Ja nepieciešams – mēs varam noorganizēt gan iekraušanas, gan izkraušanas tehniku ar apmācītu personālu, lai starptautiskie kravu pārvadājumi noritētu bez starpgadījumiem.

Kāpēc loģistikas un transporta pakalpojumi ar Vervo ir izdevīgi?

Izdevīgi starptautiskie kravu pārvadājumi ir iespējami, pateicoties mūsu plašajam sadarbības partneru lokam visā pasaulē. Ņemot vērā Jūsu kravas specifiku, vēlmes un vajadzības, mēs izstrādāsim īsāko un izdevīgāko maršrutu un izvēlēsimies atbilstošāko transporta veidu par vislabāko cenu. Neatkarīgi no kravas atrašanās vietas un paredzētā kravas pārvadājuma veida (avio, dzelzceļa, jūras vai autotransporta pārvadājums) starptautiskie kravu pārvadājumi var tikt veikti lūdz Jūsu durvīm (door to door) vai arī uz citu, Jūsu norādītu vietu.

Kāpēc loģistikas un transporta pakalpojumi ar Vervo ir ērti?

Jau kopš 2008. gada esam izstrādājuši ērtāko veidu, kā veikt kravu pārvadājumus ātri, vienkārši un attālināti. Mūsu ilggadējā pieredze, zināšanas, kā arī izmantotās modernās tehnoloģijas jau no pieteikuma saņemšanas brīža ļauj stundas laikā aprēķināt piemērotāko kravas transportēšanas veidu un maršrutu par visizdevīgāko cenu. Noskaidrojot Jūsu kravas vai maršruta specifiku, nodrošināsim arī muitas brokeru pakalpojumus, kravas izsekošanu vai apdrošināšanu.

Loģistikas ABC

Vai esi iesācējs transporta un loģistikas nozarē, vai pieredzējis uzņēmējs, mūsu radītā Loģistikas ABC būs labs palīgs ikvienam, kam jāveic starptautiskie kravu pārvadājumi. Mūsu ieteikumus izmanto gan jaunie, gan ilggadējie klienti, jo mēs regulāri sekojam līdzi jaunākajām aktualitātēm kravu pārvadājumu nozarē gan Latvijā, gan Eiropā, gan starptautiskā līmenī. Sazinoties ar mūsu loģistikas speciālistu, Jums tiks sniegta bezmaksas konsultācija, kuras laikā uzzināsiet, kā soli pa solim veicami vietējie vai starptautiskie kravu pārvadājumi. Ja nepieciešams, konsultēsim Jūs arī par muitas brokeru pakalpojumiem, kravu apdrošināšanas pakalpojumu, noliktavu pakalpojumiem, kā arī – kā pareizi aizpildīt CMR dokumentus! Vervo vērtības ir vērstas virzienā uz klientu vēlmēm un vajadzībām. Jau kopš 2008. gada esam vieni no uzticamākajiem starptautisko kravu pārvadātājiem Austrumeiropā, un mēs nedomājam apstāties. Ar kravu pārvadājumiem turpinām palīdzēt uzņēmējiem Igaunijā, Polijā, iespējams, pavisam drīz arī Francijā, Somijā un Apvienotajos Arābu Emirātos. Mūsu pievienotā vērtība ir gatavība vienmēr veikt papildu jūdzi – ja nepieciešams, radīsim visneparastākos un radošākos risinājumus, lai Jūsu krava nonāktu galamērķī solītajā laikā.

Jaunumi

Visi raksti
Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu un atrisināt jautājumus, kas saistīti ar kravu pārvadājumiem un citiem loģistikas pakalpojumiem.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv