Kravu pārvadājumi ar pievienoto vērtību
Vienmēr gatavi veikt papildu jūdzi
Mūsu starptautisko kravu pārvadājumu pakalpojumu klāstā ietilpst viss, kas nepieciešams, lai Jūsu kravu efektīvi un uzticami nogādātu no punkta A līdz punktam B neatkarīgi no kravas lieluma un galamērķa.

Saņemiet atbildi uz cenas pieprasījumu 1 stundas laikā* Zinošākie loģistikas speciālisti Jums palīdzēs atrast labāko risinājumu. *atbildi stundas laikā garantējam darba dienās darba laikā 9:00-17:00

Please let us know your message.
Apstipriniet ka jūs piekrītat SIA Vervo privātuma politikai
Invalid Input

Starptautiskie kravu pārvadājumi

SIA Vervo ir uzņēmums, kura piedāvātos pakalpojumus raksturo vārdi - ērti, droši, izdevīgi kravu pārvadājumi.  Mēs veicam vietējos un starptautiskos auto kravu pārvadājumus pa sauszemi uz un no Eiropas un NVS valstīm, kā arī starpkontinentālus pārvadājumus uz un no Āzijas. Piedāvājam arī pārvadājumus ar jūras, avio vai dzelzceļa transportu, kā arī labprāt palīdzēsim pārvākšanās laikā. Un tas nebūt nav viss! Nodrošinām augstas kvalitātes loģistikas pakalpojumus vairāk nekā 8000 uzņēmumiem un individuālajiem kravu sūtītājiem gadā, piedāvājot visu veidu kravu pārvadājuma pakalpojumus uz un no vairāk kā 120 pasaules valstīm. Mūsu uzkrāta pieredze un iegūtie sadarbības partneri ļaus Jums būt drošiem par savas kravas nonākšanu galapunktā par visizdevīgākajiem nosacījumiem. Papildus nodrošinām arī tādas ērtības, kā dokumentu formēšana, kravu uzglabāšana, kā arī maršrutu plānošana un sekošana līdzi, lai krava nonāktu galapunktā. Tas ir mūsu uzdevums, ko veiksmīgi pildām jau kopš 2008. gada.

Kas ietilpst mūsu loģistikas pakalpojumu klāstā?

Autotransporta pārvadājumi

Veicot starptautiskos kravu pārvadājumus ar autotransportu, vispirms nepieciešams izvērtēt iekraušanas un izkraušanas vietas, kā arī kravas specifikāciju. Mēs nodrošinām atbilstošu piekabi vai puspiekabi, kas sekmējas optimālās izmaksās un ātros kravu pārvadājumos.

Avio kravu pārvadājumi

Starptautiskie avio kravu pārvadājumi ir ātrākais transportēšanas veids, ko iesakām veikt gadījumos, kad nepieciešamas ātras piegādes lielos attālumos. Avio pārvadājumi ir piemēroti arī tad, kad nav iespējas veikt piegādi ar citiem transportlīdzekļiem.

Bīstamo kravu pārvadājumi

Sertificētu speciālistu komanda veiks starptautiskos bīstamu kravu pārvadājumus atbilstoši kravas bīstamības klasei. Mūsu transportlīdzekļu aprīkojums, transportu veidi un konstrukcija atbilst visām nepieciešamajām drošības normām.

Dzelzceļa kravu pārvadājumi

Starptautiskie dzelzceļa kravu pārvadājumi ir nozīmīgs loģistikas risinājums, savienojot Āziju ar Eiropu. Izmantojot dzelzceļa transportu, tiek nodrošināts augsts kravas drošības līmenis un izdevīgas cenas, kas ir galvenais iemesls, izvēloties dzelzceļa kravu pārvadājumus.

Jūras kravu pārvadājumi

Gadījumos, kad starptautiskie kravu pārvadājumi jāveic lielam kravas apjomam un piegādes termiņš nav svarīgs, jūras kravu pārvadājumi lielos attālumos ir visizdevīgākie. Arī lielgabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi var tikt veikti, izmantojot jūras transportu.

Kravu apdrošināšana

Starptautiskie kravu pārvadājumi tiek veikti tikai ar partneriem, kuriem ir atbilstošas apdrošināšanas polises, kā piemēram CMR. Mūsu loģistikas speciālisti, izvērtējot kravas specifiku, piedāvās Jums izdevīgākos papildu apdrošināšanas risinājumus.

Lielgabarīta kravas

Neatkarīgi no tā, vai krava ir lielgabarīta vai smagsvara, attiecīgās kravas transportēšanai tiks izmantota atbilstoša tehnika. Mūsu profesionālie loģistikas speciālisti izplānos optimālāko maršrutu, neatkarīgi no kravas pārvadājumam izmantotā transporta veida.

Muitas brokeru pakalpojumi

SIA Vervo misija ir dot iespēju mūsu klientiem fokusēties uz sava biznesa attīstību, ietaupot laiku un līdzekļus. Muitas brokeru pakalpojumi atvieglos visu muitas formalitāšu kārtošanu starptautiskajiem kravu pārvadājumiem.

Noliktavu pakalpojumi

Atbilstoši kravas parametriem, nodrošinām noliktavu pakalpojumus kravas drošai uzglabāšanai. SIA Vervo nodrošina uzglabājamo preču uzskaiti, marķēšanu un citus loģistikas procesus, atkarībā no Jūsu vēlmēm un vajadzībām.
SIA Vervo misija ir dot iespēju mūsu klientiem fokusēties uz sava biznesa attīstību, ietaupot laiku un līdzekļus. Muitas brokeru pakalpojumi atvieglos visu muitas formalitāšu kārtošanu starptautiskajiem kravu pārvadājumiem.
0
Strādājam kopš
0
Veikti pārvadājumi
0
Apmierināti klienti
SIA Vervo misija ir nodrošināt efektīvus, izdevīgus un elastīgus loģistikas risinājumus vietējiem un ārvalstu klientiem, izmantojot augsti kvalificētu loģistikas speciālistu pieredzi un inovatīvas procesu vadības tehnoloģijas. Savukārt kā savu mērķi esam izvirzījuši kļūt par tirgus līderi loģistikas un kravu transporta nozarē Latvijā. Ik gadu arvien vairāk tuvojamies mērķim, sasniedzot vairāk kā 1500 jaunu pastāvīgo klientu gadā, kas regulāri veic visa veida starptautiskos kravu pārvadājumus. Mūsu klienti mūs ir novērtējuši, jo nodrošinām iespēju fokusēties uz sava biznesa attīstību, ietaupot laiku un resursus. SIA Vervo ir uzticams transporta un loģistikas partneris, uz kuru vienmēr varat paļauties. Jūsu vietējie un starptautiskie kravu pārvadājumi tiks veikti ērti, droši un izdevīgi.

Ko par mums saka klienti un sadarbības partneri?

Starptautiskie kravu pārvadājumi

Kāpēc izvēlēties tieši mūsu loģistikas pakalpojumus?

Viss nepieciešamais vienkopus

Mēs piedāvājam ne tikai preču transportēšanu, bet arī nepieciešamo formalitāšu kārtošanu un apdrošināšanu, kā arī kravu uzglabāšanu.

Drošība pirmajā vietā

Klients un viņa krava ir mūsu prioritāte, tāpēc ikvienu darbību veicam ar vislielāko rūpību un atbildības sajūtu.

Individuāla pieeja

Risinājumu atradīsim ikvienai situācijai, izmantojot gan mūsu gadu gaitā krāto pieredzi, gan profesionālās zināšanas un tehnisko nodrošinājumu

Kas ir Loģistikas pakalpojumi?

Izmantojot SIA Vervo loģistikas pakalpojumus, Jūs ietaupīsiet ne tikai laiku, bet arī finanses. Mūsu izpratne par loģistikas pakalpojumiem ir, ka, neatkarīgi no veicamo darbu apjoma, tai skaitā muitas formalitāšu kārtošana, noliktavu pakalpojumi, multimodālie pārvadājumi un citi, mūsu klientiem tiek nodrošināts pilns serviss. Mēs, SIA Vervo, nodrošinām pilna cikla kravu piegādes pakalpojumus ar visiem papildu loģistikas pakalpojumiem, ļaujot mūsu klientiem izbaudīt ērtības. Sniedzam individuālu pieeju katram klientam, apzinot kravas pārvadājuma maršrutu, kravas izmērus un tās īpatnības, iekraušanas un izkraušanas vietu, tam nepieciešamo tehniku, kā arī veicam kravu piegādes, atbilstoši noteiktajiem termiņiem.

Kāpēc loģistikas un transporta pakalpojumi ar SIA Vervo ir droši?

Droši kravu pārvadājumi ir SIA Vervo ikdiena, jo mēs ne tikai uzmanām katru loģistikas procesu, bet arī informējam mūsu klientus par to, kāds kravas iepakojums konkrētai kravai ir vispiemērotākais un kādu iekraušanas un izkraušanas tehniku izmantot, lai kravu pārvadājumi noritētu bez starpgadījumiem. Mūsu piedāvātie kravas apdrošināšanas pakalpojumi klientiem sniegs vēl lielāku drošības sajūtu.

Loģistikas ABC

Mūsu ieteikumus, veicot starptautiskos kravu pārvadājumus, izmanto ne tikai tie, kas pirmo reizi veic kravu pārvadājumu, bet arī mūsu ilggadējie klienti, jo mēs regulāri sekojam līdzi aktualitātēm kravu pārvadājumu nozarē gan Latvijā, gan starptautiskā līmenī. Ja esat iesācējs loģistikas nozarē, tad esat nonācis īstajā vietā. Sazinoties ar SIA Vervo, mēs Jums sniegsim bezmaksas "Loģistikas ABC" konsultāciju, kurā uzzināsiet, kā soli pa solim veikt vietējos un starptautiskos kravu pārvadājumus. Piedāvājam arī konsultācijas par muitas pakalpojumiem, kravas apdrošināšanu, kravas noliktavu pakalpojumiem, kā arī CMR dokumentāciju un citiem transporta un loģistikas pakalpojumiem.

Kāpēc loģistikas un transporta pakalpojumi ar ir izdevīgi?

Izdevīgi kravu pārvadājumi SIA Vervo tiek nodrošināti, pateicoties mūsu sadarbības partneriem visā pasaulē. Atbilstoši Jūsu kravai un vēlmēm mēs izstrādāsim labāko maršrutu, izmantojot piemērotāko transporta veidu par vislabāko cenu. Neatkarīgi no kravas atrašanās vietas un paredzētā kravas pārvadājuma veida (vai tas būtu avio, dzelzceļa, kuģa vai autotransporta pārvadājums), starptautiskie kravu pārvadājumi var tikt veikti līdz Jūsu durvīm (door to door) vai arī uz Jūsu norādīto vietu.

Kāpēc loģistikas un transporta pakalpojumi ar SIA Vervo ir ērti?

SIA Vervo ekspeditoru pakalpojumi nodrošina maksimāli vienkāršus starptautiskos kravu pārvadājumu pakalpojumus. Jautāsiet, kāpēc!? Mūsu ilggadējā pieredze un izmantotās tehnoloģijas, jau sākot no pieteikuma saņemšanas brīža, ļauj stundas laikā aprēķināt piemērotāko kravas transportēšanas veidu un maršrutu, kā arī nodrošināt dokumentācijas un muitas deklarāciju sakārtošanu, kravas pārvadājuma līguma noslēgšanu un citus papildu pakalpojumus vienā piegājienā.
SIA Vervo vērtības ir vērstas uz mūsu klientu vēlmēm un vajadzībām. Jau 13 gadus esam vieni no vadošajiem līderiem gan Baltijā, gan Austrumeiropā starptautiskajos kravu pārvadājumos pa sauszemi ar autotransportu. Nodrošinām efektīvākos loģistikas risinājumos, nosakām standartus klientu apkalpošanā un ieviešam inovatīvus risinājumus. Mūsu pievienotā vērtība ir gatavība vienmēr veikt papildu jūdzi mūsu klientiem. Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu un atrisināt jautājumus, kas saistīti ar kravu pārvadājumiem un citiem loģistikas pakalpojumiem.

Jaunumi

SIA Vervo un nozares jaunumi

Kā sarkanais brīdinājums ietekmē kravu pārvadājumus?

Kā sarkanais brīdinājums ietekmē kravu pārvadājumus?

Jan 17, 2022
Šodienas laikapstākļi aiz loga ir notikums, kas gadās visai reti. Vēja ātrums 33 m/s, kas ir pielīdzināms 110-120 km/h, ir izraisījis haosu Rīgas jūras līča piekrastē un arī jūrā, kā dēļ ir izsludināts sarkanais brīdinājums – ko tas nozīmē tiem,…
Kleinbergs: dzelzceļa kravu pārvadājumos caur Latviju varētu sākties sadarbība ar Ķīnu

Kleinbergs: dzelzceļa kravu pārvadājumos caur Latviju varētu sākties sadarbība ar Ķīnu

Jan 17, 2022
Šķietami ļoti tuvu ir situācija, kad dzelzceļa kravu pārvadājumos caur Latviju varētu sākties sadarbība ar Ķīnu, sacīja VAS "Latvijas dzelzceļš" (LDz) valdes priekšsēdētājs Māris Kleinbergs. Viņš norādīja, ka pēdējā desmitgadē daudz ir runāts par…
Latvijas preču eksports pērn 11 mēnešos audzis par 23,1%, bet imports – par 29%

Latvijas preču eksports pērn 11 mēnešos audzis par 23,1%, bet imports – par 29%

Jan 11, 2022
Latvijas ārējās tirdzniecības apgrozījums faktiskajās cenās pērn 11 mēnešos sasniedzis 32,66 miljardus eiro – par 6,78 miljardiem eiro jeb 26,2% vairāk nekā 2020. gada atbilstošajā periodā. Eksporta vērtība veidoja 14,94 miljardus eiro, kas ir par…
Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu un atrisināt jautājumus, kas saistīti ar kravu pārvadājumiem un citiem loģistikas pakalpojumiem.