Izdevīgi kravu pārvadājumi

Izdevīgi pārvadājumi nezaudējot kvalitāti

SIA Vervo ir pierādījis sevi, kā vienu no vadošajiem sadarbības partneriem transporta un loģistikas nozarē, kurš, ņemot vērā uzkrāto pieredzi, nodrošina saviem klientiem augstākos apkalpošanas standartus. Lai to nodrošinātu, jau kopš 2008. gada pilnveidojam savus iekšējos standartus, ņemot vērā mūsu klientu augošās prasības pēc pakalpojumiem, kas ietver pilnu pārvadājuma ciklu par izdevīgām cenām.

Mūsu loģistikas speciālistiem ir pieejami resursi, kas nodrošina, ka neatkarīgi no piegādes vietas, mēs izveidosim atbilstošāko maršrutu, samazinot izmaksas. Sniedzot bezmaksas konsultācijas jaunajiem klientiem par viņiem nepieciešamajiem transporta pakalpojumiem, esam panākuši, ka arī kravas sagatavošanas process ir ātrāks un attiecīgi arī ieekonomējot Jūsu laiku – izdevīgāks.

Jaunajiem klientiem piedāvājam iepazīšanās cenas, bet pastāvīgajiem klientiem – atlaides, kā arī dažādus bonusus, veicinot abpusēji izdevīgu ilgtermiņa sadarbību kravu pārvadājumos.

Kāpēc sadarbība ar Vervo ir izdevīga?

Bezmaksas
konsultācijas
Pieredzējuši speciālisti nodrošinās nepieciešamo informāciju, kas uzlabos un samazinās Jūsu investēto laiku kravas dokumentācijas, iekraušanas un izkraušanas procesu apguvē.
Optimāla maršrutu un
transporta plānošana
Neatkarīgi no tā vai piegādes veicat vienā maršrutā, vai tie nepārtraukti mainās, mēs izstrādāsim izdevīgāko risinājumu Jūsu kravas piegādei.
Izdevīgi apmaksas
nosacījumi
Izvērtējot katru klientu un piedāvājot ilgtermiņa sadarbības nosacījumus, Jums ir iespēja izdevīgus tarifus nodrošināt ilgtermiņā, kopā ar izdevīgiem apmaksas nosacījumiem.
Mēs piedāvājam pilna spektra loģistikas servisu, kas ietver dažādu transporta veidu un infrastruktūru izmantošanu, nodrošinot izdevīgus kravu pārvadājumus - "no durvīm līdz durvīm" – īstenošanu.

Mūsu profesionalitāte – Jūsu priekšrocības

Vervo – tā ir komanda, kuru raksturo profesionalitāte. Pieredzējušie Vervo loģistikas speciālisti sniegs bezmaksas konsultāciju un atbilstoši Jūsu vajadzībām izvēlēsies izdevīgāko transporta risinājumu, lai Jūsu krava laikā nonāktu galamērķī.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv