Kravu pārvadājumu cenas

Saņemiet atbildi uz cenas pieprasījumu 1 stundas laikā* Zinošākie loģistikas speciālisti Jums palīdzēs atrast labāko risinājumu. *atbildi stundas laikā garantējam darba dienās darba laikā 9:00-17:00

Kontaktinformācija

Lūdzu norādiet uzņēmumu
Lūdzu norādiet savu vārdu
Norādiet savu telefona nr.
Lūdzu ievadiet e-pasta adresi

Uzkraušanas vieta

Invalid Input

Izkraušanas vieta

Invalid Input

Norādiet informāciju par kravas izmēriem vai papildus specifisku informāciju, kas paātrinās cenu piedāvājuma sagatavošanu.

Please let us know your message.
Apstipriniet ka jūs piekrītat SIA Vervo privātuma politikai

Starptautisko kravu pārvadājumu cenas

Veikt starptautiskos un vietējos kravu pārvadājumus, izmantojot SIA Vervo, ir izdevīgi, jo ikviens kravu pārvadājums tiek veikts maksimāli samazinot fiksētās izmaksas. Balstoties uz daudzu gadu pieredzi, esam izstrādājuši izdevīgus maršrutus, atrodot veidus kā ieekonomēt uz kravu transportēšanas izdevumiem. Sniedzam profesionālu bezmaksas konsultāciju jaunajiem klientiem par visa veida kravu transporta pakalpojumiem, kā arī pastāvīgajiem klientiem, ja tāda nepieciešama, piemēram, piegādājot kravas jaunos maršrutos. Piedāvājam dažādus kravu pārvadājumu pakalpojumu apmaksas veidus un termiņus. Jaunajiem klientiem piedāvājam iepazīšanās cenas, bet pastāvīgajiem klientiem – atlaides, kā arī dažādus bonusus, veicinot mūsu sadarbību starptautiskajos un vietējos kravu pārvadājumos.
Kravu pārvadājumu cenas
Viena no svarīgākajām lietām, izmantojot kravu pārvadājumu un loģistikas pakalpojumus, ir izpratne par izmaksām, kas veido kopējo – kravu pārvadājumu cenu Latvijā un starptautiskā mērogā. Tā vienmēr sastāv no fiksētajām un mainīgajām izmaksām, tāpēc precīzu cenas aprēķinu veikt caur mājaslapu ir gandrīz neiespējami. Zemāk Jūs varat iepazīties ar to, kā veidojas kravu pārvadājumu cena. Lai noskaidrotu precīzas kravu pārvadājumu un loģistikas pakalpojumu cenas, sniedzam profesionālu bezmaksas konsultāciju gan jaunajiem, gan pastāvīgajiem klientiem.

Kravu pārvadājumu cenu formula

Kravas pārvadājuma cenas formula sastāv no vairākiem mainīgajiem faktoriem. Gandrīz visi maksājumi ir atkarīgi no klienta vēlmēm un kravas īpatnībām, taču ir arī apstākļi, ko neviens nevar ietekmēt. To skaitā ir laikapstākļi, popularitāte un sezona.

KRAVAS VEIDS +

- salikta krava
- pilna krava
- lejam krava
- beram krava
- refrežerātors
- bīstama krava
- lielizmēra krava

KRAVAS IZMĒRI +

- loading meters LDM
- kravas parametri
- kravas svars

MARŠRUTS +

- maršruta garums
- maršruta virziens
- maršruta popularitāte
- sezona

Citi faktori

- samaksa ekspeditoriem
- atļaujas, licences
- apdrošināšana
- muitas formalitātes
- noliktavas pakalpojumi
- u.c.

Kā veidojas kravu pārvadājumu cenas?

Kravas pārvadājuma cenas pamats ir kravas veids. Tas, kādu kravas pārvadājuma veidu izvēlēties, ir atkarīgs no klienta vēlmēm un vajadzībām, kā arī no kravas jeb preču grupas un tās apjoma. Kravas veidi iedalās vairākās kategorijās, kas nosaka kravas pārvadājuma cenu.

 • Saliktas kravas (LTL) pārvadājuma cena ir mazākā, jo kravas apjoms ir neliels;
 • Pilnas kravas (FTL) pārvadājuma cena būs izdevīgāka, ja krava spēj aizpildīt visu transportlīdzekli;
 • Lejamkravu un beramkravu pārvadājumu cenas ir līdzvērtīgas pilnas kravas pārvadājuma cenām;
 • Refredžiratora jeb kravas pārvadājums ar speciālu temperatūras regulējumu būs dārgāks;
 • Bīstamas kravas (ADR) pārvadājuma cena ir atkarīga no bīstamības klases. Kopā tās ir 9. Jo bīstamāka krava un jo vairāk uzmanības tai nepieciešams veltīt, jo lielāks izcenojums tai būs;
 • Lielizmēra jeb negabarīta kravas pārvadājuma cena ir vislielākā, jo tam nepieciešama īpaša transportēšana un liela uzmanība gan pie iekraušanas, izkraušanas, gan pārvadāšanas.

Kravu pārvadājumi cena par km

Kā veidojas kravu pārvadājuma cena par kilometru dažādos maršrutos?

Kravas pārvadājuma cenu par kilometru
ietekmē veicamā ceļa garums, virziens un maršruta popularitāte. Balstoties uz vairāku gadu pieredzi, esam izstrādājuši labākos maršrutus par pievilcīgām cenām, lai spētu nodrošināt izdevīgus starptautiskos un vietējos kravu pārvadājumus.

Varētu domāt - jo lielāks veicamā ceļa garums, jo augstāka būs kravas pārvadājuma cena par km. Tā ne vienmēr ir realitāte. Ir daudz mainīgo, kas ietekmē kravas pārvadājuma cenu par kilometru, kā piemēram, maršruta popularitāte un sarežģītība. Arī laikapstākļi, sezona un valstu svētku dienas var ietekmēt to, kā veidojas kravas pārvadājuma cena par kilometru. Kā piemēru var minēt Ziemassvētku laiku, kad kravu pārvadājumu cenas Latvijas virzienā krītas sociālu iemeslu dēļ – Latvijā dzīvojošie šoferi vēlas tikt mājās.

Kravu pārvadājumu cenu salīdzinājums dažādos maršrutos

Latvija – Norvēģija un Latvija – Vācija

 • Šo kravu pārvadājumu cenu atšķirību nosaka maršruta sarežģītība. Veicot kravu pārvadājumu no Latvijas uz Norvēģiju, ceļš ved pa līkumainiem un kalnainiem reģioniem. Nereti arī laikapstākļi ietekmē cenu. Šis maršruts attiecīgi būs dārgāks;
 • Turpretī no Latvijas uz Vāciju aizbraukt ir daudz vienkāršāk. Maršruta ceļš ir taisns un ved pa līdzenumiem un tas nozīmē, ka kravu pārvadājumu cena par kilometru būs mazāka.

Latvija – Vācija un Latvija – Rumānija
 • Kravu pārvadājumu cenu atšķirību šajos maršrutos nosaka tā popularitāte. No Latvijas uz Vāciju pārvadājumi notiek daudz biežāk un tiek nodrošināta nepārtraukta kravu plūsma gan turpceļā, gan atpakaļ. Tas liecina, ka kravu pārvadājumu cena par kilometru būs mazāka;
 • Savukārt, maršrutā no Latvijas uz Rumāniju kravu pārvadājumu cena par kilometru būs lielāka. Tas ir tāpēc, ka kravu plūsma nav tik liela un atrast kravu no Rumānijas uz Latviju ir grūtāk.

Kā veidojas kravu pārvadājumu cenas dažādiem transportlīdzekļu veidiem?

Kravu pārvadājumu cena veidojas arī no transportlīdzekļa veida.

 • Sauszemes jeb autotransporta kravu pārvadājumu cenas ir optimāls risinājums vietējiem un starptautiskiem kravu pārvadājumiem;
 • Lētāka kravu pārvadājuma cena ir jūras kravu pārvadājumiem, taču jārēķinās, ka kravu pārvadājuma ilgums līdz ar to būs lielāks. Lielāku kravu transportēšana ir izdevīga ar konteineru kuģiem, bet mazākas kravas var nogādāt arī ar prāmi;
 • Ja kravu pārvadājums ir ļoti steidzams, iesakām izmantot lidmašīnu pārlidojumus. Tādā gadījumā gan jārēķinās, ka avio kravu pārvadājumu cena būs lielāka;
 • Dzelzceļa kravu pārvadājumu cenas ir izdevīgas, ja krava ir lielos apjomos un kravu pārvadājumam jāveic liels attālums.

Kas vēl ietekmē kravu pārvadājumu cenu?

Kravu pārvadājumu cenu veido arī kvalitatīva kravas pārvadājuma organizēšana, koordinēšana, iekraušanas un izkraušanas darbi, informācijas nodrošināšana un kontrole. Atkarībā no klienta vēlmēm un vajadzībām, kravas pārvadājuma cenai var arī pievienoties sekojoši pakalpojumi:

 • dažādas atļaujas, licences;
 • apdrošināšana;
 • muitas formalitātes;
 • noliktavas pakalpojumi;
 • u.c.
SIA Vervo uzdevums ir vienkāršot sarežģīto kravas pārvadājuma procesu, tāpēc nodrošinām visus- ar kravu pārvadājumiem un loģistiku saistītos- pakalpojumus.

Kā aprēķināt kravas pārvadājuma cenu saliktai kravai?

Kravu pārvadājumu cenas aprēķina formulu veido arī faktiskais svars, kravas izmēri un LDM (loading meter) jeb kraušanās metri. LDM norāda, kādu kravas apjomu ir iespējams iekraut vienā kravas telpas metrā. Salīdzinot LDM ar kravas svaru, lielāko rādītāju izmanto, lai noteiktu kravas pārvadājuma cenu. Ja kravai ir mazs svars, taču tā aizņem daudz vietas, kravas pārvadājuma cena var būt pat lielāka, nekā pārvadājot smagāku un izmēros mazāku kravu. Lai samazinātu kravas pārvadājuma cenu, nepieciešams precīzs iepakojums efektīvākai vietas izmantošanai. To var panākt, pareizi paletējot un pakojot kravu.

Kravu transporta pakalpojumu izmaksas

SIA Vervo ir kravu pārvadājumu uzņēmums, kas sniedz pilna servisa transporta un loģistikas pakalpojumus. Mēs piedāvājam pilna spektra loģistikas servisu, kas ietver dažādu transporta veidu un infrastruktūru izmantošanu, nodrošinot mūsu klientiem labākās cenas par kravas transporta pakalpojumiem.

Autotransporta kravu piegādes izmaksas

Kravu autotransporta pakalpojumu cenu aprēķina pēc nobraukto kilometra skaita un tranzīta laika summas

Bīstamo kravu piegādes izmaksas

Klientiem varam sniegt profesionālu konsultāciju par kravas klasifikāciju, iepakošanu, iekraušanu un transportēšanu

Jūras kravu piegādes izmaksas

Kravu pārvadājumi pa jūru ir viens no ekonomiskākajiem kravas transporta veidiem, ja piegādes laiks nav izšķirošais faktors

Dzelzceļa kravu transporta izmaksas

Dzelzceļa pārvadājumu cenu aprēķinām saskaņā ar standarta shēmu, kas garantē izdevīgu piegādi

Avio kravu transporta izmaksas

Avio kravu pārvadājumi ir izdevīgs un ātrs transportēšanas veids steidzamām kravām un precēm ar lielu pievienoto vērtību

Lielgabarīta kravas transporta izmaksas

Piedāvājam īpaši izdevīgus sadarbības noteikumus, kā arī dažādus apmaksas veidus un termiņus pastāvīgajiem klientiem

Vietējo kravu pārvadājumu cenas

Vietējie kravu pārvadājumi pārsvarā tiek veikti ar autotransportu, izmaksas tiek noteiktas pēc nobraukto kilometru skaita

Importa kravu pārvadājumu cenas

Importa kravu piegāžu izmaksas iespējams samazināt, izvēloties izdevīgāko kravas transporta maršrutu un veidu

Eksporta kravu pārvadājumu cenas

Eksporta kravu piegādes cenas nosaka eksportējamo preču galamērķis un kravas veids

Tranzīta kravu pārvadājumu cenas

Tranzīta kravu izmaksas nosaka valsts tranzīta koridora starptautiskā konkurētspēja, kā arī ģeopolitiskā situācija

Loģistikas pakalpojumu cenas

SIA Vervo ir kravu pārvadājumu uzņēmums, kas paralēli sauszemes, jūras un gaisa pārvadājumiem sniedz arī visa veida transporta un loģistikas papildpakalpojumus. Nodrošinām mūsu klientiem labākās cenas par visa veida kravas transporta papildus pakalpojumiem.

Kravu apdrošināšanas cenas

Apdrošināta krava ir izdevīgākais veids, kā pasargāt sevi no zaudējumiem, iztērējot nelielus līdzekļus

Muitas brokeru pakalpojumu cenas

Visu dokumentu noformēšana, muitas procedūru kārtošana ar SIA Vervo starpniecību notiek elektroniski – jūsu laika ietaupījums

Noliktavas pakalpojumu cenas

Ļoti izdevīgi sadarbības nosacījumi preču ilgtermiņa, kā arī īstermiņa glabāšanai noliktavā

Personīgo mantu transporta cenas

Mūsu profesionālie darbinieki uzklausīs un sniegs konsultāciju par izdevīgāko personīgo mantu pārvadājuma veidu.

Ekspress kravu transporta cenas

Steidzami kravu pārvadājumi ir izdevīgi, it seviški, ja izmanto SIA Vervo ekspress kravu transporta pakalpojumus

Kabotāžas pārvadājumu cenas

Pateicoties mūsu plašajam partneru tīklam, varam rast jūsu prasībām piemērotu risinājumu par izdevīgāko transporta cenu

Kravu izsekošanas cenas

Kravu izsekošanas pakalpojums sniedz precīzu informāciju par kravas atrašanās vietu, samazinot dīkstāves izmaksas

Kravu iekraušanas un izkraušanas cenas

Pasūtot kravas transportu pie mums, var optimizēt kravu iekraušanas un izkraušanas izmaksas

Lauksaimniecības dzīvnieku transporta cenas

Izdevīga cena lauksaimniecības dzīvnieku pārvadāšanai gan vietējos, gan starptautiskos dzīvnieku pārvadājumos

Salikto kravu transporta cenas

Veicam starptautiskos salikto kravu pārvadājumus tā, ka katram klientam ir jāapmaksā tikai viens kravas transportēšanas virziens
Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi
piedāvās izdevīgāko kravu pārvadājuma cenu

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

 • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

 • Telefons: +371 67674570

 • E-pasts: info@vervo.lv