Beramkravu pārvadājumi

Beramkravu pārvadājumi

Beramā krava ir krava, kas nav iepakota, iesaiņota vai kādā citā veidā un tiek pārvadāta brīvā formā lielos apjomos. Šie materiāli parasti ir smagi, un tie tiek pārvadāti ar dažādiem transporta līdzekļiem, piemēram, kuģiem, vilcieniem vai kravas automašīnām. Šie materiāli parasti ir ielādēti un pārvadāti savā dabiskajā veidā, kas nozīmē, ka tie nav iepakoti vai konteinerizēti.

Kas ir beramkravu pārvadājumi?

Beramā krava ir krava, kas nav iepakota, iesaiņota vai kādā citā veidā un tiek pārvadāta brīvā formā lielos apjomos. Šie materiāli parasti ir smagi, un tie tiek pārvadāti ar dažādiem transporta līdzekļiem, piemēram, kuģiem, vilcieniem vai kravas automašīnām. Šie materiāli parasti ir ielādēti un pārvadāti savā dabiskajā veidā, kas nozīmē, ka tie nav iepakoti vai konteinerizēti.

Šo kravu droša un efektīva transportēšana prasa speciālu aprīkojumu un stingru nozares standartu ievērošanu, tāpēc kravu nosūtītājiem ir jāstrādā ar pieredzējušiem un uzticamiem loģistikas pakalpojumu sniedzējiem. Šīs kravas var būt sausas vai šķidras un tās parasti tiek iekrautas un izkrautas, izmantojot speciālu aprīkojumu, piemēram, konveijerus, sūkņus un citas iekārtas.

Lielā tilpuma un svara dēļ beramkravu pārvadājumi parasti tiek veikti lielos daudzumos un tās ir būtisks starptautiskās tirdzniecības elements. Beramās kravas ir daudzu nozaru sastāvdaļa. Tās tiek izmantotas rūpniecībā, lauksaimniecībā, elektroenerģijas ražošanā un citās industrijās.

SIA Vervo ir transporta un loģistikas uzņēmums, kas specializējas visdažādāko kravu pārvadājumos – sākot no auto transportēšanas līdz pat lielgabarīta, bīstamo kravu un citiem pārvadājumiem, tajā skaitā ir arī beramkravu pārvadājumi. Beramkravu grupa sastāv no liela preču daudzuma, kas tiek transportētas bez iepakojuma. Tās var tik transportētas, izmantojot konteinerus un dažādus citus transporta veidus, kas ir paredzēti beramām kravām. 

Beramkravu pārvadājumi – ar konteineriem

Beramkravu konteineri ir piemērots risinājums šādu kravu transportēšanai tāpēc, ka tie tika izstrādāti speciāli masveida, piemēram, garšvielu vai graudu produktu transportēšanai. Taču tie var tikt izmantoti arī citiem kravas veidiem. Beramkravu konteiners, kam ir iebēršanas atveres uz jumta un izlādēšanai paredzēta rampa, ļauj viegli iekraut un izkraut beramās kravas.

Tāpat kā var tikt izmantoti dažādi transporta veidi, var tikt pārvadātas arī dažāda veida beramās kravas. 

Sausā beramkrava

Šīs kravas visbiežāk tiek transportētas ar beramkravas konteineriem, izmantojot ērtās iespējas tās iekraut un izkraut termināļos. Šis ir vispiemērotākais veids, jo sausā veidā beramkravas iekraujot vai izkraujot veidojas kaitīgi putekļi un cita veida kaitīgas vielas un lai pēc iespējas mazāk iesaistītu cilvēka resursu ir viss izveidots ar mehānismu. Vispopulārākie beramo kravu veidi ir:
 • Graudaugi,
 • Ogles,
 • Cements,
 • Mēslojumi,
 • Dolomīta šķembas,
 • Smiltis, grants,
 • Melnzeme,
 • U. c.


Šķidrā beramkrava

Šajā kategorijā ietilpst šķidrumi, piemēram, dažādas eļļas, nafta, kā arī ķīmiskas un bīstamas vielas. Tās tiek transportētas ar cisterna autotransportu, taču, lai nenotiktu neparedzēti starpgadījumi, ir jāveic rūpīgas pirms-iekraušanas pārbaudes un sagatavošanas darbi, lai, veicot kravu pārvadājumus, netiktu pieļautas kļūdas un šķidrā krava neizlītu no konteinera vai tvertnes. Vispopulārākie šķidro beramkravu veidi ir:
 • Nafta,
 • Dažādas ķīmiskas vielas,
 • Šķidrumi,
 • U. c.
Esat ieinteresēts?
Gadījumos, kad nepieciešami izdevīgi beramkravu pārvadājumi, sazinieties ar mūsu loģistikas speciālistu, lai pārrunātu iespējamos risinājumus Jūsu vietējiem vai starptautiskajiem beramkravu pārvadājumiem.
Personīgo mantu pārvadājumi

Kas ir jāievēro, kad tiek veikti beramkravu pārvadājumi?

Viens no svarīgākajiem soļiem, organizējot visdažādākā veida kravu pārvadājumus, tajā skaitā beramkravu pārvadājumus, ir pareiza iekraušanas un izkraušanas plāna izstrāde. Tas ietver piemērotu iekraušanas metožu izvēli, kravas iekraušanas secības noteikšanu un transportlīdzekļa stabilitātes nodrošināšanu visā pārvadājuma laikā.
Tālāk seko formalitāšu kārtošana un pareizās nepieciešamās dokumentācijas nodrošināšana, tostarp pavadzīmes, informācija par kravas svara atbilstību un drošības noteikumu ievērošana. Šie dokumenti ir nepieciešami, lai kontrolētu noteikumu ievērošanu un nodrošinātu ātru un ērtu muitošanas procesu.

Visbeidzot, lai nodrošinātu drošu un veiksmīgu beramkravu pārvadājumu, ir nepieciešama efektīva saziņa un komunikācija starp visām pārvadājumā iesaistītajām pusēm, tostarp nosūtītāju, pārvadātāju, valsts iestādēm un kravu apstrādes uzņēmumiem. Tas ietver pirmsnosūtīšanas plānošanu, reālā laika uzraudzību tranzīta laikā un savlaicīgu ziņošanu par jebkādām problēmām vai starpgadījumiem. 

Beramkravu pārvadājumi un to kravas tiek iedalīti vairākos veidos pēc to tilpuma masas lieluma:
•    vieglās (ρ < 600 kg/m3 koku skaidas, kūdra, u.c.),
•    vidējās (ρ = 600 -1100 kg/m3 – ogles, dažādi graudi u.c.),
•    smagās (ρ = 1100 – 2000 kg/m3 – smiltis, grants, u.c.)
•    īpaši smagās (ρ > 2000 kg/m3 – dzelzs rūda u.c..).

Ļoti svarīga ir arī pareiza beramkravu transportlīdzekļa veida izvēle. Tam ir jābūt atbilstoša izmēra un aprīkojumam piemērotam tieši tam kravas veidam, ko tas pārvadās.

Beramkravu transporta veidi:

Auto transports

Auto transports

Visbiežāk sastopamais veids, kā transportēt beramās kravas, ir, izmantojot sauszemes autotransportu. Kravas automašīnas ir elastīgs, uzticams un izdevīgs risinājums, kas nodrošina arī ērtu kravas izkraušanu, nodrošinot piegādi līdz pat jūsu durvīm.
Dzelzceļa transports

Dzelzceļa transports

Dzelzceļa transportu izmanto, lai transportētu lielus beramkravu apjomus. Uzņēmumi, veicot pasūtījumu ar kravu piegādi lielos daudzumus, visbiežāk izvēlās šo veidu, kā arī dzelzceļa transports ir viens no dabai draudzīgākajiem veidiem CO2 izmešu ziņā.
Jūras transports

Jūras transports

Šī metode ietver beramkravu transportēšanu ar specializētiem konteineriem. Jūras kravu pārvadājumi ir piemērota izvēle, kad nav nepieciešams nodrošināt steidzīgu piegādi, kā arī tādos gadījumos, kad nepieciešami kravu pārvadājumi starp tāliem reģioniem.
Lielu kravu pārkraušana ietver vairākus pasākumus, lai nodrošinātu to, ka šīs preces tiek pārvadātas droši un efektīvi. Vispirms ir pareizi jāidentificē un jāklasificē beramās kravas veids. Šī informācija palīdz kravas nosūtītājiem noteikt nepieciešamo apstrādes aprīkojumu, uzglabāšanas prasības un iespējamos apgrūtinājumus.

Beramkravu pārvadājumi - cenu ietekmējošie faktori

KRAVAS SVARS UN LIELUMS
Beramās kravas svars un lielums attiecas uz beramkravu pārvadājumu faktisko fizisko svaru un lielumu, turpretim svara lielums attiecas uz teorētisko svaru, kas aprēķināts, pamatojoties uz kravas lielumu. Pārvadātāji šos lielumus izmanto, lai noteiktu vietas daudzumu, ko krava aizņems kravas automašīnā, un līdz ar to arī nosaka aptuvenās pārvadājuma izmaksas.
KRAVAS KLASE
Kravu pārvadājumu klase ir standarta klasifikācijas sistēma, ko kravas pārvadājumu pakalpojumu sniedzēji izmanto, lai noteiktu pārvadājumu izmaksas beramkravu pārvadājumiem. Klasifikācija pamatojas uz vairākiem faktoriem, piemēram, blīvumu, kravas vērtību un apstrādes prasībām. Zemāka kravas kategorija nozīmē, ka prece ir blīva, tai ir zema vērtība un tā ir viegli kraujama, padarot to par lētāku pārvadājumu. Savukārt augstāka kravas klase norāda to, ka prece ir mazāk blīva, tai ir lielāka vērtība un tā ir grūtāk kraujama, padarot to dārgāku transportēšanai.
ATTĀLUMS
Ceļa attālums ir būtisks faktors beramkravu pārvadājumu izmaksu noteikšanā. Jo tālāks attālums, jo augstāka cena, jo degvielas un transportēšanas izdevumi pieaug līdz ar nobraukto attālumu.
Esat ieinteresēts?
Gadījumos, kad nepieciešami izdevīgi beramkravu pārvadājumi, sazinieties ar mūsu loģistikas speciālistu, lai pārrunātu iespējamos risinājumus Jūsu vietējiem vai starptautiskajiem beramkravu pārvadājumiem.

Ja jums ir nepieciešami beramkravu pārvadājumi, mēs esam šeit, lai palīdzētu. Mūsu uzņēmums specializējas beramkravu pārvadājumu organizēšanā un nodrošina drošu un efektīvu transporta risinājumu, lai jūsu kravas tiktu piegādātas laikā un bez sarežģījumiem.

Mūsu loģistikas eksperti piedāvā pilnu pakalpojumu spektru – no kravu sagatavošanas un iepakošanas līdz piegādei jebkurā galamērķī. Mēs varam organizēt beramo kravu pārvadājumus ar dažādiem transportlīdzekļiem, tostarp konteineriem, vilciena vagoniem, automašīnām un cita veida kravas transportlīdzekļiem, lai tie atbilstu jūsu individuālajām kravas vajadzībām.

Kāpēc izvēlēties mūsu pakalpojumu - beramkravu pārvadājumi?

SIA Vervo piedāvā daudz priekšrocību, kas padara mūs par ideālu partneri jūsu beramo kravu pārvadājumu vajadzībām:

 • Drošība - Mēs saprotam, ka drošība ir galvenais faktors jūsu beramkravu pārvadājumu organizēšanā. Tāpēc mēs izmantojam tikai drošus un pārbaudītus maršrutus un transportlīdzekļus, kas atbilst visiem Eiropas drošības standartiem.
 • Efektivitāte - Mēs cenšamies nodrošināt visefektīvāko risinājumu, lai jūsu kravas tiktu piegādātas ātri un izdevīgi. Mēs apzināmies, ka jūsu laiks ir vērtīgs, tāpēc mēs palīdzēsim atrast piemērotāko un ātrāko risinājumu tam, lai jūsu kravas noteiktajā galamērķī tiktu piegādātas paredzētajā laikā, un jūs tikmēr varētu koncentrēties uz sava uzņēmuma darbību un attīstību.
 • Pieredze - Mūsu komanda sastāv no pieredzējušiem un zinošiem loģistikas speciālistiem, kuri zina, kā nodrošināt to, lai jūsu beramkravu pārvadājumi tiktu veikti ar augstāko kvalitāti. Mēs strādājam ar daudziem klientiem no dažādām nozarēm, un mūsu pieredze un zināšanas palīdzēs nodrošināt, ka jūsu kravas tiek pārvadātas ar lielāko precizitāti un uzmanību.
 • Individuāli risinājumi - Mēs saprotam, ka katra uzņēmuma vajadzības ir atšķirīgas. Tāpēc mēs piedāvājam individuālu pieeju katram klientam, lai varētu izveidot risinājumu, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām.

 • Konkurētspējīgas cenas – Mēs piedāvājam konkurētspējīgas cenas beramkravu pārvadājumiem un citiem pārvadājumiem. Mēs cenšamies nodrošināt, lai jūs varētu saņemt augstas kvalitātes pakalpojumus par saprātīgām cenām.