Droši kravu pārvadājumi

Mūsu klientu drošības sajūta -
labākais novērtējums kvalitatīvam darbam

Neatkarīgi no veicamā kravas pārvadājuma uzdevuma, nodrošinam drošu kravas piegādi pateicoties mūsu speciālistu uzkrātajai pieredzei. Veicot kravu pārvadājumus ar autotransportu, vienmēr izvēlamies pārbaudītus un kvalificētus profesionāļus ar Jūsu kravai atbilstošu transportu.

Vairāk kā 10 gadu darbības laikā, gadījumos, kad Jūsu kravas pārvadājumam izmantojam mūsu partneru transporta un loģistikas tīklus, sadarbojamies tikai ar tiem, kuri šo gadu laikā ir pārbaudīti un pierādījuši sevi kā uzticami un droši partneri. 
 

Papildus drošībai izmantojam ne tikai autotransporta GPS datus, lai identificētu kravas atrašanās vietu, bet arī pēc klientu velmēm uzstādam GPS izsekošanas iekārtas arī pašai kravai. Atbilstoši klienta vajadzībām varam nodrošināt autotransporta kravu eskortu, apsardzi un apdrošināšanu. Vienmēr iespēju robežās iekļaujamies piegādes termiņos, kā arī izvēlāmies atbilstošāko tranzīta laiku jūsu sauszemes kravām.

Galvenās Vervo priekšrocības drošu kravu pārvadājumu nodrošināšanai.

Apdrošināšana
Visas ar autotransportu pārvadātas kravas ir ar CMR apdrošināšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā veicam papildus civiltiesisko apdrošināšanu.
Transports perfektā stāvoklī
Lai izvairītos no kravu piegādes kavējumiem, izmantojam autotransportu, kam tiek regulāri veiktas tehniskās pārbaudes, kā autotransportu, kas atbilst EURO 5 klasei.
Kvalificēti loģistikas speciālisti
Mūsu sniegtie kravu pārvadājumi ir droši, jo visas ar kravu pārvadājumu pakalpojumiem saistītās darbības veic atbildīgi, pieredzējuši un sertificēti profesionāļi ar lielu pieredzi transporta un loģistikas nozarē.

Mēs piedāvājam pilna spektra loģistikas servisu, kas ietver dažādu transporta veidu un infrastruktūru izmantošanu, tai skaitā nodrošinot iekšzemes un starptautiskas transportēšanas shēmas - "no durvīm līdz durvīm" – īstenošanu. Papildus drošībai un atbilstoši Jūsu vajadzībām nodrošinām kravas apsardzi visa pārvadājuma laikā, kā arī iespēju sekot līdzi kravai un tās atrašanās vietai reālajā laikā.

Mūsu profesionalitāte – Jūsu priekšrocības

Vervo – tā ir komanda, kuru raksturo profesionalitāte. Pieredzējušie Vervo loģistikas speciālisti ar prieku palīdzēs izskatīt Jūsu vajadzības un izvēlēties labāko transporta risinājumu, lai Jūsu krava droši nonāktu galamērķī.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv