Vervo – muitas brokeri, kuriem uzticēties!

Muitas brokeru pakalpojumi ir komplekss darbību kopums ar vienu mērķi –
nodrošināt augstvērtīgu preču importēšanu un eksportēšanu, kā arī tranzīta procedūras.

Ko sevī ietver muitas brokeru pakalpojumi?

SIA Vervo ir transporta un loģistikas uzņēmums, kas piedāvā pilna spektra loģistikas un kravu pārvadājumu pakalpojumus, tostarp – muitas brokeru pakalpojumus. Muitas brokeru pakalpojumi ir:

Klientu pārstāvēšana

Klientu pārstāvēšana muitas iestādēs, piesakot importa, eksporta un tranzīta procedūras, mēs par to parūpēsimies visos posmos, līdz ar to Jūs varēsiet nodarboties ar neatliekamiem darbiem, neraizējoties par formalitātēm.

Kravu deklarēšana

Saņemto vai nosūtīto kravu deklarēšana saskaņā ar prasībām. Ja nepieciešams, tiek veikta arī kravu muitošana iekšzemē un atmuitošana. Importa un eksporta deklarāciju sagatavošanu kravām, kas tiek vestas ārpus ES robežām.

Nodokļu maksājumi

Jums nebūs jārēķina nodokļu apmērs un jādomā par to veidiem. To visu ātri un profesionāli paveiks pieredzējuši muitas brokeri. Kā arī saviem klientiem sniedzam vispārēju ieskatu muitas kodu klasifikācijā.

Konsultācijas

Konsultācijas par muitas jautājumiem – ja Jums ir jautājumi vai neskaidrības, muitas brokeri tos izskaidros un palīdzēs risināt, tādējādi ietaupot Jūsu vērtīgo laiku, ko varat veltīt savas uzņēmējdarbības attīstībai.

Nodokļu aprēķināšana

Latvijā tiek piemērots ES vienoti noteiktais muitas nodoklis. Taču arī muitas nodokļi iedalās vairākos veidos. Visus nepieciešamos nodokļus aprēķinās mūsu muitas brokeri.

Kādas ir VERVO priekšrocības?

SIA Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kas ar kravu pārvadājumiem un muitas brokeru pakalpojumiem nodarbojas ikdienā profesionāli. Mūsu speciālisti palīdzēs Jums atrisināt visus jautājumus, kas saistīti ar kravu importēšanu un eksportēšanu gan Eiropas Savienībā, gan arī uz trešajām pasaules valstīm un no tām. Un, kas nav mazsvarīgi – Jūsu galvenā diennakts muitas noliktava un muitas brokeri atrodas Rīgā, bet filiāļu tīkls ir visā Latvijā.

Turklāt mēs nokārtosim visas nepieciešamās muitas formalitātes un sniegsim pilnu muitas brokera pakalpojumu paketi aviotransporta kravām.

Jūsu krava – mūsu pieredze

Ātri

Mūsu pieredzējušie muitas brokeri ikvienu situāciju atrisinās ātri un optimālā veidā

Efektīvi

Jums nekas nav jādara – uzticiet savu kravu mums, un mēs paveiksim pārējo

Droši

Muitošanas pakalpojumu sniegšanas laikā Jūsu krava glabāsies drošā apsargātā diennakts muitas noliktavā

Sazinieties ar mums jau tūlīt un saņemiet savu cenas piedāvājumu!

Mēs patstāvīgi noformēsim pilnu dokumentu paketi kravu transportēšanai, lai Jums atliktu vairāk laika Jūsu tiešā biznesa attīstīšanai. Ja vēlaties uzzināt vairāk vai saņemt bezmaksas konsultāciju, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas menedžeri, kurš ar prieku atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem un sagatavos piedāvājumu!

Loģistikas nozares jaunumi

Muitā: Par dokumentu formalitātēm jādomā laikus, lai nesanāktu pārmaksāt

Jūn 30, 2017
Arvien biežāk cilvēki paļaujas uz veiksmes faktoru biznesa problēmu risināšanā un daudzas lietas atliek uz vēlāku laiku. Nereti izrādās, ka tieši šīs mazās nianses ir tās, kuras uzņēmumam var izmaksāt visdārgāk. Vairāk par kravu pārvadājumu muitas dokumentu…
Uzsākta kravu skenēšana robežšķēršošanas vietā Terehova

Uzsākta kravu skenēšana robežšķēršošanas vietā Terehova

Mai 15, 2017
Uzsākta kravu skenēšana robežšķērsošanas vietā (RŠV) Terehova*, kur VAS Valsts nekustamie īpašumi (VNĪ) izbūvējuši kravu kontroles rentgena iekārtu. VNĪ informē, ka Terehova ir lielākā uz autoceļiem esošā robežšķērsošanas vieta ar Krievijas Federāciju.…
Mainās nosacījumi saistībā ar kravu autopārvadājumu veikšanu no Latvijas muitas noliktavām uz Krieviju

Mainās nosacījumi saistībā ar kravu autopārvadājumu veikšanu no Latvijas muitas noliktavām uz Krieviju

Dec 28, 2016
No 2017.gada 1.janvāra stāsies spēkā izmaiņas Krievijas Transporta ministrijas pavēlē Nr.301 Par īpatnību apstiprināšanu trešo valstu kravu starptautiskiem autopārvadājumiem Krievijā, kas paredz, ka tiks atcelta viena no šobrīd spēkā esošajām iespējām veikt…

Turpinot lietot lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Iepazīties ar noteikumiem. Lietošanas noteikumi.