Skip to main content

Pārvākšanās serviss

Sāc jauno dzīves posmu bez raizēm!

Transporta un loģistikas uzņēmums SIA Vervo piedāvā pārvākšanās pakalpojumus uz un no vairāk nekā 120 pasaules valstīm. Mūsu klienti ir gan privātpersonas, gan arī uzņēmumi, kuri jau no 2008.gada novērtē Vervo sniegtos pakalpojumus un to kvalitāti. Pārvākšanās serviss tiek nodrošināts, lielākoties izmantojot sauszemes transportu, tomēr Vervo var nodrošināt transportēšanu arī uz tālākiem reģioniem, izmantojot avio vai jūras transportu.

Esat ieinteresēts?

Gadījumos, kad nepieciešami droši un izdevīgi personīgo mantu pārvadājumi, sazinieties ar SIA Vervo loģistikas speciālistu, lai pārrunātu iespējamos risinājumus Jūsu kravas pārvešanai.

Personīgo mantu pārvadājumi

Kas ir pārvākšanās pakalpojumi?

Vervo pārvākšanās serviss piedāvā jebkādu mantu transportēšanu no punkta A līdz punktam B. Mēs nodrošinām gan vietējos mantu pārvadājumus Latvijā, gan starptautiskos kravu pārvadājumus Eiropā, uz un no NVS valstīm vai tālākām valstīm - ASV vai Ķīnu. Mūsu klienti biežāk izvēlas transportēt mēbeles, sadzīves iekārtas, traukus, apģērbu un citus priekšmetus. Izvēloties Vervo, mēs nodrošinām, ka mantu pārvešana norit droši, norunātajos termiņos, nezaudējot pārvākšanās servisa augsto kvalitāti. Mūsu pieredzējušie un atbildīgie darbinieki nodrošina, ka visas mantas tiek rūpīgi iepakotas un transportētas līdz galamērķim bez bojājumiem.

Vervo SIA ir uzticams un pieredzējis uzņēmums, kas nodrošina augstas kvalitātes logīstikas un pārvākšanās pakalpojumus. Mēs piedāvājam arī papildu pakalpojumus, piemēram, mantu iepakošanu, uzglabāšanu un apdrošināšanu, lai nodrošinātu, ka jūsu mantas ir drošībā visu pārvākšanās laiku. Mūsu mērķis ir nodrošināt, ka jūsu pārvākšanās pieredze ir pēc iespējas vienkāršāka un bez stresa. Ja jums ir jautājumi par mūsu pakalpojumiem, lūdzu, sazinieties ar mums, un mēs ar prieku palīdzēsim jums.

Pārvākšanās pakalpojumi

Vervo piedāvā plašu pārvākšanās pakalpojumu klāstu, lai Jūsu pārcelšanās noritētu pēc iespējas vienkāršāk un ērtāk. Vervo pārvākšanās serviss ietver sekojošus pakalpojumus:

Iepakošana, iekraušana un izkraušana

Tiek piedāvāts pilnīgs iepakošanas, iekraušanas un izkraušanas pakalpojumu klāsts. Tas nozīmē, ka klientiem nav jāuztraucas par savas mantas drošību vai iepakojuma materiālu iegādi.

Mēbeļu montāža un demontāža

Ja tiek organizēti mēbeļu pārvadājumi, tiek nodrošināta mēbeļu demontāža, saglabājot to stāvokli. Pēc mēbeļu nogādāšanas speciālisti palīdz ne tikai izkraut mēbeles, bet arī salikt tās.

Krāvēju pakalpojumi

Krāvēju pakalpojumi tiek nodrošināti jebkuram kravas pārvadājumam, gan ja tiek organizēti privāto mantu pārvadājumi, gan mēbeļu pārvadājumi u.c.

Transportlīdzekļu nodrošināšana

Tiek piedāvāti dažādi transportlīdzekļi, lai tie atbilstu klienta vajadzībām. Gadījumā, ja ir nepieciešams pārvietot dažas mantas vai visas mājas iedzīvi, speciālisti atradīs un piedāvās atbilstošu transportlīdzekli.

Kravas uzglabāšanas pakalpojumi

Ja nepieciešams, pārvākšanās ietvaros var tikt piedāvāti noliktavu pakalpojumi, lai nodrošinātu, ka mantas ir drošībā līdz tam laikam, kad tās tiks pārvestas uz jaunu dzīvesvietu. Ja tiek organizēti mēbeļu pārvadājumi, mēbeles tiek droši iepakotas un uzglabātas sausā noliktavā.

Apdrošināšanas pakalpojumi

Pārvākšanās servisa ietvaros var tikt piedāvāti apdrošināšanas pakalpojumi, lai aizsargātu mantas no neparedzētiem notikumiem, nevēlamiem riskiem vai mantu nozaudēšanas. 7. Muitošanas pakalpojumi - pārvācoties uz vai no valstīm, kas ir ārpus Eiropas Savienības, nodrošinām arī muitas brokera pakalpojumus, lai atvieglotu robežas šķērsošanu.

Esat ieinteresēts?

Gadījumos, kad nepieciešami ātrs un izdevīgs pārvākšanās serviss, sazinieties ar SIA Vervo loģistikas speciālistu, lai pārrunātu iespējamos risinājumus.

SIA Vervo pārvākšanās serviss

SIA Vervo ir transporta un loģistikas pakalpojumu uzņēmums, kas piedāvā dažādus pārvākšanās pakalpojumus (privāto mantu pārvešana, mēbeļu pārvadājumi, sadzīves tehnikas pārvadājumi, vērtīgu un senu mantu pārvešana u.c.). Mūsu speciālisti palīdzēs atrast labāko individuālo risinājumu, ņemot vērā katra klienta vajadzības. Pārvākšanas process vienmēr ir stresains un laikietilpīgs pasākums, tāpēc Vervo saviem klientiem piedāvā plašu pakalpojumu klāstu - konsultācija par pārvākšanos, iepakošana, demontāža un montāža, pārvadāšana, krāvēju pakalpojumi, apdrošināšana u.c.

Loģistika

No durvīm līdz durvīm

Pārvākšanās serviss tiek nodrošināts ar atbilstošiem transportlīdzekļiem no durvīm līdz durvīm, ņemot vērā piegādes maršrutu, kravas izmērus un klienta vajadzības. Mantu piegādes tiek veiktas gan pa sauszemi, gan pa jūru ar jūras transportu, gan arī pa gaisu un dzelzceļu. Klientam ir tikai jānorada iekraušanas un izkraušanas vieta. Nepieciešamības gadījumā Vervo piedāvā arī mantu uzglabāšanas pakalpojumus tam speciāli paredzētajās noliktavās.
Loģistika

Atbilstošs transports

Katrs pasūtījums tiek izvērtēts individuāli, ņemot vērā kravas īpašības, izmērus, mantu apjomu, maršrutu un klienta vajadzības un vēlmes. Gadījumā, ja ir nepieciešama ātra kravas piegāde, Vervo piedāvā avio kravu pārvadājumu. Ja piegādes laiks nav būtisks un mantas ir jāpiegādā, piemēram, uz ASV, tad jūras kravu pārvadājumi būs piemērotākais risinājums.
Loģistika

Profesionāli krāvēji

Vervo klientiem nav jāraizejas par to, kā viņu mantas tiks iekrautas vai izkrautas, jo pēc nepieciešamības tiek nodrošināta atbilstoša iekraušanas un izkraušanas tehnika, kā arī tiek sniegti krāvēju pakalpojumi. Uzņēmums sadarbojas tikai ar pieredzējušiem un atbildīgiem cilvēkiem, kuri uzrauga šo loģistikas posmu. Krāvēju pakalpojumi ietver atbildīgu demontāžu, izkraušanu, iekraušanu un montāžu. Katram klientam tiek sniegti individuāli kravēju pakalpojumi, kas nozīmē, ka tiek aprēķināts krāvēju skaits, aptuvenais darba laiks u.c.
Loģistika

Mantu iepakošana

Vervo piedāvā arī mantu iepakošanu. Tiek izvēlēti piemēroti iepakošanas materiāli. Parasti tiek izmantotas burbuļplēves, kartona kastes, plēves, papīrs u.c. Ja priekšmeti ir trausli vai ļoti vērtīgi, tiek izmantoti papildu aizsardzības materiāli, piemēram, putuplasts.Sadarbojoties ar Vervo, Jūs varat būt droši, ka mantas tiks iepakotas atbilstoši kravas īpašībām un lielumam.
Loģistika

Apsargātas noliktavas

Nepieciešamības gadījumā Vervo saviem klientiem nodrošina apsargātas noliktavas pakalpojumus mantu uzglabāšanai Latvijā, Eiropā un citviet pasaulē. Šie pakalpojumi tiek piedāvāti, ņemot vērā klienta vēlmes, budžetu u.c. prasības.
Loģistika

Apdrošināšana

Pārvākšanās laikā Vervo piedāvā vērtīgu mantu, ekskluzīvu mēbeļu vai dārgu mākslas priekšmetu apdrošināšanu. Tas novērsīs potenciālos finansiālos zaudējumus, ja krava tiks nozaudēta, nozagta vai sabojāta laikapstākļu dēļ, vai cietīs ceļa satiksmes negadījumā.
Vēlaties uzzināt vairāk?

Ja Jums ir nepieciešams pārvākšanās serviss, piesakiet konsultāciju pie mūsu speciālista!

Kā tiek aprēķinātas pārvākšanās servisa izmaksas?

Pārvākšanās servisa izmaksas var atšķirties atkarībā no vairākiem faktoriem un tiek aprēķinātas individuāli, ņemot vērā apstākļus, kravas apjomu un klienta vajadzības.

Attālums

Attālums starp esošo un jauno dzīvesvietu ir būtisks faktors. Jo lielāks attālums, jo lielākas būs izmaksas. Tāpat izmaksas ietekmē pieejamība pie dzīvesvietas, kā piemēram, vai iespējams piekļūt pie ēkas, uz kuru stāvu jāveic piegāde, vai ēkā ir lifts un citi apstākļi.

Kravas apjoms

Izmaksu aprēķināšanai tiek novērtēts kravas apjoms (mēbeļu pārvešana, mantu pārvešana u.c.). Jo lielāks ir kravas apjoms, jo lielākas būs izmaksas, jo pārvadājumam tiks izvēlēts lielāks transportlīdzeklis, kā arī tiks patērēts vairāk resursu (iepakošanas materiāli, darbinieki, krāvēji).

Kravas veids

Izmaksu aprēķināšanai tiek novērtēts arī kravas veids (mēbeļu pārvešana, mantu pārvešana, sadzīves tehnikas pārvešana, trauki u.c.). Piemēram, trauslu, senu vai īpaši vērtīgu priekšmetu pārvadāšanai ir nepieciešams izmantot citus iepakošanas materiālus, kas var palielināt izmaksas.

Papildu pakalpojumi

Ja klientam ir nepieciešami papildu pakalpojumi, piemēram, iepakošana, montāža, demontāža vai uzglabāšana, kam ir nepieciešami papildu darbinieki, šie pakalpojumi var palielināt kopējās izmaksas.

Apdrošināšana

Gadījumā, ja klients vēlas apdrošināt savas mantas pārvadājuma laikā pret iespējamiem bojājumiem vai zaudējumiem, tas palielinās kopējās izmaksas.

Lai precīzāk noteiktu cenu par Vervo sniegto pārvākšanās servisu, ir nepieciešams sazināties ar mūsu loģistikas speciālistu.

Vervo - ideāls pārvākšanās partneris!

Pieredze

Gadu gaitā esam uzkrājuši zināšanas, lai varētu saviem klientiem piedāvāt labākos risinājumus un drošāko pārvākšanās servisa pakalpojumu.

Ātrums

Individuāla pieeja katram klientam, kas nozīmē, ka Jūsu mantas tiks nogādātas norādītajā vietā tieši tad, kad tas nepieciešams.

Elastība

Mēs piedāvājam ne tikai transportēšanu, bet ar plānošanu un uzglabāšanu noliktavu telpās, ja tas Jums ir nepieciešams.
Esat ieinteresēts?
Gadījumos, kad nepieciešami ātrs un izdevīgs pārvākšanās serviss, sazinieties ar SIA Vervo loģistikas speciālistu, lai pārrunātu iespējamos risinājumus.

Pārvākšanās soli pa solim

Bezmaksas konsultācijas

Mūsu zinošie loģistikas speciālisti sniegs Jums bezmaksas konsultāciju par dažādiem privāto mantu pārvešanas veidiem (mēbeļu pārvešana, mantu pārvešana, sadzīves tehnikas pārvešana u.c.) un palīdzēs atrast vislabāko risinājumu.

Pārvadājumu plānošana

Zinot pārvadājamās kravas apjomu, izmērus un svaru, palīdzēsim saplānot izdevīgāko maršrutu. Lai labāk izplānotu pārvadājumu, ir nepieciešams saprast, kāds ir pārvadājuma apjoms un veids, vai tā būs personīgo mantu pārvešana, mēbeļu pārvešana, sadzīves tehnikas pārvešana u.c.

Piemērotākā loģistikas pakalpojuma izvēle

Personīgās mantas varam pārvest, izmantojot sauszemes, jūras, dzelzceļa vai gaisa transportu. Tiks piedāvāts visērtākais transporta veids.

Pārvietojamo mantu apdrošināšana (atsevišķs pakalpojums).

Izdevīgākais veids, kā pasargāt sevi no zaudējumiem, iztērējot nelielus līdzekļus, ir apdrošināšana un iegūsiet finansiālu aizsardzību pārvadājuma laikā.

Kravas iepakošana

Mūsu atbildīgie darbinieki palīdzēs ne tikai demontēt mēbeles un citas mantas, bet arī tās pareizi iepakot jau iepriekš sagatavotajos materiālos. Jums nevajadzēs nedz iegādāties materiālus, nedz demontēt, nedz arī nodarboties ar iepakošanu - par to visu parūpēsies mūsu speciālisti!

Kravas iekraušana un transportēšana

Iekraušanas un transportēšanas darbus ieplānosim un pēc nepieciešamības un iespējām veiksim Jums vēlamajā laikā un vietā.

Kravas izkraušana

Kravas izkraušanu pēc nepieciešamības un iespējām veiksim Jums vēlamajā laikā un vietā.

Nestandarta situācija? Nekādu problēmu!

Mūsu pieredzējušie speciālisti ir gatavi palīdzēt arī nestandarta situāciju gadījumā. Ja Jums nepieciešami mantu pārvadājumi ārpus Latvijas un arī Eiropas robežām, varam tos nodrošināt – mūsu piedāvājumā ietilpst: - Pārvākšanās pakalpojumi no vai uz jebkuru vietu Latvijā - Starptautiskie personīgo mantu pārvadājumi pa Eiropu, Āziju, ASV vai uz NVS valstīm.

Turklāt, lai pārvākšanās noritētu maksimāli ātri un kvalitatīvi, piedāvājam arī pārvadājumus ar aviotransportu un jūras transportu.

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu un atrisināt jautājumus, kas saistīti ar personīgo mantu pārvadājumiem.