Kravu iekraušana un izkraušana

Ja to var vest, tad to var pacelt!

Veicot vietējos vai starptautiskos kravu pārvadājumus, vienalga, vai tās būtu pāris paletes saliktai kravai vai varbūt lielgabarīta iekārta – to nepieciešams gan iekraut kustīgajā transportlīdzeklī, gan arī izkraut piegādes izkraušanas vietā. Transporta un loģistikas uzņēmums SIA Vervo vienmēr ir bijis uzticams kravu pārvadātājs, nodrošinot pilna spektra loģistikas pakalpojumus, un tajā skaitā arī kravu iekraušanu un izkraušanu gadījumos, kad nosūtītājam vai saņēmējam nav atbilstošas tehnikas vai darba spēka. SIA Vervo loģistikas menedžeri noorganizēs kraušanas pakalpojumus, piedāvājot optimālāko risinājumu, lai kravu pārvadājumi noritētu droši un raiti.

Kāpēc Jums ir nepieciešams profesionāls iekraušanas un izkraušanas serviss?

Gadījumos, kad Jūsu rīcībā nav atbilstošas tehnikas, kas var nodrošināt efektīvu un precīzu kravas iekraušanu vai izkraušanu, Vervo speciālists, balstoties uz kravas specifiku un apjomu, atradīs optimālāko risinājumu. Lai droši iekrautu vai izkrautu Jūsu kravu gadījumā, kad manuāla (cilvēkresursu izmantošana) kravas iekraušana aizņem pārāk daudz laika vai arī nav iespējama kravas svara dēļ, kravu nepieciešams pareizi sakraut uz paletēm, lai iekraušanas vai izkraušanas tehnika var pacelt kravu to nebojājot.

Kravu pārvadājumu sistēma

Piesakot kravu pārvadājumu SIA Vervo, Jūs saņemsiet bezmaksas konsultāciju, kuras laikā, balstoties uz Jūsu kravas veidu, svaru un apjomu, loģistikas speciālists izvēlēsies optimālu risinājumu iekraušanas un izkraušanas tehnikas izvēlē. Tas ir ļoti atbildīgs process kopējā pārvadājumu sistēmā un notiek tikai profesionālu speciālistu uzraudzībā, jo kravas iekraušanas un izkraušanas procesā jāpārliecinās, ka tā tiek iekrauta atbilstoši vispārpieņemtajiem standartiem. SIA Vervo parūpēsies, ka Jūsu kravu pārvadājumi noritēs ātri, droši un ērti.

Kravu iekraušana un izkraušana SIA Vervo

  • Kravu iekraušana, pārkraušana un izkraušana dzelzceļa un ostu teritorijā
  • Beramkravu iekraušana, pārkraušana un izkraušana jebkurā teritorijā
  • Lielgabarīta un smagsvara kravu iekraušana un izkraušana
  • Bīstamu kravu (ADR) iekraušana un izkraušana
  • Saliktu kravu komplektēšana un pilnu kravu kompakta iekraušana
  • Vieglo automašīnu transportēšana, nodrošinot ar iekraušanai paredzētu rampu
Jūsu Laiks

Jūsu Laiks

Neatkarīgi no kravas piegādes vietas, izmantojot mūsu sadarbības partneru loku, nodrošināsim kravas iekraušanu vai izkraušanu noteiktajā laikā un vietā.
Jūsu Ērtība

Jūsu Ērtība

Piesakot vietējo vai starptautisko kravu pārvadājumu, SIA Vervo menedžeris nodrošinās pilnu loģistikas ķēdi, un Jūsu ērtībām būs gatavs atbildēt uz neskaidriem jautājumiem arī ārpus darba laika par kravas transportēšanu.
Mūsu Zināšanas

Mūsu Zināšanas

Saņemot kravas pārvadājuma pieprasījumu, atbilstoši Jūsu kravas izmēriem un svaram, vienosimies par atbilstošākās iekraušanas un izkraušanas tehnikas nepieciešamību.
Mūsu Pieredze

Mūsu Pieredze

Kravu iekraušana ir gluži kā bērnības spēle “Tetris”, jo arī krava jāiekrauj tik kompakti, lai tā aizņemtu pēc iespējas mazāk vietas. Mūsu pieredzējušie loģistikas speciālisti ieteiks labāko risinājumu – kādā transportlīdzeklī iekraut kravu, lai Jums būtu optimālas izmaksas kravu pārvadājumiem.
Esat ieinteresēts?
Gadījumos, kad nepieciešami ātri un izdevīgi kravu pārvadājumi, sazinieties ar SIA Vervo loģistikas speciālistu, lai pārrunātu iespējamos risinājumus Jūsu vietējiem vai starptautiskajiem kravu pārvadājumiem.

Kravas iekrāvēji

Vervo piedāvā pilnu loģistikas pakalpojumu klāstu. Kravas iekraušana un izkraušana ir viens no kravas pārvadājuma posmiem, kam ir jābūt kvalitatīvam, lai prece netiktu bojāta to iekraujot vai izkraujot.

Pretsvara iekrāvēji

Pretsvara iekrāvēji (jeb autoiekrāvēji, autokāri vai dakšu iekrāvēji), ir populārākais veids, kā veikt kravas iekraušanu vai pārkraušanu. Šie iekrāvēji ir augstas veiktspējas un ar labu redzamību visos virzienos. Pacēlāja masts nodrošina līdz 7.5 m augstumu un līdz 5 t celtspēju. Ar pretsvara iekrāvējiem var iekraut un izkraut tāda veida kravas, kā eiropaletes, ruļļus, pakas, kastes un citas kravas.

Kravu iekraušana
Kravu izkraušana

Rotējošie teleskopiskie iekrāvēji

Rotējošie teleskopiskie iekrāvēji ir aprīkoti ar strēli, kas var rotēt pat 360°. Tie ir augsta līmeņa iekrāvēji, kas paredzēti specializētiem iekraušanas darbiem ierobežotā vietā, kur tiek iekrautas, pārkrautas vai izkrautas īpaši liela svara kravas. Celtspēja rotējošam teleskopiskajam iekrāvējam ir līdz 5,5 t un maksimālais pacelšanas augstums līdz 32 m.

Teleskopiskie iekrāvēji

Teleskopiskie iekrāvēji ideāli piemēroti konteineru iekraušanai ar celtspēju līdz 21 t un maksimālais pacelšanas augstums līdz 10,2m. Tos var izmantot arī gadījumos, ja kravas iekraušana norit uz nelīdzena lauka, piemēram, celtniecības vai lauksaimniecības teritorijā. Teleskopiskie iekrāvēji var tikt aprīkoti arī ar cēlējdakšām, kausiem un satvērējiem, atkarībā no kravas specifikas.

Teleskopiskie iekrāvēji
Autoiekrāvēji

Autoiekrāvēji

Viena no labākajām īpašībām autoiekrāvējiem ir tas, ka iekrāvējs spēj vienlaicīgi gan lēni braukt uz priekšu, gan arī celt kravu uz augšu. Šāda priekšrocība atļauj pārvietot kravas operatīvi un droši, nodrošinot, ka kravu iekraušana un izkraušana neaizkavē kravu pārvadājumu. Tas ir optimāls risinājums kravu iekraušanai līdz pat 10 tonnām.

Lielā iekraušanas tehnika

Lielā iekraušanas tehnika ir paredzēta gadījumiem, kad jāveic nestandarta kravas iekraušana un izkraušana, kā piemēram, moduļu mājas novietošana uz platformas vai tās precīza iekraušana galamērķī. Ņemot vērā iekrāvēja lielumu, pirms iekraušanas darbiem rūpīgi jāizplāno izvietojums teritorijā, lai kravu iekraušana būtu ērta. Tehnika var pacelt kravu līdz 48t, kā arī jāņem vērā, ka šī tehnika var pacelt kravu, kura ir viengabala.

Lielā iekraušanas tehnika

Kraušanas metru kalkulators LDM (Loading Meter)

Veicot saliktas kravas pārvadājumu, katrs klients maksā par savas kravas aizņemto vietu. Lai efektīvi izmantotu kravas telpu, tiek izmantots LDM kalkulators, kas norāda, kādu kravas apjomu iespējams iekraut vienā kravas telpas metrā. Lai kravas pārvadājuma cena būtu optimāla, nepieciešams arī pareizs iepakojums efektīvākai kravas telpas izmantošanai.

Sazinieties ar mums jau tūlīt un iegūstiet bezmaksas konsultāciju, par atbilstošāko risinājumu Jūsu kravas iekraušanai un izkraušanai!

Vervo – tā ir komanda, kuru raksturo profesionalitāte. Pieredzējušie Vervo speciālisti ar prieku palīdzēs izskatīt Jūsu vajadzības un izvēlēties labāko risinājumu.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv