Konteineru pārvadājumi

Ērtākais un izdevīgākais risinājums

SIA Vervo ir transporta un loģistikas uzņēmums, kas piedāvā visa veida konteineru pārvadājumus ar piegādi līdz pat Jūsu durvīm. Populārākais transportēšanas veids konteineru pārvadājumiem ir ar jūras transportu, kas nodrošina salikto (LCL) un pilno (FCL) jūras konteineru pārvadājumus ar piegādi no ostas līdz ostai vai no durvīm līdz durvīm. Izmantojot pieejamo infrastruktūru, iespējams veikt multimodālos konteineru pārvadājumus jūra – dzelzceļš, nodrošinot kravu pārvadājumus uz un no Āzijas, Dienvidamerikas, Ziemeļamerikas un Āfrikas.

Ko sevī ietver konteineru pārvadājumi?

Konteineru kravu pārvadājumus var veikt gan ar sauszemes transportu, gan ar kuģiem un dzelzceļa transportu, nodrošinot optimālu starptautisko kravu pārvadājumu risinājumu lielu attālumu veikšanai, bez kravas pārkraušanas no viena veida piekabes vai cisternas uz citu, jo visur tiek izmantoti standarta moduļu konteineri, saskaņā ar ISO. Konteineru izmērus var aplūkot ŠEIT.

Konteineru veidi dažādu kravu pārvadājumiem:

 • Standarta konteineri

  Kravu pārvadājumi ar standarta konteineriem notiek slēgtā kravas telpā un tas ir paredzēts gandrīz visu veidu kravu pārvadājumiem, izmantojot jūras ceļu, dzelzceļu un autoceļu. Standarta konteineriem ir dažādu lielumu ietilpība, sākot ar 11 eiropaletēm un beidzot ar konteineriem nestandarta kravām. Populārākie konteineru lielumi ir 20’, 40’ un 45’ (pēdas).
 • Atvērta tipa konteineri

  Open Top konteineri strukturāli atšķiras ar opciju noņemt jumtu un durvju balstus, kas sniedz iespēju iekraut smagsvara vai lielizmēra kravu no augšas vai priekšpuses. Pieejams ir arī Open Side konteineru tips, kas ir ar atveramu sānu malu, kas paredzēts nestandarta kravu iekraušanai ar autoiekrāvēju.
 • Refrižeratoru konteineri

  Ar šo konteineru iespējams pārvadāt medikamentus, pārtiku vai citas preču grupas, kurām nepieciešama speciāla un kontrolēta temperatūra. Iespējams nodrošināt temperatūru no +25 grādiem līdz -25 grādiem pēc Celsija. Ir pieejami 3 dažādu lielumu refrižeratoru konteineri un tie tiek pielāgoti, ņemot vērā kravas lielumu un apjomu.
 • Flat rack konteineri

  Šis konteineru veids ir paredzēts nestandarta kravu pārvadājumiem un tam ir tikai gala sienas, kas tiek izmantotas kravas nostiprināšanai. Flat Rack konteineriem ir 2 izmēri un 40’ konteiners tiek izmantots īpaši smagu un lielu kravu transportēšanai, kā piemēram, tehnisko iekārtu vai mašīnu pārvadāšanai.
 • Ventilējamie konteineri

  Ventilējamais konteineris ir paredzēts kravu piegādei un uzglabāšanai tādām preču grupām, kam nepieciešama gaisa apmaiņa, kā piemēram, graudaugu kultūra, kafijas produkti, kakao un citas preces. Šāda tipa konteineri, kas aprīkoti ar ventilācijas sistēmu, ir pieejami vienā izmērā, kas ir 20 pēdu lielums.
 • Beramkravu konteineri

  Beramkravu konteineri ir 20 pēdu lielumā un nodrošina drošu kravu transportēšanu. Šiem konteineriem ir trīs iebēršanas atveres uz jumta un kravas izkraušanai paredzēta rampa durvju vietā. Visbiežāk beramkravu konteineru pārvadājumi tiek izmantoti sēklu, garšvielu un graudaugu preču grupām.
 • Tank konteineri jeb ISO cisternas

  Šī tipa konteineru var pielīdzināt uz sauszemes sastopamajām autocisternām, jo tajos paredzēts pārvadāt dažādus šķidrumus, kā piemēram, sulas, eļļas, kā arī ķīmiskas vielas, kas pieskaitāmas pie bīstamām (ADR) kravām. Viena no priekšrocībām ISO cisternām ir lielais tilpums, kas samazina transportēšanas izmaksas.
 • Konteineris - platforma

  Konteineru platforma ir kā standarta konteineris, taču bez sānu sienām uz jumta. Visbiežāk to izmanto smagsvara un negabarīta kravām. Lai nestandarta kravu pārvadājumi, izmantojot konteineru platformas tiktu veikti droši, uz platformas atrodas speciāls aprīkojums kravas iekraušanai un izkraušanai, kā arī kravas nostiprināšanai.
Esat ieinteresēts?
Gadījumos, kad nepieciešami izdevīgi konteineru pārvadājumi, sazinieties ar mūsu loģistikas speciālistu, lai pārrunātu iespējamos risinājumus Jūsu vietējiem vai starptautiskajiem konteineru kravu pārvadājumiem.
Personīgo mantu pārvadājumi

Piedāvātie konteineru kravu pārvadājumu veidi

SIA Vervo piedāvā konteineru kravu piegādi ar visa veida konteineriem uz un no jebkuras vietas pasaulē. Mūsu loģistikas speciālists, atbilstoši Jūsu kravas veidam, ieteiks vislabāko risinājumu konteineru izvēlē un pārvadājuma veidā. Piegādāsim Jūsu kravu pēc izvēlētā transportēšanas veida – sauszemes, dzelzceļa vai jūras transporta. Piegādes laiks ir atkarīgs no kravas pārvadājuma attāluma, kā arī izmantotā transporta veida un pārvadājuma budžeta, jo, piemēram, dzelzceļa konteineru pārvadājumi būs ātrāki, bet, attiecīgi, arī izmaksas būs lielākas.

Konteineru pārvadājumi pa sauszemi
Lai nodrošinātu konteineru pārvadājumus ar jūras transportu vai dzelzceļa transportu, nepieciešams iesaistīt arī sauszemes transportu, lai konteineru nogādātu uz vai no ostas vai dzelzceļa termināļa. To nodrošina sauszemes transportlīdzekļi ar atbilstošām puspiekabēm, ko sauc par konteinervedējiem. Konteineru pārvadājumi pa sauszemi iespējami visa veida kravām, tajā skaitā ir arī bīstamas kravas (ADR), kā arī īpaši trauslas un viegli plīstošas kravas. Tas ir drošs veids, kā veikt kravu piegādi līdz nepieciešamajai vietai. Šajos gadījumos ir svarīgi atcerēties par nepieciešamajiem iekraušanas darbiem un vienībām, kas var veikt uzkraušanu uz konteinervedējiem.
Konteineru pārvadājumi pa jūru
Konteineru pārvadājumi
Vispopulārākais veids konteineru pārvadājumiem ir, izmantojot jūras transportu, jo tādā veidā iespējams piegādāt kravu uz tālākām valstīm par optimālām izmaksām, kā piemēram, uz un no ASV, Dienvidamerikas vai uz un no Ķīnas. Šāda tipa pārvadājumi ir īpaši piemēroti, ja kravu piegāde nav steidzama un nepieciešams izdevīgs risinājums. Ņemot vērā, ka šie pārvadājumi ir laikietilpīgi un ne vienmēr var izsekot to atrašanās vietai, sniedzam arī kravas izsekošanas pakalpojumus. SIA Vervo piedāvā gan salikto kravu (LCL), gan pilno kravu (FCL) konteineru pārvadājumus ar jūras transportu.
Konteineru pārvadājumi pa dzelzceļu
Dzelzceļa konteineru pārvadājumi ir ideāls risinājums ātrai un izdevīgai kravu piegādei uz Ķīnu, Krieviju un Āzijas valstīm. Pieprasītākais no šiem galamērķiem konteineru pārvadājumos pa dzelzceļu ir Ķīna, jo tieši šis jaunais “Zīda ceļš” ir ātrākais savienojums starp Eiropu un Āziju, attīstot starptautisko tirdzniecību. Vērts arī piebilst, ka tieši dzelzceļa konteineru pārvadājumi ir videi draudzīgākais transportēšanas veids, samazinot CO2 izmešus uz tonnkilometru.

Sazinieties ar mums un mēs piedāvāsim jums konkurētspējīgas cenas un pieņemamus termiņus konteineru pārvadājumiem.

Kādas priekšrocības ir konteineru pārvadājumiem?

Optimāla cena

Optimāla cena

Konteineru pārvadājumi ir ekonomiskākais veids, kā nogādāt jebkāda veida kravas lielos attālumos. Neskatoties uz to, vai jāveic kravu pārvadājumi uz Ķīnu vai no ASV – piegāde, izmantojot konteinerus, būs izdevīga un droša.
Kravas izmēri

Kravas izmēri

Viena no konteineru piegādes priekšrocībām ir kravas izmēru dažādība. Nelielas kravas iespējams sakomplektēt salikto kravu pārvadājumos (FCL), taču lielākas kravas vai nestandarta kravas transportēšanu nodrošinām ar 40’ un 45’ (pēdu), kā arī specializētajiem konteineru veidiem.
Droši pārvadājumi

Droši pārvadājumi

Standarta konteineru veidi sniedz drošu kravas transportēšanu, jo krava tiek pasargāta, pirmkārt, no bīstamiem laikapstākļiem, kas var sabojāt kravu un, otrkārt, ievērojami samazina ceļu satiksmes negadījumu skaitu, tādējādi, novēršot potenciālus kravas bojājumus.

Mūsu profesionālie un pieredzējušie loģistikas konsultanti ar Jums pārrunās it visus kravas piegādes posmus un vienosies par optimālāko risinājumu. Pie Vervo viss sākas ar bezmaksas konsultāciju, kuras laikā tiek pārrunātas vēlmes, iespējas un labākie transportēšanas veidi.

Jums ir tikai jāpiezvana, pārējo paveiksim mēs

 • Sniegsim bezmaksas konsultāciju
 • Nodrošināsim profesionālu atbalstu un konsultācijas kravas apstrādes laikā
 • Informēsim par nepieciešamajiem dokumentiem atbilstoši Incoterm 2020
 • Piedāvāsim konkurētspējīgas cenas
 • Ja nepieciešams, nogādāsim kravu no durvīm līdz durvīm
 • Nokārtosim visas formalitātes, kas saistītas ar muitu, piedāvājot mūsu profesionālo muitas brokeru pakalpojumus
 • It visos kravas piegādes posmos varēsiet saņemt precīzu informāciju par kravas atrašanās vietu

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

 • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

 • Telefons: +371 67674570

 • E-pasts: info@vervo.lv