Transporta pakalpojumi

Visas priekšrocības vienuviet

Vēlaties transportēt kravu un meklējat, kā to izdarīt ērtāk, ātrāk un vienkāršāk?
Mēs, Vervo komanda, esam gatavi Jums palīdzēt, sniedzot loģistikas un transporta pakalpojumus, kas attaisnos Jūsu vēlmes!

Kādi transportēšanas pakalpojumi tiek piedāvāti?

SIA Vervo sniedz pilna servisa kravas pārvadājumu pakalpojumus. Mūsu pieredze gandrīz 10 gadu garumā, nodrošinot augstas kvalitātes transporta pakalpojumus gan uzņēmumiem, gan privātpersonām, liks Jums justies droši. Mēs piedāvājam visa veida pilnu un saliktu kravu transporta pakalpojumus:

Transporta pakalpojumi

Importa pārvadājumi

Starptautiskie importa kravu transporta pakalpojumi

Vietējie pārvadājumi

Vietējie kravu transporta pakalpojumi
Latvijā

Eksports

Vietējie kravu transporta pakalpojumi
Latvijā

Tranzīts

Tranzīta kravu transporta pakalpojumi uz NVS un ES valstīm.
Esiet ieinteresēts? Sazinieties ar mums un saņemiet tieši Jums pielāgotu piedāvājumu!

Kravas pārvadājumi ar Vervo – visas priekšrocības vienuviet

Mūsu uzņēmuma centrā esat Jūs, mūsu klients, un Jūsu vēlmes, tāpēc esam gatavi sniegt kvalitatīvākos transporta un loģistikas pakalpojumus gan uzņēmējiem, gan privātpersonām, ikkatram atņemot ar kravas pārvadāšanas jautājumiem saistītās galvassāpes! Esam līderi četros būtiskos aspektos, un tie ir:

Drošība

Profesionāli speciālisti

Profesionāli speciālisti

Visas ar transporta pakalpojumiem saistītās darbības veic atbildīgi, pieredzējuši un sertificēti speciālisti ar lielu pieredzi savā jomā.

Izdevīgums

Pārvadājumu plānošana

Pārvadājumu plānošana

Vervo darbinieki vienmēr zinās, kādi transporta veidi, maršruti un piegādes laiki Jūsu kravai būs lētākie un izdevīgākie.

Daudzveidība

Pilna spektra loģistikas serviss

Pilna spektra loģistikas serviss

Mēs sniedzam pilna spektra loģistikas servisu, ietverot dažādu infrastruktūru izmantošanu, tādējādi nodrošinot Jums labāko cenu par transportēšanas pakalpojumiem.

Individualitāte

Bezmaksas konsultācijas

Bezmaksas konsultācijas

Jautājumu gadījumā Jums ne par ko nav jāuztraucas, jo mūsu darbinieki vienmēr ir gatavi Jums sniegt bezmaksas konsultācijas par jebkuru jautājumu, kas saistīts ar kravu transporta vai loģistikas pakalpojumiem. Jūs konsultēs personīgais menedžeris, kurš arī kravas transportēšanas laikā Jūs informēs par kravas atrašanās vietu un stāvokli.

Īpašs plāns tieši Jums

Kravas maršrutu plānošana vienmēr ir laikietilpīgs process, un ne visiem tas ir pa spēkam, tāpēc Vervo ir gatavs Jums palīdzēt! No piedāvājuma līdz pirkumam ir pāris soļi. Kā tas izdarāms? Jums jāveic šīs darbības:
Ienāciet
Ienāciet Vervo mājaslapā, apskatiet piedāvājumu un piezvaniet mūsu konsultantam, lai noskaidrotu, kādi transporta veidi, maršruti un transporta pakalpojumi ir iespējami.
Atrodiet
Kopā ar konsultantu vai, vadoties pēc cenu piedāvājuma, atrodiet īsto piedāvājumu Jūsu kravas pārvadāšanai.
Nokārtojiet
Nokārtojiet dokumentus par kravas pārvešanu, saskaņojot izvešanas un piegādes datumu, laiku un vietu.
SIA Vervo ir augstas kvalitātes kravas pārvadāšanas uzņēmums ar ilgstošu pieredzi savā jomā, darbības centrā nostādot profesionalitāti, kvalitāti un klientus.

Sazinieties ar mums jau tūlīt un saņemiet savu cenas piedāvājumu!

Mūsu komandā strādā profesionāli speciālisti, kuri ir gatavi palīdzēt atrisināt jebkurus ar kravas transporta pakalpojumiem saistītus jautājumus. Neatkarīgi no tā, kādi transporta veidi Jūs interesē, sazinieties ar mums jau tūlīt un saņemiet cenu piedāvājumu, kas neliks vilties!

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv