Kā kļūt par labu loģistikas speciālistu?

Kā kļūt par labu loģistikas speciālistu?

Esam aizvadījuši kārtējo Ēnu dienas virtuālo mācību ekskursiju SIA Vervo, šoreiz Rīgas Tehniskās koledžas audzēkņiem. Šajā ekskursijā piedalījās 23 ekskursanti un mūs ļoti iepriecināja lielā atsaucība un interese, kā arī jautājumi par prakses iespējām. Jau esam iepriekš minējuši par to, ka vienmēr gaidām pieteikumus uz prakses vietām, lai, iespējams, Jūs kļūtu par mūsu nākotnes kolēģi.

Darba laiks maija brīvdienās

Darba laiki maija brīvdienām

Darba laiks maija brīvdienās:
P. 03.05.2021 - 9:00 - 17:00
O.04.05.2021 - Brīvs
T. 05.05.2021 - 9:00 - 17:30
C.06.05.2021 - 9:00 - 17:30
P.07.05.2021 - 9:00 - 17:30
S.08.05.2021 - 9:00 - 17:00

SIA Vervo talko gan lieli, gan mazi!

SIA Vervo talko gan lieli gan mazi!

SIA Vervo komanda iepriekšējo nedēļas nogali aizvadīja darbīgi, palīdzot sakopt apkārtni Latvijas Lielās talkas ietvaros, katram atrodoties savā Latvijas vietā. Mūsu kolēģi cītīgi talkoja, kur nu kurš atradās – cits tepat, Rīgā, cits Jūrmalā, Saulkrastos vai Ērgļos un cits Rēzeknē – un iemūžinājām to fotogrāfijās, lai apvienotos vismaz virtuāli. Mūsu darbinieki regulāri piedalās talkā, jo mēs esam par tīru apkārtni un vietu, kur paši dzīvojam, un nav iespējams attīstīt uzņēmumu, ja neesam spējīgi sakopt apkārtni ap sevi.

Koka moduļu māju eksports turpina attīstību

Koka moduļu māju eksports turpina attīstību

Piektdienas noskaņās pie šīs, pievienotās bildes prātā nāk vien Edgara Liepiņa izdziedātie vārdi: “Mežā būdiņu tev celšu, celšu, kur mums abiem apmesties”. Bet, par kādu būdiņu šoreiz ir runa?

Transporta un loģistikas uzņēmums SIA Vervo katru dienu veic vairāk par 200 kravu pārvadājumiem gan pa Latviju, gan arī pa visu pasauli. Lielgabarīta un smagsvara kravas transportēšana ir viens no pieprasītākajiem SIA Vervo pakalpojumiem, kā piemēram, koka moduļu mājas un paneļu mājas.

Kas jāievēro, veicot lielgabarīta vai smagsvara kravas pārvadājumu?

Kas jāievēro, veicot lielgabarīta vai smagsvara kravas pārvadājumu?

Lielgabarīta un smagsvara kravas tiek dēvētas par nestandarta kravām, jo izmēra vai svara dēļ tās nevar pārvadāt standarta tentos. Visbiežāk lielgabarīta kravu pārvadājumiem nepieciešamas dažāda veida platformas, kā arī speciālas atļaujas, un tas prasa ļoti atbildīgu organizēšanu, kā piemēram, jāpārbauda, vai maršrutā nav tilti, kuru augstums neļauj drošu transportlīdzekļa izbraukšanu. Lai lielgabarīta kravu pārvadājumi tiktu veikti ātri un droši, vispirms nepieciešams veikt saskaņošanas darbus ar atbildīgajām instancēm un veikt atbilstošu dokumentāciju. Pēc tam seko maršruta piemeklēšana, rūpīgi izplānota lielgabarīta kravas iekraušana, kravas nogādāšana galamērķī un tās izkraušana. Lielgabarīta kravu pārvadājumi bieži vien tiek veikta ar pavadošo transportu, lai nodrošinātu ceļu satiksmes drošību.

Kas vieno SIA Vervo un Āgenskalna Valsts ģimnāziju?

Kas vieno SIA Vervo un Āgenskalna Valsts ģimnāziju?

Ikdienā, strādājot vienā no vadošajiem transporta un loģistikas uzņēmumiem Latvijā, SIA Vervo, atskārtām, ka mums ir trīs dažāda vecuma Āgenskalna Valsts ģimnāzijas absolventi – SIA Vervo dibinātājs, līdzīpašnieks un direktors- Māris Dreimanis, SIA Vervo biznesa attīstības vadītājs- Andris Žīgurs un SIA Vervo mārketinga projektu vadītāja- Paula Beķere. Ņemot vērā to, ka SIA Vervo aktīvi piedalās Latvijas izglītības procesu attīstībā, arī mēs nolēmām dalīties ar savu vidusskolas pieredzi un ieteikumiem Āgenskalna Valsts ģimnāzijas tagadējiem skolēniem, kā arī Jums, mūsu lasītājiem.

Stena Line papildina Baltijas jūras floti

Stena Line papildina Baltijas jūras floti

Baltijas jūras floti papildinās jauns prāmis, informē kuģniecības kompānijā Stena Line.

Sākotnēji 186 metrus garais Visentini RoPax prāmis Stena Livia aprīļa vidū piebiedrosies prāmim Stena Flavia un kursēs maršrutā Nīnashamna-Ventspils. Vēlāk šī gada laikā, abi prāmji tiks novirzīti maršrutā Trāveminde-Liepāja, palielinot kapacitāti šajā maršrutā par 40%, un un saīsinot arī pārbrauciena laiku no 27 uz 20 stundām.

Konteineru krīze pasaulē

Konteineru krīze pasaulē

Mūsu klienti, kuri importē preces no Ķīnas, ir saskārušies ar to, ka jūras konteineri pašlaik nav pieejami tādos apjomos, kā vajadzētu. Šo situāciju varētu nosaukt par jūras kravu pārvadājumu krīzi, kas, gluži kā Covid-19 pandēmija, izpletusies globālā līmenī, raisot arī citus izaicinājumus uzņēmējiem un starptautisko kravu pārvadātājiem. Transporta un loģistikas uzņēmums SIA Vervo ir apkopojis visus ar konteineru krīzi saistītos jautājumus, lai atbildētu Jums – kāpēc jūras piegādes tagad ir tik dārgas?

Priecīgas lieldienas no SIA Vervo!

Priecīgas lieldienas no SIA Vervo!

Klāt ir Lieldienu nedēļa, kad mitoloģiskajam tēlam – Lieldienu zaķim, tāpat kā transporta un loģistikas uzņēmumam SIA Vervo, jāveic ātri un droši starptautiskie kravu pārvadājumi. Lieldienu zaķis, tāpat kā Ziemassvētku vecītis, veic loģistikas procesus, tikai šajā gadījumā, veicot olu piegādi visiem pasaules bērniem un, arī dažiem lielajiem. Olu krāsošana, slēpšana un meklēšana Lieldienu rītā izvērsusies par jautru tradīciju ģimenes lokā, atzīmējot pavasara saulgriežus.

Virtuālā mācību ekskursija SIA Vervo

Virtuālā mācību ekskursija SIA Vervo

Šī gada 26.marts bija zīmīgs ar to, ka tika aizvadīta pirmā transporta un loģistikas uzņēmuma SIA Vervo ēnu diena neierastā formātā. Ja citus gadus skolēni varēja būt klātesoši, atnākot pie mums ciemos uz biroju un aprunāties ar visiem kolēģiem, tad šogad, Covid-19 ierobežojumu dēļ, nācās izmantot digitālo alternatīvu, lai pastāstītu par loģistikas speciālista reālo darba vidi.

Kā Suecas kanālā iesprūdušais konteinerkuģis ietekmē kravu pārvadājumu nozari?

Kā Suecas kanālā iesprūdušais kuģis ietekmē kravu pārvadājumu nozari?

SIA Vervo sadarbības partneriem noteikti nav garām paskrējis pēdējā laika notikums, kas iespējams atstās ievērojamu iespaidu uz starptautisko kravu pārvadājumu nozari. Pirms vairākām dienām pasaules nozīmīgākajā Suecas kanālā, kas savieno Eiropu un Āziju, sagriezās viens no lielākajiem konteineru kuģiem pasaulē, iestrēgstot uz sēkļa. Kā vērtē eksperti, šis traģikomiskais notikums atgādina pludmalē izskalotu vali, taču šajā gadījumā tas apdraud visu pasaules tirdzniecību, jo iestrēgušais konteineru kuģis var izraisīt kravu īpašniekiem sāpīgu domino efektu.

LAFF un RTU pētījums Latvijas transporta uzņēmumiem

LAFF un RTU pētījums Latvijas transporta uzņēmumiem

LAFF jeb Latvijas nacionālā kravas ekspeditoru un loģistikas asociācija kopā ar RTU Starptautisko ekonomisko sakaru institūtu uzsākuši vairāku pētījumu sēriju ar mērķi uzlabot transporta un loģistikas nozares attīstību. Pētījuma pirmais posms ietver autotransporta dīkstāves izmaksu noteikšanu. Kā vēsta LAFF, tad šī konkrētā pētījuma rezultātā tiks veiksmīgāk analizēti infrastruktūras elementi, kā arī apzinātas esošās problēmas transporta nozarē.

TOP 5 maršruti importā un eksportā

TOP 5 maršruti importā un eksportā

SIA Vervo ir transporta un loģistikas uzņēmums, kas jau 13 gadus piedāvā ekonomiski izdevīgākos maršrutus, lai starptautiskie kravu pārvadājumi tiktu nodrošināti visīsākajos piegāžu termiņos par optimālām cenām. Pāris dienu laikā veiksim "door to door" jeb piegādi līdz Jūsu durvīm pat no Ķīnas, izmantojot avio kravu pārvadājumus. Ņemot vērā, ka SIA Vervo piedāvā visus ar loģistiku saistītos pakalpojumus, arī ārzemēs Jūs varat veikt muitas procedūras, apdrošināt, glabāt preces noliktavās, pateicoties mūsu sadarbības partneriem visā pasaulē.

Digitālas automatizētas sistēmas ieviešama ļauj līdz trīs reizēm samazināt kravu apkalpošanas laiku Rīgas ostā

Digitālas automatizētas sistēmas ieviešama ļauj līdz trīs reizēm samazināt kravu apkalpošanas laiku Rīgas ostā

SIA "Rīgas Universālais termināls" (RUT) ir pirmais no Rīgas ostas termināļiem, kur pilotprojekta ietvaros no š.g. 1. marta dokumentu aprite autotransporta beramkravām notiek tikai digitāli, savukārt kravas automašīnu iekļūšana, kā arī apkalpošana termināļa teritorijā - pilnībā automatizēti. Tas ir rezultāts pērn uzsāktajai Rīgas ostas procesu digitalizācijai, kur kā viens no pirmajiem soļiem tiek izstrādāta un ostā ieviesta automatizēta, autonoma caurlaižu sistēma. Darbu ietvaros paredzēts arī digitalizēt dokumentu apriti kravu pārvadāšanai uz ostas termināļiem, kā arī automatizēt personu un kravu iekļūšanu ostas teritorijā.

Lielbritānijas valdība nosaka jaunus piemērošanas termiņus atsevišķu ES kravu kontroles pasākumiem

Lielbritānijas valdība nosaka jaunus piemērošanas termiņus atsevišķu ES kravu kontroles pasākumiem

Lielbritānijas valdība ir pārskatījusi iepriekšējā gadā noteiktos termiņus, kādos tika plānots piemērot prasības noteiktu ES preču kravu kontrolēm. Izmaiņas Lielbritānijas valdība pamato ar situāciju, uzņēmumiem pielāgojoties jaunajām prasībām saistībā ar Lielbritānijas izstāšanos no ES, ko ietekmē arī Covid-19 infekcijas izplatība.

Autotransporta kravu pārvadājumi vēl jaudīgāki

Autotransporta kravu pārvadājumi vēl jaudīgāki

Transporta un loģistikas uzņēmumu SIA Vervo jau 13 gadus raksturo vārds “attīstība”. Šo gadu laikā Vervo grupa ir pierādījusi sevi kravu pārvadājumu nozarē, sniedzot augstas kvalitātes transporta un loģistikas pakalpojumus gan privātpersonām, gan uzņēmumiem. Mūsu klienti un sadarbības partneri mūs ir novērtējuši, tāpēc turpinām uzņēmuma attīstību, atverot jaunas filiāles Latvijā un ārzemēs, kā arī iegādājoties jaunus kravas transportlīdzekļus, lai kravu pārvadājumi tiktu veikti vēl ātrāk, izdevīgāk un drošāk.

Četru dienu FIATA seminārs

Četru dienu FIATA seminārs

Transporta un loģistikas uzņēmums SIA Vervo ir biedrs Latvijas nacionālās kravas ekspeditoru un loģistikas asociācijai. Jau kopš 2018.gada mēs, SIA Vervo, kopā ar citiem LAFF biedriem aktīvi iesaistāmies kravu pārvadājumu nozares attīstībā ne tikai Latvijā, bet arī pasaules mērogā.

SIA Vervo sveic Starptautiskajā sieviešu dienā!

SIA Vervo sveic Starptautiskajā sieviešu dienā!

Šodien, 8.martā, sveicam daiļās dāmas sieviešu dienā! Transporta un loģistikas uzņēmums SIA Vervo arī novērtē dāmu profesionalitāti, jo vairāk kā puse jeb 53% darbinieku ir tieši sievietes. Patiesībā, ir maldīgs priekšstats, ka kravu pārvadājumi ir vīriešu lauciņš, jo jau no seniem laikiem, kopš sievietes izcīnīja savas tiesības, arvien vairāk sievietes izmēģina darbu transporta un loģistikas nozarē. Tam, kā apliecinājums, ir arī 2020.gadā Latvijā dibinātā biedrība “Sievietes transportā”

Kas ir aklā zona un kāpēc tā ir jāievēro?

Kas ir aklā zona un kāpēc tā ir jāievēro?

Katru dienu uz mūsu ceļiem notiek negadījumi, kuriem iemesli var būt dažādi – neuzmanība, laikapstākļi, ceļa infrastruktūra un tā varam turpināt. Runājot par kravas pārvadātājiem, viens no visbiežākajiem avārijas cēloņiem ir, kad otrs transportlīdzeklis atrodas smagās mašīnas aklajā zonā.