Salikto kravu pārvadājumi - risinājums mazgabarīta kravu nogādāšanai

SIA Vervo ir transporta un loģistikas uzņēmums, kas piedāvā salikto kravu pārvadājumus. Apvienojot vairāku klientu kravas, mēs nodrošinām optimālas izmaksas, jo tās tiek dalītas attiecīgi uz vairākiem. Saliktās kravas tiek grupētas pēc galamērķa, apjoma, preču veida. Mēs nodrošināsim ekonomiskāko un optimālāko kravas piegādi atbilstoši klienta budžetam no jebkura pasaules punkta.

Ko ietver salikto kravu pārvadājumi?

Saliktā krava ir vairāku klientu kravas, kuras pārvadā ar vienu transporta vienību, un to piegādes vietas ir optimāli tuvas cita citai. Tas ļauj samazināt klienta izmaksas. SIA Vervo piedāvā šādu kravu piegādi uz jebkuru vietu un no jebkuras vietas pasaulē visos iespējamos veidos un kravas izmēros. Piegādāsim Jūsu kravu pēc izvēlētā transportēšanas veida – sauszemes, jūras vai gaisa transporta. Piegādes laiks ir atkarīgs no kravas nogādāšanas vietas attāluma.

Saliktās kravas pa sauszemi ar termināļu izmantošanu
Saliktās kravas pa sauszemi no durvīm līdz durvīm, bez termināļu izmantošanas
Jūras transporta izmantošana (LCL)
Avio pārvadājumu izmantošana

Vēlaties uzzināt pakalpojuma izmaksas? Sazinieties ar mums un noskaidrojiet cenu jau tūlīt!

Būtiskākās salikto kravu priekšrocības

Cena

Komplektējot pārvadājumu ar vairāku klientu krāvām, mēs iegūstam optimālu cenas risinājumu

Izmērs

Pat mazas kravas varam atvest no jebkuras vietas pasaulē.

Temperatūras režīma kravas

Iespējams pārvadāt kravas, kurām nepieciešams īpašs temperatūras režīms, nodrošinot to, ka preču kvalitāte transportēšanas laikā nemazināsies.

Priekšrocības, ko sniedz sadarbība ar SIA Vervo

Mēs saskaņojam kopējos kravu pārvadājumu apjomus, lai sniegtu augstāko pārvadājumu kvalitāti, garantētu vietu un labākās cenas klientu salikto kravu pārvadājumiem. Tāpat nodrošinām pilnu servisu un kravas piegādes no durvīm līdz durvīm. Mūsu piedāvātie pakalpojumi sevī ietver:

Salikto kravu pārvadājumi
1
Bezmaksas konsultāciju
2
Salikto kravu piegādi laikā
3
Salikto kravu piegādes drošību
4
Salikto kravu piegādi „door to door”
5
Piegāžu izmaksu samazināšanu
6
Dažādu kravu veidu piegādi
7
Piegādi visā pasaulē
SIA Vervo nodrošina pilnu kravas pārvadāšanas ciklu – no durvīm līdz durvīm, atvieglojot Jūsu, klienta, ikdienu! Salikto kravu pārvadājumi tiek organizēti pilnā apmērā, atrisinot visus ar pārvadāšanu saistītos jautājumus – tiek kārtota dokumentācija un atļaujas, iekrauta un izkrauta prece.

Sazinieties ar mums jau tūlīt un saņemiet savu cenas piedāvājumu!