Salikto kravu pārvadājumi

Ērtākais risinājums mazgabarīta kravu nogādāšanai

SIA Vervo ir transporta un loģistikas uzņēmums, kas piedāvā salikto kravu pārvadājumus pa visu pasauli, neatkarīgi no kravas izmēra. Salikto kravu pārvadājumi nozīmē, ka kravas tiek apvienotas vienā pārvadājumā, lai nodrošinātu optimālas izmaksas kravu pārvadājumiem. Saliktās kravas tiek komplektētas noliktavās vai termināļos, kur jūsu krava tiek apvienota ar citām līdzvērtīgām kravām, nodrošinot pilnu transporta vienību apjomu, balstoties uz galamērķi un preču veidu. Mēs nodrošināsim ekonomiskāko un optimālāko salikto kravu piegādi, atbilstoši klienta budžetam, no jebkura pasaules punkta.
Esat ieinteresēts?
Gadījumos, kad nepieciešami ātri un izdevīgi salikto kravu pārvadājumi, sazinieties ar SIA Vervo loģistikas speciālistu, lai pārrunātu iespējamos risinājumus Jūsu vietējiem vai starptautiskajiem kravu pārvadājumiem.

Kas ir salikto kravu pārvadājumi?

Salikto kravu pārvadājumi ir visizdevīgākais veids, kā veikt starptautiskos kravu pārvadājumus uz un no Eiropas, kā arī NVS un citām pasaules valstīm. Saliktā krava nozīmē dažādu klientu mazgabarīta kravu apkopojumu, kas ir sakomplektētas vietējiem vai starptautiskajiem kravu pārvadājumiem vienā virzienā un ar vienu transportlīdzekli. Transporta un loģistikas uzņēmums SIA Vervo nodrošina, ka salikto kravu piegāde ir iespējama uz un no jebkuras vietas pasaulē, neskatoties uz kravas izmēriem vai kravas veida. Salikto kravu pārvadājumi iespējami ar visiem transporta veidiem: jūras transportu, avio transportu, dzelzceļa transportu vai sauszemes autotransportu. Kravas piegādes laiks ir atkarīgs no kravas izkraušanas vietas attāluma.
Salikto kravu pārvadājumi

Kravu konsolidācija

Viens no būtiskākajiem posmiem, lai salikto kravu pārvadājumi būtu ātri, ērti un izdevīgi, ir kravu konsolidācija. Kravu konsolidācija ir atsevišķu kravu uzglabāšana un apvienošana mūsu noliktavā, lai pēc tam to komplektētu vienā kravas transportlīdzeklī. SIA Vervo sadarbības partneri visā pasaulē sniedz iespēju komplektēt kravas, neatkarīgi no tās atrašanās vietas. Importā no Latvijas iespējams komplektēt saliktās kravas no Vācijas, no Krievijas, no Itālijas un jebkuras citas pasaules valsts. SIA Vervo piedāvātie noliktavu pakalpojumi tiek nodrošināti ne tikai Rīgā vai citās Latvijas pilsētās, bet arī visā Eiropā, NVS valstīs, Āzijā, Āfrikā un ne tikai.

Nepieciešami salikto kravu pārvadājumi?

  • Sazinieties ar SIA Vervo loģistikas menedžeri un Jūs saņemsiet bezmaksas konsultāciju par optimālākajām izmaksām kravu pārvadājumiem.
  • Mūsu loģistikas speciālists, balstoties uz informāciju par jūsu kravu – kravas veids, kravas izmēri, kravas pārvadājuma galamērķis – izstrādās optimālu kravas pārvadājuma maršrutu.
  • Jūsu krava tiks apstrādāta konsolidācijas noliktavā, un pēc nepieciešamības arī svērta, iepakota un marķēta.
  • SIA Vervo loģistikas speciālists palīdzēs piemeklēt atbilstošāko transportu un piekabes veidu, neskatoties uz to, vai nepieciešamas saliktās kravas uz Angliju, vai uz Latviju, vai kādu citu valsti.
  • Ja salikto kravu pārvadājumi tiek veikti uz trešo valsti, SIA Vervo piedāvā arī muitas brokeru pakalpojumus, palīdzot veikt muitas procedūras.

Ja klienta kravas izmēri vai kravas apjoms ir mazāks, nekā transportlīdzekļa puspiekabes tilpums, tad tiek izmantoti salikto kravu pārvadājumi, kas nodrošina labākās cenas kravu piegādei. Tas ir tāpēc, ka katrs klients apmaksā tikai savas kravas vienības vietu, kas tiek aizņemta kravas mašīnas piekabē – tādā veidā efektīvi izmantojot transporta piekabes telpu. Lai aprēķinātu aptuvenās izmaksas, transporta un loģistikas uzņēmums SIA Vervo piedāvā izmantot LDM kalkulatoru, kas aprēķina “loading meter” jeb kravas iekraušanas metru, norādot kravas apjomu, kādu iespējams iekraut vienā kravas telpas metrā.

Esat ieinteresēts?
Gadījumos, kad nepieciešami ātri un izdevīgi salikto kravu pārvadājumi, sazinieties ar SIA Vervo loģistikas speciālistu, lai pārrunātu iespējamos risinājumus Jūsu vietējiem vai starptautiskajiem kravu pārvadājumiem.

Būtiskākās priekšrocības salikto kravu pārvadājumiem

Cena
Sakomplektēti kravu pārvadājumi ar vairāku klientu kravām dod iespēju iegūt optimālu cenas risinājumu starptautiskajiem kravu pārvadājumiem.
Izmērs
Salikto kravu piegāde iespējama arī sīkpakām, kuras varam transportēt no jebkuras vietas pasaulē. Tas ir ērts risinājums jebkāda mazgabarīta izmēra kravām.
Temperatūras režīma kravas
Salikto kravu pārvadājumi piemēroti arī kravām, kam nepieciešams īpašs temperatūras režīms, kā piemēram, medicīnas precēm, pārtikai un citām.

Biežākie salikto kravu maršruti

SIA Vervo veic visa veida kravu pārvadājumus ar autotransportu, avio transportu, jūras transportu un dzelzceļa transportu. Mēs vienmēr katrai jūsu kravai atradīsim īsto vietu atbilstošajā transportlīdzeklī, lai kravu piegāde būtu tiktu veikta par vislabāko cenu. Mūsu loģistikas speciālisti katru dienu nodrošina vismaz 100 salikto kravu pārvadājumus dažādos maršrutos, un lielākoties tie ir sauszemes kravu pārvadājumi ar autotransportu.
Starptautiskie salikto kravu pārvadājumi visbiežāk tiek veikti virzienā uz un no Lietuvas, uz un no Igaunijas, uz un no Krievijas, kā arī uz un no Polijas.

Latvija - Lietuva

Salikto kravu pārvadājumi ir atbilstošākais pārvadājuma veids klientiem, kuru kravas lielums vai apjoms neietilpst vienā konteinerā. Tas ir ekonomiski izdevīgs risinājums, kombinējot savu kravu ar cita klienta kravām un maksājot tikai par savas kravas aizņemto vieto.

Latvija - Igaunija

Jūras kravu pārvadājumi tiek veikti arī beramkravām un gāžamkravām. Visbiežāk tiek transportētas sēklas, garšvielas un graudaugi. Ja nepieciešams, nodrošinām arī ar ventilējamo konteineru, kas nodrošina nepieciešamo gaisa apmaiņu, piemēram, vedot kafiju vai kakao.
Salikto kravu pārvadājumi
Salikto kravu pārvadājumi

Latvija - Krievija

Lejamkravu jeb šķidro kravu pārvadājumi tiek veikti ar tankkuģiem, kuru veidus varat uzzināt zemāk. Jūras kravu pārvadājumi lejamkravām visbiežāk sastāv no eļļām, vīniem, ķīmiskajām vielām vai degvielas. Mēs palīdzēsim ar nepieciešamo dokumentāciju jūras kravu pārvadājumiem.

Latvija - Polija

Bīstamo kravu pārvadājumi ir sprāgstošas vielas, gāzes, uzliesmojoši šķidrumi un citu bīstamu vielu pārvadājumi, kas tiek iedalīti 9 klasēs atbilstoši bīstamības pakāpei. Šādiem jūras kravu pārvadājumiem nepieciešama atbilstoša dokumentācija un atļaujas, ko mēs palīdzēsim nokārtot.
SIA Vervo nodrošina pilnu kravas pārvadāšanas ciklu – no durvīm līdz durvīm, atvieglojot Jūsu, klienta, ikdienu! Salikto kravu pārvadājumi tiek organizēti pilnā apmērā, atrisinot visus ar pārvadāšanu saistītos jautājumus – tiek kārtota dokumentācija un atļaujas, iekrauta un izkrauta prece.

Sazinieties ar mums jau tūlīt un saņemiet savu cenas piedāvājumu!

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv