Kravu apdrošināšana – drošības spilvens transportēšanai

Mēs, transporta un loģistikas uzņēmums SIA Vervo, vienmēr esam bijis uzticams kravu pārvadātājs, kas galvo, ka preču pārvešana pie mums ir droša un kravu apdrošināšana – izdevīga. Vēlaties transportēt kravu, bet baidāties par tās drošību? Neuztraucieties, Vervo komanda ir gatava apdrošināt kravu, ļaujot Jums neuztraukties par pārvešanas procesu.

Kad un kāpēc tiek kārtota kravu apdrošināšana?

Jebkurš uzņēmējs, kurš nodarbojas ar kravu transportēšanu, apgalvos, ka kravu apdrošināšana ir svarīgs priekšnoteikums, transportējot kādu preci. Ar apdrošināšanas palīdzību īpašnieks savu kravu aizsargā no bojājumiem, kas radušies, iekraujot, izkraujot vai transportējot kravu.

Pie mums iespējams apdrošināt dažāda veida kravas:

Auto pārvadājumus
Dzelzceļa pārvadājumus
Jūras pārvadājumus
Avio pārvadājumus
Visu veidu kravu apdrošināšanas polišu veidi Jūs pasargās un nodrošinās pret dažādiem zaudējumiem, kas var rasties, transportējot kravu (transportlīdzeklim avarējot vai ciešot dabas stihijā vai ugunsgrēkā; kravai tiekot nozagtai, nolaupītai, uzsprāgstot; neuzmanīgas rīcības vai citu negadījumu rezultātā, kas sabojājuši kravu un radušies, pārvadājot kravu pa kādu no piedāvātajiem transportu tīkliem).

Kurš var uzņemties apdrošināšanu

Kravas apdrošināšana ir svarīga ikvienam biznesam, kas saistīts ar materiālo vērtību pārvietošanu. Veicot kravas apdrošināšanu, Jūs pasargājat sevi no iespējamiem zaudējumiem. Ja nevēlaties kravas apdrošināšanu nokārtot uz sava vārda, neuztraucieties, pie mums kravas apdrošināšanu var uzņemties:

Īpašnieks

Atbildību no kravas iekraušanas līdz tās izkraušanas brīdim uzņemas tikai kravas īpašnieks.

Pasūtītājs

Visa atbildība kravas transportēšanas laikā gulstas uz pasūtītāja pleciem.

Dalītā kravas apdrošināšana

daļu no ceļa posma atbildību uzņemas īpašnieks, bet otru daļu – pasūtītājs.

Arī par formalitātēm parūpēsimies mēs – Jums nebūs jāuztraucas un jātērē laiks importa un eksporta formalitāšu kārtošanai.

No kā atkarīga Jūsu kravas apdrošināšanas cena?

Atkarībā no Jūsu vēlmēm un iespējām, kopīgi izstrādāsim piemērotāko apdrošināšanas plānu, kura cena ir atkarīga no vairākiem būtiskiem faktoriem, tostarp:

Kravas veida

Kravas tiek iedalītas pēc dažādiem parametriem, piemēram, produktu izturības, ugunsdrošības un citām īpašībām.

Kopējās vērtības

Jo vērtīgāka būs krava, jo, iespējams, lielāka tās apdrošināšanas polises cena.

ICC klases

A – atbildība par visiem riskiem;
B – atbildība par nosauktajiem riskiem;
C – ierobežota atbildība par nosauktajiem riskiem.
Papildus apdrošināšana ir nepieciešama gadījumos, kad Jūsu kravas vērtība ir lielāka kā 8.5 EUR par kilogramu, jo atbilstoši Ženēvas Konvencija par kravu starptautisko autopārvadājumu līgumu (CMR), kas nosaka pārvadātāja civiltiesisko atbildību par kravas saglabāšanu, likme ir 8.33 SDR, jeb aptuveni 8.5 EUR par 1kg kravas. Šī likme ir mainīga, jo piesaistīta SDR valūtas grozam. Piemēram 1 kg zelta pazušanas gadījuma Jūs atgūsiet 8.5 EUR.
Pirms apdrošiniet kravu, apdomājiet, kuri kravu apdrošināšanas polišu veidi Jums varētu būt piemērotākie. Pie Vervo iespējams nokārtot sekojošas apdrošināšanas polises:
Ar atbildību par visiem riskiem
Ar atbildību par atsevišķu avāriju
Bez atbildības par bojājumiem, izņemot bojāejas gadījumus
Mūsu profesionālie un pieredzējušie konsultanti labprāt pirmajā bezmaksas konsultācijā pastāstīs vairāk par to, kā notiek kravu pārvadājumu apdrošināšana un kādus pakalpojumus mēs piedāvājam. Sadarbojoties ar Vervo, Jūs saņemsiet profesionālu bezmaksas konsultāciju, pilna spektra kravu apdrošināšanas pakalpojumus un citus loģistikas pakalpojumus.

Sazinieties ar mums jau tūlīt un saņemiet savu cenas piedāvājumu!

Apdrošināšanas nozares jaunumi

Nesēdēt astē un zināt aklās zonas - kravas auto vadītāju ieteikumi citiem autovadītājiem

Nesēdēt astē un zināt aklās zonas - kravas auto vadītāju ieteikumi citiem autovadītājiem

Dec 03, 2019
Pērn uz Latvijas autoceļiem tika reģistrētas 3975 avārijas ar cietušajiem - no kuriem daļā iesaistīti arī kravas auto. Izplatītākie iemesli, kādēļ notiek ceļu satiksmes negadījumi, kuros iesaistīti kravas auto - visbiežāk pie vainas ir “aklās zonas” un…
Default Image

Apdrošini kravu ar Vervo!

Aug 22, 2018
Jebkurš uzņēmējs, kurš nodarbojas ar kravu transportēšanu, apgalvos, ka kravu apdrošināšana ir svarīgs priekšnoteikums, transportējot kādu preci. Ar apdrošināšanas palīdzību īpašnieks savu kravu aizsargā no bojājumiem, kas radušies, iekraujot, izkraujot vai…
Kravu apdrošināšana

Kravu apdrošināšana – drošības spilvens transportēšanai!

Aug 22, 2018
Bojāta krava! Gandrīz katrs ir saskāries ar šādu situāciju un CMR apdrošināšana nesedz visus zaudējumus! Piemēram, kravas vērtība ir 10000 EUR un svars 100 kg. Pilnīgas kravas zuduma gaījumā, CMR apdrošināšana segs zaudējumus 100 kg x 8.9 EUR = 890 EUR.…

Turpinot lietot lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Iepazīties ar noteikumiem. Lietošanas noteikumi.