Vieglo automašīnu transportēšana

Ar piegādi līdz durvīm!

SIA Vervo ir transporta un loģistikas uzņēmums, kas piedāvā visa veida kravu pārvadājumus uz un no vairāk kā 120 pasaules valstīm. Dažādo transporta un loģistikas pakalpojumu klāstā ietilpst arī vieglo automašīnu un motociklu pārvadājumi, vedot transportlīdzekļus pa visu pasauli līdz pat Jūsu durvīm (door to door). Starptautiskā auto piegāde vai motociklu piegāde ir iespējama kā privātpersonām, tā arī juridiskām personām un attālums starp transportlīdzekļa iekraušanas vietu un izkraušanas vietu nav šķērslis. Auto pārvadājumi bieži vien tiek veikti arī uz un no valstīm, kas ir ārpus Eiropas Savienības, kā piemēram, no Krievijas, no ASV un no Japānas uz Latviju un šajos gadījumos nepieciešami arī muitas brokeru pakalpojumi, lai korekti noformētu pārvadājumu. Vervo loģistikas speciālisti nodrošinās visas nepieciešamās formalitātes un palīdzēs nokārtot muitas procedūras, vai tā būtu importa deklarācija vai eksporta deklarācija. Mēs varam veikt dažādu transportu un automašīnu piegādes uz un no Baltijas valstīm, uz un no Eiropas, uz un no NVS valstīm un citām pasaules valstīm.
Esat ieinteresēts?
Gadījumos, kad nepieciešami ātri un izdevīgi vieglo automašīnu pārvadājumi, sazinieties ar SIA Vervo loģistikas speciālistu, lai pārrunātu iespējamos risinājumus Jūsu vietējiem vai starptautiskajiem vieglo automašīnu pārvadājumiem.

Vieglo auto transportēšana ar piegādi līdz durvīm gan iegādājoties, gan pārdodot transportlīdzekli!

Tiek veikti regulāri autovedēju reisi uz un no Eiropas valstīm, NVS valstīm, kā arī konteineru pārvadājumi uz un no ASV. Vieglo automašīnu pārvadājumi tiek veikti ar autovedējiem, kurus vada profesionāli un pieredzējuši šoferi, kuri parūpēsies par drošu klientu automašīnu transportēšanu līdz pat Jūsu durvīm. Mūsu piedāvājumā ir gan auto treileri, gan atvērta un slēgta tipa autovedēji. Nodrošinām profesionālus risinājumus, atbilstoši katra klienta vēlmēm un vajadzībām arī tādos gadījumos, ja automašīnas transportēšana ir no valstīm, kurās nav regulāri starptautiskie auto treileru reisi. SIA Vervo piedāvātais transportlīdzekļu piegādes pakalpojumu spektrs:

Vieglo automašīnu transportēšana

Vieglo automašīnu transportēšana

Starptautiskā automašīnu transportēšana ar atvērtajiem vai slēgtajiem autovedējiem vai auto treileriem uz un no Eiropas, Skandināvijas, Baltijas un NVS valstīm. Ņemot vērā Jūsu vēlmes un vajadzības, SIA Vervo loģistikas speciālisti piemeklēs atbilstošāko auto transportēšanas veidu.

Apdrošināšana

Mūsu pakalpojumu klāstā ietilpst arī īpaši vērtīgu sporta automašīnu un ekskluzīvu automašīnu transportēšana. SIA Vervo piedāvā kravas apdrošināšanas pakalpojumus, kas garantē klientiem simtprocentīgu drošības sajūtu, veicot auto transporta pārvadājumu.

Motociklu transportēšana

Papildu automašīnu piegādei, veicam arī vietējo un starptautisko motociklu transportēšanu no izsoļu namiem, ražotāja vai no noliktavas līdz saņēmējam. Sazinoties ar mums, tiks piemērots izdevīgākais maršruts, neskatoties uz iekraušanas un izkraušanas vietu.

GPS izsekošana

SIA Vervo piedāvātie kravu izsekošanas pakalpojumi nodrošina informāciju par kravas atrašanās vietu reāllaikā. Viena klikšķa attālumā Jūs varat sekot līdzi savai kravai virtuāli un būt droši, ka Jūsu uzticētais automašīnas pārvadājums sasniegs galamērķi laikā.

Kādi veidi ir automašīnu transportēšanai

 • Automašīnu transportēšana ar atvērto autovedēju

  Vispopulārākais veids, kā veikt vietējās un starptautiskās auto piegādes ir automašīnu transportēšana ar atvērto autovedēju. Viena no būtiskākajām priekšrocībām šim transportēšanas veidam ir lielā ietilpība, jo vienā reizē var tikt transportēti līdz 12 vieglo automašīnu. Lai vieglo automašīnu transportēšana būtu droša, SIA Vervo loģistikas speciālisti kontrolē visus transportēšanas posmus, kā piemēram, nodrošinot auto iekraušanu un izkraušanu profesionāliem darbiniekiem. Automašīnas transportēšana var tikt veikta uz un no jebkuras pasaules vietas, tajā skaitā uz un no NVS valstīm, uz un no Āzijas valstīm vai uz un no ASV. Mēs sagatavosim visus nepieciešamos dokumentus, tajā skaitā arī muitas deklarācijas.
 • Automašīnu transportēšana ar slēgto autovedēju

  Viens no drošākajiem automašīnu transportēšanas veidiem ir ar slēgto autovedēju. Slēgtajiem autovedējiem gan ir limitēti izmēri, kurā var iekraut tikai transportlīdzekļus, kuru garums nepārsniedz 4,6 metrus, platums ir līdz 1,8 metriem un tas ir ne augstāks kā 1,3 metri. Viena no būtiskākajām slēgto autovedēju priekšrocībām ir tas, ka, pirmkārt, automašīna nav publiski redzama un, otrkārt, transports ir pasargāts no laika apstākļiem, kā piemēram, krusas vai stiprām vēja brāzmām, kas var ietekmēt automašīnas kvalitāti. Sazinoties ar mums, SIA Vervo loģistikas menedžeri piemeklēs atbilstošāko maršrutu un transportēšanas veidu, ņemot vērā Jūsu vēlmes un vajadzības. Jūsu automašīnu transportēšana ar slēgto autovedēju būs droša, ērta un izdevīga.
 • Ekskluzīvu automašīnu transportēšana

  Transporta un loģistikas uzņēmums SIA Vervo veic visa veida automašīnu transportēšanu, tajā skaitā ir arī ekskluzīvu automašīnu transportēšana. Mūsu loģistikas speciālisti nodrošinās maksimāli drošu transporta piegādi, neskatoties, vai tā ir Tesla, Porsche, Ferrari, BMW sporta automašīna vai kāds retro auto, piemēram, Pontiac. Ekskluzīvu automašīnu transportēšana ir veicama uz un no ASV vai Kanādas, uz un no NVS valstīm, uz un no Eiropas un citām pasaules valstīm, ieskaitot salas. Uzticot automašīnu piegādes mums, Jūs iegūsiet augstākās kvalitātes klientu apkalpošanas servisu, izdevīgākos maršrutus, transporta risinājumus un automašīnu transportēšanas apdrošināšanu.
 • Automašīnu transportēšana ar konteineriem pa jūru

  Starptautiskie konteineru pārvadājumi pa jūru tiek izmantoti automašīnu piegādei no ASV, no Kanādas un no Japānas, kā arī uz un no tuvajiem Austrumiem. Šāda tipa pārvadājums ir piemērots lielu attālumu veikšanai. Izmantojot jūras ceļus, jārēķinās ar to, ka piegādes termiņš būs ilgāks, taču izmaksas būs mazākas. Izvēloties automašīnu transportēšanu ar konteineriem par jūru, nepieciešama dokumentācija, ar ko SIA Vervo speciālisti Jums palīdzēs. Papildu tam, veicot automašīnu piegādes uz un no trešajām pasaules valstīm, nepieciešams veikt muitas procedūras un SIA Vervo piedāvātajos pakalpojumos ietilpst arī muitas brokeru pakalpojumi.
Esat ieinteresēts?
Gadījumos, kad nepieciešami ātri un izdevīgi vieglo automašīnu pārvadājumi, sazinieties ar SIA Vervo loģistikas speciālistu, lai pārrunātu iespējamos risinājumus Jūsu vietējiem vai starptautiskajiem vieglo automašīnu pārvadājumiem.

Vieglo automašīnu transportēšana ar SIA Vervo

SIA Vervo nodrošinātā vieglo automašīnu transportēšana būs ātra un izdevīga. Jūs varat būt droši, ka Jūsu transports nonāks pie saņēmēja norunātajā laikā un ideālā stāvoklī.
Uzticot vieglo automašīnu piegādes SIA Vervo, Jūs iegūsiet ilgtermiņa transporta pakalpojumu partneri un ne tikai:
Kvalitāte

Kvalitāte

Transporta un loģistikas uzņēmums SIA Vervo zina, kas ir augsta klientu apkalpošanas kvalitāte un Jūsu automašīnas transportēšanas pieteikumu apstrādās pieredzējuši loģistikas speciālisti.
Individuāla pieeja

Individuāla pieeja

Katra automašīnas transportēšana notiek, piemeklējot Jums personīgo transporta menedžeri, ar kuru Jūs varēsiet konsultēties arī pēc darba laika beigām. Individuālā pieeja ir labas sadarbības atslēga.
GPS izsekošana

GPS izsekošana

Kamēr mēs kontrolēsim jūsu transportlīdzekļu piegādes, Jūs varat būt informēti par katru maršruta laikā šķērsoto krustojumu, pateicoties mūsu kravas izsekošanas pakalpojumiem.
Autostāvvieta

Autostāvvieta

Ja nepieciešams, Jums tiks nodrošināta arī ilgtermiņa autostāvvieta, neskatoties uz to, kurā valstī transportlīdzeklis atrodas – Krievijā, Vācijā vai pat Amerikā.
SIA Vervo nodrošina līdz pat 12 vieglo automašīnu transportēšanu vienā auto treilerī, atkarībā no piegādājamās automašīnas gabarītiem.

8 automašīnu piegāde

Ja automašīnas garums ir no 4.55 līdz 4.83 m (premium klases automašīnas)

9 automašīnu piegāde

9 vidējās klases automašīnu piegāde, ja to garums ir no 3.96 m līdz 4.5 m

10 automašīnu piegāde

10 kompaktklases automašīnu piegāde, ja to garums ir no 2.5 m līdz 3.9 m

12 automašīnu piegāde

12 mazās klases automašīnu piegāde, ja to garums ir līdz 2.5 m

7 furgonu piegāde

7 furgonu piegāde, ja garums ir līdz 4.86 m un augstums līdz 1.95 m

3 mikroautobusu piegāde

3 mikroautobusi, ja garums ir līdz 6.59 m

Sazinieties ar mūsu profesionālajiem loģistikas menedžeriem un saņemiet bezmaksas konsultāciju par motociklu, tehnikas vai vieglo transportlīdzekļu transportēšanu uz un no jebkuras vietas pasaulē.

Pieredzējušie un profesionālie Vervo loģistikas speciālisti ar prieku atradīs ātrāko transporta risinājumu, lai Jūsu automašīnas transportēšana būtu visaugstākajā kvalitātē. Sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas menedžeri, mēs atradīsim piemērotāko risinājumu.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

 • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

 • Telefons: +371 67674570

 • E-pasts: info@vervo.lv