Vervo jaunumi

Iepazīstieties ar SIA Vervo aktualitātēm, komandu un ikdienas dzīvi. Šajā sadaļā Jūs uzzināsiet par transporta un loģistikas uzņēmuma SIA Vervo darba laiku izmaiņām, kā arī mūsu attīstības sasniegumiem, piemēram, jaunu filiāļu atvēršanos. Regulāri veidojam pētījumus un analizējam uzņēmuma iekšējās tendences kravu pārvadājumu un loģistikas jomā. Sniedzam arī ieteikumus un dažādu problēmu risinājumus.

Sekojiet līdzi arī mūsu sociālajai aktivitātei. SIA Vervo loģistikas pārstāvji pastāvīgi iesaistās dažādu izglītības procesu attīstībā un piedalās Latvijas izglītības iestāžu organizētos vebināros un semināros.

 

Kravu pārvadājumi uz Spāniju

Kravu pārvadājumi uz Spāniju

Spānija ir valsts, kas daudziem no mums pazīstama ar sangriju, paelju, gaspačo, tapām un citiem gardiem ēdieniem. Tāpat tā pazīstama ar siestu (pusdienas atpūta dienas karstākajā laikā), tomātu festivālu un arī leģendārajiem māksliniekiem Antonio Gaudi, Pablo Pikaso un Salvadoru Dalī. 

Skaties video un uzzini – kāda situācija šobrīd ir medicīnas loģistikā?

Ziema un tās aukstie mēneši ir laiks, kad ir sākusies vīrusu sezona. Jau vairākas nedēļas Latvijas mediji ziņo, ka aptiekās veidojas dažādu medikamentu deficīts. Pandēmijas un ģeopolitiskās situācijas dēļ ir ietekmēti daudzi piegādes posmi. Taču medicīnas preču pārvadājumi joprojām ir ļoti pieprasīts pakalpojums SIA Vervo loģistikas uzņēmumā.

Jūras velšu transportēšana

Jūras velšu transportēšana

Jūras veltes ir vienas no pieprasītākajām un daudzveidīgākajām delikatesēm – dažādas zivis, garneles, krabji un citi izsmalcināti produkti. Baudot šos produktus, visbiežāk neaizdomājamies, kādiem procesiem ir jāiet cauri, lai tiktu līdz brīdim, kad tie skaisti tiek servēti uz traukiem. Ne tikai to iegūšana, bet arī pati transportēšana ir izaicinājumiem pilns process, kam jāpieiet ar lielu rūpību un profesionalitāti.

Gads sācies ar pievilcīgām cenām kravu pārvadājumiem

Gads sācies ar pievilcīgām cenām kravu pārvadājumiem

Sākoties 2023. gadam, vērojamas izmaiņas kravu pārvadājumu dinamikā Eiropā. Kravu pārvadājumu cenas ir samazinājušās gan importā, gan eksportā – līdz ar to, tagad ir īstais brīdis veikt starptautiskos kravu pārvadājumus.

Tuvojas Ķīniešu Jaunais gads – ar ko jārēķinās loģistikas nozarē?

Tuvojas Ķīniešu Jaunais gads – ar ko jārēķinās loģistikas nozarē?

Ķīna ir viens no lielākajiem un svarīgākajiem loģistikas nozares spēlētājiem pasaulē. Tā ir viena no pasaules lielākajām eksportētājvalstīm, un tās loģistikas sistēmas un infrastruktūra, kā arī plaši pieejamais transporta tīkls nodrošina ātru un efektīvu preču transportēšanu, veicot gan iekšzemes, gan starptautiskos kravu pārvadājumus.

Privāto mantu pārvadājumi pāri okeānam

Privāto mantu pārvadājumi pāri okeānam

Pārvākšanās process vienmēr ir satraucošs, taču, pārskatot savu privāto mantu apjomu, rodas jautājumi – “Kā to visu dabūt no punkta A līdz punktam B?”, “Vai paveikt to pašam vai lūgt palīdzību profesionāļiem?”, “Kur dabūt kastes un kā to visu iepakot?”. Ja vēlaties ietaupīt savu laiku un enerģiju, labākā izvēle būs vērsties pie profesionāļiem -  SIA Vervo. 

Kādos gadījumos cisternu pārvadājumi notiek bez ADR prasībām? 

Kādos gadījumos cisternu pārvadājumi notiek bez ADR prasībām? 

Sauszemes kravu pārvadājumi iespējami visdažādākā veida kravām, tajā skaitā arī dažādām gāzēm un šķidrumiem. Lai to veiktu efektīvi un droši, tiek lietotas cisternas. Tajās var transportēt gan dažādus ķīmiskos šķīdumus, gan degvielu un sašķidrinātu gāzi.

6 tendences loģistikas nozarē 2023. gadā

6 tendences loģistikas nozarē 2023. gadā

Transporta un loģistikas nozare pamazām atkopjas no globālās Covid-19 pandēmijas, kas 2 gadu garumā radīja lielus traucējumus piegādes ķēdēs. Taču tagad mēs saskaramies ar jauniem izaicinājumiem un nezināmiem pavērsieniem transporta un loģistikas nozarē. Nozares eksperti ir apkopojuši 6 tendences, ar ko saskarsimies transporta un loģistikas nozarē 2023. gadā. 

Iekraušanas un izkraušanas process – tikpat svarīgs kā pārvadājums

Iekraušanas un izkraušanas process – tikpat svarīgs kā pārvadājums

Kravas iekraušana ir viens no nozīmīgākajiem posmiem kravu pārvadājumu procesā. Pareiza iepakošana un kravas ievietošana transportlīdzeklī sagatavo to transportēšanas procesam un ir viens no priekšnoteikumiem veiksmīgai piegādei. Nereti krava ir novietota uz paletēm vai iepakota kastēs, kuras ir iespējams iekraut un izkraut, neizmantojot nekādus palīglīdzekļus. Taču vairumā gadījumu tiek izmantoti, piemēram, autoiekrāvēji, kas nodrošina ātrāku un efektīvāku iekraušanas procesu. 

Moduļu māju pārvadājumi – šoreiz uz Londonu

Moduļu māju pārvadājumi – šoreiz uz Londonu

Moduļu mājas kļūst par aizvien inovatīvāku risinājumu gan individuālu klientu, gan uzņēmumu vidū. Nesen SIA Vervo veica kādas moduļu mājas transportēšanu no Rīgas uz investoru izstādi Londonā. Šajā izstādē investoriem ir iespēja apskatīt projektu paraugus un izvēlēties, kādos realizācijas projektos piedalīties. 

Pēdējie piegāžu datumi šogad – rezervē vietu jau tagad!

Pēdējie piegāžu datumi šogad – rezervē vietu jau tagad!

Jau gandrīz decembra vidus, un šonedēļ sagaidām ceturto Adventi. Tas nozīmē, ka tūlīt klāt arī Ziemassvētki, Vecgada vakara svinības un Jaunā gada sagaidīšana. Loģistikas industrijā gadumijas laiks ir viens no aktīvākajiem posmiem gadā, tāpēc kravu piegādes ir svarīgi plānot laicīgi – uzziniet, kādi ir pēdējie datumi šogad un pirmie datumi nākamgad, kad veikt piegādes. 

Vieglo automašīnu transportēšana no Zviedrijas – izdevīgi risinājumi!

Vieglo automašīnu transportēšana no Zviedrijas – izdevīgi risinājumi!

Iegādājoties automašīnu, katram ir savas vēlmes un vajadzības attiecībā pret auto komplektāciju. Brīdī, kad Latvijas sludinājumu portāli izpētīti, auto plači apskatīti, taču neesat atradis ideālo auto, ir laiks palūkoties uz citu Eiropas valstu tirgus piedāvājumu. Atrodot un iegādājoties savu “īsto” auto, par tā nogādāšanu līdz Jums parūpēsimies mēs. 

Drošība uz ceļa = droši kravu pārvadājumi. Kā mazināt avārijas ziemas laikā?

Drošība uz ceļa = droši kravu pārvadājumi. Kā mazināt avārijas ziemas laikā?

Pēdējā laikā uz Latvijas galvenajām maģistrālēm notikušas traģiskas avārijas, kurās iesaistīti ir kravas transportlīdzekļi. Diemžēl šādas situācijas ietekmē ne tikai klientu kravu stāvokli, bet arī iesaistīto ceļu satiksmes dalībnieku veselību un pat dzīvību. Tas ir bijis galvenais iemesls diskusijai par ceļu satiksmes drošību, kas norisinājās 2. decembrī. Domnīcā piedalījās satiksmes ministrijas, Tieslietu ministrijas, Valsts policijas un VSIA “Latvijas Valsts ceļi” pārstāvji.

Iespējams, sportiskākais kravas pārvadājums

Iespējams, sportiskākais kravas pārvadājums

Pludmales volejbols ir populārs sporta veids gan pie mums, Latvijā, gan ārzemēs, īpaši jau vasaras sezonā. Mūsu privilēģija ir iespēja šo sporta veidu spēlēt ne tikai specializētās sporta zāles telpās, bet tam oriģināli paredzētajā vietā – pludmalē – mums pieejamajā Baltijas jūras un Rīgas jūras līča piekrastē. Gadu laikā pie jūras esošo volejbola laukumu skaits ir ievērojami audzis un vasaras sezonā komandas mēdz pat gaidīt rindās uz laukumu.

Ozola piegāde New Hanza teritorijas labiekārtošanai

Ozola piegāde New Hanza teritorijas labiekārtošanai

Mūsdienās aizvien lielāks kļūst pieprasījums pēc uzņēmumiem, kas sniedz īpašuma labiekārtošanas un apzaļumošanas pakalpojumus. Sākot ar zāliena iekopšanas darbiem līdz pat koku un krūmu stādīšanai, šos procesus iespējams uzticēt nozares profesionāļiem, kuri pārzina visas augu kopšanas nianses un parūpēsies par teritorijas labiekārtošanu līdz sīkākajām detaļām.

Noliktavas tehnikas pārvadājumi

Noliktavas tehnikas pārvadājumi

Pretsvara iekrāvējs ir tehnika, kas sastopama gandrīz katrā noliktavā. Ar tā palīdzību preces tiek pārvietotas pa noliktavu, kā arī ātri un ērti tiek izkrautas un iekrautas kravas automašīnā. Šoreiz SIA Vervo veica autoiekrāvēja transportēšanu no Zviedrijas uz Latviju.

Metālapstrādes iekārtu pārvadājumi

Metālapstrādes iekārtu pārvadājumi

Metālapstrādes industrija ir viena no svarīgākajām nozarēm, kas nodrošina arī pārējo nozaru darbību un neskaitāmi daudzu produktu izveidi. Pateicoties metālapstrādes industrijai, mēs varam ne tikai nodrošināt dažādu detaļu ražošanu, bet arī iekārtu izgatavošanu, kas veicina citu nozaru darbību.

"Made in Latvia" ne tikai 18. novembrī. Sveicam Latvijas dzimšanas dienā!

"Made in Latvia" ne tikai 18. novembrī. Sveicam Latvijas dzimšanas dienā!

Alberts Legzdiņš no Čikāgas piecīšiem savā dziesmā “Made in Latvia” dzied par to, cik daudz ikdienā sastopamies ar importētām precēm - radio no Dienvidkorejas, skuveklis no Japānas, tēja no Indijas un zābaki no Itālijas. Kaut arī šīs preces papildina mūsu ikdienu ar eksotiskiem ēdieniem, ražošanas detaļām vai lētiem svētku dekoriem, Latvijā ražotajam ir cita vērtība.

Kartona un papīra pārvadājumi

Kartona un papīra pārvadājumi

Papīrs jau kopš mūsu ēras sākuma ir kalpojis kā vēstures liecību fiksēšanas līdzeklis, ko nodot nākamajām paaudzēm. Mūsdienās papīru izmantojam gan reklāmas, gan saziņas, gan iepakojuma materiāliem, tāpat arī dokumentiem un grāmatām. Pat digitalizācijas laikmetā ikdiena bez tā nav iedomājama ne tikai katram no mums, bet arī lielajām rūpniecības nozarēm un loģistikas industrijai.

Auto, kas ved auto, kas ved auto jeb autovedēja transportēšana

Auto, kas ved auto, kas ved auto jeb autovedēja transportēšana

Transportlīdzekļu pārvadājumi ir regulāri izmantots pakalpojums SIA Vervo klientu vidū. Šoreiz organizējām autovedēja piegādi, kas, lai cik amizanti neizklausītos, tika transportēts, izmantojot autovedēju. Vervo loģistikas menedžera asistents Kristiāns Muravskis, kurš pats ir auto entuziasts, ar prieku un lielu atbildību uzņēmās šī pārvadājuma koordinēšanu no Zviedrijas uz Latviju.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv