Vervo jaunumi

Iepazīstieties ar SIA Vervo aktualitātēm, komandu un ikdienas dzīvi. Šajā sadaļā Jūs uzzināsiet par transporta un loģistikas uzņēmuma SIA Vervo darba laiku izmaiņām, kā arī mūsu attīstības sasniegumiem, piemēram, jaunu filiāļu atvēršanos. Regulāri veidojam pētījumus un analizējam uzņēmuma iekšējās tendences kravu pārvadājumu un loģistikas jomā. Sniedzam arī ieteikumus un dažādu problēmu risinājumus.

Sekojiet līdzi arī mūsu sociālajai aktivitātei. SIA Vervo loģistikas pārstāvji pastāvīgi iesaistās dažādu izglītības procesu attīstībā un piedalās Latvijas izglītības iestāžu organizētos vebināros un semināros.

 

Svinam Līgo pēc tradīcijām!

Svinam Līgo pēc tradīcijām!

Klāt ir Līgo svētki – gada īsākā nakts un garākā diena. Latvieši zina kā šos svētkus nosvinēt godam, esam bagāti ar dažādām folkloras tradīcijām un ticējumiem, kuri saistīti ar zemkopību, auglību un pārticību. Vadoties pēc senču ticējumiem, varam piepildīt savas vēlmes un nākamo gadu pieburt vēl labāku. Arī mēs – SIA Vervo kolektīvs ievērojam katrs savas tradīcijas!

7 pareizības likumi, kas jāņem vērā katram loģistikas uzņēmumam

7 pareizības likumi, kas jāņem vērā katram loģistikas uzņēmumam

Loģistika ir komplicēts process, kas balstās uz vairākiem svarīgiem posmiem. Izmantojot loģistikas pakalpojumus iespējams nodrošināt augstu produktivitātes līmeni, samazinot piegādes laiku klientiem vai gala patērētājiem. Loģistikas "7 P" likums (angļu valodā to sauc “7 Rights” jeb “7Rs”) apkopo 7 galvenos faktorus, kas jāņem vērā veiksmīgai loģistikas un kravu pārvadājumu organizēšanai. Kādi tie ir?

Kā mēs uzlabojam klientu apkalpošanas kvalitāti?

Kā mēs uzlabojam klientu apkalpošanas kvalitāti?

Viena no Vervo uzņēmuma vērtībām ir klients. Tikai pilnvērtīgi ieklausoties klienta vajadzībās, mēs varam izstrādāt nepieciešamo loģistikas risinājumu, lai vietējie vai starptautiskie kravu pārvadājumi būtu droši, ērti un izdevīgi – ietaupot klienta laiku un naudu.

Kas ir CMR pavadzīme un ko tā apdrošina?

Kas ir CMR pavadzīme un ko tā apdrošina?

Viens no svarīgākajiem posmiem starptautiskajiem kravu pārvadājumiem ir pareiza un rūpīga dokumentu noformēšana. Kravas pavadzīme jeb CMR ir dokuments, kas nepieciešams neatkarīgi no tā, uz kurieni tiek veikti starptautiskie kravu pārvadājumi.

Vai arī tev ir aktuāls eksports? Uzzini, kā mums gāja vebinārā “Eksporta ABC”!

Vai arī tev ir aktuāls eksports? Uzzini, kā mums gāja vebinārā “Eksporta ABC”!

Pagājušajā nedēļā, 31. maijā, SIA Vervo loģistikas departamenta vadītāja Vita Suharevska kā loģistikas eksperte tika uzaicināta piedalīties Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) organizētā vebināru ciklā “Eksporta ABC”. Tajā 8 lekciju ietvaros vebināra dalībniekiem bija iespēja uzzināt gan par pirmajiem soļiem, gan svarīgām niansēm, kas jāzina, sākot sava uzņēmuma produkcijas eksportēšanu.

Izdevīgi kravu pārvadājumi uz Gruziju un Azerbaidžānu

Izdevīgi kravu pārvadājumi uz Gruziju un Azerbaidžānu

Latvijai ar Gruziju un Azerbaidžānu, neskatoties uz attālumu, ir labas attiecības, kas sevī ietver gan ekonomisko sadarbību, gan sadarbību citos jautājumos. Lai nodrošinātu ērtu un izdevīgu preču importu vai eksportu, SIA Vervo piedāvājumā ir regulāri kravu pārvadājumi uz un no Gruzijas un Azerbaidžānas.

Kādēļ ir vērts piedalīties loģistikas konferencē TransBaltica 2022?

Kādēļ ir vērts piedalīties loģistikas konferencē TransBaltica 2022?

Šī gada 2. jūnijā norisināsies starptautiskā konference TransBaltica 2022, kur piedalīsies vadošie transporta un loģistikas nozares pārstāvji Latvijā, apspriežot aktuālas tēmas par situāciju autopārvadātāju nozarē, transporta digitalizācijas projektiem un to, kā pareizi orientēties sankciju vidē, nepieļaujot pārkāpumus.

Vebinārā “Eksporta ABC” piedalās arī SIA Vervo pārstāve

Vebinārā “Eksporta ABC” piedalās arī SIA Vervo pārstāve

Jau no 10. maija norisinās Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) organizēts vebināru cikls “Eksporta ABC”, kur 8 lekciju ietvaros vebināra dalībniekiem ir iespēja uzzināt visu nepieciešamo, lai sāktu sava uzņēmuma produkcijas eksportu. Viens no lektoriem ir SIA Vervo loģistikas departamenta vadītāja Vita Suharevska, kas uzstāsies 2022. gada 31. maijā.

Vieglo automašīnu pārvadājumi no Zviedrijas uz Latviju

Kravu pārvadājumi no Zviedrijas uz Latviju

Rīga - Stokholma ir ne tikai populārs atpūtas mīļotāju un ceļotāju maršuts, bet arī izplatīts virziens kravu pārvadājumiem. Zviedrija ir viena no galvenajām Latvijas eksporta partnerēm, un transportlīdzekļi un to rezerves daļas 2021. gadā bija sestā izplatītākā preču grupa, kas tika transportēta uz Zviedriju.

Vervo Group atver filiāli Polijā

Vervo Group atver filiāli Polijā

Sekojot uzņēmuma attīstības plānam, Vervo Group atver pārstāvniecību Polijas galvaspilsētā Varšavā – Vervo Polska!

Salikto kravu pārvadājumi - ved kopā un ietaupi!

Salikto kravu pārvadājumi - ved kopā un ietaupi!

Jums nepieciešams nodrošināt starptautisko kravas pārvadājumu, bet ar jūsu kravu nepietiek, lai piepildītu pilnu mašīnu? Neuztraucieties – Ar SIA Vervo iespējams nodrošināt salikto kravu pārvadājumus, nodrošinot savas preces transportēšanu un maksājot tikai par daļu, kuru aizpilda jūsu krava.

Rimi Rīgas maratonā piedalīsies arī Vervo komanda

Rimi Rīgas maratonā piedalīsies arī Vervo komanda

Uzmanību, gatavību, STARTS!

Jau šajā nedēļas nogalē, 14. – 15. maijā, Rīgā, norisināsies Rimi Rīgas maratons, kas pulcēs vairāk nekā desmit tūkstošus dalībnieku no Latvijas, Baltijas un citām pasaules valstīm. Maratons ik gadu pulcē ne vien tūkstošiem skriešanas mīļotāju un entuziastu, bet arī augstākā ranga profesionāļus. Piedalīsimies arī mēs – SIA Vervo komanda!

Vervo dalība Latvijas un AAE biznesa forumā

Vervo dalība Latvijas un AAE biznesa forumā

Starptautiskās izstādes Expo 2020 Dubai ietvaros Latvijas uzņēmēji, tajā skaitā arī SIA Vervo direktors un līdzīpašnieks Māris Dreimanis, viesojās Apvienotajos Arābu Emirātos, piedaloties augstu amatpersonu biznesa delegāciju vizītēs, tirdzniecības misijās un izstādēs, lai dibinātu biznesa kontaktus un atvērtu sadarbības iespējas. Šoreiz bija mūsu kārta uzņemt Apvienoto Arābu Emirātu delegāciju.

Tiekamies lauksaimniecības izstādē “Pavasaris 2022”

Tiekamies lauksaimniecības izstādē “Pavasaris 2022”

Katru gadu Rāmavas biznesa centrā tiek organizēta starptautiskā lauksaimniecības biznesa izstāde. Šogad tā norisināsies no 12. līdz 14. maijam, un pasākumā būs iespēja satikt dažādu tehniku ražotāju pārstāvjus no Lietuvas, Igaunijas, Somijas Nīderlandes un citām valstīm. Arī Vervo pārstāvji dosies uz pasākumu, lai gūtu jaunas zināšanas par lauksaimniecības nozari.

Izmaiņas graudu, palmu eļļas un citu produktu importā un eksportā

Izmaiņas graudu, palmu eļļas un citu produktu importā un eksportā

Kā zināms, Ukraina katru mēnesi eksportēja vairākus miljonus tonnu ar graudiem. Karadarbības dēļ Ukrainai ir apgrūtināta pieeja tās ostām, līdz ar to arī starptautiskie kravu pārvadājumi un graudu izvešana no valsts ir apstājusies.

Vervo Auto komentārs par notiekošo transporta nozarē

Vervo auto komentārs par notiekošo transporta nozarē

Transporta nozare pandēmijas laikā saskārās ar daudz izaicinājumiem un ierobežojumiem, bet operatīvi pielāgojās jaunajai realitātei. Taču Krievijas militārā agresija ir radījusi jaunus sarežģījumus. Eiropas Savienība un citas valstis, uz tiem reaģējot, ir noteikusi sankcijas gan pret Krieviju, gan pret Baltkrieviju, un tas būtiski ir mainījis loģistikas ķēžu darbību un iepriekš izmantotos piegādes ceļus starptautiskajiem kravu pārvadājumiem.

Lidl Truck Driver’s Lounge atklāšana

Lidl Truck Driver’s Lounge atklāšana

Kopš mazumtirgotāja Lidl ienākšanas Latvijā, tas ir kļuvis par daudzu iedzīvotāju iemīļotu veikalu. Par to liecina lielās pircēju rindas, kas nav mazinājušās kopš veikalu atvēršanas. Lai apmierinātu klientu vajadzības, piegādēm uz katru no šiem veikaliem ir jānotiek ļoti operatīvi, lai preces vienmēr būtu veikalu plauktos, neatkarīgi no tā, vai tie ir svaigi augļi, piena un gaļas produkti vai citi produkti.

No iegūtiem biznesa kontaktiem līdz sadarbības līgumiem

No iegūtiem biznesa kontaktiem līdz sadarbības līgumiem

Pagājušo nedēļu noslēdzām ar LIAA organizētu tīklošanās pasākumu, kur tikās dažādu nozaru uzņēmēji, kas piedalījās starptautiskajā izstādē Expo 2020 Dubai.

Expo 2020 Dubai apmeklējumu skaits pārsniedz 20 miljonus! Lai spētu aptvert milzīgo skaitli - tas ir 11x vairāk nekā Latvijas iedzīvotāju.

10 izstādes, ko vērts apmeklēt dažādu jomu profesionāļiem

10 izstādes, ko vērts apmeklēt dažādu jomu profesionāļiem

Jaunas iespējas mums paveras katru dienu. Veiksmes atslēga ir mācēt tās izmantot. Dažādas profesionāļu organizētas izstādes un konferences ir īstā vieta, kur smelties iedvesmu jaunām idejām un attīstības projektiem. Esam jums sagatavojuši apkopojumu ar 10 interesantām un noderīgām izstādēm, kuras vērts apmeklēt 2022. gadā.

Kas notiek Šanhajā un kā tas ietekmēs mūs?

Kas notiek Šanhajā un kā tas ietekmēs mūs?

Kamēr Latvijā un citviet Eiropā Covid-19 ierobežojumi ir gandrīz atcelti, šī gada 27. martā Šanhajas varasiestādes ieviesa lockdown pēc tam, kad daļai Šanhajas iedzīvotāju tika diagnosticēts Covid-19 vīruss. Šobrīd Šanhajas iedzīvotāji ir spiesti pavadīt ikdienu savos mājokļos, veikalus apmeklēt nav atļauts un ar vīrusu saslimušie tiek ieslodzīti speciālos izolācijas centros.

Kontakti

Pievienojies

Seko SIA Vervo sociālajos tīklos, uzzini jaunākās ziņas un laimē balvas.