Iepazīstieties ar SIA Vervo aktualitātēm, komandu un ikdienas dzīvi. Šajā sadaļā Jūs uzzināsiet par transporta un loģistikas uzņēmuma SIA Vervo darba laiku izmaiņām, kā arī mūsu attīstības sasniegumiem, piemēram, jaunu filiāļu atvēršanos. Regulāri veidojam pētījumus un analizējam uzņēmuma iekšējās tendences kravu pārvadājumu un loģistikas jomā. Sniedzam arī ieteikumus un dažādu problēmu risinājumus.

Sekojiet līdzi arī mūsu sociālajai aktivitātei. SIA Vervo loģistikas pārstāvji pastāvīgi iesaistās dažādu izglītības procesu attīstībā un piedalās Latvijas izglītības iestāžu organizētos vebināros un semināros.

 

Kravu zādzības: kā ar to cīnīties?

Kravu zādzības: kā ar to cīnīties?

Kravu zādzības, tāpat kā kravu bojājumi, ir visai nepatīkama lieta, ar ko diemžēl nākas sastapties kravu pārvadājumu nozarē. Kā ziņo Transportlīdzekļu aizsardzības asociācija TAPA, 2020. gadā EMEA reģionā (Eiropa, Tuvie austrumi un Āfrika) kravu zādzības radīja zaudējumus vairāk nekā 172 miljonu eiro vērtībā. Gada laikā notika 6463 kravu zādzības 56 valstu reģionā, un vidējie zaudējumi par katru 2020. gada dienu ir 471 432 eiro – šie dati ir balstīti tikai uz 65,1% ziņojumu ar koplietotiem finanšu datiem, kas iesniegti TAPA.

5 lietas, kam pievērst uzmanību, sadarbojoties ar loģistikas speciālistu

5 lietas, kam pievērst uzmanību, sadarbojoties ar loģistikas speciālistu

Transporta un loģistikas uzņēmums SIA Vervo jau kopš 2008. gada atrisina visus ar loģistiku saistītos jautājumus vairāk nekā 8500 klientiem – gan uzņēmumiem, gan privātpersonām. Palielinoties eksporta apjomam, ātrākais un izdevīgākais veids, kā transportēt kravu, ir uzticēt to zinošiem un profesionāliem loģistikas speciālistiem. Lai starp klientu un ekspeditoru veidotos veiksmīga ilgtermiņa sadarbība, ir nepieciešama savstarpēja uzticība un precīza, ātra informācijas apmaiņa. Mūsdienu steidzīgajā pasaulē to izdarīt ir grūti – un to zina katrs uzņēmējs – tāpēc apkopojām ieteikumus, kam pievērst uzmanību, izvēloties loģistikas speciālistu ārpakalpojumā.

Koku stādu transportēšana

Koku stādu transportēšana

Gadījumā, ja nevēlaties gaidīt, kamēr piemājas dārzā, parkā vai pie biznesa centra koku apstādījumi būs pietiekami izauguši, pastāv iespēja stādīt jau izaugušus kokus, un Latvijā ar koku stādu audzēšanu nodarbojas pietiekami daudz uzņēmumi. Transporta un loģistikas uzņēmums SIA Vervo nodrošina koku stādu transportēšanu gan importā, gan eksportā uz un no Latvijas.

SIA Vervo kolektīvs vēl veiksmīgu jauno mācību gadu!

SIA Vervo kolektīvs vēl veiksmīgu jauno mācību gadu!

Nav kauns nezināt, bet gan negribēt zināt - tā savulaik teica rietumu filozofijas pamatlicējs Sokrāts.

Šodien ir Zinību diena - 1. septembris, kas ir gluži kā jaunā gada sākums gan pašiem jaunākajiem bērnu dārzā, gan skolēniem, studentiem, skolotājiem, gan arī vecākiem. Jau no paša rīta ir manāmi pirmie glīti ģērbtie skolēni ar satraukuma pilnām acīm un ziedu pušķiem. Un tādi paši skolas laikā bijām arī mēs, transporta un loģistikas uzņēmuma SIA Vervo komanda. Tuvojoties šai dienai, nolēmām pajautāt dažiem kolēģiem – kāds bija viņu 1.septembris un ko viņi novēlētu tiem, kuri šogad uzsāks jauno mācību gadu.

Sāc domāt par Ziemassvētkiem – pasūti kravu no Ķīnas jau tagad!

Sāc domāt par Ziemassvētkiem – pasūti kravu no Ķīnas jau tagad!

Lielākā daļa pasaules iedzīvotāju noteikti ir turējuši rokā preci, uz kuras drukātiem burtiem ir rakstīts “MADE IN CHINA”, kas pierāda to, ka Ķīna ir viena no lielākajām ražotājvalstīm pasaulē, ņemot vērā importa un eksporta apjomus. Saistībā ar Latviju, Ķīna ierindojas 6. vietā pēc importēto kravu apjoma. 2020. gadā Ķīna bija trešais lielākais eksporta partneris Eiropas Savienībā (10,5%) un vislielākais importa partneris, veidojot 22,4% no visām precēm.

Vai klimats var kļūt par vājo posmu piegādes ķēdē?

Vai klimats var kļūt par vājo posmu piegādes ķēdē?

Globālā sasilšana vairs nav nākotne – tā izpaužas jau tagad: plūdi Vācijā, lielie karstuma viļņi Itālijā, sniega vētra Polijā, karstā vasara Latvijā un citas dabas stihijas, kas tiešā veidā ietekmē kravas piegādes no viena punkta uz otru, tāpēc rodas jautājums – vai klimats varētu kļūt par vājo posmu piegādes ķēdē?

Daudz laimes, Vervo!

Daudz laimes, Vervo!

Jau kopš 2008. gada transporta un loģistikas uzņēmuma SIA Vervo komanda nodrošina augstas kvalitātes kravu pārvadājumus gan uzņēmumiem, gan privātpersonām. Šī gada 13. augustā, piektdienā Vervo svinēja 13 gadus un tā bija ne tikai veiksmīga, bet arī jautra diena. Vervo komanda šo gadu laikā ir augusi, un šī diena tika atzīmēta, saliedējoties kopīgā golfa spēlē Reiņa trasē un saskandinot glāzi dzirkstošā pie svētku kūkas.

Laiks ir nauda – ar Vervo Jūs ietaupīsiet abus!

Laiks ir nauda – ar Vervo Jūs ietaupīsiet abus!

SIA Vervo ir pilna spektra transporta un loģistikas uzņēmums, kas piedāvā visa veida vietējos un starptautiskos kravu pārvadājumus. Kopš 2008. gada SIA Vervo ir nodrošinājis augstas kvalitātes pakalpojumus vairāk nekā 8000 uzņēmumiem un individuālajiem kravu sūtītājiem, piedāvājot visu veidu kravu pārvadājuma pakalpojumus uz un no vairāk nekā 120 pasaules valstīm.

Vervo konkursa uzvarētājs

Vervo konkursa uzvarētājs

Beidzot pienācis ilgi gaidītais augusts, kurā paziņojam par vienu laimīgo, kurš savā īpašumā saņems Vervo kravas auto modelīti! Laimīgā loze tika Ģirtam! Šodien Vervo konkursa uzvarētājs savu dienu sāka, saņemot Vervo kravas auto modelīti.

Kā izrādās, Ģirts pats strādā par kravas auto šoferi, tāpēc tas bija vēl jo īpašāk. Iepazīstot konkursa laimētāju tuvāk, uzzinājām, ka viņš ir no Milzkalnes un ik pa laikam piedalās dažādos konkursos. Ģirts, kā stāsta, parasti neko nelaimē, taču šoreiz ļoti turējis īkšķus par Vervo konkursu.

Kravu pārvadājumi uz un no Itālijas

Kravu pārvadājumi uz un no Itālijas

Itālija – tie ir Alpu kalni, vēsturiskās šaurās ieliņas, gardākās picas, siers un vīns. Tā ir valsts Eiropas dienvidos un tās lielākā daļa atrodas Apenīnu pussalā, ko apskalo Vidusjūra. Itālija ir nozīmīgs Latvijas ārējās tirdzniecības partneris, īpaši importā – 2020. gadā Itālija ierindojās 9. vietā importā, apsteidzot Zviedriju. Itālija robežojas ar Austriju, Franciju, Šveici un Slovēniju, kā arī divām pundurvalstīm – Vatikānu un Sanmarīno. Ik nedēļu maršrutā Itālija – Latvija dodas vismaz 20 transporta vienības ar visa veida kravām, ko nodrošina transporta un loģistikas uzņēmums SIA Vervo.

Kravu pārvadājumi uz un no Vācijas

Kravu pārvadājumi uz un no Vācijas

Vācija daudziem asociējas ar alus cienītāju pasākumu “Okotberfest”, kalnu kūrortiem un pompozajiem Ziemassvētku tirdziņiem, taču tas nebūt nav viss. Vācija atrodas Eiropas sirdī un, pēc iedzīvotāju skaita, tā ir lielākā valsts Eiropas Savienībā, ar jaunākajām tehnoloģijām un augsti kvalificētu darbaspēku. Saistībā ar Latviju, Vācija ir viens no nozīmīgākajiem partneriem Latvijas ārējā tirdzniecībā, 2020. gadā ierindojoties 2. vietā importā un 4. vietā eksportā starp citiem ārējās tirdzniecības partneriem.

Nestandarta situācijas kravu pārvadājumiem

Nestandarta situācijas kravu pārvadājumiem

Veicot vietējos vai starptautiskos kravu pārvadājumus, vienmēr pastāv risks, ka procesa laikā būs dažādi izaicinājumi un nestandarta situācijas, jo loģistika – tas ir komplicēts process, kurā iesaistītas ir vairākas puses. Pirms katra kravu pārvadājuma ir ļoti svarīgi, ka klients nodod precīzu informāciju par kravu, taču ne vienmēr tas atbilst realitātei – bieži vien procesa laikā tiek veiktas izmaiņas – vai tas būtu kravas apjoms, svars vai, piemēram, maršruts un izkraušanās adrese.

Kravu pārvadājumi uz un no Polijas

Kravu pārvadājumi uz un no Polijas

Polija ir Latvijai nozīmīgs importa un eksporta sadarbības partneris, un lielākā daļa kravu pārvadājumu tiek veikti ar autotransportu, jo veicamais attālums ir salīdzinoši mazs. Protams, Latvijas autopārvadātāji, veicot kravu pārvadājumus uz un no Rietumeiropas valstīm, iet tranzītā caur Polijas teritoriju. Transporta un loģistikas uzņēmuma SIA Vervo TOP 5 eksporta kravu pārvadājumos ir Polija. Kā liecina Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, 2020. gadā Polija ierindojās 5. vietā Latvijas ārējās tirdzniecības apjomā, veidojot 2,2 miljardu EUR kopējo tirdzniecības apgrozījumu. Tas apliecina to, ka Polija Latvijas autopārvadātājiem ir viena no nozīmīgākajām valstīm gan importā, gan eksportā, gan arī tranzītā.

Līgo veci, līgo jauni - Vervo vēl lustīgus Līgo!

Līgo veci, līgo jauni - Vervo vēl lustīgus Līgo!

Esam sagaidījuši vasaras saulgriežus, kad gada īsākajā naktī un garākajā dienā varam nodoties vislabākajām Līgo tradīcijām! Maģiskā nakts ir apvīta dažādām burvestībām, pareģojumiem un ticējumiem, līdz ar to, iespējams, varam izspēlēt nākotni sev par labu! Kas visu gadu labi strādā, tas Jāņu naktī labi atpūšas – arī transporta un loģistikas uzņēmuma SIA Vervo darbinieki ir dalījušies ar savām Līgo tradīcijām, ko turpinās arī šī gada saulgriežos!

Darba laiks Jāņu brīvdienās

Darba laiks Jāņu brīvdienās

Darba laiks Jāņu brīvdienās:
S. 19.06.2021 - 9:00 - 17:00
Sv.20.06.2021 - Brīvs
P. 21.06.2021 - 9:00 - 17:30
O. 22.06.2021 - 9:00 - 17:00
T. 23.06.2021 - Brīvs
C. 24.06.2021 - Brīvs
P. 25.06.2021 - 9:00 - 17:00

Kravu pārvadājumi uz Sardīniju

Kravu pārvadājumi uz Sardīniju

Sauszemes kravu pārvadājumi pa Eiropu aizņem lielāko daļu transporta un loģistikas uzņēmuma SIA Vervo darbības. Viens no pēdējiem galamērķiem, uz kurieni devās Vervo kravas transportlīdzeklis, ir Itālijas valstij piederošā sala – Sardīnija, kur tika piegādāta koka moduļu māja. Sardīnija ir otra lielākā sala Vidusjūrā un tās kopējā platība sasniedz aptuveni 24 tūkstošus kvadrātkilometrus. Ņemot vērā, ka Sardīnija ir sala, tai ir ierobežotas piekļuves iespējas, tāpēc kravu pārvadājumi uz Sardīniju var tikt veikti ar avio transportu, taču visekonomiskākais transportēšanas veids ir, kombinējot sauszemes transportu un jūras transportu, šajā gadījumā – prāmi.

Vervo savā dzimšanas dienā dāvina kravas auto!

Vervo savā dzimšanas dienā dāvina kravas auto!

SIA Vervo ir transporta un loģistikas uzņēmums, kas jau kopš 2008. gada nodrošina augstas kvalitātes vietējos un starptautiskos kravu pārvadājumus uz vairāk nekā 120 pasaules valstīm. Mūsu pieredzējusī komanda ir radusi un joprojām rod risinājumus ikvienai kravai, izpildot klientu vēlmes un vajadzības – vai būtu jāpiegādā standarta paletes vai gluži pretēji – nestandarta krava, piemēram, trausls mākslas priekšmets vai koka moduļu māja, kas pārsniedz noteiktos standarta izmērus.

Kas jāņem vērā, veicot piegādi uz būvniecības objektu?

Kas jāņem vērā, veicot piegādi uz būvniecības objektu?

Būvniecība ir nozare, kurā viena no procesa sastāvdaļām ir kravu pārvadājumi, jo nepieciešams piegādāt būvmateriālus uz būvniecības objektiem, izmantojot atbilstošus transporta veidus un strikti ievērot piegādes termiņus, kas dažkārt ir stundu jautājumi, kā piemēram, piegādājot cementu. Otrs svarīgākais aspekts ir būvtehnikas piegāde precīzi noteiktajos laikos, jo bieži vien nevar veikt kādu no būvniecības procesiem bez konkrētās tehnikas, attiecīgi būvlaukumā iestājas dīkstāve, kas rada papildu izmaksas. Transporta un loģistikas uzņēmums SIA Vervo veic kravu piegādes, kā piemēram, koka paneļus, metāla konstrukcijas vai būvtehniku uz būvniecības objektiem Latvijā, Eiropā un citviet pasaulē.

Ko nozīmē prakse SIA Vervo?

Ko nozīmē prakse SIA Vervo?

Transporta un loģistikas uzņēmuma SIA Vervo viena no prioritātēm ir izglītoti darbinieki, kas sniedz augstvērtīgu servisu mūsu klientiem. Lai to nodrošinātu, aktīvi iesaistāmies transporta un loģistikas izglītības programmu pilnveidošanā, sniedzot savu pienesumu to attīstībā. Kā viens no nesenākajiem piemēriem ir Biznesa vadības koledžas programma ar nosaukumu “Biznesa loģistika”.

Kravu pārvadājumi uz Baltkrieviju

Kravu pārvadājumi uz Baltkrieviju

Baltkrievija ir mūsu kaimiņvalsts un 2020. gadā tā ierindojās 15. vietā Latvijas ārējās tirdzniecības partneru starpā, veidojot 567,4 miljonus eiro apgrozījumu. No Latvijas uz Baltkrieviju visbiežāk transportētās preču grupas pagājušajā gadā bija mašīnas un elektriskās ierīces, pārtikas rūpniecības produkti un ķīmiskās rūpniecības produkcija, savukārt importā no Baltkrievijas uz Latviju īpaši izceļas koksne un tās izstrādājumi, minerālie produkti un metāli.