Vervo jaunumi

Iepazīstieties ar SIA Vervo aktualitātēm, komandu un ikdienas dzīvi. Šajā sadaļā Jūs uzzināsiet par transporta un loģistikas uzņēmuma SIA Vervo darba laiku izmaiņām, kā arī mūsu attīstības sasniegumiem, piemēram, jaunu filiāļu atvēršanos. Regulāri veidojam pētījumus un analizējam uzņēmuma iekšējās tendences kravu pārvadājumu un loģistikas jomā. Sniedzam arī ieteikumus un dažādu problēmu risinājumus.

Sekojiet līdzi arī mūsu sociālajai aktivitātei. SIA Vervo loģistikas pārstāvji pastāvīgi iesaistās dažādu izglītības procesu attīstībā un piedalās Latvijas izglītības iestāžu organizētos vebināros un semināros.

 

Izdevīgi kravu pārvadājumu maršruti ar Vervo! 

Izdevīgi kravu pārvadājumu maršruti ar Vervo! 

Vervo ir viens no vadošajiem transporta un loģistikas pakalpojumu sniedzējiem Latvijā. Apmeklējot Transporta un Loģistikas izstādi Polijā - TransLogistica Poland, esam ieguvuši jaunus sadarbības partnerus vēl izdevīgāku pārvadājumu organizēšanai dažādos maršrutos. 

Kā transportēt un uzglabāt vīnu?

Kā transportēt un uzglabāt vīnu?

Alkoholisko dzērienu pārvadājumi atšķiras citu preču transportēšanas, jo tā ir akcīzes prece. Pamata noteikumi ietver temperatūras un saules staru kontroli, drošu kravas nostiprināšanu, kā arī nepieciešamo dokumentāciju.

Pārtikas produktu pārvadājumi Michelin restorāniem

Pārtikas produktu pārvadājumi Michelin restorāniem

Otrdien, 21.novembrī, Michelin pārstāvji pirmoreiz apbalvoja Latvijas restorānu un ēdināšanas jomas profesionāļus. Michelin zvaigznes ir viena no prestižākajām restorāna goda zīmēm, un lepojamies paziņot, ka “Michelin Guide” restorānu ceļvedī ir ieteikti 26 Latvijas restorāni, no kuriem atrodas 19 Rīgā, bet 7 ārpus tās. 

Vīna pārvadājumi - TOP importa un eksporta valstis

Vīna pārvadājumi - TOP importa un eksporta valstis

Jau šodien Michelin prezentēs Latvijas labākos restorānus, un, tam par godu, šonedēļ apskatīsim tēmas, kas saistītas par un ap restorāniem. Viens no svarīgākajiem produktiem, ko baudīt pie izsmalcinātām vakariņām, ir glāze vīna. Pēdējos gados vīns guvis lielāku popularitāti, un tā tirgus izaugsmi veicina pieaugošais pieprasījums pēc augstākas kvalitātes alkoholiskajiem dzērieniem un vīna tūrisms. 

Vervo sveic Latviju 105. dzimšanas dienā!

Vervo sveic Latviju 105. dzimšanas dienā!

Šogad Latvija svin savu 105. dzimšanas dienu. Šajā svētku nedēļā esam lepni padalīties ar Jums ar sasniegumiem Latvijas resursu eksportā un ekonomikas panākumiem. Tas ir vēl viens iemesls lepoties ar mūsu uzņēmīgo valsti!

Ziemassvētku eglīšu pārvadājumi

Ziemassvētku eglīšu pārvadājumi

Ziemassvētki strauji tuvojas, un ir pienācis laiks domāt par skaistajām eglēm, kas papildinās svētku noskaņu. Neatkarīgi no tā, vai Jūs esat mazumtirgotājs vai vairumtirgotājs, Vervo ir šeit, lai nodrošinātu vienkāršu un ērtu risinājumu Jūsu Ziemassvētku eglīšu pārvadājumiem. 

Koka briketes - piegāde līdz pat durvīm!

Koka briketes - piegāde līdz pat durvīm!

Koka briketes ir populārs un videi draudzīgs kurināmais, ko izmanto gan mājsaimniecībās, gan rūpnieciskajos objektos. Iestājoties drēgnajam laikam, koka brikešu piegāde kļūst par īpaši aktuālu jautājumu. 

Svarīga informācija tiem, kas importē no trešajām valstīm

Svarīga informācija tiem, kas importē no trešajām valstīm

Dzelzs un tērauds ir nozīmīgi materiāli, ar ko, pašiem neapzinoties, saskaramies ikdienā - no ēku būvniecības līdz mājsaimniecības priekšmetiem un ierīcēm. Ik dienu dažādi metāla izstrādājumi tiek importēti Eiropas Savienībā, taču spēkā ir stājies jauns likums, kas aizliedz importēt preces no trešajām valstīm, kuru ražošanā izmantoti Krievijas izcelsmes dzelzs un tērauda izejmateriāli. 

SIA Vervo vizīte Ķīnā - kas jauns Austrumos?

SIA Vervo vizīte Ķīnā - kas jauns Austrumos?

SIA Vervo valdes locekle Aija Bērziņa kopā ar citiem uzņēmējiem un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) pārstāvjiem laika posmā no 17.oktobra līdz 2.novembrim devās uz vizīti Ķīnā. Šis brauciens piedāvāja iespēju iepazīties ar Ķīnas tirgus iespējām, iniciatīvu “Viena josta, viens ceļš”("Belt and Road Initiative" (B&R)) un veicināt starptautisko sadarbību.

Vervo dodas uz Poliju!

Vervo dodas uz Poliju!

No 7. Līdz 9.novembrim norisināsies 10. starptautiskā Transporta un Loģistikas izstāde - TransLogistica Poland, kas ir vadošais loģistikas nozares pasākums Polijā un Centrāleiropā.

Kāpēc auto tika nomests no 50m augstuma?

Kāpēc auto tika nomests no 50m augstuma?

Vervo vienmēr ir gatavs piedalīties kādos neparastos un aizraujošos pasākumos! Viens no tādiem bija pagājušās nedēļas notikums - #NOMETMERSI, kur no 50m augstuma tika nomests Mercedes. Jautāsiet - kāpēc tā jādara!?

Kā droši transportēt jumta kopnes?

Kā droši transportēt jumta kopnes?

Jumta kopnes ir izturīgas un ekoloģiskas koka konstrukcijas, kas būvprojekta realizācijas gaitā ļauj ietaupīt laiku un finanšu resursus. Lai nodrošinātu, ka jumta kopnes no kokapstrādes uzņēmuma līdz objektam tiek transportētas droši, ir nepieciešams veikt to pareizu sagatavošanu pārvadājumam, kā arī izvēlēties atbilstošu transporta risinājumu.

Kokmateriālu transportēšana

Kokmateriālu transportēšana

Latvija ir viena no mežiem bagātākajām valstīm Eiropā, aizņemot 52 % no valsts teritorijas. Līdz ar to, meža nozare pamatoti tiek uzskatīta par Latvijas eksporta balstu, un arī pēdējos gados pieprasījums pēc kokmateriāliem aug.

Malkas pārvadājumi

Malkas pārvadājumi

Tuvojoties ziemai un sākoties apkures sezonai, pieprasījums pēc malkas pārvadājumiem strauji palielinās. Malka ir viens no galvenajiem energoresursiem, ko izmanto apkurei, tomēr, pirms malka nonāk pie tās patērētāja, tai ir jāmēro ceļš no kokapstrādes uzņēmumiem līdz tās izplatītājiem. 

10 padomi pārvācoties

10 padomi pārvācoties

Pārvākšanās uz jaunu dzīvesvietu var būt gan aizraujoša, gan arī izaicinoša. Ja esat gatavs uzsākt jaunu savas dzīves nodaļu, šeit ir 10 padomi, kas palīdzēs padarīt pārvākšanos krietni vienkāršāku:

Pārvākšanās no Latvijas uz Kazahstānu

Pārvākšanās no Latvijas uz Kazahstānu

Ja Jūs plānojat pārvākties uz citu pilsētu vai valsti, ir nepieciešams jau iepriekš sagatavoties, jo pārvākšanās mēdz būt satraucoša ne tikai emocionāli, gatavojoties jaunajam dzīves posmam, bet arī praktiski - kā visu iedzīvi transportēt no punkta A uz punktu B. 

Kravas transportēšana uz un no Somijas

Kravas transportēšana uz un no Somijas

Somija - valsts Eiropas ziemeļos, ar kuru gan Eiropas valstīm, gan arī ASV ir nozīmīgas ekonomiskas attiecības. Somija ir ES dalībvalsts, kas sevi ir definējusi ne tikai kā klusu, uz lauksaimniecību un mežsaimniecību balstītu valsti, bet arī par tendences noteicošu globālu tehnoloģiju un dizaina centru.

Tieši tagad - laiva no izsoles par izdevīgu cenu! 

Tieši tagad - laiva no izsoles par izdevīgu cenu! 

Laivu sezona jau drīz noslēdzas, un daudzi ūdens atpūtas un zvejniecības entuziasti jau sāk gatavot laivas ziemas “miegam”. Bet, vai Jūs zinājāt, ka tieši tagad ir lielisks laiks iegādāties savu laivu? Ar sezonas noslēgumu laivu izsoles kļūst par ideālu vietu, kur var iegādāties laivas pa izdevīgām cenām. 

Pasta indeksi - palīgs adreses noteikšanā

Pasta indeksi - palīgs adreses noteikšanā

Plānojot kravas iekraušanu vai izkraušanu, ir jāzina precīzs pasta indekss norādītajai adresei. Pasta indeksi sniedz informāciju par precīzu adresi, kas, savukārt, nodrošina ātru un ērtu kravas iekraušanu vai izkraušanu. 

Traktoru un lauksaimniecības tehnikas pārvadājumi

Traktoru un lauksaimniecības tehnikas pārvadājumi

Lauksaimniecība ir viena no senākajām un svarīgākajām nozarēm, kas nodrošina pārtikas un citu produktu ražošanu. Īpaši svarīga tā ir Latvijā, jo, pēc statistikas datiem, aramzeme Latvijā aizņem 67% no lauksaimniecībā izmantojamās zemes, 7,2% nodarbināto strādā lauksaimniecības nozarē un 23,1% no kopējās eksporta vērtības veido lauksaimniecības produkti. 

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu un atrisināt jautājumus, kas saistīti ar kravu pārvadājumiem un citiem loģistikas pakalpojumiem.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv