Vervo jaunumi

Iepazīstieties ar SIA Vervo aktualitātēm, komandu un ikdienas dzīvi. Šajā sadaļā Jūs uzzināsiet par transporta un loģistikas uzņēmuma SIA Vervo darba laiku izmaiņām, kā arī mūsu attīstības sasniegumiem, piemēram, jaunu filiāļu atvēršanos. Regulāri veidojam pētījumus un analizējam uzņēmuma iekšējās tendences kravu pārvadājumu un loģistikas jomā. Sniedzam arī ieteikumus un dažādu problēmu risinājumus.

Sekojiet līdzi arī mūsu sociālajai aktivitātei. SIA Vervo loģistikas pārstāvji pastāvīgi iesaistās dažādu izglītības procesu attīstībā un piedalās Latvijas izglītības iestāžu organizētos vebināros un semināros.

 

Kravu pārvadājumi uz un no saulainās Spānijas

Kravu pārvadājumi uz un no saulainās Spānijas

Spānija – valsts dienvidrietumeiropā, kur saule spīd vairāk nekā 280 dienas gadā, dzīve tiek baudīta nesteidzīgi – pēcpusdienā siestas un festivāli ik uz soļa. Vietējo produktu garšu baudījums un karstasinīgie flamenko ritmi – tas viss raksturo šo skaisto zemi!

Vervo pārstāvji apmeklē izstādi Outdoor Riga 2024

Vervo pārstāvji apmeklē izstādi Outdoor Riga 2024

Pagājušajā nedēļā, SIA Vervo pārstāvji apmeklēja Starptautisko aktīvās atpūtas un vaļasprieku izstādi “OUTDOOR RIGA 2024”, kurā pulcējās ikviens, kuram aktīvā atpūta ir būtiska dzīves sastāvdaļa. Tūristi, velobraucēji, makšķernieki, motobraucēji un pat kuģotāji un laivotāji - šo un vēl citu aktīvās atpūtas un vaļas prieku pārstāvju izstādē bija pārpārēm!

Ēnu diena 2024

Ēnu diena 2024

Šī gada 4. aprīlī mēs, transporta un loģistikas uzņēmums SIA Vervo, pie sevis ciemos uzņēmām skolēnus un studentus no 8 dažādām Latvijas skolām. Ēnu diena mums ir kļuvusi par ikgadējo tradīciju, jo tajā piedalāmies katru gadu, apzinoties, ka loģistika ir ļoti svarīga nozare, kas plaši ietekmē arī citas industrijas un tās devums ir neatsverams. 

Koka kublu un pirts pārvadājumi

Koka kublu un pirts pārvadājumi

Koka kubli un pārvietojamās koka pirtis joprojām ir pieprasīts produkts, kuru  priekšrocība ir, ka tās ir ērti pārvadāt. Latvijā ražotie koka kubli un pirtis, pateicoties to kvalitātei, ir pieprasīti ārzemēs, piemēram, Vācijā, Dānijā, Nīderlandē. Par koka kublu un pirts pārvadājumiem parūpēsimies mēs, SIA Vervo. 

Olu pārvadājumi Lieldienās

Olu pārvadājumi Lieldienās

Olas ir svarīgs Lieldienu simbols daudzās aktivitātēs, piemēram, olu krāsošanā un dekorēšanā, kā arī to meklēšanā vai ripināšanā. Lai Lieldienu zaķis nebūtu palicis bešā, ir svarīgi laicīgi tās transportēt, lai veikala plauktos to netrūktu. 

Ražošanas iekārtu transportēšana

Ražošanas iekārtu transportēšana

Ražošanas iekārtu transportēšana ir svarīgs posms, nodrošinot, ka svarīgās iekārtas nonāk no punkta A uz punktu B droši un efektīvi, kā arī laicīgi, lai nekavētu ražošanas procesa uzsākšanu vai laicīgu iekārtu nomaiņu.
 
Viena no iespējām, gadījumos, kad iekārtas izmēri ir virs standarta puspiekabes izmēriem ir  izbīdāmā puspiekabe. Šī puspiekabe ir pielāgojama platumā līdz 3.50 m un mūsu gadījumā ar to pietika, lai droši pārvadātu CNC frēzi, nodrošinot pilnīgu aizsardzību no laikapstākļu ietekmes.

Kuģu aprīkojuma piegāde

Kuģu aprīkojuma piegāde

Statistikas dati liecina, ka vairāk nekā 70% no pasaules kravu tiek pārvadāti pa jūru, padarot kuģu aprīkojuma piegādi par nozīmīgu posmu globālajā loģistikas tīklā. Kuģu aprīkojums ir neatņemama daļa veiksmīgā kuģa darbībā un drošībā. Tas ietver visu, sākot no tehniskajām precēm, gan uz klāja, gan mašīntelpā un beidzot ar ķīmiskajām precēm. 

Vervo nodrošina kuģu aprīkojuma piegādi uz un no jebkuras ostas pasaulē. 

Laivu un jahtu pārvadājumi

Laivu un jahtu pārvadājumi

Pavasarim esot gluži tepat, skaidrs ir viens – arī 1. maijs, kad oficiāli sākas laivu sezona, pienāks gandrīz nemanot! Varbūt šogad ir jāpiepilda ilgi lolotais sapnis par savu laivu vai jahtu, lai siltajās vasaras dienās viļņu pavadībā baudītu vēju matos? Un, vai zini, ka laivu pārvadājumu process nav nemaz tik sarežģīts, ja sadarbojies ar loģistikas uzņēmumu? 

Vervo Group dodas off-road piedzīvojumā

Vervo Group dodas off-road piedzīvojumā

Pagājušajā mēnesī norisinājās “4x4 Centrs” organizētas off-road sacensības “Nakts Labirints 2024”. Vervo Auto veica džipu piegādi uz šo pasākumu, kurā piedalījās arī Vervo pārstāvji: Jānis Zariņš - Vervo Auto līdzīpašnieks un Vervo loģistikas menedžeris,  Aleksandrs Poļivoda - Vervo Auto transporta menedžeris, Viktors Ciganovs - Vervo Auto šoferis. Pēc sacensībām Aleksandrs ir dalījies ar gūtajiem iespaidiem un pastāstīja mums, kā viņiem šajā piedzīvojumā veicās! 

Pieprasītākās automarkas 2023.gadā

Pieprasītākās automarkas 2023.gadā

Ir apkopota statistika par populārākajām lietoto automašīnu markām 2023.gadā, kas sniedz ieskatu autoindustrijas tendencēs. Šī informācija ir svarīga gan autovadītājiem, kuri plāno pirkt automašīnu, gan arī nozares ekspertiem, kuri vēlas sekot līdzi automašīnu tirgus attīstībai. 

Lietotu automašīnu piegāde

Lietotu automašīnu piegāde

Iegādājoties lietotu automašīnu ārzemēs vai nodarbojoties ar auto tirdzniecību, rodas nepieciešamība pēc transportlīdzekļa transportēšanas. Vervo nodrošina automašīnu piegādi gan uzņēmumiem, gan privātpersonām. 

27 metrus garas kravas transportēšana uz Zviedriju

27 metrus garas kravas transportēšana uz Zviedriju

Kokmateriāli ir daļa no būvniecības nozares, un to piegāde prasa precīzu plānošanu, rūpīgu iekraušanu un aprīkotus transportlīdzekļus, kas piemēroti dažādu kokmateriālu pārvadājumiem, tajā skaitā lielgabarīta CNC koka siju transportēšanai. Skaidrs, ka tieši kravas transportēšanai ir būtiska nozīme, lai būvmateriāli objektā nonāktu laikus un neskartā stāvoklī. 

Kravu pārvadājumi no un uz Balkānu valstīm

Kravu pārvadājumi no un uz Balkānu valstīm

Balkāni ir reģions, kas atrodas Dienvidaustrumeiropā, glabājot sevī bagātīgu kultūras mantojumu. Šis reģions aptver vairākas valstis -  Albāniju, Bosniju un Hercegovinu, Bulgāriju, Horvātiju, Kosovu, Melnkalni, Ziemeļmaķedoniju, Rumāniju, Serbiju un Slovēniju. Un mēs, transporta un loģistikas uzņēmums, SIA Vervo, ņemot vērā Jūsu kravas specifiku un vēlmes, veiksim Jūsu kravas pārvadājumu no vai uz šīm  Balkānu valstīm. 

Vervo Auto stāsta par paplašināmās piekabes priekšrocībām

Vervo Auto stāsta par paplašināmās piekabes priekšrocībām

Lai spētu klientiem nodrošināt pēc iespējas lielāku kravu pārvadājumu pakalpojumu klāstu, transporta uzņēmums Vervo Auto regulāri papildina savu autoparku gan ar jauniem transportlīdzekļiem, gan puspiekabēm. 

Ziedu imports un eksports

Ziedu imports un eksports

Kamēr dabā pavasaris mijas ar ziemu, ziedu audzētāju siltumnīcās uzzplaukst pirmie pavasara vēstneši - prīmulas un hiacintes. Tulpēm vēl nepieciešams nedaudz laika. Tomēr, vai esi aizdomājies pa to, kā klājas vietējiem ziedu audzētājiem konkurences apstākļos? 

Granīta bloku pārvadājumi

Granīta bloku pārvadājumi

Granīts ir vulkāniskas izcelsmes iezis - viens no izplatītākajiem akmens veidiem, un to plaši izmanto būvniecībā, interjera dizainā un mākslas projektu veidošanā. Tas ir izturīgs, tajā pat laikā var būt trausls, taču tas labi padodas pulēšanai un slīpēšanai. Runājot par Latviju, visbiežāk granīts tiek importēts no Ķīnas, Indijas un Igaunijas. 

Ceļš uz ziemeļiem - kravu pārvadājumi uz un no Norvēģijas 

Ceļš uz ziemeļiem - kravu pārvadājumi uz un no Norvēģijas 

Vervo nodrošina ērtus un drošus kravu pārvadājumu pakalpojumus uz Skandināvijas valstīm, tajā skaitā - Norvēģiju. Visbiežāk eksportētās preces uz Norvēģiju ir metāls, koksne un pārtikas produkti. Bet no Norvēģijas uz Latviju visbiežāk tiek transportēti  minerālie produkti, koksne un mehānismi.

Saules paneļu pārvadājumi

Saules paneļu pārvadājumi

Dienas kļūst arvien gaišākas un Vervo joprojām piedāvā saules paneļu pārvadājumus uz un no vairāk nekā 120 pasaules valstīm. Saules paneļi, galvenokārt, tiek ražoti Āzijā, it īpaši Ķīnā, taču ir interesanti novērot, ka Latvijas saules paneļu importa dati parasti neuzrāda Ķīnu kā galveno piegādātāju, bet uz Latviju tie tiek piegādāti caur Vāciju, Čehiju, Poliju un Lietuvu. 

Griezto ziedu pārvadājumi ar temperatūras kontroli

Griezto ziedu pārvadājumi ar temperatūras kontroli

Pavasarim tuvojoties, grieztie ziedi kļūst arvien pieprasītāki. Kas var būt skaistāks par svaigiem ziediem - kā mīlestības, pateicības vai atzinības apliecinājums ne tikai svētkos, bet arī ikdienā. Vai zinājāt, ka lielākā daļa veikalos, tirdziņos un bāzēs nopērkamie ziedi tiek importēti? 

Laimē sniega pūtēju 400 eiro vērtībā!

Laimē sniega pūtēju 400 eiro vērtībā!

Pavasaris vairs nav aiz kalniem, bet biezā sniega sega mūs vēl nav pametusi! Lai pārtrauktu 3 mēnešu ilgās attiecības ar sniegu Jūsu ofisa, noliktavas vai mājas pagalmā, Vervo sadarbībā Ferrus Jums piedāvā vienrreizēju iespēju laimēt Toro sniega pūtēja komplektu 400 eiro vērtībā!

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu un atrisināt jautājumus, kas saistīti ar kravu pārvadājumiem un citiem loģistikas pakalpojumiem.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv