Vervo jaunumi

Iepazīstieties ar SIA Vervo aktualitātēm, komandu un ikdienas dzīvi. Šajā sadaļā Jūs uzzināsiet par transporta un loģistikas uzņēmuma SIA Vervo darba laiku izmaiņām, kā arī mūsu attīstības sasniegumiem, piemēram, jaunu filiāļu atvēršanos. Regulāri veidojam pētījumus un analizējam uzņēmuma iekšējās tendences kravu pārvadājumu un loģistikas jomā. Sniedzam arī ieteikumus un dažādu problēmu risinājumus.

Sekojiet līdzi arī mūsu sociālajai aktivitātei. SIA Vervo loģistikas pārstāvji pastāvīgi iesaistās dažādu izglītības procesu attīstībā un piedalās Latvijas izglītības iestāžu organizētos vebināros un semināros.

 

Vervo Middle East saņem apbalvojumu “Gada jaunpienācējs”

Vervo Middle East saņem apbalvojumu “Gada jaunpienācējs”

22. septembrī Dubaijā norisinājās pasākums “The Landmarks in Logistics Awards 2022”, kur Vervo Middle East saņēma apbalvojumu – “Gada jaunpienācējs” (“The Rookie of the Year”). Apbalvošanas ceremonija risinājās platības ziņā lielākajā iepirkšanās centrā pasaulē – Dubaijas Tirdzniecības centrā (The Address Dubai Mall), “Dimantu zālē”, kur tika sveikti Apvienoto Arābu Emirātu inovatīvākie loģistikas uzņēmumi.

Vai Ķīnas nacionālie svētki ietekmēs preču importu?

Vai Ķīnas nacionālie svētki ietekmēs preču importu?

Tuvojas Ķīnas nacionālie svētki, kas katru gadu tiek atzīmēti 1. oktobrī, pieminot Ķīnas Tautas Republikas dibināšanu 1949. gadā. Tautā to dēvē par Golden Week jeb Zelta Nedēļu, jo svētku brīvdienas ilgst līdz 7. oktobrim. Tā kā Ķīna ir nozīmīgs sadarbības partneris Eiropas un citām pasaules valstīm, skaidrosim – vai un kā svētki ietekmēs transporta un loģistikas nozari – vai darbi turpināsies vai jārēķinās ar piegāžu kavēšanos?

Saldētu ogu transportēšana no Polijas

Saldētu ogu transportēšana no Polijas

Vasara un ogu laiks ir beidzies, taču smūtijus, ogu tortes un smalkmaizītes joprojām iespējams pagatavot – ar saldētām ogām. Vietējai produkcijai, protams, ir sava vērtība, taču esam iecienījuši augļus un ogas arī no Nīderlandes, Lietuvas, Spānijas, Polijas un Vācijas. Tieši šādā secībā ierindojās Latvijas partnervalstis augļu un ogu importā 2021. gadā.

Tavs Incoterms ceļvedis starptautiskajiem kravu pārvadājumiem

Tavs Incoterms ceļvedis starptautiskajiem kravu pārvadājumiem

Kravu pārvadājumi Eiropā daudziem šķiet pavisam saprotams process, jo Eiropas valstis ir izbraucamas ar autotransportu vien pāris dienu laikā. Taču preču sūtīšana no otras pasaules malas – Ķīnas vai ASV var sagādāt neziņu un raizes, jo ne līdz galam visu saprot, kā piemēram, – kurš par ko būs atbildīgs? Tam domāti starptautiskie tirdzniecības noteikumi jeb Incoterms, kas, slēdzot līgumu, norāda uz pārdevēja un preču saņēmēja atbildību un risku.

Vervo Auto pievienojas 2 jaunas kravas mašīnas – saruna ar līdzīpašniekiem Māri Dreimani un Jāni Zariņu

Vervo Auto pievienojas 2 jaunas kravas mašīnas – saruna ar līdzīpašniekiem Māri Dreimani un Jāni Zariņu

Pagājušajā nedēļā vienam no Vervo Group uzņēmumiem – Vervo Auto, kas nodrošina kravu pārvadājumus visā Eiropā - pievienojās 2 jaunas kravas automašīnas – Volvo FH. Abi transportlīdzekļi jau ir veikuši savus pirmos kravu pārvadājumus. Viena no tām devās uz Strasbūru, Franciju, lai nogādātu granulas, taču otra veica kokmateriālu piegādi uz Andoru.

Medicīnas iekārtu pārvadājumi, kas prasa papildu uzmanību

Medicīnas iekārtu pārvadājumi, kas prasa papildu uzmanību

Kaut arī Covid-19 pandēmija vairs nav tik aktuāls temats sabiedrībā, saslimstības uzliesmojumi joprojām tiek konstatēti daudzviet pasaulē, līdz ar to, dažādi ierobežojumi, piemēram, masku valkāšana, atsevišķās iestādēs tiek piemēroti arī tagad. Turpinās arī aktīva vīrusa testēšana, tāpēc medicīnas iekārtu pārvadājumi ir viens no pārvadājumiem, ko nodrošina SIA Vervo.

Viss, kas jāzina par bīstamo kravu pārvadājumiem (ADR)

Viss, kas jāzina par bīstamo kravu pārvadājumiem (ADR)

Dators, telefons, sērkociņi, smaržas un dažādi aerosoli – preces, ko ikdienā lieto gandrīz ikkatrs no mums. Taču, vai zinājāt to, ka šo preču pārvadāšana un uzglabāšana atšķiras no standarta kravu pārvadājumiem, jo tās tiek klasificētas kā bīstama kravas?

Lielgabarīta laivu pārvadājumi

Lielgabarīta laivu pārvadājumi

Cerot uz drīzu atvasaru, pastāstīsim par vienu no kravu pārvadājumiem, kas aktuāls ir vēla pavasara, vasaras un agra rudens sezonās. Vasara, saule un jūra – viens no labākajiem veidiem, kā to izbaudīt, ir atpūta uz ūdens. Visu vasaru mūsu klienti aktīvi strādājuši pie tā, lai ūdens motocikli, laivas un jahtas nonāktu pircēju rokās ātri, ērti un droši. Viens no nesenākajiem kravu pārvadājumiem, ko veicām Rīgas robežās, ir lielgabarīta laivas piegāde.

Zinību diena – sākums jauniem panākumiem!

Zinību diena – sākums jauniem panākumiem!

“Vairāk zina nevis tas, kurš ilgi nodzīvojis, bet tas, kurš daudz sasniedzis”. Šis ir viens no arābu sakāmvārdiem, kuru uzskatām par īpaši precīzu. Ar mūsu jaunatvērto uzņēmumu Dubaijā – Vervo Middle East esam izveidojuši vēl ciešāku sadarbību ar Tuvajiem Austrumiem, tāpēc no viņu kultūras varam mācīties.

Liellopu jēlādas pārvadājumi

Liellopu jēlādas pārvadājumi

Jau kopš seniem laikiem cilvēki ir izcēluši ādas vērtību. To izmantoja apģērba, apavu, rotaslietu, instrumentu un pat pajumtes veidošanā. Un ne velti – tas ir dabīgs un izturīgs materiāls, nav veidots ķīmiski, noārdās bioloģiski, kā arī var kalpot ļoti ilgu laiku, nezaudējot savu kvalitāti un izskatu. Mūsdienas tā ir luksusa prece, iecienīta modes lieta, kā arī plaši izmantots interjera elements, bet, ņemot vērā dzīvnieku tiesību aizstāvjus, kā piemēram PETA*, arvien lielāka sabiedrības daļa izvēlas mākslīgās ādas izstrādājumus.

Ekspress kravu piegāde steidzīgajiem

Ekspress kravu piegāde steidzīgajiem

Viena no labākajām sajūtām dažādu procesu organizēšanā ir tad, kad viss iet “kā pa diedziņu” jeb pēc plāna. Taču ne vienmēr viss notiek kā iecerēts – dažreiz kaut kas mēdz kavēties, atcelties vai, piemēram, tiek pieļautas kļūdas nosūtāmās kravas apjomā, līdz ar to, nepieciešami steidzami risinājumi jeb ekspress kravu piegādes. Tas ir ātrākais veids, kā nogādāt kravu nepieciešamajā galamērķī.

Kravu pārvadājumi no izsolēm kļūst arvien pieprasītāki

Kravu pārvadājumi no izsolēm kļūst arvien pieprasītāki

Daudziem no mums izsoles asociējas ar seniem mākslas priekšmetiem, dārglietām, retro automašīnām vai nekustamajiem īpašumiem, ko var iegādāties, nosolot lielāko naudas summu. Taču izsoles notiek arī lietotiem sadzīves vai tehniskajiem priekšmetiem – urbjmašīnām, motora detaļām, durvīm, logiem, pat kombainiem.

Kas jāievēro kravas pakošanas procesā?

Kas jāievēro kravas pakošanas procesā?

Veicot gan vietējos, gan starptautiskos pārvadājumus ar dažādiem transporta veidiem, vienmēr ir svarīgi pārliecināties par to, vai preces, kuras nepieciešams transportēt, ir pareizi iepakotas un nostiprinātas. Par kravas iepakošanu ir atbildīgs klients, tāpēc jums ir svarīgi pašam nodrošināt preces iepakošanu tā, lai tā būtu pasargāta no iespējamiem nelieliem triecieniem, kā arī citu preču bojāšanas. Uzziniet par to, kā pareizi iepakot dažādus priekšmetus, izmantot paletes un citus aspektus, kas palīdzēs nodrošināt drošu kravas transportēšanu.

Vervo kolektīvs atzīmē uzņēmuma 14. dzimšanas dienu!

Vervo kolektīvs atzīmē uzņēmuma 14. dzimšanas dienu!

Tāpat kā labs siers un vīns, arī Vervo ar gadiem kļūst tikai labāks. Šogad mēs svinam savu 14. jubileju. Jau kopš 2008. gada nodrošinām kravu pārvadājumus un dažādus loģistikas risinājums jebkura veida kravai uz jebkuru galamērķi. Mūs izvēlas jau vairāk nekā 8 000 klienti un esam veikuši vairāk nekā 200 000 kravu pārvadājumus. Taču pats galvenais – mēs negrasāmies apstāties. Ar jaunatvērto grupas uzņēmumu Dubaijā, mēs esam tikai jaunu panākumu pašā sākumā.

Visi Vervo uzņēmumi tagad vienuviet – iepazīsti Vervo Group!

Visi Vervo uzņēmumi tagad vienuviet – iepazīsti Vervo Group!

Ne tikai šī nedēļa, bet viss augusta mēnesis SIA Vervo tiek aizvadīts svētku noskaņās, jo 13. augusts ir diena, kad pirms 14 gadiem tika dibināts transporta un loģistikas uzņēmums SIA Vervo – tā ir diena, kad svinam Vervo dzimšanas dienu.

Tallinas smago auto šovu apmeklē arī Vervo Auto!

Tallinas smago auto šovu apmeklē arī Vervo Auto!

Piektdien, 5. augustā Tallinas dziesmu svētku laukumā tika atklāta šī gada smago automašīnu izstāde “Tallinn Truck Show” jeb Tallinas kravas automašīnu šovs. Uzreiz pēc pasākuma atklāšanas pāri dziedāšanas laukumam pārlidoja arī NATO 30 metru garais divu-rotoru transporta helikopters "Chinook". Uz vietas varēja redzēt arī piecas NATO militārās mašīnas, kas aizsargā Igauniju.

Jaunumi mūsu sadarbības partneriem!

Jaunumi mūsu sadarbības partneriem!

Transporta un loģistikas uzņēmums SIA Vervo turpina attīstīties, tajā skaitā arī komunikācijā ar Jums, mūsu sadarbības partneri! Sekojot līdzi digitālajai attīstībai, kas ievērojami uzlabo darbu, WhatsApp lietotnē esam ieviesuši rīku, kas turpmāk ļaus ar jums komunicēt vēl ĀTRĀK, ĒRTĀK un PRECĪZĀK.

Graudu importu no Ukrainas nodrošina arī SIA Vervo!

Graudu importu no Ukrainas nodrošina arī SIA Vervo!

Latvijā graudu kulšanas laiks ir sācies tikai nesen, taču Ukrainā tas sākās jau jūlija sākumā. Ostu bloķēšanas dēļ tos nebija iespējams izvest pa jūras ceļiem. Zemāk lasi, kāpēc Ukrainas graudu eksports ir tik nozīmīgs visā pasaulē un kā mēs noorganizējām graudu importu no Ukrainas uz Latviju. 

Loģistikas procesu automatizācija – kā tehnoloģijas ietekmē piegādes ķēžu darbību?

Loģistikas procesu automatizācija – kā tehnoloģijas ietekmē piegādes ķēžu darbību?

Šobrīd dzīvojam ceturtās industriālās revolūcijas laikā, kuru var dēvēt arī kā digitalizācijas laikmetu. Straujā jauno tehnoloģiju ieviešana ir palīdzējusi daudziem uzņēmumiem pārvarēt darbaspēka trūkumu un produktivitātes problēmas. Paplašinātā realitāte (AR - Augmented Reality)*, mākslīgais intelekts (AI - Artificial Intelligence)**, robotika un citas tehnoloģijas, palielinot darba efektivitāti un samazinot izmaksas, turpina attīstīties un ietekmēt arī piegādes ķēžu darbību un loģistikas nozari.

Vervo komanda izmēģina futbola laukumu “Playoff Arena”

Vervo komanda izmēģina futbola laukumu “Playoff Arena”

Katram ir savas tradīcijas, kā atpūsties pēc darba dienas. Viens no veidiem, kā brīvo laiku pavada SIA Vervo kolēģi – ir kopīgi pasākumi, sporta spēles un citas izklaides. Atsaucoties uz “Playoff Arena” uzaicinājumu, kas ir pirmie, kuri piedāvā “mini-pitch” futbola spēles formātu Latvijā, vakardien pēc darba devāmies uz arēnu, lai sevi izaicinātu un sportiskā garā pavadītu vakaru kopā ar kolēģiem.

Kontakti

Pievienojies

Seko SIA Vervo sociālajos tīklos, uzzini jaunākās ziņas un laimē balvas.