Vervo jaunumi

Iepazīstieties ar SIA Vervo aktualitātēm, komandu un ikdienas dzīvi. Šajā sadaļā Jūs uzzināsiet par transporta un loģistikas uzņēmuma SIA Vervo darba laiku izmaiņām, kā arī mūsu attīstības sasniegumiem, piemēram, jaunu filiāļu atvēršanos. Regulāri veidojam pētījumus un analizējam uzņēmuma iekšējās tendences kravu pārvadājumu un loģistikas jomā. Sniedzam arī ieteikumus un dažādu problēmu risinājumus.

Sekojiet līdzi arī mūsu sociālajai aktivitātei. SIA Vervo loģistikas pārstāvji pastāvīgi iesaistās dažādu izglītības procesu attīstībā un piedalās Latvijas izglītības iestāžu organizētos vebināros un semināros.

 

Vasaras pasākumu aktualitāte - skatuves transportēšana

Vasaras pasākumu aktualitāte - skatuves transportēšana

Vasaras pasākumu sezona ir sākusies - koncerti, pilsētas svētki un citi izklaidējoši pasākumi, ko apmeklēs liela daļa no mums un piepildīs mūsu ik dienu ar aizraujošām emocijām un atmiņā paliekošiem momentiem. Lai šie pasākumi varētu norisināties veiksmīgi, nedrīkst aizmirst par mūziku, kas nereti nozīmē arī – plašu brīvdabas skatuvi. Tad palīgā nāk transporta un loģistikas uzņēmums SIA Vervo, kas parūpējas par to, lai ne tikai pati skatuve, bet arī skaņas sistēmas un visas nepieciešamās iekārtas tiktu savlaicīgi un droši piegādātas uz pasākuma norises vietu.

Papildinājums Vervo Auto autoparkā – jauna Volvo kravas automašīna

Papildinājums Vervo Auto autoparkā – jauna Volvo kravas automašīna

Loģistikas nozarē un mūsdienu strauji mainīgajā biznesa vidē efektīvi un uzticami kravas transporta līdzekļi ir ļoti svarīgs pamats, kas nepieciešams, lai klientiem varētu nodrošināt augstākās kvalitātes un loģistikas pakalpojumus. Tādēļ ar gandarījumu paziņojam, ka transporta un loģistikas uzņēmums SIA Vervo Auto ir iegādājies jaunu un uzticamu palīgu - Volvo kravas automašīnu. Vervo Auto un visi pārējie Vervo Grupas uzņēmumi nepārtraukti strādā pie savu uzņēmumu attīstības, kā prioritāti uzstādot mūsu klientus - uzlabot pakalpojumu kvalitāti un piedāvāt viņiem inovatīvus risinājumus. Un jaunā Volvo kravu vilcēja iegāde to tikai pierāda. 

SIA Vervo pieredzes apmaiņa ar Vervo Eesti

SIA Vervo pieredzes apmaiņa ar Vervo Eesti

SIA Vervo loģistikas nozarē darbojas jau vairāk nekā 14 gadus. Gadu gaitā no pirmā Vervo Group uzņēmuma – SIA Vervo - mēs esam izauguši līdz 6 uzņēmumu lielai grupai, kas fokusējas uz vienotu mērķi – attīstīt un pilnveidot loģistikas nozari ne tikai Latvijā un Eiropā, bet arī citur pasaulē.

Atkritumu pārvadājumi – kādi jauni noteikumi stājušies spēkā Somijā?

Atkritumu pārvadājumi – kādi jauni noteikumi stājušies spēkā Somijā?

Katru dienu mēs patērējam visdažādākā veida produktus, sākot ar ēdieniem un dzērieniem, līdz pat apģērbam, automašīnām un citām precēm, bez kurām mūsu ikdienu būtu pat grūti iedomāties. Taču ne vienmēr aizdomājamies par to, kur šie produkti nonāk pēc tam, kad to iepakojumus, pārpalikumus un citas to sastāvdaļas izmetam miskastē.

Kravu pārvadājumi no Vācijas uz Latviju

Kravu pārvadājumi no Vācijas uz Latviju

Jau vairāk kā 14 gadus uzņēmums SIA Vervo darbojas visā pasaulē, nodrošinot kravu pārvadājumus gan privātpersonām, gan uzņēmumiem. Uzņēmuma lielākā vērtība ir loģistikas menedžeri un to zināšanas, kas ir uzkrātas vairāku gadu gājumā. Šādas zināšanas mūsu klientiem palīdz veikt visprecīzākos lēmumus, kā arī ikviens klients tiek nodrošināts ar 24/7 pieejamu bezmaksas konsultāciju.

Mamma – vislabākais loģistikas speciālists

Mamma – vislabākais loģistikas speciālists

Maijs ir īpašs mēnesis, jo mēs svinam vienu no sirdi sildošākajām svētku dienām - Māmiņdienu. Šī ir diena, kad pateicamies mūsu māmiņām, viņu bezgalīgajai mīlestībai un nerimstošajām rūpēm par mums. Taču vai esat aizdomājušies, ka mātes loma var būt līdzīga loģistikas speciālista profesijai?

Izvēles iespējas, ko SIA Vervo sniedz katram klientam

Izvēles iespējas, ko SIA Vervo sniedz katram klientam

Transporta veids, kas tiks izmantots, lai piegādātu kravu no punkta A uz B, būs atkarīgs no dažādiem faktoriem, piemēram, distances starp kravas iekraušanas un izkraušanas vietām, kravas veida un izmēra, kā arī no transporta pieejamības un tā cenas.

Rimi Rīgas maratonā piedalījās arī SIA Vervo

Rimi Rīgas maratonā piedalījās arī SIA Vervo

Kā jau katru gadu, arī šogad SIA Vervo sportiskākie darbinieki piedalījās Rimi Rīgas maratonā, kas risinājās Rīgā 6. un 7. maijā. Uzņēmumu godam pārstāvēja 9 no uzņēmuma darbiniekiem, skrienot 10 un 5 km distances.

SIA Vervo darba laiks svētku brīvdienās

SIA Vervo darba laiks svētku brīvdienās

Pavasara atnākšana nozīmē ne tikai garākas dienas un saulainākus laikapstākļus, bet pavasaris ir pilns arī ar dažādiem svētkiem un līdz ar to - brīvdienām. Vēl nesen svinējām Lieldienas, taču tagad jau ir pienākušas maija brīvdienas, kas iekļauj 1. maiju - Darba svētkus, Latvijas Republikas Satversmes sapulces sasaukšanas dienu un 4. maiju - Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienu.

Igaunijas prezidenta vizīte Latvijā

Igaunijas prezidenta vizīte Latvijā

Šī gada 24. aprīlī Igaunijas prezidents Alars Kariss ieradās vizītē Latvijā. Vizītes laikā Igaunijas prezidents Kariss un Latvijas prezidents Egīls Levits apsprieda tēmas kā – Somijas un drīzumā arī Zviedrijas iestāšanās NATO, kā arī par projektu “Rail Baltic”, piedalījās Latvijas un Igaunijas uzņēmuma forumā – "From Connectivity to Entrepreneurial Creativity". Un šodien Igaunijas prezidenta plāns ir uzrunāt Latvijas Saeimas deputātus, kā arī apmeklēt Inčukalna pazemes gāzes krātuvi.

Top 9 SIA Vervo noslēpumi

Top 9 SIA Vervo noslēpumi

SIA Vervo nodrošina jau vairāk kā 14 gadu loģistikas pakalpojumu servisu. Katru dienu mūsu loģistikas menedžeri apkalpo vairākus desmitus klientu. Katrs klients mums ir svarīgs, tāpēc ik vienam sniedzam konsultāciju par kravu pārvadājumu individuāli, lai ik viens mūsu klients turpinātu koncentrēties uz sava biznesa attīstību.

Beramkravu pārvadājumi

Beramkravu pārvadājumi

Sia Vervo specializējas ne tikai uz auto tranpsortēšanu vai kādu citu kravu pārvadājumu, bet arī uz beramkravu pārvadājumu. Beramkravas ir liels preču daudzums, kas tiek transportēts bez iepakojuma. To parasti transportē izmantojot speciālu konteineru , un tās var būt dažāda veida.

Vasara tuvojas – kā tiek veikti ūdens motociklu pārvadājumi?

Ūdens motociklu pārvadājumi

Lai gan vasara varam izbaudīt tikai dažu mēnešu garumā, tās siltajos mēnešos mēs visi vēlamies izmantot katru brīdi, lai baudītu saulainos un siltos laikapstākļus. Daudzi izmanto iespēju un iegādājas sev ūdens motociklus un citus ūdens atribūtus, lai baudītu vasaras atvaļinājumu uz ūdens!

Kravas platformu veidi – kā izvēlēties piemērotāko?

Kravas platformu veidi – kā izvēlēties piemērotāko?

Kravas platformas ir vienas no biežāk izmantotajiem transporta veidiem, kas tiek izmantotas, lai pārvadātu gan dažādas regulāra izmēra kravas, gan lielus un smagus priekšmetus. Platformu izmantošana ir ļoti plaši izplatīta dažādās nozarēs, piemēram, celtniecībā, rūpniecībā, lauksaimniecībā un daudzās citās.

Ēnu diena 2023

Ēnu diena 2023

Šī gada 5. aprīlī SIA Vervo uzņēma skolēnus un studentus. Ēnu dienas projektā SIA Vervo piedalās katru gadu, lai starp jauniešiem veicinātu lielāku izpratni un saprašanu par nākotnes profesijas izvēli, kā arī popularizētu iespējas transporta un loģistikas nozarē. Loģistika ir svarīga nozare, kas nodrošina arī citu industriju veiksmīgu darbību. Tā palīdz nodrošināt to, ka veikala plaukti ir pilni, muzeju eksponātu papildināti, medicīnas preču piegādātas un citi mūsdienas nepieciešami procesi – organizēti. 

Lieldienu zaķa loģistika: nodrošini tikpat veiklas piegādes, kā Lieldienu zaķis

Lieldienu zaķa loģistika: nodrošini tikpat veiklas piegādes, kā Lieldienu zaķis

Klāt ir aprīlis un jau pirmajā aprīļa nedēļā mēs svinam Lieldienas. Viens no lielākajiem Lieldienu vēstnešiem ir tieši Lieldienu zaķis. Tomēr vai esam kādreiz padomājuši un uzdevuši jautājumu par to, kā Lieldienu zaķis spēj nodrošināt tik daudz šokolādes un parasto olu piegādes vienā dienā? Atbilde slēpjas Lieldienu zaķa loģistikas operācijās.

Paletes - viens no svarīgākajiem elementiem kravu pārvadājumu nozarē

Paletes - viens no svarīgākajiem elementiem kravu pārvadājumu nozarē

Paletes ir viens no svarīgākajiem instrumentiem transporta un loģistikas nozarē. Tās ir ērts un efektīvs veids, kā transportēt dažādas preces un materiālus no vienas vietas uz otru. Tās tiek plaši izmantotas dažādās nozarēs, tajā skaitā ražošanā, mazumtirdzniecībā, noliktavās un citos loģistikas pakalpojumos. Šajā rakstā jūs varēsiet uzzināt vairāk par dažādiem transportēšanā un loģistikā izmantotiem palešu izmēriem un to nozīmi.

Kravu pārvadājumi uz Moldovu – izdevīgi ar SIA Vervo!

Kravu pārvadājumi uz Moldovu – izdevīgi ar SIA Vervo!

Moldova ir, iespējams, radniecīgākā valsts Rumānijai. Ar Rumāniju tā robežojas rietumos, savukārt ar Ukrainu – dienvidos, ziemeļos un austrumos. Lai arī iedzīvotāju skaits šajā valstī ir salīdzinoši mazs – aptuveni 4 miljoni (pamatojoties uz Apvienoto Nāciju Organizācijas jaunākajiem datiem), tā ir liela vīna eksportētājvalsts. Moldāvu vīna tradīcijas ir rūpīgi izkoptas, nododot tās tālāk vairākās paaudzēs.

Latvijas – Ukrainas seminā

Latvijas – Ukrainas seminā

Šī gada 23. martā SIA Vervo piedalījās seminārā - “Ukrainas infrastruktūras atjaunošanas iespējas un izaicinājumi”. Semināru organizēja Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA). Semināra mērķis ir iegūt jaunus sadarbības partnerus un investorus, lai pēc iespējas ātrāk varētu sākt atjaunot ražotnes, mājas un citas iestādes. 

Pulksteņu griešana transporta nozarē – tahogrāfu nozīme

Pulksteņu griešana transporta nozarē – tahogrāfu nozīme

Viena stunda miega mazāk – to mēs teorētiski zaudējam katru pavasari un iegūstam katru rudeni ikgadējās laika maiņas dēļ. Šogad naktī no 25. uz 26. martu pulksteņa rādītāji atkal jāpagriež vienu stundu uz priekšu, kas ietekmēs daudzus no mums līdz pieradīsim pie laika izmaiņas.

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu un atrisināt jautājumus, kas saistīti ar kravu pārvadājumiem un citiem loģistikas pakalpojumiem.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv