Pasta indeksi

Pasta indeksu meklētājs

Pasta sūtījumu un kravu pārvadājumu nozarē pasta indekss ir svarīga adreses sastāvdaļa, lai nodrošinātu kvalitatīvu transporta maršrutu plānošanu. Pasta kodi tiek izmantoti 117 pasaules valstīs un to formāts var atšķirties atkarība no valsts.

Kā lietot pasta indeksu meklētāju?

Ievadiet adreses meklētāja laukā adresi, vai pārbīdiet kartes markeri ar peles kursoru vēlamajā vietā un jūs iegūsiet precīzu vietas adresi kopā ar pasta indeksu.

Invalid Input
Please let us know your email address.
Invalid Input

Precīza pasta indeksa nozīme

Plānojot kravu iekraušanu vai izkraušanu ir jāzina precīzs vietas pasta kods, jo ir valsts, kā piemēram Vācija, Beļģija un Francija, kur ir pasta kods reģionam, kas rada lielu skaitu meklējumu rezultātu. Atdalot reģiona kodu no konkrētas vietas, iegūst precīzu kravas piegādes vai kravas iekraušanas adresi un tādā veidā tiek nodrošināts, ka pārvadājuma izmaksas tiek aprēķinātas precīzi, kā arī nerada pārpratumus gadījumos, kad pārvadātājam nav skaidrs, kur ir jāveic iekraušana vai izkraušana.

Piemēri

Ir situācijas, kad, saņemot pārvadājuma pieprasījumu bez korektiem pasta indeksiem, iekraut kravu dodas uz pavisam citu vietu. Vienkāršākais piemērs ir novada centrs Ērgļi un apdzīvota vieta Ērgļi Bauskas novadā un attālums starp šīm vietām ir 146 km. Vai arī apdzīvota vieta Malta, Maltas pagastā ar pasta kodu LV-4630 un valsts Malta, kur attālums ir 3500 km. Šajā gadījuma kravas pārvadājuma cenu piedāvājuma atšķirības būs milzīgas.
Uzmanību
Pirms veic kravas pārvadājumu jaunā maršrutā, pārliecinies par pareizo pasta kodu, jo SIA Vervo loģistikas speciālisti veiks transporta maršruta kalkulāciju pēc pasta indeksa.

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu un atrisināt jautājumus, kas saistīti kravu pārvadājumiem.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv