Mūsu darbi

Kūdras pārvadājumi

Kūdras pārvadājumi

Kūdra ir nozīmīgs dabas resurss, kam ir plašas izmantošanas iespējas. Sausa kūdra tiek izmantota kā kurināmais, taču to lieto arī dārzkopībā un lauksaimniecībā. 93% no Latvijā iegūtās kūdras tiek eksportēts, tā veido 1,44% no Latvijas eksporta (EUR). 2021. gadā kūdra tika eksportēta 233 miljonu eiro apmērā.

Motorlaivu pārvadājumi

Motorlaivu pārvadājumi

Pirmais vasaras mēnesis – jūnijs – jau ir pavisam tuvu. Esam pārliecināti, ka kāds jau ir paspējis atklāt peldēšanās sezonu. Kur peldēties ir vēl patīkamāk, kā no savas laivas ezera vidū, kur saules stari nav jādala ar nevienu citu?

Moduļu māju piegāde

Moduļu māju piegāde

Vai esat kādreiz sapņojuši par pārvākšanos uz citu vietu, bet nezināt, kā līdzi paņemt “māju sajūtu”? Atbilde ir vienkārša – ar visu māju!

Retro auto piegāde uz Vāciju

Retro auto piegāde uz Vāciju

Ir piecdesmitie gadi, Vācija. Uz ielām redzami Mercedes-Benz sporta auto, kas ar savu unikālo dizainu un jaudu ir apbūruši visus – īpaši jau sporta entuziastus. Arī šodien Mercedes-Benz 300 SL automobilis tiek uzskatīts par klasiku, kura vērtība zinātāju un klasisko automobiļu cienītāju acīs tikai aug.

Akmens skaidu piegāde no Vācijas

Akmens skaidu piegāde no Vācijas

Katru dienu SIA Vervo veic visdažādākā veida kravu pārvadājumus. Vācija ir viena no populārākajām valstīm, uz kuru un no kuras katru nedēļu dodas vairāk nekā 20 kravas automašīnas.

Minerālmēslu pārvadājumi uz Moldovu

Minerālmēslu pārvadājumi uz Moldovu

Pavasaris ir iestājies, un aktīvie lauksaimniecības sezonas darbi jau klauvē pie durvīm. Lai rudenī mūs priecētu bagātīga graudu raža, par to jāsāk rūpēties jau tagad. Viens no veidiem, kā lauksaimniecības produktiem nodrošināt lielāku ražu, saglabājot stabilu augšanas vidi neatkarīgi no laikapstākļiem, ir izmantot minerālmēslus.

Pļaujmašīnu un citu lauksaimniecības tehniku pārvadājumi

Pļaujmašīnu un citas lauksaimniecības tehnikas pārvadājumi

Tikko skaisti pļauts mauriņš un svaigi nopļautas zāles smarža, Tu sēdi dārzā un baudi vakaru. Taču pēc nedēļas jau skaties - vairs pat nepateiksi, ka zāle nesen pļauta.

Ja arī jums tā ir gadījies, jūs neesat vienīgais. Mēs, SIA Vervo, saprotam lietas nopietnību. Vasara ir intensīvākais laiks lauku un dārza darbiem, un zāle ir jāpļauj regulāri. Tam noteikti lielākais palīgs ir piemērots un jauns aprīkojums.

Cisternu pārvadājumi no Turcijas līdz Tīnūžiem

Cisternu pārvadājumi no Turcijas līdz Tīnūžiem

Ziema šogad mūs lutina ar biezām sniega kupenām un iespēju baudīt aktīvo atpūtu – kādam tas ir izbrauciens ar sniega motociklu, kādam – slēpošana vai šļūkšana pa kalnu ar ragavām. Un, protams, pēc kārtīgas aktīvās atpūtas aukstumā, ir patīkami atgriezties siltās mājās.

Ekskluzīvu automašīnu pārvadājumi uz izstādēm

Ekskluzīvu automašīnu pārvadājumi uz izstādi

Online izstādes un konferences pamazām atgriežas pie klātienes formāta, tajā skaitā arī izstādes, kas tiek organizētas lielākajās Eiropas pilsētās. Katrs no mums var atrast vismaz vienu sev interesējošu izstādi, atbilstoši nozarei – vai tā būtu autoindustrijas izstāde, metālapstrādes vai būvniecības izstāde. (TOP 10 izstādes meklē šeit).

Sendvičpaneļu pārvadājumi uz Islandi

Sendvičpaneļu pārvadājumi uz Islandi

Lai ēkas būvniecība noritētu veiksmīgi, īpaši svarīgs ir kravas piegādes posms, ko nodrošinām mēs, transporta un loģistikas uzņēmums SIA Vervo. Jau kopš 2008.gada mūsu pakalpojumus novērtē gan būvniecības uzņēmumi, gan privātpersonas, kam nodrošinām būvmateriālu piegādes uz būvniecības laukumu.

Kontakti

Pievienojies

Seko SIA Vervo sociālajos tīklos, uzzini jaunākās ziņas un laimē balvas.