Mūsu darbi

Ekskluzīvu automašīnu pārvadājumi uz izstādēm

Ekskluzīvu automašīnu pārvadājumi uz izstādi

Online izstādes un konferences pamazām atgriežas pie klātienes formāta, tajā skaitā arī izstādes, kas tiek organizētas lielākajās Eiropas pilsētās. Katrs no mums var atrast vismaz vienu sev interesējošu izstādi, atbilstoši nozarei – vai tā būtu autoindustrijas izstāde, metālapstrādes vai būvniecības izstāde. (TOP 10 izstādes meklē šeit).

Sendvičpaneļu pārvadājumi uz Islandi

Sendvičpaneļu pārvadājumi uz Islandi

Lai ēkas būvniecība noritētu veiksmīgi, īpaši svarīgs ir kravas piegādes posms, ko nodrošinām mēs, transporta un loģistikas uzņēmums SIA Vervo. Jau kopš 2008.gada mūsu pakalpojumus novērtē gan būvniecības uzņēmumi, gan privātpersonas, kam nodrošinām būvmateriālu piegādes uz būvniecības laukumu.

Motorlaivu pārvadājumi

Motorlaivu pārvadājumi

Pirmais vasaras mēnesis – jūnijs – jau ir pavisam tuvu. Esam pārliecināti, ka kāds jau ir paspējis atklāt peldēšanās sezonu. Kur peldēties ir vēl patīkamāk, kā no savas laivas ezera vidū, kur saules stari nav jādala ar nevienu citu?

Kādam nolūkam SIA Vervo transportēja virves rituli?

Kādam nolūkam Vervo transportēja virves rituli?

Vai atceries, kā fizkultūras stundās saucāt “pirmais”, “otrais”, līdz tikāt iedalīts komandā? Kas tik netika darīts: “Mednieks un pīles”, “Tautas bumba”, “Stafete” un, protams, arī virves vilkšanas sacensības. Arī populārajā Netflix seriālā “Squid Game” virves vilkšana ir starp citām korejiešu bērnības spēlēm. Ko vēl mēs zinām par virves vilkšanas sacensībām un kā tās transportēt? Lasi tālāk!

Retro auto piegāde uz Vāciju

Retro auto piegāde uz Vāciju

Ir piecdesmitie gadi, Vācija. Uz ielām redzami Mercedes-Benz sporta auto, kas ar savu unikālo dizainu un jaudu ir apbūruši visus – īpaši jau sporta entuziastus. Arī šodien Mercedes-Benz 300 SL automobilis tiek uzskatīts par klasiku, kura vērtība zinātāju un klasisko automobiļu cienītāju acīs tikai aug.

Metālapstrādes iekārtu pārvadājumi

Metālapstrādes iekārtu pārvadājumi

Vācija ir viens no svarīgākajiem tirdzniecības partneriem Baltijas valstīs, īpaši eksportējot saražotās un uzglabātās mašīnas, mehānismus un citas elektriskās iekārtas. Viens no pēdējiem kravu pārvadājumiem, ko nodrošināja transporta un loģistikas uzņēmums SIA Vervo, bija no Vācijas pilsētas Hamburgas uz Igauniju. Tā bija Doosan CNC metālapstrādes frēze, kas, kā lielgabarīta krava, tika transportēta uz platformas piekabes. Bildē redzams, ka metālapstrādes iekārta tika rūpīgi nostiprināta ar kravas siksnām, un tas ir viens no nosacījumiem, lai vietējie vai starptautiskie kravu pārvadājumi būtu droši.

Minerālmēslu pārvadājumi uz Moldovu

Minerālmēslu pārvadājumi uz Moldovu

Pavasaris ir iestājies, un aktīvie lauksaimniecības sezonas darbi jau klauvē pie durvīm. Lai rudenī mūs priecētu bagātīga graudu raža, par to jāsāk rūpēties jau tagad. Viens no veidiem, kā lauksaimniecības produktiem nodrošināt lielāku ražu, saglabājot stabilu augšanas vidi neatkarīgi no laikapstākļiem, ir izmantot minerālmēslus.

Lielgabarīta metāla konstrukciju pārvadāšana

Lielgabarīta metāla konstrukciju pārvadāšana

Somija ir bagāta ar skaistām ainavām un ziemeļblāzmām. Tā ir mežu, purvu un ezeru zeme, un daudziem asociējas ar Santa Klausa mājvietu- Lapzemi. Somija ir viena no Skandināvijas valstīm, kas atrodas Ziemeļeiropā un tā ir valsts, kurai ar Baltijas valstīm ir nozīmīgas ekonomiskās attiecības. Galvenās preču grupas eksportā uz Somiju ir koksne, minerālie produkti, (tai skaitā naftas produkti) un metāli un to izstrādājumi. Savukārt, kravu transportēšana no Somijas uz Latviju pārsvarā sastāv no minerāliem, elektriskajām iekārtām un transportlīdzekļiem.

Cisternu pārvadājumi no Turcijas līdz Tīnūžiem

Cisternu pārvadājumi no Turcijas līdz Tīnūžiem

Ziema šogad mūs lutina ar biezām sniega kupenām un iespēju baudīt aktīvo atpūtu – kādam tas ir izbrauciens ar sniega motociklu, kādam – slēpošana vai šļūkšana pa kalnu ar ragavām. Un, protams, pēc kārtīgas aktīvās atpūtas aukstumā, ir patīkami atgriezties siltās mājās.

Tipogrāfijas rūpnīcas pārvadājums

Tipogrāfijas rūpnīcas pārvadājums

Pirms vairāk kā nedēļas viens no mūsu loģistikas menedžeriem saņēma pieprasījumu no klienta, kuram nepieciešams transportēt tipogrāfijas rūpnīcu no Itālijas uz Latviju. Ikreiz, kad saņemam pieprasījumu jebkāda veida kravu pārvadājumiem, vispirms nepieciešams noskaidrot visas detaļas par pārvadājumu: precīzas kravas iekraušanas un izkraušanas adreses, kravas veidu, apjomu un izmērus, piegādes termiņus un citas kravu pārvadājumam būtiskas lietas.

Kontakti

Pievienojies

Seko SIA Vervo sociālajos tīklos, uzzini jaunākās ziņas un laimē balvas.