Mākslas priekšmeti un mēbeles no Indonēzijas!

Mākslas priekšmeti un mēbeles no Indonēzijas!

Laikā, kad ziņu virsraksti vēsta par COVID - 19, SIA Vervo turpina veikt drošus kravu pārvadājumus ne tikai ar autotransportu pa Eiropu, bet arī mūsu klientiem piegādājam tīkkoka mēbeles un mākslas priekšmetus, izmantojot jūras pārvadājumus, kuri tiek realizēti pie mums Latvijā un daļa reeksportēti uz citām Eiropas valstīm. Jūras pārvadājumi mēbelēm un priekšmetiem tiek veikti izmantojot dažāda izmēra konteinerus.

Meža tehnikas pārvadājumi

Meža tehnikas pārvadājumi

Meža tehnikas specifika nosaka, ka ekonomiski izdevīgāk vietējos pārvadājumos no viena objekta uz otru ir tos transportēt izmantojot atbilstošas kravnesības un izmēru platformas. Populārākās platformas šo darbu veikšanai ir teleskopiskais trīs asu semi-treilers ar kravnesību 38t un divasu teleskopiskais zemās grīdas treileris ar kravnesību līdz 24t.

Saldētu kravu pārvadājumi ar temperatūras režīmu

Saldētu kravu pārvadājumi ar temperatūras režīmu

Starptautiskie un vietējie saldētu kravu pārvadājumi ar temperatūras režīmu jeb refrižeratoru pārvadājumi tiek nodrošināti izmantojot speciālu kravu pārvadāšanas tehniku, kas atbilst nolīgumam “Par ātri bojājošos pārtikas produktu starptautiskajiem pārvadājumiem un par speciālām iekārtām, kas izmantojamas šajos pārvadājumos.”

Kā droši veikt trauslu kravu pārvadājumus!

Kā droši veikt trauslu kravu pārvadājumus!

Droši piegādāt plīstošu kravu, kā piemēram logu konstrukcijas vai traukus ir izaicinājums katram kravu pārvadātajam, bet SIA Vervo to nodrošina ciešā sadarbībā ar saviem klientiem!

Atdzesētu produktu pārvadājumi

Atdzesētu produktu pārvadājumi

Starptautiskie un vietēji kravu pārvadājumi ar temperatūras režīmu atdzesētu pārtikas produktu pārvadāšanai, jeb refrižeratoru pārvadājumi (REF) tiek nodrošināti izmantojot kravu pārvadāšanas piekabes un puspiekabes gan ar liftu, gan bez tā.

Saliktās kravas

Saliktās kravas

Salikto kravu pārvadājumi ar autotransportu vai jūras transportu ir iespēja samazināt Jūsu produkcijas pašizmaksu gadījumos, kad produkcijas ražošanai ir nepieciešamas izejvielas, kuras paši neražojat un apjoms nav tik liels, lai pasūtītu produkciju, kas aizņems visu kravas konteineru vai kravas auto piekabi. Šādos gadījumos svarīgas ir izmaksas par kilometru, un kravas piegādes parasti aizņem vairāk laika, jo, lai nodrošinātu optimālu kravu pārvadājuma cenu, tiek izmantoti loģistikas termināli, kuros tiek konsolidētas kravas no vairākiem klientiem. Izvēloties salikto kravu pārvadājuma veidu, svarīga ir laicīga pārvadājuma plānošana.

Elektropreču imports no Ķīnas

Elektropreču imports no Ķīnas

Tirdzniecība starp Austrumiem un Rietumiem tiek minēta Romas hronikās jau vairāk kā 2000 gadu atpakaļ, kad Ķīnu pazina kā “Zīda zemi”, attiecīgi tirdzniecības ceļš tika saukts par Zīda ceļu un varēja aizņemt veselu gadu, lai preces no Ķīnas nonāktu Romā.

Metāla konstrukciju piegāde

Metāla konstrukciju piegāde

Dzelzs un tērauda izstrādājumi ir viena no TOP 10 Latvijas eksportspējīgākām nozarēm. Latvijā ražotas metālu konstrukcijas būvniecībā izmanto galvenokārt Vācija, Polija un Lietuva, kur tiek piegādātas un uzstādītas dažādas konfigurācijas konstrukcijas.

Kartupeļu pārvadājumi

Kartupeļu pārvadājumi

2019. gadā kopējā kartupeļu sējumu platība bija 22 000 ha un kopraža 5 289 000 tonnas.
Lielākais kartupeļu daudzums nonāk iekšējā tirgus vajadzībām vai arī tiek pārstrādāts cietē tepat Latvijā.

Lielgabarīta krava

Lielgabarīta krava

Mūs priecē Latvijas uzņēmumi, kuri no Latvijas tautsaimniecībai nozīmīgās nozares - Mežizstrādes, transformējas no apaļkoku eksporta uz augstas pievienotās vērtības radītu produktu eksportu.

Turpinot lietot lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Iepazīties ar noteikumiem. Lietošanas noteikumi.