SIA Vervo kokmateriālu pārvadājumi

SIA Vervo kokmateriālu pārvadājumi

Neapdzīvoti lauki arvien vairāk pārtop par ciematiem, kur svaigā gaisā baudīt tikko grilētu maltīti un izklaides dabā kopā ar ģimeni, tāpēc, vasarai straujiem soļiem tuvojoties, mūsu klienti arvien vairāk izvēlas veikt tieši kokmateriālu pārvadājumus, kas paredzēti vasarnīcas, dārza mājas vai kādas citas atpūtas vietas būvniecībai.

Graudu pirmapstrādes iekārtas pārvadājums

Graudu pirmapstrādes iekārtas pārvadājums

Lauksaimniekiem ziemas periods ir, nosacīti, klusāks, jo nav ne jāsēj, ne jāapstrādā, ne arī jānovāc graudu raža. Daudzi no mūsu klientiem šo laiku izmanto, lai gatavotos jaunajiem sezonas darbiem, papildinot saimniecības ar jaunām ražošanas iekārtām, kas nodrošina efektīvākus apsaimniekošanas rādītājus. Veicot lauksaimniecības darbus, efektīvs palīgs ir kvalitatīva tehnika, ar kuras palīdzību var iegūt vairāk tonnas graudu no viena hektāra, kā arī samazināt ražas apstrādes laiku līdz tās realizācijai.

Nestandarta kravu pārvadājumi

Nestandarta kravu pārvadājumi

Nestandarta kravu pārvadājumi ir viens no neparastākajiem pārvadājuma veidiem, kas pieprasa ļoti lielu atbildību un atbilstošu transportēšanu. SIA Vervo nodrošina nestandarta kravu pārvadājumus pa visu pasauli gan uzņēmumiem, gan privātpersonām.

Nestandarta kravu pārvadājumi – domājam ārpus rāmjiem!

Motorlaivas transportēšana no Rīgas uz Krētu

Motorlaivas transportēšana no Rīgas uz Krētu

Vasaras sezona vairs nav aiz kalniem un mēs, SIA Vervo, to jūtam – jo arvien vairāk un vairāk starptautiskie kravu pārvadājumi tiek veikti privātpersonām, kuri jau laicīgi iegādājas gan ūdens motociklus, gan motorlaivas. Bet, kamēr Latvijā aiz loga vēl ir pelēcīgs, mūsu klienti saulainās izklaides grib baudīt jau tagad, veicot motorlaivas kravas pārvadājumu no Rīgas uz Grieķijas pilsētu Krētu.

Negabarīta kravu pārvadājumi

Negabarīta kravu pārvadājumi

Transporta un loģistikas uzņēmums SIA Vervo nodrošinās negabarīta kravu pārvadājumus no jebkuras vietas pasaulē līdz pat Jūsu durvīm. Mūsu rīcībā ir atbilstoši transportlīdzekļi un iekraušanas un izkraušanas tehnika, kas paredzēta visa veida negabarīta kravu pārvadājumiem.

Negabarīta kravu pārvadājumi – tiks piegādāta pat simtmetrīga krava

3 nosacījumi kravas mašīnas transportēšanai

3 nosacījumi kravas mašīnas transportēšanai

Kravas transportlīdzeklis ir svarīgākais darba instruments, lai vietējie un starptautiskie kravu pārvadājumi tiktu veikti no punkta A līdz punktam B. Pateicoties transporta un loģistikas nozares attīstībai, mūsdienās var pārvest jebko, atkarībā no klienta vēlmēm un vajadzībām. Tā var būt krava ar speciālu temperatūras režīmu, lejamkrava cisternās, lielgabarīta krava, beramkrava vai salikta krava uz paletēm – transporta un loģistikas uzņēmums SIA Vervo veic visu veidu kravu pārvadājumus uz un no vairāk kā 120 valstīm.

Smagsvara kravu pārvadājumi

Smagsvara kravu pārvadājumi

SIA Vervo nodrošina smagsvara un negabarīta kravu pārvadājumus uz un no vairāk kā 120 pasaules valstīm. Mēs izplānosim izdevīgāko un drošāko maršrutu, kā arī palīdzēsim ar dokumentāciju, licencēm un muitas deklarācijām, ja nepieciešams.

Smagsvara kravu pārvadājumi – ar SIA Vervo būs viegli!

Koka māju eksports no Latvijas uz Šveici

Koka māju eksports no Latvijas uz Šveici

Koka karkasa māja ir ēka, kuras būvniecībā izmanto jau gatavas rūpniecībā saražotas mājas detaļas. Šādā veidā var ieekonomēt laiku un paātrināt mājas būvniecību, jo māja tiek būvēta, tēlaini izsakoties, kā lego, liekot kopā pamatus, sienas un citas detaļas.

Traktortehnikas kravu pārvadājumi

Traktortehnikas kravu pārvadājumi

SIA Vervo ir transporta un loģistikas uzņēmums, kas jau kopš 2008. gada nodrošina augstas kvalitātes kravu pārvadājumus uz un no vairāk nekā 120 pasaules valstīm. Pagājušajā nedēļā veicām traktortehnikas kravu pārvadājumu virzienā no Zviedrijas uz Latviju. Klientam bija nepieciešams nogādāt nelielu traktortehnikas vienību, kas nozīmēja to, ka izdevīgākais risinājums bija saliktas kravas pārvadājums, kombinējot to ar cita klienta kravu, kas bija žogs.

Tesla elektrisko mašīnu pārvadājumi

Tesla elektrisko mašīnu pārvadājumi

Tesla ir uzņēmums, kas izveidojis inovatīvu un unikālu produktu transporta nozarē, ražojot elektromobiļus, tai skaitā turpinot attīstību un strādājot pie elektriskā kravas vilcēja. Uzņēmums tika dibināts 2003.gadā, ASV – Kalifornijā un uzņēmuma izpilddirektors Īlons Masks paredz, ka nākotnē Tesla tiks ražota masveidā, padarot tos pieejamā cenā vidējam patērētājam.