Smagsvara kravas

Esat saskārušies ar situāciju, kad jums ir krava un nezināt vai tā atbilst standarta autotransporta kravu pārvadājumiem?

Iegaumējiet kravas un transporta kopējos parametrus:

Paneļa māju piegāde klientam

Situācija:

Specifiskas situācijas prasa radošus risinājums. Mūsu klients, kas ražo koka paneļa mājas, saņēma pasūtījumu, kur neder Latvijā ražoti kokmateriāli un tie ir jāpiegādā no Somijas.

Transporta risinājumi uz un no izstādēm!

Izaicinājumi ar ko saskaramies.

Mūsu klients devās uz lauksaimniecības izstādi, kas norisinājās Lietuvā. Ekspozīcija sastāvēja no kaltes, ko bija nepieciešams piegādāt uz Lietuvu un pēc tam atgādāt atpakaļ uz Latviju. Ar parasto puspiekabi nebija iespēja nodrošināt piegādi kravas izmēru dēļ, kā arī aktuāls jautājums bija par iekraušanas un izkraušanas tehniku uz vietas izstādē.

Privāto mantu pārvadājumi pa Eiropu

Pārvākšanas uz citu valsti ir darbietilpīgs process un labāk to uzticēt profesionāļiem, lai tas noritētu bez aizķeršanās. Mūsu klients bija nolēmis pārvākties uz Maljorku un papildus privāto mantu un mēbeļu transportēšanai tika vests vesels Vecrīgas kafejnīcas aprīkojums, lai turpinātu biznesu siltākos platuma grādos.

Moduļu māju parvadājumi

Piegādāt 12 moduļu mājas uz kempingu Gotlandes salā ar ierobežotu budžetu, kur piebraukt var tikai ar tenta puspiekabēm, gabarītu ierobežojumu dēļ.

Vervo loģistikas speciālista risinājumus.