Metālapstrādes iekārtu pārvadājumi

Metālapstrādes iekārtu pārvadājumi

Vācija ir viens no svarīgākajiem tirdzniecības partneriem Baltijas valstīs, īpaši eksportējot saražotās un uzglabātās mašīnas, mehānismus un citas elektriskās iekārtas. Viens no pēdējiem kravu pārvadājumiem, ko nodrošināja transporta un loģistikas uzņēmums SIA Vervo, bija no Vācijas pilsētas Hamburgas uz Igauniju. Tā bija Doosan CNC metālapstrādes frēze, kas, kā lielgabarīta krava, tika transportēta uz platformas piekabes. Bildē redzams, ka metālapstrādes iekārta tika rūpīgi nostiprināta ar kravas siksnām, un tas ir viens no nosacījumiem, lai vietējie vai starptautiskie kravu pārvadājumi būtu droši.

SIA Vervo kokmateriālu pārvadājumi

SIA Vervo kokmateriālu pārvadājumi

Neapdzīvoti lauki arvien vairāk pārtop par ciematiem, kur svaigā gaisā baudīt tikko grilētu maltīti un izklaides dabā kopā ar ģimeni, tāpēc, vasarai straujiem soļiem tuvojoties, mūsu klienti arvien vairāk izvēlas veikt tieši kokmateriālu pārvadājumus, kas paredzēti vasarnīcas, dārza mājas vai kādas citas atpūtas vietas būvniecībai.

Lielgabarīta metāla konstrukciju pārvadāšana

Lielgabarīta metāla konstrukciju pārvadāšana

Somija ir bagāta ar skaistām ainavām un ziemeļblāzmām. Tā ir mežu, purvu un ezeru zeme, un daudziem asociējas ar Santa Klausa mājvietu- Lapzemi. Somija ir viena no Skandināvijas valstīm, kas atrodas Ziemeļeiropā un tā ir valsts, kurai ar Baltijas valstīm ir nozīmīgas ekonomiskās attiecības. Galvenās preču grupas eksportā uz Somiju ir koksne, minerālie produkti, (tai skaitā naftas produkti) un metāli un to izstrādājumi. Savukārt, kravu transportēšana no Somijas uz Latviju pārsvarā sastāv no minerāliem, elektriskajām iekārtām un transportlīdzekļiem.

Nestandarta kravu pārvadājumi

Nestandarta kravu pārvadājumi

Nestandarta kravu pārvadājumi ir viens no neparastākajiem pārvadājuma veidiem, kas pieprasa ļoti lielu atbildību un atbilstošu transportēšanu. SIA Vervo nodrošina nestandarta kravu pārvadājumus pa visu pasauli gan uzņēmumiem, gan privātpersonām.

Nestandarta kravu pārvadājumi – domājam ārpus rāmjiem!

Tipogrāfijas rūpnīcas pārvadājums

Tipogrāfijas rūpnīcas pārvadājums

Pirms vairāk kā nedēļas viens no mūsu loģistikas menedžeriem saņēma pieprasījumu no klienta, kuram nepieciešams transportēt tipogrāfijas rūpnīcu no Itālijas uz Latviju. Ikreiz, kad saņemam pieprasījumu jebkāda veida kravu pārvadājumiem, vispirms nepieciešams noskaidrot visas detaļas par pārvadājumu: precīzas kravas iekraušanas un izkraušanas adreses, kravas veidu, apjomu un izmērus, piegādes termiņus un citas kravu pārvadājumam būtiskas lietas.

Negabarīta kravu pārvadājumi

Negabarīta kravu pārvadājumi

Transporta un loģistikas uzņēmums SIA Vervo nodrošinās negabarīta kravu pārvadājumus no jebkuras vietas pasaulē līdz pat Jūsu durvīm. Mūsu rīcībā ir atbilstoši transportlīdzekļi un iekraušanas un izkraušanas tehnika, kas paredzēta visa veida negabarīta kravu pārvadājumiem.

Negabarīta kravu pārvadājumi – tiks piegādāta pat simtmetrīga krava

Starptautiskie konteineru pārvadājumi

Starptautiskie konteineru pārvadājumi

Sadarbojoties ar transporta un loģistikas uzņēmumu SIA Vervo, iespējams veikt ne tikai visa veida sauszemes kravu pārvadājumus, bet arī konteineru pārvadājumus, kas nodrošina saliktas (LCL) un pilnas (FCL) kravas pārvadājumus no ostas līdz ostai vai no durvīm līdz durvīm. Konteineru pārvadājumi var tikt veikti gan pa jūru ar konteineru kuģi, gan pa dzelzceļu ar kravas vilcienu, gan arī pa sauszemi ar kravas transportlīdzekli.

Smagsvara kravu pārvadājumi

Smagsvara kravu pārvadājumi

SIA Vervo nodrošina smagsvara un negabarīta kravu pārvadājumus uz un no vairāk kā 120 pasaules valstīm. Mēs izplānosim izdevīgāko un drošāko maršrutu, kā arī palīdzēsim ar dokumentāciju, licencēm un muitas deklarācijām, ja nepieciešams.

Smagsvara kravu pārvadājumi – ar SIA Vervo būs viegli!

Pārvietojamās pirts pārvadājums no Latvijas uz Zviedriju

Pārvietojamās pirts pārvadājums no Latvijas uz Zviedriju

Lielu popularitāti guvušas pārvietojamās pirtis un pārvietojamie koka kubli, jo tas ir ērts veids, kā nodrošināt atpūtu jebkurā vietā pēc Jūsu izvēles. Pārvietojamās pirtis var piegādāt uz un no jebkuras pilsētas un valsts, un visbiežāk šādiem pārvadājumiem tiek izmantots sauszemes transports, kas nodrošina optimālu piegādes laiku un izdevīgu cenu.

Traktortehnikas kravu pārvadājumi

Traktortehnikas kravu pārvadājumi

SIA Vervo ir transporta un loģistikas uzņēmums, kas jau kopš 2008. gada nodrošina augstas kvalitātes kravu pārvadājumus uz un no vairāk nekā 120 pasaules valstīm. Pagājušajā nedēļā veicām traktortehnikas kravu pārvadājumu virzienā no Zviedrijas uz Latviju. Klientam bija nepieciešams nogādāt nelielu traktortehnikas vienību, kas nozīmēja to, ka izdevīgākais risinājums bija saliktas kravas pārvadājums, kombinējot to ar cita klienta kravu, kas bija žogs.