Saliktās kravas

Salikto kravu pārvadājumi ar autotransportu vai jūras transportu ir iespēja samazināt Jūsu produkcijas pašizmaksu gadījumos, kad produkcijas ražošanai ir nepieciešamas izejvielas, kuras paši neražojat un apjoms nav tik liels, lai pasūtītu produkciju, kas aizņems visu kravas konteineru vai kravas auto piekabi. Šādos gadījumos svarīgas ir izmaksas par kilometru, un kravas piegādes parasti aizņem vairāk laika, jo, lai nodrošinātu optimālu kravu pārvadājuma cenu, tiek izmantoti loģistikas termināli, kuros tiek konsolidētas kravas no vairākiem klientiem. Izvēloties salikto kravu pārvadājuma veidu, svarīga ir laicīga pārvadājuma plānošana.

Koka konstrukciju pārvadājumi

Latvijas koka māju un koka būvkonstrukciju tirgus ir tikai 5-10% no Latvijas saražoto koka karkasu, paneļu māju un CLT (krusteniski līmētu masīvkoka būvniecības paneļu) apjoma, kas nozīmē, ka absolūtais vairākums tiek eksportēts.

Metāla konstrukciju piegāde

Dzelzs un tērauda izstrādājumi ir viena no TOP 10 Latvijas eksportspējīgākām nozarēm. Latvijā ražotas metālu konstrukcijas būvniecībā izmanto galvenokārt Vācija, Polija un Lietuva, kur tiek piegādātas un uzstādītas dažādas konfigurācijas konstrukcijas.

Pontonu piegāde un izkraušana

Pontoni ir paredzēti peldošo māju, laivu piestātņu vai pat peldošu pirts būvēšanai. Šādas platformas stabilitātes nodrošināšanai uz ūdens ir jābūvē pontonu savienojums no diviem pontoniem (katrs savā pusē). Ja pontonu piestātni vai māju ir paredzēts būvēt ūdens tuvumā, kur tā tiks izmantota, tad transportēšana nesagādā grūtības, bet bieži šīs platformas tiek sakomplektētas ražošanas vietā.

Lielgabarīta krava

Mūs priecē Latvijas uzņēmumi, kuri no Latvijas tautsaimniecībai nozīmīgās nozares - Mežizstrādes, transformējas no apaļkoku eksporta uz augstas pievienotās vērtības radītu produktu eksportu.

Kravu piegāde festivāliem un sporta pasākumiem

Kravu piegāde uz festivāliem vai sporta pasākumiem ir sarežģīts process, jo saistīts ar precīzu plānošanu attiecībā uz piegādes laiku, kā arī izkraušanas iespējām norises vietā un pēc pasākuma operatīvu iekārtu, nožogojumu vai stendu iekraušanu kravas pārvadājuma veikšanai.

Laivu piegāde

Laivu transportēšana tās īpašniekam var sagādāt izaicinājumu atrast atbilstošu transporta uzņēmumu, kas var kvalitatīvi veikt šo pakalpojumu.

Bīstamo kravu pārvadājumi

Bīstamo (ADR) kravu iekšzemes un starptautiskie pārvadājumi ir stingri regulēti, jo to ietekme uz cilvēka veselību un dzīvību, kā arī kaitējums videi ir neatgriezenisks.

Ekspress piegāde uz Dāniju

Ņemot vērā pieaugošo klientu pieprasījumu pēc ātrām kravu piegādēm, arī SIA Vervo piedāvā šāda veida pakalpojumus, kur piegādes ātrumam ir izšķiroša nozīme. Šāda veida kravu piegādes ir svarīgas gan lieliem ražotājiem, gan tirgotājiem, kuriem ir jānodrošina preču piegāde līgumā atrunātajā laikā. Vēl pirms pāris gadiem, šādu kravu piegādes cenas par kilometru bija augstas, bet, palielinoties šādu kravu pieprasījumu skaitam gan uz, gan no Latvijas, cena par kilometru ir krietni samazinājusies.
Izaicinājums.

Turpinot lietot lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Iepazīties ar noteikumiem. Lietošanas noteikumi.