Motorlaivas transportēšana no Rīgas uz Krētu

Motorlaivas transportēšana no Rīgas uz Krētu

Vasaras sezona vairs nav aiz kalniem un mēs, SIA Vervo, to jūtam – jo arvien vairāk un vairāk starptautiskie kravu pārvadājumi tiek veikti privātpersonām, kuri jau laicīgi iegādājas gan ūdens motociklus, gan motorlaivas. Bet, kamēr Latvijā aiz loga vēl ir pelēcīgs, mūsu klienti saulainās izklaides grib baudīt jau tagad, veicot motorlaivas kravas pārvadājumu no Rīgas uz Grieķijas pilsētu Krētu.

Mākslas priekšmeti un mēbeles no Indonēzijas!

Mākslas priekšmeti un mēbeles no Indonēzijas!

Laikā, kad ziņu virsraksti vēsta par COVID - 19, SIA Vervo turpina veikt drošus kravu pārvadājumus ne tikai ar autotransportu pa Eiropu, bet arī mūsu klientiem piegādājam tīkkoka mēbeles un mākslas priekšmetus, izmantojot jūras pārvadājumus, kuri tiek realizēti pie mums Latvijā un daļa reeksportēti uz citām Eiropas valstīm. Jūras pārvadājumi mēbelēm un priekšmetiem tiek veikti izmantojot dažāda izmēra konteinerus.

3 nosacījumi kravas mašīnas transportēšanai

3 nosacījumi kravas mašīnas transportēšanai

Kravas transportlīdzeklis ir svarīgākais darba instruments, lai vietējie un starptautiskie kravu pārvadājumi tiktu veikti no punkta A līdz punktam B. Pateicoties transporta un loģistikas nozares attīstībai, mūsdienās var pārvest jebko, atkarībā no klienta vēlmēm un vajadzībām. Tā var būt krava ar speciālu temperatūras režīmu, lejamkrava cisternās, lielgabarīta krava, beramkrava vai salikta krava uz paletēm – transporta un loģistikas uzņēmums SIA Vervo veic visu veidu kravu pārvadājumus uz un no vairāk kā 120 valstīm.

Saldētu kravu pārvadājumi ar temperatūras režīmu

Saldētu kravu pārvadājumi ar temperatūras režīmu

Starptautiskie un vietējie saldētu kravu pārvadājumi ar temperatūras režīmu jeb refrižeratoru pārvadājumi tiek nodrošināti izmantojot speciālu kravu pārvadāšanas tehniku, kas atbilst nolīgumam “Par ātri bojājošos pārtikas produktu starptautiskajiem pārvadājumiem un par speciālām iekārtām, kas izmantojamas šajos pārvadājumos.”

Koka māju eksports no Latvijas uz Šveici

Koka māju eksports no Latvijas uz Šveici

Koka karkasa māja ir ēka, kuras būvniecībā izmanto jau gatavas rūpniecībā saražotas mājas detaļas. Šādā veidā var ieekonomēt laiku un paātrināt mājas būvniecību, jo māja tiek būvēta, tēlaini izsakoties, kā lego, liekot kopā pamatus, sienas un citas detaļas.

Atdzesētu produktu pārvadājumi

Atdzesētu produktu pārvadājumi

Starptautiskie un vietēji kravu pārvadājumi ar temperatūras režīmu atdzesētu pārtikas produktu pārvadāšanai, jeb refrižeratoru pārvadājumi (REF) tiek nodrošināti izmantojot kravu pārvadāšanas piekabes un puspiekabes gan ar liftu, gan bez tā.

Tesla elektrisko mašīnu pārvadājumi

Tesla elektrisko mašīnu pārvadājumi

Tesla ir uzņēmums, kas izveidojis inovatīvu un unikālu produktu transporta nozarē, ražojot elektromobiļus, tai skaitā turpinot attīstību un strādājot pie elektriskā kravas vilcēja. Uzņēmums tika dibināts 2003.gadā, ASV – Kalifornijā un uzņēmuma izpilddirektors Īlons Masks paredz, ka nākotnē Tesla tiks ražota masveidā, padarot tos pieejamā cenā vidējam patērētājam.

Elektropreču imports no Ķīnas

Elektropreču imports no Ķīnas

Tirdzniecība starp Austrumiem un Rietumiem tiek minēta Romas hronikās jau vairāk kā 2000 gadu atpakaļ, kad Ķīnu pazina kā “Zīda zemi”, attiecīgi tirdzniecības ceļš tika saukts par Zīda ceļu un varēja aizņemt veselu gadu, lai preces no Ķīnas nonāktu Romā.

Industriālās tehnikas kravu pārvadājums

Industriālās tehnikas kravu pārvadājums

Mūsu kolēģi SIA Vervo Igaunijas filiālē ir veikuši industriālās tehnikas pārvadājumu klientam, kas ir viens no lielākajiem iekrāvēju pārdevējiem Igaunijā. Krava tika iekrauta Polijas reģionā un tiks nogādāta šodien Igaunijā, Tartu!

Kartupeļu pārvadājumi

Kartupeļu pārvadājumi

2019. gadā kopējā kartupeļu sējumu platība bija 22 000 ha un kopraža 5 289 000 tonnas.
Lielākais kartupeļu daudzums nonāk iekšējā tirgus vajadzībām vai arī tiek pārstrādāts cietē tepat Latvijā.