Kravu konsolidācija un apstrāde!

SIA Vervo ir transporta un loģistikas pakalpojumu sniedzējs, kas piedāvā gan pilna spektra loģistikas, gan noliktavu pakalpojumus. Mūsu noliktavu pakalpojumi sniedz iespēju nepieciešamības gadījumā klientu kravas uzglabāt dažādu veidu noliktavās kā arī kravu uzglabāšanu atklātās teritorijās, nodrošinot arī uzglabājamo preču uzskaiti un regulāru inventarizāciju.

Kāpēc Vervo noliktavu pakalpojumi ir labākais risinājums tieši Jums?

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties uzglabāt pārtiku, medikamentus vai akcīzes preces, mums ir ko piedāvāt.
Vervo noliktavu pakalpojumu klāstā ietilpst:

Muitas noliktavas
Medikamentu noliktavas
Noliktavas ar temperatūras režīmu
Noliktavas pārtikas preču uzglabāšanai ar FITO sanitārajiem sertifikātiem
Akcīzes preču noliktavu pakalpojumi
Tranzīta noliktavu pakalpojumi
Mūsu noliktavu tīkls atrodas Rīgā un Latvijas lielākajās pilsētās ar ērtu piekļuvi visiem transporta veidiem. Plašs kravas terminālu tīkls visās Eiropas valstīs. Nodrošinām piekļuvi noliktavām visu diennakti. Pateicoties plašām noliktavas programmu iespējām veicam jebkuru dokumentu noformēšanu.

Galvenās Vervo piedāvāto noliktavu priekšrocības:

Piekļuves iespējas

Nodrošinām piekļuvi noliktavās glabātajām precēm visu diennakti

Atrašanās vieta

Noliktavas atrodas gan Rīgā, gan lielākajās Latvijas pilsētās, kā arī pieejams plašs kravas termināļu tīkls visās Eiropas valstīs

Pilns pakalpojumu klāsts

Piedāvājam visu saistīto dokumentu, arī apdrošināšanas, noformēšanu
Noliktavu pakalpojumi

Visa veida
NOLIKTAVU PAKALPOJUMI

Noliktavas kas ir uzbūvētas dažādu transportlīdzekļu ceļu krustojumā ir lielāks piedāvājumu klāsts, jo saviem klientiem var piedāvāt arī pārkraušanas darbus no dzelzceļa vagona uz mašīnu un otrādi. Dažas noliktavas piedāvā arī pārkraušanu no vagona/mašīnas pa taisno uz kuģi un otrādi. Šādi varianti piedāvā pārkraušanu lielākākās kapacitātes transporta līdzekļos.

Noliktavu pakalpojumu sadalījums

Ir Vairāku veidu noliktavas: Akcīzes noliktava, brīvās zonas noliktavas, muitas noliktavas, mantu noliktavas un citas. Ir noliktavas, kurām ir kombinētie statusi, piemērām, akcīzes noliktava un muitas noliktava; brīvās zonas noliktava un akcīzes noliktava. Var būt muitas noliktava un EU kravas uzglabāšanas noliktava.
Noliktavu pakalpojumi ir kompleksas manipulācijas ar precēm vienas noliktavas ietvaros, kuru mērķis ir to uzglabāšanā. Operāciju kopējais apjoms un raksturojums ir atkarīgs no klienta vēlmēm un produkta īpašībām. Kad preces nonāk noliktavā, tās tiek izkrautas no transportlīdzekļa. Ātra mehanizēta izkraušana ir iespējama, izmantojot produktus, kas izgatavoti no paletēm. Pieņemšana tiek veikta ar visu esošo bojājumu fiksēšanu aktā. Pieejamība tiek pārbaudīta arī pēc pavadzīmes. Noliktavās tiek veikta arī pārpakošana kas ir palīgdarbības, kas tiek veiktas pēc klienta pieprasījuma. Ir pieejami arī citi noliktavu pakalpojumi tādi kā marķēšana, pielīmēšana, pārlīmēšana, uzglabāšana. Tas var būt īslaicīgs, atbildīgs process. Lai panāktu lielāku efektivitāti, noliktavās tiek organizēta automatizēta grāmatvedība. Tas ļauj nepārtraukti uzskaitīt un kontrolēt preču pieejamību, kā arī atvieglo ziņošanas un citas dokumentācijas sagatavošanu. Pēc klienta atkraušana rīkojuma saņemšanas sūtījuma sagatavošanas procesā tiek aizpildīti pārvadāšanai nepieciešamie dokumenti. Piegādi var veikt loģistikas uzņēmums vai klienta transports. Pirms nosūtīšanas pēc Klienta pieprasījuma tiek veikta preču un materiālu atlase un montāža. Sūtījums var sastāvēt no gabalkravas, kastēm, paletēm.

Noliktavu veidi

Rūpnieciskās noliktavas

Rūpniecības noliktavas precēm, detaļām, komponentiem, materiāliem, rūpnīcu un darbnīcu noliktavas galaproduktiem un izejvielām.

Rezerves noliktavas

Rezerves noliktavas noliktavas krājumu uzglabāšanai ārkārtas gadījumos vai ražošanas vajadzībām.

Vairumtirdzniecības noliktavas

Vairumtirdzniecības izplatīšanas noliktavas vai noliktavu loģistikas centri konkrētu nozaru vai veikalu ķēdes piegādei.

Vairumtirdzniecības noliktavas

Vairumtirdzniecības izplatīšanas noliktavas vai noliktavu loģistikas centri konkrētu nozaru vai veikalu ķēdes piegādei.

Mazumtirdzniecības noliktavas

Tirdzniecības uzņēmumu mazumtirdzniecības noliktavas. Parasti tās ir noliktavas veikalos un hipermārketos.

Sezonas uzglabāšanas

Sezonas preču noliktavas

Muitas noliktavas

Muitas noliktavas preču pagaidu uzglabāšanai un preces, kas gaida muitošanu (noliktava).

Pirmstermiņa piegādes

Pirmstermiņa piegādes noliktavas ir noliktavas apgabalos, kur preču piegāde ir iespējama tikai noteiktos gada periodos.

Mazas vairumtirdzniecības noliktavas

Mazas vairumtirdzniecības noliktavas nelielu preču un preču sūtījumu pārdošanai, parasti tās ir mazas noliktavas.

Komerciālās publiskās noliktavas

Komerciālās publiskās noliktavas jebkura komercuzņēmuma un nozares darbībai.

Militārās noliktavas

Militārās noliktavas dažādu aprīkojuma un bruņoto spēku aprīkojuma glabāšanai.

Tranzīta un pārkraušanas noliktavas

Loģistikas noliktavas dzelzceļa stacijās, ostās, upju piestātnēs, lidostās un autokravu terminālos. Tie kalpo preču īslaicīgai uzglabāšanai laikā, kad preces tiek pārkrautas no viena transporta veida uz citu.

Ko mēs piedāvājam un kādos gadījumos to izmantot?

Kravu konsolidācija un komplektēšana

Ja Jums ir dažādas atsevišķas kravas, ko nepieciešams saņemt un komplektēt sūtīšanai tālāk kā vienu kravu – nekādu problēmu! Mūsu noliktavās jūs varat komplektēt un apvienot savas kravas nepieciešamajā veidā.

Preču distribūcija

Noliktavu pakalpojumi var tikt izmantoti, lai uzglabātu preces pirms to sūtīšanas tālāk pa daļām uz dažādām vietām.

Muitu noliktavas un preču uzglabāšana tajās

Ja nepieciešams veikt muitas procedūras, pieejamas muitas noliktavas, kas nodrošina arī nepieciešamo temperatūras režīmu, ja tāds vajadzīgs, un apsardzi. Ikviena Jums pieejamā muitas noliktava ir saņēmusi darbības atļauju.

Apsildāmās un parastās noliktavās

Piedāvājam dažādus noliktavu veidus atkarībā no tā, kādi uzglabāšanas apstākļi ir nepieciešami Jūsu kravai. Ir pieejamas gan āra platības, gan īpaši apstākļi telpās ar temperatūras režīmu, kā arī noliktavas, kas piemērotas medikamentiem vai pārtikai.

Noliktavas klasifikācija

  • attiecībā uz loģistikas funkcionālajām pamatjomām: piegādes, ražošanas, izplatīšanas noliktavas;
  • pēc uzglabājamo produktu veida: izejvielu, materiālu, sastāvdaļu, nepabeigto darbu, gatavo produktu, konteineru un iepakojumu, atlieku un atkritumu, instrumentu noliktavas;
  • pēc īpašumtiesībām: pašu uzņēmumu noliktavas, komerciālas noliktavas (publiskas), nomātas noliktavas;
  • pēc funkcionālā mērķa: šķirošanas un izplatīšanas noliktavas, izplatīšana, sezonas vai ilgtermiņa uzglabāšana, tranzīts un pārkraušana (kravu termināļi), ražošanas piegāde (ražošana), tirdzniecība;
  • pēc produktu specializācijas: specializēts, nespecializēts, īpašs, universāls, jaukts;
  • attiecībā uz tehnisko aprīkojumu: daļēji mehanizēts, mehanizēts, automatizēts, automātisks;
  • ar ārējo pievedceļu klātbūtni: ar piestātnēm, ar dzelzceļa piekļuves sliedēm, ar ceļa sliedēm;
  • pēc noliktavu ēku veida: uz tehniskās ierīces (struktūras); atvērtas noliktavas (platformas), daļēji slēgtas noliktavas (segtas teritorijas), slēgtas noliktavas;
  • pēc ēkas stāvu skaita: daudzstāvu, vienstāvu

Muitas noliktavas

Šis ir viens no galvenajiem pārkraušanas un uzglabāšanas iespējām ārpus savienības kravām, kuras nepieciešams uzglabāt Eiropā līdz atmuitošanai vai tālākajai transportēšanai saņēmējam. Tā ir viena no muitas procedūrām, kas nosaka preču pārvietošanas pāri robežai kārtību un to turpmākās izmantošanas specifiku. Muitas procedūra, kurā preces, kas ievestas EU muitas teritorijā, tiek uzglabātas muitas kontrolē, nemaksājot muitas nodokļus. Muitas noliktavā tiek piedāvāti sekojošie noliktavu pakalpojumi: muitas noformēšanai pakļauto preču pieņemšana un izvietošana īpašās vietās; Atklāta un slēgta preču uzglabāšana, uzglabāšana konteineros; Preču uzglabāšana, ievērojot nepieciešamo termisko režīmu, saldēšanas kamerās; Piekrautu un tukšu konteineru un vagonu glabāšana; Muitas kontrolē esošās kravas radiācijas monitorings; Kravas sagatavošana muitas pārbaudei (ar preču izkraušanu, iekraušanu un šķirošanu); Visu veidu kravu šķirošana, pārsaiņošana, iesaiņošana, novietošana uz paliktņiem; Kravas svēršana un fotografēšana; Kravas muitošana ar pavaddokumentu reģistrāciju; Atbildīga preču uzglabāšana pēc muitošanas; Preču iekraušana pēc muitošanas un piegāde gala saņēmējam. Dažās muitas noliktavās tiek piedāvāti tādi noliktavu pakalpojumi kā uzglabāšana Eiropas Savienības precēm un uzglabāšana atvērtajos muitas laukumos, kurā klientam tiek piedāvāta iespēja atmuitot kravu neizkraujot to no mašīnas. Īpaši aprīkota telpa vai teritorija, kurā darbojas īpaša muitas noliktavas muitas procedūra. Paredzēts eksportētu vai importētu preču pagaidu uzglabāšanai. Uz precēm, kurām piemērota muitas noliktavas procedūra, nepiemēro muitas nodokļus un tām nepiemēro ekonomiskās politikas pasākumus. Latvijā ir 146 muitas noliktavas dažādos muitas punktos un dažādos reģionos. Ar pilnu muitas noliktavu sarakstu var iepazīties VID sniegtajā sarakstā: https://www.vid.gov.lv/sites/default/files/dokumenti/01_06_2018_mn.pdf

Akcīzes noliktavas

Akcīzes noliktavās tiek piedāvāti papildus noliktavu pakalpojumi: etiķešu pārlīmēšana gan uz pudelēm, gan uz kastēm un alkohola kravas aplīmēšana ar akcīzes markām. Šāda tipa noliktavās tiek uzglabāti dažāda veida alkohols sākot ar maza spirta saturošiem dzērieniem un beidzot ar stiprajiem alkoholiem. Akcīzes noliktavas parasti ir apsildāmas, jo tiek uzglabāti vīni, kuriem ir nepieciešama konkrēta temperatūra, jo aukstumā tāda krava kā vīnam var rasties nogulsnējums un var pazust vīna īpašības. Šāda tipa noliktavas atšķiras no muitas noliktavām ar to, ka akcīzes noliktavās tiek uzglabāts tikai alkohols, kurš ir nācis no citas ES valsts un kuram nav apmaksāts akcīzes nodoklis. Lai iegūtu akcīzes noliktavas statusu, noliktavas turētājam ir jāpierāda sevi kā uzticamu uzņēmumu.

Noliktavas ar temperatūras režīmu

Noliktavas, kas aprīkotas ar apkures vai dzesēšanas sistēmām, ļauj uzņēmumiem uzglabāt savas preces atbilstoši sanitārajiem standartiem un nezaudējot kvalitāti. Īpaši populāras ir temperatūras kontrolētas noliktavas, jo tās izmanto ne tikai pārtikas, bet arī rūpniecības preču uzglabāšanai.

Noliktavas pārtikas preču uzglabāšanai ar FITO sanitārajiem sertifikātiem

Dažādu preču uzglabāšanai un apstrādei ir sava specifika. Tas pilnībā attiecas uz pārtikas produktiem, jo šī produktu grupa ir diezgan plaša - tajā ietilpst produkti, kas ir sasaldēti: gaļa, zivis, pusfabrikāti, konditorejas izstrādājumi; produkti, kas jāuzglabā "pozitīvā" aukstumā: piena produkti, desas, dārzeņi un augļi, kā arī "sausie" produkti - pārtikas produkti, kuriem nav nepieciešama smaga uzglabāšanas temperatūra, pārtikas preces, dzērieni, dzīvnieku barība un alkoholiskie dzērieni. Kas attiecas uz noliktavas aprīkojumu, tam nav īpašu prasību. Parasti šī ir priekšējā tipa plauktu sistēma un uzskaites sistēma, kas daudzos gadījumos pati nosaka, kurā šūnā var ievietot paleti ar precēm, ņemot vērā tās svaru, izmērus un preces derīguma termiņu, kā arī partijas numurus. Bet šādām noliktavām ir ļoti stingras pārtikas un veterinārā dienesta pārbaudes, pēc kurām tiks izsniegts sertefikāts, kurā ir norādītas konkrētas preču grupas, kuras noliktava var uzglabāt. Šādās noliktavas netiek sniegti noliktavu pakalpojumi precēm, kuras nav norādītas pārtikas un veterinārā dienesta izsniegtajā sertifikātā.

Medikamentu noliktavas

Noliktavas, kas ir īpaši organizētas zāļu un medicīnas preču uzglabāšanai, sauc par medikamentu noliktavu. Medikamentu noliktavām un medikamentu kamerām ir vairākas būtiskas atšķirības no parastajām atdzesētajām noliktavām un kamerām, kuras tiek izmantotas pārtikas rūpniecībā (vairāk par pārtikas produktu uzglabāšanai paredzētām atdzesētām noliktavām). Veselības ministrija izvirza vairākas īpašas prasības zāļu medikamentu noliktavām medicīnisko produktu uzglabāšanai. Saskaņā ar standartiem noliktava ir veidota kā atsevišķa, plaša, sausa, vēdināta ēka, kas atrodas tālu no dzīvojamām telpām. Ražotājiem un uzņēmumiem, kas nodarbojas ar vairumtirdzniecību, būs jāorganizē medikamentu noliktava ar piemērotu izmēru produktu apjomam, kur minimālais ir 150 kvadrātmetri. Medikamentu produktu uzglabāšanā vissvarīgākais ir īpašo gaisa temperatūras un mitruma parametru ievērošana, kas ļauj nodrošināt šo produktu uzglabāšanu, ņemot vērā dokumentētajos standartos, mitrumā un temperatūrā, kas norādīta instrukcijās, uz etiķetes, kastes. Lai kontrolētu temperatūras režīmu, farmācijas noliktavā vai kamerā dažādās darba zonās jābūt uzstādītiem termometriem, kuru rādījumus ar vajadzīgo biežumu reģistrē temperatūras reģistratori.

Atklātā tipa noliktavas

Tiek piedāvāti noliktavu pakalpojumi preču uzglabāšanai, kuras lielākoties tiks krautas kuģos un ir nepieciešama neilga uzglabāšana līdz kraušanai kuģī. Šāda tipa noliktavas var būt aprīkotas ar stacionārajiem tilta celtņiem un atklāto laukuma segumu. Noliktavās tiek piedāvātas glabāšanas tādām precēm kā: Metāla produkcija; Zāģmateriāli; Sāls; Šķembas; Dolomīts; Kaļķis; Negabarīta kravas; Big bagos iepakotas kravas; Uz paletēm novietotas kravas

Tranzīta un pārkraušanas noliktavas

Tranzīta un pārkraušanas noliktava ir liels kravas terminālis ar īpašu aprīkojumu. Tranzīta noliktavas atrašanās vieta ir saistīta ar nepieciešamību uzglabāt preces pagaidu uzglabāšanai. Šīs preces tiek pārvietotas tranzītā no viena transporta veida uz citu. Noliktavu pakalpojumi tranzīta noliktavā ietver sevī preču uzglabāšanu gan tranzītā no trešām valstīm, gan Eiropas izcelsmes preces. Tranzītā esošās preces atrodas muitas kontrolē. Preču piegāde tranzīta režīmā notiek galvenokārt, pamatojoties uz TIR karneti vai T1 tranzīta deklarāciju. Pieņemot šādas preces glabāšanā, noliktavas operators ievada datus muitas serverī, aizver T1 vai TIR karnetes muitas dokumentu, saskaņā ar kuru preces ir ieradušās, un uzņemas atbildību par preču uzglabāšanu tranzītā. Maksimālais neatmuitoto preču uzglabāšanas laiks tranzīta noliktavā ir 90 dienas. Pēc šī perioda precēm ir jāveic atmuitošana vai pārvietošana ar tranzīta deklarāciju uz citu noliktavu vai gala saņēmējam. Neatmuitotu preču transportēšana no tranzīta noliktavas ir iespējama, tikai pamatojoties uz jaunu tranzīta dokumentu, kas no noliktavas noņem atbildību par tranzīta uzglabāšanu.

Moduļveida un noliktavu konteineri

Tur, kur jums nepieciešama noliktava, bet nav laika uzcelt noliktavu palīgā nāks glabāšanas konteineri. Noliktavu konteineri izgatavoti uz jūras konteineru bāzes un ir viegli transportējams. Glabāšanas konteinera sienas izgatavotas no tērauda profila loksnes, tērauda rāmja, skaidu plākšņu grīdas uz tērauda, šķērssijām vai cieta tērauda grīdas. Noliktavu konteineri ir izdevīgi, jo viņiem ir koka vai tērauda grīdas, iekraušana ar celtni vai iekrāvēju, var aprīkot ar elektrības un drošības paketi (pēc pieprasījuma), visu preču un kravu uzglabāšana, bloķēšanas mehānisma cinkoti stieņi, piekļuve jebkurā Jums vēlamā laikā. Šāda tipa uzglabāšanai var izvēlēties sev vēlamu konteinera lielumu: 8 pēdu, 10 pēdu,20 pēdu, 40 pēdu, specializētie konteineri sprāgstošo vielu uzglabāšanai.

Mūsu profesionalitāte – Jūsu priekšrocības

Vervo – tā ir komanda, kuru raksturo profesionalitāte. Lai Jums nevajadzētu uztraukties par Jūsu kravu, mūsu pakalpojumu klāstā ietilpst:
Diennakts apsardze noliktavās
Izdevīgi nosacījumi ilgtermiņa glabāšanai noliktavās
Fiksētas un paredzamas noliktavas izmaksas
Pieejami noliktavas pakalpojumi cenas ziņā
Muitas formalitāšu nokārtošana (ja nepieciešams)
Pieejama kravu pavaddokumentu noformēšana

Tā kā loģistikas pakalpojumi nenozīmē tikai kravas uzglabāšanu, mēs piedāvājam pilnu pakalpojumu klāstu, kas saistīts ar aviopārvadājumiem, salikto kravu sūtījumiem un transportēšanu.

Sazinieties ar mums jau tūlīt un saņemiet savu cenas piedāvājumu!

Pieredzējušie un profesionālie Vervo speciālisti ar prieku palīdzēs izskatīt Jūsu vajadzības un izvēlēties labāko risinājumu no mūsu plašā klāsta. Ja Jums nepieciešami noliktavu pakalpojumi vai muitas noliktava, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas menedžeri, un mēs atradīsim piemērotu risinājumu, turklāt – mūsu noliktavas pakalpojumi cenas ziņā Jūs noteikti iepriecinās!

SIA Vervo un nozares jaunumi

Koka paneļu mājas piegāde

Koka paneļu mājas piegāde

Okt 13, 2021
Mūsdienu steidzīgajā pasaulē, apvienojumā ar Eiropas Savienības uzņemto zaļo kursu CO2 izmešu samazināšanai, aizvien aktuālākas ir divas lietas: ātrums un cena. Šie abi kritēriji ir svarīgi arī būvniecībā, jo būvēt “zaļi” daudziem asociējas ar…
Nāc un atbalsti “Vervo” basketbola komandu!

Nāc un atbalsti “Vervo” basketbola komandu!

Okt 08, 2021
Šajā nedēļas nogalē "Vervo" basketbola komanda turpinās Olybet basketbola līgas sezonu un aizvadīs otro spēli Izaicinājuma kausā (pēc spēka 2. spēcīgākā divīzija). Pretiniekos būs "Sapiens", un mačs sāksies plkst. 14:00 LSPA zālē.
“Vervo” iegūst pirmo uzvaru jaunajā Olybet sezonā

“Vervo” iegūst pirmo uzvaru jaunajā Olybet sezonā

Okt 11, 2021
Pirmā uzvara ir rokā – "Vervo" basketbola komanda svētdien Olybet basketbola līgas Izaicinājuma kausa mačā pārspēja "Sapiens" ar rezultātu 82:68, tādējādi tiekot pie pirmā panākuma šajā sezonā. Nākamā spēle “Vervo” komandai gaidāma sestdien, 16.…