Noliktavu pakalpojumi

Kravu konsolidācija un apastrāde!

SIA Vervo ir transporta un loģistikas pakalpojumu sniedzējs, kas piedāvā gan pilna spektra loģistikas, gan noliktavu pakalpojumus. Mūsu noliktavu pakalpojumi sniedz iespēju nepieciešamības gadījumā klientu kravas uzglabāt dažādu veidu noliktavās (piemēram, medikamentu, muitas vai akcīzes noliktavās) un atklātās teritorijās, nodrošinot arī uzglabājamo preču uzskaiti un regulāru inventarizāciju.

Saņemiet atbildi uz cenas pieprasījumu 1 stundas laikā

Zinošākie loģistikas speciālisti Jums palīdzēs atrast labāko risinājumu.
*atbildi stundas laikā garantējam darba dienās darba laikā 9.00-17.00

Kas ir noliktava?

Noliktava ir objekts vai teritorija, kuras pamatuzdevums ir visa veida kravas uzglabāšana. Noliktavu platība var atšķirties, sākot no mazām telpām (tajā skaitā noliktavu konteineri) līdz pat milzīgiem
loģistikas centriem. Noliktavu pakalpojumi ir neatņemama sastāvdaļa kravu piegādes ķēdes procesā, lai kravu pārvadājumi būtu ātri, izdevīgi un droši.

Noliktavu pakalpojumi ir nepieciešami lielākajai daļai ražotāju vai produktu tirdzniecības uzņēmumiem jebkurā ražošanas posmā – sākot no izejvielu ieguves līdz pat pēdējam procesam – pārdošanai jeb preces nonākšanai līdz patērētājam.

Maldīgi tiek uzskatīts, ka noliktava ir tikai telpa, kurā sakrautas visa veida kravas. Patiesībā, mūsdienu noliktavas struktūra ietver sevī pārdomātu loģistikas ķēdi gan no vadības, gan no tehniskās puses. Noliktava ir sadalīta zonās, kurās tiek veikti loģistikas procesi, atbilstoši zonas mērķiem.

Noliktavas zonas

Noliktavas zonas sākas ar iekraušanas un izkraušanas zonām. Noliktavu pakalpojumi ietver arī šķirošanas zonu, kurā tiek nodalīts, kuras preces tiks pārvestas uz glabāšanas zonu, kuras – uz marķēšanas zonu, un kuras būs paredzētas kravu konsolidācijai vai tieši otrādi – sadalīšanai citiem kravu pārvadājumiem. Noliktavās ir arī saimniecības un administratīvās telpas, kurās notiek koordinēšana un noliktavas drošības uzturēšana.

 • Preču pieņemšanas zona - pēc CMR konvencijas iekraušana/izkraušana parasti aizņem 3 stundas.
 • Rezerves zonas – glabājas paletes līdz tālākai izvietošanai
 • Glabāšanas zona – ir svarīgi noteikt glabāšanas sistēmas
 • Komplektēšanas zona
 • Pakošanas zona – pakošana, svēršana, fasēšana
 • Sakomplektēto preču zona – pārbauda preces
 • Uzkraušanas zona – tiek saliktas paletes, lai vēlāk tās varētu izņemt un iekraut tālāk.
 • Cross-Docking zona – preces, kas domātas pārkraušanai no viena transportlīdzekļa – citā.
 • Citas zonas – preču atgriešanas zona, karantīnas zona, marķēšanas zona, akcīzes noliktavas zona, lielgabarīta kravas zona, sīkpreču zona, specializētās zonas.

Ko ietver noliktavu pakalpojumi?

 • Kravu uzkraušana; izkraušana; pārkraušana
 • Kravu apstrāde – salikto kravu apvienošana | salikto vai pilno kravu sadalīšana mazākās kravas vienībās, atbilstoši piegādes maršrutam
 • Kravu nosūtījuma formēšana saskaņā ar pārvadājuma maršrutu un virzienu (imports; eksports)
 • Kravu šķirošana
 • Kravu iepakošana
 • Kravu marķēšana 

Noliktavu klasifikācija, atbilstoši ES standartiem

Noliktavas tiek iedalītas 4 klasēs, atbilstoši Eiropas Savienības standartiem. Noliktavu klasifikācijas apzīmē ar burtiem: A; B; C; D, un tas palīdz izvēlēties klientam visatbilstošāko preču uzglabāšanas vietu.

A klases noliktava €€€€

Jauna ēka, kas atbilst visiem augstākajiem loģistikas tehnoloģiju standartiem. Tās atrodas netālu no automaģistrālēm, lai būtu maksimāli ērta transporta piekļuve. Tām ir autonoma sakaru un drošības sistēma, tajā skaitā ugunsdzēšanas sistēma un temperatūras kontrole. Noliktavas griestu augstums pārsniedz 10 metru augstumu. A klases noliktava tiek izmantota ražošanai, glabāšanai, pārstrādei un citiem procesiem.

B klases noliktava €€€

Aprīkota ar dažādām sistēmām, tostarp darbinieki var novērot notiekošo, izmantojot modernas videonovērošanas iespējas. B klases noliktavas augstums ir līdz 8 metrus augsts. Šāda tipa noliktava ir aprīkota ar ārējo autostāvvietu, lai būtu iespējama lielu transportlīdzekļu manevrēšana. B klases noliktava ir ar mazāk funkcijām kā A klases noliktava, taču tās priekšrocība ir zemākas īres vai celtniecības izmaksas.

C klases noliktava €€

Nekustamais īpašums, kas sākotnēji bijis paredzēts citiem mērķiem, kā piemēram, angāri, rūpniecības ēkas vai automašīnu depo. C klases noliktavas griestu augstums parasti ir vismaz 4 metri. Grīdas virsmai nav īpaša pārklājuma. Visbiežāk C klases noliktava nav aprīkota ar speciālu ārējā laukuma stāvvietu un iekraušanās vai izkraušanās notiek telpās.

D klases noliktava €

Šīs klases noliktavas visbiežāk ir pagrabu ēkas, rūpnieciskas telpas vai angāri, kas ir piemērotas tikai preču vai izejvielu uzglabāšanai un tām nav nepieciešami īpaši uzglabāšanas apstākļi. C un D klases noliktavu funkcionalitāte un aprīkojums ir ievērojami mazāks par A un B klases noliktavām. Noliktavu pakalpojumi D klases noliktavā, attiecīgi, būs lētāki par iepriekš minēto klasifikāciju noliktavām.

SIA Vervo noliktavu veidi:

Lai nodrošinātu pasūtījuma izpildi, atbilstoši noslēgtajiem līgumiem, SIA Vervo piedāvā izdevīgākos un drošākos risinājumus kravas uzglabāšanai. Noliktavu pakalpojumi tiek izvērtēti un saskaņoti ar klientiem, ņemot vērā kravas veidu un nepieciešamās formalitātes.
 • Muitas noliktavas -paredzētas importa vai tranzīta kravas uzglabāšanai, lai veiktu muitas procedūras;
 • Medikamentu noliktavas – tiek glabāti medikamenti, medicīnai paredzētas preces un medicīnas iekārtas;
 • Noliktavas ar temperatūras režīmu – tiek uzglabātas kravas ar konkrētu temperatūras režīmu, sākot no -24°C līdz pat +22°C kontroles;
 • Noliktavas pārtikas preču uzglabāšanai ar FITO sanitārajiem sertifikātiem;
 • Akcīzes preču noliktavas – paredzētas kravām, kam piemērota akcīze, kā piemēram tabaka, alkohols vai naftas produkti;
 • Tranzīta jeb pārkraušanas noliktavas jeb terminālis – atrodas netālu no dzelzceļa stacijām, ostām, lidostām, automaģistrālēm – lai īslaicīgi uzglabātu preces, veicot pārkraušanu starp dažādiem kravu pārvadājumu veidiem;
 • ADR noliktavas – bīstamo kravu noliktavas, kurās var uzglabāt visu 9 bīstamo klašu preces;
 • Negabarīta kravas noliktavas – noliktavas ar lielu platību, nodrošinot ērtu pieeju negabarīta un smagsvara kravām, kas bieži var būt atvērta tipa noliktava. 

SIA Vervo noliktavu pakalpojumi:

Kravu konsolidācija un komplektēšana

Atsevišķu kravu saņemšana un komplektēšana sūtīšanai tālāk kā vienu kravu.

Preču distribūcija

Noliktavu pakalpojumi var tikt izmantoti, lai uzglabātu un marķētu preces pirms to sūtīšanas tālāk, pa daļām, uz tirdzniecības vietām vai pie klientiem.

Muitas noliktavas

Muitas noliktavas nodrošina apsardzi un, ja nepieciešams, arī ar temperatūras režīmu. Ikviena Jums pieejamā muitas noliktava ir saņēmusi darbības atļauju. Iespējama dokumentu noformēšana:
• Importa deklarācija (IM4; IM7);
• Pagaidu deklarācija (PUD);
• Eksporta deklarācija (EX1);
• Re-eksporta deklarācija (EX3);
• Tranzīta deklarācija (T1);
• u.c.

Apsildāmās un parastās noliktavas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer adipiscing erat eget risus sollicitudin pellentesque et non erat. Maecenas nibh dolor, malesuada et bibendum a, sagittis accumsan ipsum. Pellentesque ultrices ultrices sapien, nec tincidunt nunc posuere ut. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam scelerisque tristique dolor vitae tincidunt. Aenean quis massa uada mi elementum elementum. Nec sapien convallis vulputate rhoncus vel dui.

Noliktavu atrašanās vieta

Noliktavu pakalpojumi
Noliktavu atrašanās vieta ir svarīga, lai nodrošinātu vieglu, ātru un ērtu piekļuvi mūsu klientiem. Atbilstoši Jūsu vēlmēm, piegādājamā krava tiks uzglabāta vai atmuitota pēc iespējas tuvāk izvēlētajai kravas realizācijas vietai. SIA Vervo noliktavu pakalpojumi nodrošina noliktavas Latvijā, sniedzot ērtu pieeju klientiem Rīgā un Latvijas lielākajās pilsētās. Pateicoties plašajam sadarbības lokam un lielajai pieredzei, SIA Vervo nodrošina arī noliktavas Eiropā ar ērtu piekļuvi visiem transporta veidiem. Noliktavu pakalpojumi dod 24/7 piekļuvi noliktavās glabātajām precēm.

SIA Vervo – tā ir komanda, kuru raksturo profesionalitāte. Lai Jums nevajadzētu uztraukties par savu kravu, mūsu noliktavu pakalpojumi ir:

Droši
SIA Vervo nodrošina diennakts apsardzi noliktavās
Izdevīgi
Noliktavu pakalpojumi ir izdevīgi, glabājot kravu ilgtermiņā
Ērti
Fiksētas un paredzamas noliktavu izmaksas, kā arī nodrošinām kravu pavaddokumentu noformēšanu un muitas formalitātes (brokera pakalpojumi)

Sazinieties ar mums jau tūlīt un saņemiet savu cenas piedāvājumu!

Pieredzējušie un profesionālie Vervo speciālisti ar prieku palīdzēs izskatīt Jūsu vajadzības un izvēlēties labāko risinājumu no mūsu plašā klāsta. Ja Jums nepieciešami noliktavu pakalpojumi vai muitas noliktava, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas menedžeri, un mēs atradīsim piemērotu risinājumu, turklāt – mūsu noliktavas pakalpojumi cenas ziņā Jūs noteikti iepriecinās!

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

 • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

 • Telefons: +371 67674570

 • E-pasts: info@vervo.lv