Skip to main content

Kravu pārvadājumi visām nozarēm

Vervo piedāvā dažādu kravu transportēšanu no vienas valsts uz citu, izmantojot pieejamo infrastruktūru un atbilstošāko transporta veidu. Mūsu piedāvājumā ietilpst starptautiskie sauszemes kravu pārvadājumi, jūras kravu pārvadājumi, avio kravu pārvadājumi, kā arī dzelzceļa kravu pārvadājumi. Ņemot vērā klienta vēlmes, vajadzības, kravas īpatnības un budžetu, mūsu profesionālie loģistikas speciālisti piemeklēs izdevīgāko, ātrāko un ērtāko transportēšanas veidu, lai Jūsu starptautiskie kravu pārvadājumi tiktu paveikti droši, efektīvi un laikā.

Esat ieinteresēts?
Gadījumos, kad nepieciešami ātri un izdevīgi kravu pārvadājumi, sazinieties ar SIA Vervo loģistikas speciālistu, lai pārrunātu iespējamos risinājumus Jūsu kravu piegādei.

Droši kravu pārvadājumi uz jebkuru vietu pasaulē!

SIA Vervo ir transporta un loģistikas uzņēmums, kas veic starptautiskos kravu pārvadājumus, kā arī piedāvājam pilna spektra loģistikas pakalpojumus, piemēram, noliktavu vai muitas brokeru pakalpojumus. Mēs veicam visa veida kravu piegādes, sākot no saliktu kravu komplektēšanas, pilnām kravām un beidzot ar lielgabarīta kravu pārvadājumiem vai bīstamo kravu pārvadājumiem. Starptautiskie kravu pārvadājumi SIA Vervo tiek nodrošināti atbilstoši klientu vajadzībām un vēlmēm, izvēloties optimālāko risinājumu kravas transportēšanai – gan ar sauszemes transportu, jūras transportu, gaisa transportu, kā arī dzelzceļu.

SIA Vervo nodarbojas ar dažādu kravu pārvadājumiem - būvmateriālu, kokmateriālu, moduļu māju, apģērbu un apavu, pārtikas produktu u.c. pārvadājumiem. Kravu pārvadājumi tiek nodrošināti no un uz jebkuru vietu visā pasaulē.

Būvmateriālu pārvadājumi

Vervo piedāvā dažāda veida būvmateriālu pārvadājumus. Uzņēmums nodarbojas ar tādu būvmateriālu pārvadājumiem kā ķieģeļi, betons, metāls, koka konstrukcijas, stikli, keramika, izolācijas materiāli u.c. Krava tiek transportēta, izmantojot dažādus transporta veidus gan vietējā mērogā, gan arī uz citām valstīm un pat kontinentiem. Katrs risinājums tiek individuāli sagatavots klientam.

Kokmateriālu pārvadājumi

Vervo piedāvā dažāda veida kokmateriālu pārvadājumus. Uzņēmums nodarbojas ar tādu kokmateriālu pārvadājumiem kā kokmateriāli, apdares materiāli, malka, zāģmateriāli u.c. Krava tiek transportēta, izmantojot dažādus transporta veidus gan vietējā mērogā, gan arī uz citām valstīm un pat kontinentiem. Katrs risinājums tiek individuāli sagatavots klientam.

Moduļu māju pārvadājumi

Vervo piedāvā moduļu māju pārvadājumus. Uzņēmums nodarbojas gan ar moduļu māju, gan arī ar to elementu pārvadājumiem. Krava tiek transportēta, izmantojot dažādus transporta veidus gan vietējā mērogā, gan arī uz citām valstīm un pat kontinentiem. Katrs risinājums tiek individuāli sagatavots klientam.

Apģērbu un apavu pārvadājumi

Vervo piedāvā dažāda veida apģērbu un apavu pārvadājumus. Krava tiek transportēta, izmantojot dažādus transporta veidus gan vietējā mērogā, gan arī uz citām valstīm un pat kontinentiem. Katrs risinājums tiek individuāli sagatavots klientam.

Pārtikas produktu pārvadājumi

Vervo piedāvā dažāda veida pārtikas produktu pārvadājumus. Krava tiek transportēta, izmantojot dažādus transporta veidus gan vietējā mērogā, gan arī uz citām valstīm un pat kontinentiem. Katrs risinājums tiek individuāli sagatavots klientam.

Elektrisko preču pārvadājumi

Vervo piedāvā dažāda veida elektronisko preču pārvadājumus. Krava tiek transportēta, izmantojot dažādus transporta veidus gan vietējā mērogā, gan arī uz citām valstīm un pat kontinentiem. Katrs risinājums tiek individuāli sagatavots klientam.

Lauksaimniecības tehnikas pārvadājumi

Vervo piedāvā lauksaimniecības, traktortehnikas un citas smagās tehnikas pārvadājumus. Krava tiek transportēta, izmantojot dažādus transporta veidus gan vietējā mērogā, gan arī uz citām valstīm un pat kontinentiem. Katrs risinājums tiek individuāli sagatavots klientam.

Metāla un to izstrādājumu pārvadājumi

Vervo piedāvā dažāda veida metāla un to izstrādājumu pārvadājumus. Krava tiek transportēta, izmantojot dažādus transporta veidus gan vietējā mērogā, gan arī uz citām valstīm un pat kontinentiem. Katrs risinājums tiek individuāli sagatavots klientam.

Medicīnas preču pārvadājumi

Vervo piedāvā dažāda veida medicīnas preču, medicīnas produktu un iekārtu pārvadājumus. Krava tiek transportēta, izmantojot dažādus transporta veidus gan vietējā mērogā, gan arī uz citām valstīm un pat kontinentiem. Katrs risinājums tiek individuāli sagatavots klientam.

Kosmētikas un parfimērijas pārvadājumi

Vervo piedāvā dažāda veida kosmētikas, kosmētisko produktu un parfimērijas pārvadājumus. Krava tiek transportēta, izmantojot dažādus transporta veidus gan vietējā mērogā, gan arī uz citām valstīm un pat kontinentiem. Katrs risinājums tiek individuāli sagatavots klientam.

Akcīzes preču pārvadājumi

Vervo piedāvā akcīzes preču pārvadājumus. Krava tiek transportēta, izmantojot dažādus transporta veidus gan vietējā mērogā, gan arī uz citām valstīm un pat kontinentiem. Katrs risinājums tiek individuāli sagatavots klientam.

Ķīmisko preču pārvadājumi

Vervo piedāvā ķīmisko preču un vielu pārvadājumus. Krava tiek transportēta, izmantojot dažādus transporta veidus gan vietējā mērogā, gan arī uz citām valstīm un pat kontinentiem. Katrs risinājums tiek individuāli sagatavots klientam.

Mēbeļu pārvadājumi

Vervo piedāvā mēbeļu pārvadājumus. Krava tiek transportēta, izmantojot dažādus transporta veidus gan vietējā mērogā, gan arī uz citām valstīm un pat kontinentiem. Katrs risinājums tiek individuāli sagatavots klientam.

Auto rezerves daļu pārvadājumi

Vervo piedāvā automašīnu vai auto rezerves daļu pārvadājumus. Krava tiek transportēta, izmantojot dažādus transporta veidus gan vietējā mērogā, gan arī uz citām valstīm un pat kontinentiem. Katrs risinājums tiek individuāli sagatavots klientam.

Bērnu preču pārvadājumi

Vervo piedāvā bērnu preču pārvadājumus. Krava tiek transportēta, izmantojot dažādus transporta veidus gan vietējā mērogā, gan arī uz citām valstīm un pat kontinentiem. Katrs risinājums tiek individuāli sagatavots klientam.

Celtniecības tehnikas pārvadājumi

Vervo piedāvā smagās tehnikas un celtniecības tehnikas pārvadājumus. Krava tiek transportēta, izmantojot dažādus transporta veidus gan vietējā mērogā, gan arī uz citām valstīm un pat kontinentiem. Katrs risinājums tiek individuāli sagatavots klientam.

Mežizstrādes tehnikas pārvadājumi

Vervo piedāvā smagās tehnikas un mežizstrādes tehnikas pārvadājumus. Krava tiek transportēta, izmantojot dažādus transporta veidus gan vietējā mērogā, gan arī uz citām valstīm un pat kontinentiem. Katrs risinājums tiek individuāli sagatavots klientam.

Gaļas produktu pārvadājumi

Vervo piedāvā gaļas produktu pārvadājumus. Krava tiek transportēta, izmantojot dažādus transporta veidus gan vietējā mērogā, gan arī uz citām valstīm un pat kontinentiem. Katrs risinājums tiek individuāli sagatavots klientam.

Instrumentu un darbarīku pārvadājumi

Vervo piedāvā instrumentu un darbarīku pārvadājumus. Krava tiek transportēta, izmantojot dažādus transporta veidus gan vietējā mērogā, gan arī uz citām valstīm un pat kontinentiem. Katrs risinājums tiek individuāli sagatavots klientam.

Kokapstrādes iekārtu pārvadājumi

Vervo piedāvā kokapstrādes iekārtu pārvadājumus. Krava tiek transportēta, izmantojot dažādus transporta veidus gan vietējā mērogā, gan arī uz citām valstīm un pat kontinentiem. Katrs risinājums tiek individuāli sagatavots klientam.

Metālapstrādes iekārtu pārvadājumi

Vervo piedāvā metālapstrādes iekārtu pārvadājumus. Krava tiek transportēta, izmantojot dažādus transporta veidus gan vietējā mērogā, gan arī uz citām valstīm un pat kontinentiem. Katrs risinājums tiek individuāli sagatavots klientam.

Ražošanas iekārtu pārvadājumi

Vervo piedāvā rūpniecības iekārtu un ražošanas iekārtu pārvadājumus. Krava tiek transportēta, izmantojot dažādus transporta veidus gan vietējā mērogā, gan arī uz citām valstīm un pat kontinentiem. Katrs risinājums tiek individuāli sagatavots klientam.

Saimniecības preču pārvadājumi

Vervo piedāvā saimniecības preču pārvadājumus. Krava tiek transportēta, izmantojot dažādus transporta veidus gan vietējā mērogā, gan arī uz citām valstīm un pat kontinentiem. Katrs risinājums tiek individuāli sagatavots klientam.

Sporta un tūrisma preču pārvadājumi

Vervo piedāvā sporta un tūrisma preču pārvadājumus. Krava tiek transportēta, izmantojot dažādus transporta veidus gan vietējā mērogā, gan arī uz citām valstīm un pat kontinentiem. Katrs risinājums tiek individuāli sagatavots klientam.

Stikla un logu pārvadājumi

Vervo piedāvā stikla un logu pārvadājumus. Krava tiek transportēta, izmantojot dažādus transporta veidus gan vietējā mērogā, gan arī uz citām valstīm un pat kontinentiem. Katrs risinājums tiek individuāli sagatavots klientam.

Tirdzniecības iekārtu pārvadājumi

Vervo piedāvā tirdzniecības iekārtu pārvadājumus. Krava tiek transportēta, izmantojot dažādus transporta veidus gan vietējā mērogā, gan arī uz citām valstīm un pat kontinentiem. Katrs risinājums tiek individuāli sagatavots klientam.

Zivju un zivju produktu pārvadājumi

Vervo piedāvā zivju un zivju produktu pārvadājumus. Krava tiek transportēta, izmantojot dažādus transporta veidus gan vietējā mērogā, gan arī uz citām valstīm un pat kontinentiem. Katrs risinājums tiek individuāli sagatavots klientam.

Koku un augu stādu pārvadājumi

Vervo piedāvā koku un augu stādu pārvadājumus. Krava tiek transportēta, izmantojot dažādus transporta veidus gan vietējā mērogā, gan arī uz citām valstīm un pat kontinentiem. Katrs risinājums tiek individuāli sagatavots klientam.

Koka karkasa mājas

Vervo piedāvā koka karkasa māju pārvadājumus. Krava tiek transportēta, izmantojot dažādus transporta veidus gan vietējā mērogā, gan arī uz citām valstīm un pat kontinentiem. Katrs risinājums tiek individuāli sagatavots klientam.
Esat ieinteresēts?

Gadījumos, kad nepieciešami ātri un izdevīgi kravu pārvadājumi, sazinieties ar SIA Vervo loģistikas speciālistu, lai pārrunātu iespējamos risinājumus Jūsu kravu piegādei.

Dažādu nozaru kravu pārvadājumi

Nozaru kravu pārvadājumi var būt gan vietējie kravu pārvadājumi Latvijā, gan arī starptautiskie kravu pārvadājumi Eiropā, uz un no NVS valstīm vai uz tālākām valstīm - ASV vai Ķīnu. Bieži vien Vervo klienti transportē būvmateriālus, moduļu mājas, pārtikas produktus, elektroniskās preces, lauksaimniecības tehniku u.c.

Vervo speciālisti nodrošina, lai kravu pārvadājumi noritētu droši, bet piegādes tiktu veiktas norunātajos termiņos par izdevīgām cenām, nezaudējot pārvadājuma augsto kvalitāti.

Kravu apdrošināšana

Katrs uzņēmējs apzinās savas kravas vērtību, kura tiek nosūtīta saņēmējam, tāpēc ir svarīgi jau laicīgi novērst iespējamos finansiālos zaudējumus. Tie var rasties, kravai sabojājoties. Tomēr apdrošināta krava ir viens no izdevīgākajiem veidiem, kā pasargāt sevi no zaudējumiem. Tas ir īpaši aktuāli gadījumos, ja jāpiegādā trausla, ekskluzīva un vērtīga krava.

Muitas brokeru pakalpojumi

Vervo speciālisti ir gatavi uzņemties un atrisināt visas formalitātes. Muitas procedūras ar SIA Vervo starpniecību notiek elektroniski, tādējādi ietaupot Jūsu laiku, kuru varat veltīt savas uzņēmējdarbības pilnveidošanai.

Noliktavu pakalpojumi

Mūsu noliktavu tīkls atrodas Rīgā un Latvijas lielākajās pilsētās ar ērtu piekļuvi visiem transporta veidiem. Nodrošinām plašu kravas terminālu tīklu visās Eiropas valstīs, tāpat arī ārpus Eiropas. Mūsu klientiem būs piekļuve noliktavai visu diennakti, kā arī, pateicoties plašām noliktavas programmu iespējām, veicam jebkuru dokumentu noformēšanu.

Kravu pārvadājumi ar dažādiem transporta veidiem

Bieži vien kravu pārvadājumi tiek veikti ar autotransportu, tomēr Vervo piedāvā transportēt kravu, izmantojot citus transporta veidus - kravas vilcienu, lidmašīnu, jūras transportu. Lai noskaidrotu, kāds risinājums ir piemērotākais Jūsu kravai un Jūsu vajadzībām, sazinieties ar mūsu loģistikas menedžeri!

Sauszemes transports

Sauszemes transports ir pieprasīts transportēšanas veids, kad nav jāmēro liels attālums, jo tādā veidā kravu pārvadājumi var notikt ātri, ērti un par optimālu cenu. Mēs piedāvājām dažāda veida transportus un piekabes, ņemot vērā kravas specifiku un izmērus. Katra mūsu kravas automašīna ir aprīkota ar izsekošanas ierīcēm, tādēļ varat būt droši, ka Jūsu kravu pārvadājumi tiks izpildīti atrunātajos termiņos.

Gaisa transports

Gadījumos, kad ir jāveic ekspress kravu piegādes lielos attālumos, mēs piedāvājam avio kravu pārvadājumus. Starptautiskie kravu pārvadājumi ar lidmašīnu ir ekskluzīvi un ar augstāko drošības kontroli. Kā milzīgu priekšrocību noteikti var minēt īso piegādes laiku, taču tam līdzi nāk arī augstākas izmaksas, nekā, piemēram, transportējot kravu ar jūras transportu vai dzelzceļu. Sazinoties ar mums, Jums tiks piemeklēts izdevīgākais risinājums.

Jūras transports

Starptautiskie kravu pārvadājumi uz Āzijas valstīm visbiežāk tiek veikti ar jūras transportu, precīzāk, konteineru kuģiem, tādā veidā nodrošinot ekonomiskāku pārvadājumu. Ar jūras transportu var pārvadāt kravas, kurām nav būtisks piegādes termiņš. Tuvākiem kravu pārvadājumiem, piemēram uz un no Zviedrijas vai Norvēģijas mēs piedāvājam kravu pārvadājumus ar prāmi, tādā veidā nodrošinot regulāras piegādes.

Dzelzceļa transports

Starptautiskie kravu pārvadājumi Eiropā un uz NVS un Āzijas valstīm ir iespējami arī ar dzelzceļa transportu. Šis transportēšanas veids ir ātrāks par jūras kravu piegādēm, tāpēc nereti klienti izvēlas konteineru vilcienus, nevis kuģus. SIA Vervo nodrošina arī visu nepieciešamo dokumentāciju, tostarp muitas deklarācijas, atļaujas un licences, kas nepieciešamas, pārvadājot bīstamu kravu (ADR) vai lielgabarīta kravu.

Esat ieinteresēts?

Gadījumos, kad nepieciešami ātri un izdevīgi kravu pārvadājumi, sazinieties ar SIA Vervo loģistikas speciālistu, lai pārrunātu iespējamos risinājumus Jūsu kravu piegādei.

Kāpēc izvēlēties Vervo?

Vervo kravu pārvadājumi ir ātrs un drošs veids, kā nogādāt kravu galapunktā. Būtiskākās priekšrocības ir:

Ērti

Ar SIA Vervo palīdzību kravu pārvadājumi ir ļoti ērti, jo mēs trijos vienkāršos soļos – aizpildot pieteikumu mājaslapā, saņemot cenu piedāvājumu un noslēdzot elektronisko līgumu – parūpēsimies gan par kravas iekraušanu, izkraušanu, gan par atbilstošu dokumentāciju, kā arī pārliecināsimies, kā kravu pārvadājumi tiktu transportēti pa visizdevīgāko maršrutu.

Droši

Katram mūsu klientam mēs nodrošinām vienkāršotus, drošus un ērtus risinājumus, jo sadarbojamies ar pārbaudītiem sadarbības partneriem un sagatavojam atbilstošu dokumentāciju.

Izdevīgi

Piedāvājam optimālāko risinājumu, lai piedāvātu vislabākās cenas kravu pārvadājumu. Sazinoties ar SIA Vervo loģistikas speciālistiem, Jūs nezaudēsiet nedz laiku, nedz savas finanses, meklējot atbilstošus transportlīdzekļus un plānojot maršrutu. Par to parūpēsimies mēs!

Mūsu profesionālie un pieredzējušie konsultanti sniegs Jums bezmaksas konsultāciju, kurā vairāk pastāstīs par to, kā notiek dažādu veidu kravu pārvadājumi un kādi loģistikas pakalpojumi Jums būs piemērotākie. Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu un atrisināt jautājumus, kas skar starptautiskos kravu pārvadājumus.