Prāmju biļetes

Izvēlies ekonomiskāko risinājumu!
SIA Vervo ir transporta un loģistikas uzņēmums, kas piedāvā starptautiskos kravu pārvadājumus ar prāmjiem uz un no jebkuras Eiropas ostas. Pieejamā infrastruktūra nodrošina plašu maršrutu tīklu, nodrošinot piegādi no durvīm līdz durvīm, kā arī no ostas uz ostu.
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Lūdzu norādiet savu vārdu.
Lūdzu norādiet nosaukumu
Lūdzu norādiet savu e-pastu
Lūdzu norādiet telefona nr.
Please let us know your message.
Apstipriniet ka jūs piekrītat SIA Vervo privātuma politikai
Viena no labākajām sajūtām ir mierpilni uzticēt savu kravu profesionāliem loģistikas speciālistiem, kuri vienmēr ieteiks vislabāko un izdevīgāko maršrutu, izmantojot vispiemērotāko transporta veidu, tāpēc Mums ir jaunumi: SIA Vervo piedāvā iegādāties prāmju biļetes.

Piedāvājam Jums lielisku iespēju kā ātri un kvalitatīvi nogādāt Jūsu kravu, pat ja piegādes vieta ir tālu. Kādā veidā? Sia Vervo sākusi sadarboties ar tādām prāmju pārvadājumu firmām kā: DFDS, STENA LINE, TALLINK un COLOR LINE, kuri piedāvā ne tikai cilvēku pārvadājumiem bet arī kombinētos un kravu mašīnu pārvadāšanu starp punktu A uz punktu B. Caur mūsu firmu Jūs varat iegādāties prāmju biļetes tādos virzienos kā Vācija, Norvēģija, Dānija, Somija, Igaunija, Zviedrija, Īrija, Apvienotā Karaliste, Francija, Polija, Amērikas Savienotās Valstis, Nīderlande un daudzām citām vietām.

Latvijā ir trīs ostas, no kurām tiek piedāvāti kravu pārvadājumi dažādos virzienos. No Rīgas brīvostas izpeld Tallink un Baltic Link, kas peld uz Stokholmu, Helsinkiem un Okselosundu. No Liepājas ostas izpeld Stena Line Trāvemindes virzienā. No Ventspils ostas izpeld Stena Line Nīneshamna virzienā.
Pārvadājumi ar prāmi ir:
Izdevīgi
Tiek ievērojami samazināts sauszemes degvielas patēriņš. Kravas tiek nodrošinātas ar drošiem apstākļiem, tāpēc tiek samazināts risks sabojāt kravu. Arī ceļa satiksmes negadījumi tiek novērsti, slikta ceļa seguma vai nepiemērotu laikapstākļu dēļ.
Draudzīgi videi
Brauciena ar prāmi laikā kravas līdzbraucējam ir iespēja atpūsties, nodrošinot efektīvu ceļa turpināšanu pa sauszemi. Ekspluatācijas izmaksas tiek samazinātas, samazinot riepu nodilumu un nobraukumu.
Ieekonomē laiku
Kravu pārvadājumi ar prāmi nodrošina regulāru un stabilu kursēšanas grafiku. Tāpat ir iespēja izvairīties no sastrēgumiem un automaģistrāļu slēgšanas problēmām, kas saistītas ar valstu brīvdienām un svētku dienām un remontdarbiem.

Kādi kravas veidi var tikt pārvadāti ar prāmi?

Ir vairāku veidu prāmji, kuri pārvadā ne tikai mazās mašīnas no 4 metru garumā bet arī negabarīta kravas un bīstamās (ADR) kravas. Ar prāmi var tikt veikti sauszemes kravu pārvadājumi, konteineru, beramkravu, ātri bojājošās kravas, lejamkravas. Prāmju biļetes var nopirkt tents mašīnām, mikroautobusiem, kravas automašīnām, puspiekabēm, mega treileriem, refrižirātoriem, platformām kā arī cisternām.

Negabarīta kravu pārvadājumi ir ļoti pieprasīti, tāpēc prāmji piedāvā transportēt ne tikai standarta automašīnas, bet arī automašīnas ar negabarīta kravām. Prāmju biļetes negabarīta kravām tiek piemērota kravām ar gabarītiem garumā lielāki par 14 m, smagākām par 40 t un platākām par 2,6 m.

Vai visa veida ADR kravas var pārvadāt?

Viena no lieliskākajām pārvadāšanas iespējām tā ir ADR kravu pārvadājumi ar prāmi. Katra prāmja līnija piedāvā savu ADR kravas pārvadājumu klāstu, kā arī ir savi drošības pasākumi bīstamās kravas pārvadājumiem.

Prāmji piedāvā pārvadāt tādas ADR kravās kā gāzes, sprāgstošas vielas, uzliesmojoši šķidrumi un citas bīstamas vielas. Lai veiktu tādu pārvadājumu ar prāmi ir jāaizpilda dokumenti un kravai ir jābūt droši iepakotai kā arī jābūt marķētai ar atpazīšanas zīmēm un ANO numuru.

Prāmju biļetes cenas

Līdzīgi kā visiem kravu pārvadājumiem, arī katram pārvadājumam ar prāmi biļetes cena veidojas par konkrētās kravas aizņemto vietu uz klāja. Ir vairāki faktori kas ietekmē prāmju biļetes cenu, kā piemēram Maršruts, izvēlētā prāmju līnija, Kravas izmēri, svars un apjoms, Degvielas uzcenojums jeb MGO BAF, Ostu izmaksas (kravas uzglabāšana; pārbaudes; pietauvošanas pakalpojumi) u.c. Maksa par pakalpojumiem un ostu piemaksas katrā ostā atšķiras. Visbiežāk ņem vērā lielumus, kas raksturo kuģa izmēru un pārkraujamās un pārvedamās kravas daudzumu. Iegādājoties biļetes auto ar negabarīta kravu pārvadājumu ir jārēķinās ar to, ka biļetes cena nebūs fiksēta, bet gan mainīga. Cena ir atkarīga, no kravas gabarītiem – garuma, smaguma, augstuma un platuma. Katram tādam kravas pārvadājumam cenas var atšķirties.
Prāmju biļetes

Kā iegādāties prāmja biļeti

Biļetes ir iespējams iegādāties prāmja līnijas mājas lapā, kur vis ir pārskatāmi un var viegli pasūtīt biļeti uz konkrētu datumu un konkrētu laiku. Internetā tiek piedāvātas brīvas pieejamas vietas, izpeldēšanas laiki un rezervācijas iespējas. Vēl viena iespēja iegādāties biļeti ostas birojos tieši pirms izpeldēšanas, bet tādā gadījumā pastāv liels risks ka vietas uz prāmja var nepietikt un nāksies gaidīt nākamo prāmi. Iegādājoties e-biļeti un uzbraucot uz prāmja biļetei nav obligāti jābūt izdrukātai, pēc biļetes iegādes dažas prāmja līnijas nosūta pircējam rezervācijas kodu, kurš tiek ievadīts pie iebraukšanas uz prāmja un ar ko piedāvā transporta kompānijām iegādāties prāmja biļetes mašīnai esot ceļa uz ostu.

Vai ir iespējams atcelt nopirktās biļetes?

Visas prāmju līnijas piedāvā iespēju atcelt nopirktās biļetes, bet tam jānotiek pāris dienas pirms izpeldēšanas datuma. Ja kaut kāda iemesla dēļ ar kravas pārvadājumu radušās problēmas, kā piemēram piegādes datuma maiņa, vai autotransporta salūšanas gadījumā biļeti ir iespējam samainīt pret sev vēlamo laiku un datumu. Biļetes atcelšanu vai maiņu var izdarīt ostas birojos vai arī internetā.

COVID-19 un ceļošana

Pirms iekāpšanas prāmī ir jāsagatavo dokumenti (negatīvais COVID-19 tests). Ja tas netiks uzrādīts, nebūs atļauja iekāpt. Ieceļotajiem iebraucot jebkurās valstīs ir jāievēro 10 dienu karantīna.

Sīkāk informāciju par izceļošanu un ieceļošanu Latvijā var iepazīties: https://www.mfa.gov.lv/

Kas jāņem, vērā, lai ieceļotu:

Latvijā - Tests jāveic ne agrāk kā 72 stundas pirms izceļošanas, no testa prasības ir atbrīvotas personas, kuras ir jaunākas par 11 gadiem, Ikvienam, kas ieceļo Latvijā, izmantojot starptautisko pasažieru pārvadājumu pakalpojumus, ir jāuzrāda Covid-19 negatīvs rezultāts.
Somijā - Jāuzrāda negatīvs COVID-19 tests angļu valodā. Testam jābūt ne vēlāk par 72 stundām pirms izceļošanas vai ārsta izziņa par COVID-19 pārslimošanu pēdējo 6 mēnešu laikā. No testa prasības ir atbrīvotas personas, kuras ir jaunākas par 12 gadiem, Ieceļošana tūrisma un izklaides nolūkā ir aizliegta.
Zviedrijā - Testam jābūt veiktam ne vēlāk kā 48 stundas pirms ieceļošanas, No testa prasības ir atbrīvotas personas, kuras ir jaunākas par 18 gadiem. Ieceļošana Zviedrijā no Apvienotās Karalistes, Dānijas vai Norvēģijas tranzīta nolūkā ir aizliegta.
Vācijā - Jāuzrāda negatīvs COVID-19 testa apliecinājums, kurš ir veikts ne agrāk kā 48 stundas pirms ieceļošanas. Atļauts ieceļot tikai Vācijas valstspiederīgajiem un pastāvīgi dzīvojošajiem, viņu dzīvesbiedriem un nepilngadīgiem bērniem, smago automašīnu šoferiem, medicīnas personālam, apmeklējot radinieku bēres vai ārstniecības nolūkos ar ārsta apliecinājumu.
Esat ieinteresēts?
Uz un no Eiropas tiek veikti visdažādāko kravu pārvadājumi. Lauksaimniecības, būvniecības, ražošanas tehnika, kā arī metāla izstrādājumi un paneļu mājas uz atvērta tipa platformām, tai skaitā arī kā nestandarta jeb lielgabarīta kravu pārvadājumi. Ne izmērs, ne galapunkts mums nav šķērslis, lai veiktu efektīvus kravu pārvadājumus pa Eiropu.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv