Izvēlies ekonomiskāko risinājumu
starptautiskiem kravu pārvadājumiem.
SIA Vervo ir transporta un loģistikas uzņēmums, kas piedāvā starptautiskos kravu pārvadājumus ar prāmjiem uz un no jebkuras Eiropas ostas. Pieejamā infrastruktūra nodrošina plašu maršrutu tīklu, nodrošinot piegādi no durvīm līdz durvīm, kā arī no ostas uz ostu.
Kravu pārvadājumi Eiropas reģionā ir vieni no pieprasītākajiem kravu pārvadājumu maršrutiem, kuros SIA Vervo sniedz ātrus un kvalitatīvus pakalpojumus mūsu klientiem neatkarīgi no kravas veida, svara vai izmēriem. Pēc iestāšanās Eiropas Savienībā importa un eksporta preču aprite starp Latviju un pārējām ES valstīm ir kļuvusi ērtāka un arī konkurētspējīgāka, kas nozīmē pastāvīgu kravu apjomu pieaugumu un, izmantojot SIA Vervo sniegtās iespējas nodrošināt regulārus pārvadājumus, arī izdevīgāka.
Izvēlies valsti uz kurieni vai no kurienes ir veicams kravu pārvadājumus un mēs sagatavosim cenu piedāvājumu 1 h laikā:
Austrija, Luksemburga, Beļģija, Malta, Bulgārija, Nīderlande, Čehija, Polija, Dānija, Portugāle, Francija, Rumānija, Grieķija, Slovākija, Horvātija, Slovēnija, Igaunija, Somija, Īrija, Spānija, Itālija, Ungārija, Kipra, Vācija, Zviedrija, Lietuva
Ietaupi, veicot kravu pārvadājumus ar prāmi

Laika ekonomija

Izvēloties kravu pārvadājumus ar prāmi, Jūs varat veiksmīgi izvairīties no sastrēgumiem un automaģistrāļu slēgšanas problēmām, kas ir saistītas ar svētku dienām, valstu brīvdienām, remontdarbiem, kā arī no pavadītā laika muitā, šķērsojot sauszemes robežu

Izdevīgs pārvadājums

Aprēķinot kopējos kravu pārvadājumu izdevumus, izmantojot pakalpojumus ar prāmi, maršruts būs ievērojami izdevīgāks. Jums būs mazāks sauszemes degvielas patēriņš, ņemot vērā būtisko degvielas sadārdzinājumu, un lielāka kravnesība. Arī ekspluatācijas izmaksas būs ievērojami kritušās, samazinot riepu nodilumu un nobraukumu.

Draudzīgs videi

Brauciena ar prāmi laikā kravas līdzbraucējam ir iespēja atpūsties, kā arī transporta amortizācijas termiņš tiek pagarināts, palielinot laika intervālu starp apkopēm. Kā arī prāmis nodrošina mazāku izmešu un CO2 piesārņojumu un ir draudzīgāks videi
Kopsavilkumā varam secināt, ka Jūs, kā pārvadājuma pasūtītāji, varat ietaupīt vai pat iegūt papildu peļņu uz kravu pārvadājuma rēķina. Viss, kas Jums jādara – jānoorganizē kravu piegāde sev vēlamā maršrutā un jāpielāgojas prāmju kustības grafikam – bet tam domāti esam mēs, SIA Vervo komanda. Atliek tikai sazināties ar mums!

Ka pieteikt kravu pārvadājumu:

1.

Reģistrē savu kravu pārvadājumu mūsu mājas
lapā

2.

Speciālists sagatavos cenas piedāvājumu vienas stundas laikā

3.

Attālināti noslēdzam vienošanos un veicam
piegādi
Prāmju biļetes

SIA Vervo pa Eiropu
veic šādus kravu pārvadājumus:

  • Starptautisko importa un eksporta kravu pārvadājumi "no durvīm līdz durvīm";
  • Kombinēto un pilno (ģenerālo) kravu pārvadājumi;
  • Kombinēto un pilno (ģenerālo) kravu pārvadājumi pie noteikta temperatūras režīma;
  • Bīstamu (ADR) kravu pārvadājumi; Nestandarta gabarītu kravu pārvadājumi;
  • Regulāras iknedēļas kravu piegādes uz visām Eiropas valstīm un atpakaļ;
  • un citas.
Uzzināt vairāk
Uz un no Eiropas tiek veikti visdažādāko kravu pārvadājumi. Lauksaimniecības, būvniecības, ražošanas tehnika, kā arī metāla izstrādājumi un paneļu mājas uz atvērta tipa platformām, tai skaitā arī kā nestandarta jeb lielgabarīta kravu pārvadājumi. Ne izmērs, ne galapunkts mums nav šķērslis, lai veiktu efektīvus kravu pārvadājumus pa Eiropu.
Mūsu profesionālie un pieredzējušie konsultanti ar Jums pārrunās it visus kravas piegādes posmus un vienosies par optimālāko risinājumu. Pie mums viss sākas ar bezmaksas konsultāciju, kuras laikā tiek pārrunātas vēlmes, iespējas un labākie transportēšanas veidi. Jums ir tikai jāpiezvana, pārējo paveiksim mēs:

Jums ir tikai jāpiezvana, pārējo paveiksim mēs:

sniegsim bezmaksas konsultāciju

nodrošināsim profesionālu atbalstu un konsultācijas

nogādāsim kravu no durvīm līdz durvīm

piedāvāsim konkurētspējīgas cenas

Kravu izsekošanas un dokumentēšanas sistēmas

Jums būs zināms precīzs kravas piegādes laiks

Sazinieties ar mums un saņemiet savu pārvadājuma piedāvājumu
jau šodien!