Klientu atsauksmes

Pievienojies SIA Vervo sadarbības partneru un klientu lokam

Individuāli loģistikas nozarei piemēroti biznesa risinājumi, izmantojot Vervo sadarbības partnerus un piegādes tīklus visā pasaulē un Latvijā

Būvniecība

Efektīvi saplānoti loģistikas procesi ir katra būvprojekta pamatā. Tāpat kā būves nevar pastāvēt bez cilvēkiem, arī infrastruktūra un loģistika nevar pastāvēt viena bez otras.
SIA SS Būve iesaka citiem uzņēmumiem, kam nepieciešami kravu pārvadājumi, izvēlēties par savu sadarbības partneri loģistikas pakalpojumu jomā tikai SIA Vervo, būsiet gandarīti. SIA Vervo strādā zinoši menedžeri ar labu un pretimnākošu attieksmi pret klientu.

Ar SIA Vervo sadarbojamies kopš 2011.gada. Izmantojam sauszemes transporta pakalpojumus iegādāto būvniecības tehnikas vienību transportēšanai uz Latviju no dažādām Eiropas valstīm, kā arī metāla izejmateriālu transportēšanai no ražotāju vai tirgotāju noliktavām Eiropā.

Sadarbība ar SIA VERVO, ka iepriekš minēts, ir izvērtusies pastāvīgā sadarbībā, jo uzņēmums spēj operatīvi un ļoti ātri organizēt kravu transportēšanas pakalpojumus. Kā galveno var minēt, ka sadarbība ir veidota balstoties uz abpusēju sapratni.
Sadarbību ar SIA Vervo vērtējam pozitīvi. Mūsu pasūtījumi tiek izpildīti operatīvi, piemeklēti labākie risinājumi. Pakalpojumi tiek sniegti norunātajā laikā, netiek kavēta kravu piegāde. SIA M.S.Aqua rekomendē citiem uzņēmumiem izmantot SIA Vervo loģistikas pakalpojumus.

Ja turpmāk vēl būs nepieciešami sauszemes transporta pakalpojumi, noteikti vērsīsimies pie zinošajiem SIA Vervo darbiniekiem un uzticēsim mūsu kravas piegādi. SIA Procel iesaka arī citiem uzņēmumiem izmantot SIA Vervo pakalpojumus, uzticētā krava tiks nogādāta tur, kur vajag un tad, kad vajag!

Sadarbība ar SIA Vervo bija teicama, kravas tika piegādātas pat ātrāk par atrunātajiem termiņiem. Arī noliktavas pakalpojumi bija teicami. Iesakām izmantot SIA Vervo pakalpojumus, jo darbinieki ir atsaucīgi un visi loģistikas pakalpojumi tiek veikti labā kvalitātē un paredzētajos termiņos.

Enerģētika

Lai arī sākumā liekas, ka enerģētikai ar loģistiku nav lielas saistības, tā nav taisnība, jo gan vējā ģeneratori, gan aŗi iekārtas elektroenerģijas ražošanai ir jāpiegādā līdz paredzētajai uzstādīšanas vietai.

Ar SIA Vervo esam apmierināti, jo kravas vienmēr ir laikā. Kompānijas menedžeris ir zinošs un atsaucīgs, vienmēr informē par kravas atrašanās vietu. Mēs arī citiem iesakām izmantot SIA Vervo transporta pakalpojumus, jo tas ir droši, ātri un izdevīgi.

Kopš 2013.gada esam izmantojuši SIA Vervo pakalpojumus: vietējos un starptautiskos kravu pārvadājumus, un varam teikt, ka kompānijā strādā atsaucīgi un profesionāli darbinieki. Kompānijas darbinieki patīkami pārsteidza ar lielo vēlmi meklēt risinājumus arī nestandarta situācijās.  

Metālapstrāde

Ar metālapstrādes uzņēmumiem SIA Vervo strādā jau no pirmsākumiem, transportējot gan izejvielas, gan jau gatavo produkciju.

Ar Vervo SIA kā pārvadātāju aktīvi sadarbojamies kopš š.g. rudens, veicot vairākus dažādas sarežģītības kravu pārvadājumus no Eiropas uz Baltijas valstīm, t.s., lielgabarīta, saliktās un negabarīta kravas uz platformas. Ir bijis arī eksporta kravas pārvadājums.

Noteikti iesakām arī citiem izmantot SIA „VERVO” kravu pārvadājumu pakalpojumus, jo uzņēmuma darbinieki spēj efektīvi organizēt savu darbu, ātri un operatīvi pieņemt lēmumus, kā arī tikt galā ar dažādām problēmsituācijām, ātri piemeklējot visoptimālāko risinājumu!

Sadarbība ar SIA VERVO ir ļoti laba. Ļoti pozitīva un pretimnākoša, uz klientu orientēta attieksme. Kravas tiek piegādātas norunātajos termiņos un izprot klienta nepieciešamības. Iesakām arī citiem izmantot SIA VERVO pakalpojumus, jo uzņēmums ir vērsts uz klientu. 

Ar SIA Vervo sadarbojamies jau vairākus gadu, bet tieši ikdienas darbs notiek ar Vitu Suharevsku. Mūsu kompānija nav ikdienas klients SIA Vervo (kravas transportu pasūtām 1-2 reizes mēnesī), bet neskatoties uz to vienmēr saskaramies ar profesionālu pieeju un atsaucību mūsu vajadzību risināšanā.

Mežsaimniecība un mežistrāde

Nav noslēpums, ka Latvija ir viena no zaļākajām valstīm, tādēļ arī loģistika un mežsaimniecība cieši sadarbojas savā starpā.

SIA Vervo ir viens no mūsu sadarbības partnerim, veicot kravu piegādes mūsu klientiem Eiropā. Ņemot vērā līdzšinējo pozitīvo pieredzi kā arī iespēju salīdzināt ar līdzīga profila uzņēmumiem, rekomendējam SIA Vervo, kā atbildīgu sadarbības partneri, kas lieliski izprot piegādes ķēdi visā tās garumā.

Mūsu skatījumā, SIA Vervo ir uzticams, operatīvs sadarbības uzņēmums, kas nogādā kravu norunātajā termiņā, bez bojājumiem. Tā kā ar servisu esam pilnībā apmierināti, SIA Vervo pakalpojumus izmantosim arī turpmāk. Noteikti iesakām SIA Vervo pakalpojumus izmantot arī citiem uzņēmumiem.

Ar SIA Vervo sadarbojamies jau pāris gadus. Eksportējam žāvētus un ēvelētus žāģmateriālus uz Igauniju, Čehiju. Izmantojam sauszemes transportu, pagaidām pāris kravas mēnesī. Sadarbība ar SIA Vervo ir ļoti laba. Šajā uzņēmumā strādā korekti, saprotoši un pretimnākoši cilvēki.

Ja kāds vēlas stabilu, lojālu pārvadātāju kompāniju, tad Firewood Latvia jums iesaka SIA Vervo. Būsiet gandarīti par sadarbību. Ar SIA Vervo pirmo kravu aizvedām 2013.gada oktobrī, bijām apmierināti ar attieksmi un tā arī palikām pie šīs sadarbības. 

Ražošana

Ražošanas uzņēmumos loģistika ir viens no galvenajiem elementiem efektīvas darbības nodrošināšanai.

Sadarbība ar SIA Vervo aizsākusies 2013gada novembrī un turpinās līdz pat šodienai. SIA Baltic Block noteikti iesaka SIA Vervo arī citiem uzņēmumiem, ka uzticamu un stabilu partneri transporta pārvadājumos. Menedžeru attieksme vienmēr ir pretimnākoša un profesionāla.

Lai arī piegādes termiņi šķita nereāli, tomēr SIA Vervo uzņēmās šīs piegādes veikt un to izdarīja tik ļoti veiksmīgi. Mēs SIA Talsu Tipogrāfija rekomendējam ik vienam uzņēmumam, kuram ir saistība ar kravu pārvadāšanu, sadarboties ar SIA Vervo.

SIA KRK Vidzeme radās vajadzība nogādāt produkciju klientiem uz Gotlandes salām Zviedrijā, daudzas transporta pakalpojumu firmas atteica, bet sazinoties ar SIA Vervo šis jautājums tika atrisināts ātri un operatīvi. Tas liecina, ka SIA Vervo spēj uzņemties un rast risinājumu, kravu pārvadājumu un loģistikas jomā.

Mūs apmierina sadarbība ar SIA “Vervo”. Pieprasot cenu un termiņus konkrētai kravai, atbilde tiek sniegta ātri un piedāvāti vairāki varianti. Termiņi netiek kavēti un šoferi ir atsaucīgi.Noteikti iesakām saviem sadarbības uzņēmumiem Latvijā sadarboties ar SIA “Vervo”.

“VERVO” dod mums pārliecību, ka kravas tiks piegādātas gan mums, gan mūsu klientiem norunātajā laikā. Ļoti augstu novērtējam attieksmi pret mums kā klientiem – klientu menedžeris, kas strādā ar mūsu uzņēmumu kopš sadarbības sākuma, mūsu steidzamo un nestandarta pārvadājumu ātrā izpilde.

Šo sadarbības gadu laikā esam iepazinuši SIA Vervo iespējas un vērtības. Laikā piegādātas kravas, risinājumi nestandarta situācijās, elastīga pieeja katram pasūtījumam atsevišķi,Tāpēc SIA Agrozona iesaka izmantot SIA Vervo pakalpojumus.

Ar firmu SIA Vervo sadarbojamies no 2010.gada janvāra. Kravas vedam no Francijas, Itālijas, Beļģijas.Visas kravas tikušas piegādātas saskaņotajos termiņos un bez bojājumiem. Firmas Vervo darbinieču attieksme vienmēr bijusi ļoti laipna un pretimnākoša.

SIA “Vervo” izpilda darbus atrunātajos termiņos, piedāvājot konkurent spējīgu cenu uz liela apjoma kravām. Komunikācija un informācijas aprite ir precīzi punktuāla, atsaucīga ar profesionālu attieksmi. Labi uztver un izprot klienta vajadzības.

Nepilnu 2 gadu laikā SIA Vervo vestās kravas bez bojājumiem un kavējumiem vienmēr nogādātas galamērķī, tādēļ ar garantiju varam ieteikt SIA Vervo jaunajiem klientiem, kā uzticamu transporta uzņēmumu kravu un loģistikas pārvadājumu jomā.

Tirdzniecība

SIA Vervo vienmēr ir piedāvājis pilna spektra loģistikas pakalpojumus, tādēļ spēj sadarboties gan ar mazumtirgotājiem, gan ar vairumtirgotājiem. Nav svarīgi jāpiegādā viena palete vai vairākas fūres.

Visbiežāk izmantojam SIA Vervo sauszemes kravu pārvadājumus, piegadājot preces no Vācijas ražotājiem,  un vienmēr piegādes ir bijušas laicīgas, bez kavējumiem. Piegāžu biežums ir atkarīgs no pasūtījumiem. Priecē arī lieliskā un operatīvā sadarbība ar SIA Vervo menedžeriem.

Sadarbība ar firmu ir ļoti laba. Prece tiek piegādāta laikus bez bojājumiem. Firma ir ļoti pretimnākoša arī tad, ja ir kāds neparedzēts gadījums. SIA Vervo pakalpojumus ieteiktu visiem, kam ikdienas darbā ir svarīga ātra un precīza darba izpilde ar patīkamu attieksmi pret klientu.

SIA “VERVO” mums vienmēr piegādā kravas norunātajā laikā. Mēs ļoti augstu novērtējam attieksmi pret mums kā klientiem – klientu menedžeris, kas strādā ar mūsu uzņēmumu kopš sadarbības sākuma, vienmēr ir pretimnākošs un saprotošs. 

Sadarbība ar SIA “Vervo” ir ļoti laba, jo firmā strādā profesionāli darbinieki ar pieredzi un cilvēcīgu attieksmi. Pakalpojumi tiek veikti kvalitatīvi, noteiktajos termiņos un saprātīgām cenām. Izejot no līdzšinējās pieredzes iesaku SIA “Vervo” kā uzticamu sadarbības partneri.

SIA Vervo izvēlējāmies, jo viņi spēj nodrošināt ātru atbildi ar cenas piedāvājumu mūsu interesējošām kravām un ar labu pakalpojuma kvalitāti. Šo gadu laikā mūsu sadarbība ir bijusi ļoti pozitīva, visas kravas piegādātas laikā un bez bojājumiem.

Sadarbību ar SIA “Vervo” vērtējam kā labu, vienmēr tiek ņemtas vērā klienta prasības, meklēti risinājumi kravas piegādei, tādejādi izprotot mūsu firmas specifiku. Iesakām arī citiem izmantot SIA “Vervo” firmas pakalpojumus, kas ikvienam klientam nodrošinās savlaicīgu kravu piegādi.

Pa šiem 4,5 gadiem Azerbaidžānā tika paveikti vairāk par 20 ievērojamiem objektiem, no kuriem 3 objekti ir starptautiska mēroga. SIA VERVO darbinieki palīdzējuši sakārtot pilnu dokumentāciju arī citām mūsu vestām kravām, kuros iesaistīti bija transporti no Krievijas.

Ar SIA Vervo mēs sadarbojamies kopš 2011.gada. Kravu piegāde notiek aptuveni reizi mēnesī. Mēs esam ļoti apmierināti ar Vervo darbību. Savstarpējā komunikācija notiek ar e-pastu starpniecību un telefonsarunām. Vervo savlaicīgi informē par kravas tuvošanos, lai mēs varētu sagatavoties pieņemšanai.

Tā kā Latvijas tirgus apstākļi ir skarbi un konkurenti nesnauž, ļoti svarīga ir precīza un ātra sadarbība starp pasūtītāju un piegādātāju. SIA “VERVO” ir sevi pierādījis kā uzņēmums, kuram var uzticēties! Ņemot vērā mūsu pieredzi sadarbībā ar SIA “VERVO”, šī uzņēmuma pakalpojumus iesakām visiem.

Laikā no 08.04.2013.g. un līdz šodienai esam SIA “VERVO” klienti, un cieši strādājam ar savu transporta menedžeri . Kravas piegāde ir atkarīga no mūsu noliktavas patēriņa, piemēram, ja izskaitām no š.g. 01.septembra līdz šodienai – SIA “VERVO” pakalpojumus izmantojām 4 (četras) reizes.

Vairumtirdzniecība

SIA Vervo vienmēr ir piedāvājis pilna spektra loģistikas pakalpojumus, tādēļ spēj sadarboties gan ar mazumtirgotājiem, gan ar vairumtirgotājiem. Nav svarīgi jāpiegādā viena palete vai vairākas fūres.
Anglija dibinātā uzņēmuma Edeleon LTD un Latvijas uzņēmuma SIA “Vervo” sadarbības laikā nekādas domstarpības nav radušās, visas darbības saistībā ar preču transportēšanas organizāciju tiek veiktas savlaicīgi un godprātīgi. Mēs esam pateicīgi SIA “Vervo” par veiksmīgu sadarbību un iesakām arī citiem.

Pateicoties sadarbībai ar SIA “Vervo”, mūsu kravas, regulāri tiek nogādātas, kā uz Igauniju un Lietuvu, tā arī uz tādām valstīm kā Nīderlande, Vācija, Polija un Francija. Šīs uzticamās kompānijas pakalpojumus, izmantojam vidēji divas reizes mēnesī. Pamatā tas ir sauszemes transports.

Sadarbība ar SIA “VERVO” ir kopš 2010.gada. Sadarbības maršruti ir Zviedrija, Polija, Vācija, Francija un Baltijas valstis. Izmantojam sauszemes kravu transporta pakalpojumus 2-4 reizes mēnesī. Iesakām arī citiem izmantot SIA “VERVO” pakalpojumus, jo kravas tiek piegādātas laicīgi.

Sadarbība ar SIA „Vervo ” katru reizi ir ļoti operatīva. Vienmēr krava tiek nogādāta laicīgi un bieži pat ātrāk kā prognozēts. Transporta menedžeris informē par to, cik tālu konkrētā krava atrodas. SIA „Vervo” darbs vienmēr ir operatīvs un darbinieki ļoti profesionāli un pretimnākoši.

Sadarbības laikā uzņēmumam ne reizi nav bijis jāviļas savā partnerī, visas kravas tikušas vienmēr atvestas laicīgi, bez bojājumiem. SIA “Vervo” ir uzticams transporta uzņēmums, kas vienmēr piedāvās efektīvākos un ātrākos risinājumus kravu pārvadājumu un loģistikas jomā.

Iesakām arī citām firmām, kurām nepieciešami transporta pakalpojumi SIA Vervo kā atbildīgu un zinošu partneri kravu pārvadājumu jomā. Iegūstot šādu sadarbības partneri varat būt droši, ka kravas vienmēr būs laikā un vislabākajā kārtībā.

Esam ļoti apmierināti ar mūsu līdzšinējo sadarbību, visas kravas vienmēr ir piegādātas laicīgi, līguma atrunātajā laikā, bez bojājumiem un trūkumiem. Piedāvājot augsta līmeņa pakalpojumus, vienlaicīgi SIA Vervo spēj nodrošināt arī izdevīgas cenas par sniegtajiem pakalpojumiem.

Sadarbība ar SIA Vervo izveidojusies sekmīga – kravu piegāde veikta līgumā noteiktajā laikā, elastīga cenu politika, korekta un pretimnākoša apkalpošana.Varam droši ieteikt par sadarbības partneri kravu pārvadājumu jomā izvēlēties SIA Vervo, jo šī sadarbība ļaus jums turēt savus solījumus.

SIA Selding sadarbojas ar SIA Vervo kopš 2008.gada. Sadarbības maršruti, izmantojot pilnās un saliktās sauszemes kravas ir Itālija, Spānija, Holande un Lietuva. Vidēji mēnesī tiek vestas 3-5 kravas. SIA Vervo kopš sadarbības uzsākšanas ievēro visus atrunātos nosacījumus.

Sadarbība ar SIA VERVO ir laba. Ļoti pozitīva un pretimnākoša, uz klientu orientēta attieksme. Kravas tiek piegādātas norunātajos termiņos un izprot klienta nepieciešamības. Iesakām arī citiem izmantot SIA VERVO pakalpojumus, jo uzņēmums ir vērsts uz klientu, un bieži ir kā “glābšanas riņķis”.

Veiksmīgas uzņēmējdarbības pamatā ir profesionāla un uz klientu orientēta pieeja, tāpēc kopš 2011.gada sadarbojamies ar kompāniju “Vervo”, kura mums nodrošina starptautiskus sauszemes transporta pārvadājuma pakalpojumus. Sniegtie pakalpojumi tiek izpildīti kvalitatīvi.

Šo gadu laikā mūsu sadarbība ir bijusi pozitīva, visas kravas ir tikušas atvestas laicīgi, bez bojājumiem. SIA Vervo ir uzticams transporta uzņēmums, tāpēc iesakām ikvienam uzņēmumam, kuram ir nepieciešams atrisināt kādus loģistikas jautājumus, griezties pie viņiem.

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu un atrisināt jautājumus, kas saistīti ar kravu pārvadājumiem un citiem loģistikas pakalpojumiem.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv