SIA “Vervo”
Loģistikas speciālistei

REKOMENDĀCIJA

A/S Trimen Tractors savu darbību uzsāka 2007.gada vasarā. Šobrīd mūsu birojs un stāvlaukums atrodas Mārupē, Gaujas ielā 5-1. Specializācija ir lietotas industriālās tehnikas un tās aprīkojums, kravas automašīnu, komerctransporta tirdzniecība, kā arī industriālās tehnikas noma.

Uzņēmuma apgrozījums 2013.gadā sasniedza 3.2 miljonus latu. Jau vairākus gadus sadarbojamies ar tādām kredītiestādēm kā Unicredit Leasing, Nordea Finance Latvia un SEB Līzings. Sadarbība ar SIA “Vervo” kopš 2013.gada 30.maija. Pateicoties sadarbībai ar SIA “Vervo”, mūsu kravas, regulāri tiek nogādātas, kā uz Igauniju un Lietuvu, tā arī uz tādām valstīm kā Nīderlande, Vācija, Polija un Francija.

Šīs uzticamās kompānijas pakalpojumus, izmantojam vidēji divas reizes mēnesī. Pamatā tas ir sauszemes transports. Savstarpējo sadarbību vērtējam pozitīvi, jo kravas vienmēr piegādātas atbilstoši iepriekš atrunātajiem nosacījumiem, un arī personāls allaž ir atsaucīgs, izprotošs un elastīgs dažādu negaidītu situāciju risināšanā.

Līdz ar to mēs, A/S Trimen Tractors iesakām SIA Vervo, kā sadarbības partneri.

A/S Trimen Tractors
Tirdzniecības pārstāvis
Mareks Zeiliņš