Konteineru tipi

Konteineru pārvadājumi

Vervo SIA veic salikto konteineru (LCL), pilno konteineru (FCL), bīstamo ADR konteineru pārvadājumus un piegādi "no durvīm līdz durvīm”.
Katram no šo pārvadājumu veidiem ir pieejami atbilstoši konteineru izmēri un funkcionalitāte, nodrošinot optimālu transportēšanas risinājumu Jūsu kravai. Iespējams veikt arī nepilnu konteineru pārvadājumus jeb salikto konteineru (LCL) pārvadājumus, kur varat apvienot savu sūtījumu ar citu uzņēmumu sūtījumiem, samazinot transportēšanas izmaksas.
Konteiners 20' Standard Dry Van
Standarta konteiners ir slēgta tipa un paredzēts gandrīz visu kravu pārvadājumiem pa jūru, dzelzceļu un autoceļiem. Iespējams iekraut 11 eiropaletes ar kravu.
Konteiners 20' Standard Dry Van
Standarta konteiners ir slēgta tipa konteiners ar lielāku ietilpību, kā 20' Dry Van. Konteinerā iespējams iekraut 25 eiropaletes ar kravu.
Konteiners 40' High Cube
Salīdzinot ar 40’ Dry Van šis ir augstāks. Paredzēts nestandarta kravu
pārvadājumiem.
Konteiners 20' Flat Rack
Nestandarta kravu pārvadājumiem paredzēts konteiners ar gala sienām, ko izmanto kravas nostiprināšanai, un dēļu grīdu, kas nesabojās lielizmēra
vai negabarīta kravu.
Konteiners 40' Flat Rack
40' Flat Rack konteiners ir speciāls konteiners speciālu īpaši lielu un smagu kravu pārvadāšanai (smagas tehniskas iekārtas un mašīnas, darbgaldi un tā tālāk).
Konteiners 20' refrežirators
Viens no trīs standarta refrižeratora konteinera izmēriem. Ņemot vērā to, ka konteinera kubatūra ir 2-2,5 reižu mazāka, nekā 40' konteinerim, tā maksimālā celtspēja atpaliek tikai par 20%.
Konteiners 40' refrežirators
Konteiners paredzēts kravu pārvadājumiem, kam ir noteikta pārvadāšanas temperatūra. Iespējamais temperatūras režīms ir no +25 grādiem līdz -25 grādiem pēc Celsija skalas.
Konteiners 45' HC Refrigerated
Konteiners paredzēts nestandarta izmēra kravu pārvadājumiem noteiktā temperatūrā no +25 līdz -25 grādiem pēc Celsija skalas - pēc specifiskās kravas nepieciešamībām.
Konteiners cisterna
Paredzēts pārvadāt gan sulas, eļļas, gan arī dažādas ķīmiskās vielas. Šie konteineri ir neaizvietojami, ja izlejamo šķidrumu pārvadāšanai nepieciešams izmantot vairākus transporta veidus.
20' Platforma
Platformas izceļas ar ļoti lielu iespējamā svara pārvadāšanu. Tās ir bez sāniem, kas ļauj uzkraut smagas kravas uz mazas virsmas.
40' Platforma
Platformas izceļas ar ļoti lielu iespējamā svara pārvadāšanu. Tās ir bez sāniem, kas ļauj uzkraut smagas kravas uz mazas virsmas.
40' High Cube Pallet wide
Konteiners, kas paredzēts Eiropas standartu paletēm ar lielāku augstumu un ietilpību - tajā iespējams ievietot 30 paletes un palielināt iekraujamās kravas apjomu līdz 78.6 cbm.
Konteiners 45' High Cube Pallet wide
Konteinerā iespējams iekraut 33 eiropaletes jeb 92 cbm, kas atbilst  standarta tenta piekabes izmēram.
Konteiners - 20' Ventilated container
Ventilējamais konteineris ir paredzēts kravu transportēšanai un uzglabāšanai, kurām ir nepieciešama gaisa apmaiņa ar ārējo vidi : graudaugu kultūru, kafijas, kakao u.tml. Pieejami tikai 20' izmēra.
Konteiners 20' Open Top
Strukturāli no standarta konteinera atšķiras ar iespēju noņemt jumtu un
durvju balstus, kas ļauj iekraut smagu vai lielizmēra kravu no augšas vai
priekšas.
Konteiners 40' Open Top
Strukturāli no standarta konteinera atšķiras ar iespēju noņemt jumtu un durvju
balstus, kas ļauj iekraut smagu vai lielizmēra kravu no augšas vai
priekšas.
Konteiners 20' Open side
Konteineri ar atveramu sānu malu. Nestandarta kravu iekraušanai ar autoiekrāvēju.
Šie konteineri ir aprīkoti ar pārbīdāmo sānu režģi, to augšpusē ir sliedes un
jumta loki.
20' Beramkravu konteiners
Beramkravu konteiners, kuram ir trīs iebēršanas atveres uz jumta un izlādēšanai paredzēta rampa durvju vietā. Parasti izmanto sēklu, garšvielu un graudu transportēšanai.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv