Kravu pārvadājumu piedāvājumi

Jums ir transports – mums ir krava, ko piedāvāt!

Izmantojot SIA Vervo transporta un loģistikas piedāvājumus, Jūs iegūsiet uzticamu sadarbības partneri, kas nodrošinās atbilstošus un precīzus datus par kravas parametriem, kā arī visas nepieciešamās formalitātes, lai kravu pārvadājumi Eiropā un visā pasaulē noritētu ātri, droši un izdevīgi. Sadarbojoties ar SIA Vervo, kravu meklēšana būs ātra un izdevīga gan Jums, gan mums, gan arī mūsu klientiem. Mūsu kravu pārvadājumu piedāvājumi ietver visa veida kravas, ko nepieciešams transportēt gan iekšējos pārvadājumos pa Latviju, gan starptautiskajos pārvadājumos pa Baltijas valstīm, uz un no Eiropas, uz un no NVS valstīm un Skandināvijas valstīm.

SIA Vervo kravu pārvadājumu piedāvājumi sniegs Jums iespēju atrast kravu ātrāk, ērtāk un vienkāršāk. Nodrošiniet sev ieņēmumus, sadarbojoties ar mums un transportējot savam transportam atbilstošu kravu!

Ko nozīmē kravu pārvadājumu piedāvājumi?

Mēs saviem klientiem sniedzam pilna servisa transporta un loģistikas pakalpojumus gan vietējos kravu pārvadājumos, gan starptautiskajos kravu pārvadājumos. Jau kopš 2008. gada nodrošinām augstas kvalitātes loģistikas pakalpojumus gan privātpersonām, gan juridiskām personām, plānojot maršrutu, korekti apstrādājot kravu pieprasījumu un nepieciešamības gadījumā sagatavojam dokumentāciju, atkarībā no pārvadājuma virziena. Mūsu kravu pārvadājumu piedāvājumi ir visa veida pilno vai salikto kravu pārvadājumi, negabarīta kravu pārvadājumi, bīstamu kravu (ADR) pārvadājumi un citi kravu veidi. SIA Vervo meklē uzticamus sadarbības partnerus, lai kopīgi attīstītu savu uzņēmējdarbību ilgtermiņā, nodrošinot izdevīgus sadarbības nosacījumus.

 • Kravu pārvadājumu piedāvājumi importā

  Mūsu plašais klientu loks regulāri veic importa kravu piegādes uz un no vairāk kā 120 pasaules valstīm, taču pieprasītākie maršruti importā ir no Lietuvas uz Latviju, no Polijas uz Latviju un no Vācijas uz Latviju. Kravu pārvadājumi Eiropā pārsvarā notiek ar autotransportu, jo tas nodrošina optimālāko risinājumu gan piegādes ātruma, gan izmaksu ziņā.
 • Kravu pārvadājumu piedāvājumi Latvijā

  Vietējie kravu pārvadājumi Latvijā ir īpaši pieprasīti gadījumos, ja ir jāveic ekspress kravu piegādes. Izmantotie transporta veidi bieži vien ir standarta tenti un kravas mikroautobusi, taču regulāri, dažādiem būvprojektiem, tiek izmantota arī beramkravu transportēšana, lai veiktu smilts, šķembu vai citu beramkravu piegādi līdz pat durvīm.
 • Kravu pārvadājumu piedāvājumi eksportā

  Starptautiskajos eksporta kravu pārvadājumos pieprasīti virzieni ir uz Vāciju, Zviedriju, Norvēģiju, kā arī uz Krieviju, taču pieprasītākie maršruti eksporta precēm no Latvijas ir pa Baltijas valstīm: uz Igauniju un uz Lietuvu. Veicam arī muitas procedūras, kas nodrošina ērtu pārvadājumu gan klientiem, gan sadarbības partneriem.
 • Kravu pārvadājumu piedāvājumi tranzītā

  Piedāvājam arī tranzīta pārvadājumus no NVS valstīm uz Eiropu, kā arī otrādi. SIA Vervo nodrošina arī kombinētos kravu pārvadājumus, izmantojot dzelzceļa, avio un jūras transportu. Bet, lai nodrošinātu door to door pakalpojumu, diezgan bieži beidzamais vai sākotnējais kombinētā kravas pārvadājuma veids ir autotransports ar tentiem, kā arī konteinervedēji.
2008
Strādājam jau kopš
110 000 +
Veikti kravu pārvadājumi
6 964 +
Apmierināti klienti

Kravu pārvadājumu piedāvājumi transporta uzņēmumiem

Pilnas un saliktas kravas

Viens no pieprasītākajiem kravu transportēšanas veidiem ir pilno un salikto kravu pārvadājumi gan pa visu Eiropu, gan uz un no NVS valstīm. SIA Vervo loģistikas speciālisti palīdzēs sakomplektēt dažādas kravas salikto kravu pārvadājumiem un noorganizēs transportēšanu pilno kravu pārvadājumiem.

Bīstamas kravas ADR

SIA Vervo piedāvā ADR kravas ar visām bīstamības klasēm. Bīstamas kravas tiek pārvadātas gan ar autocisternām, gan ar tenta piekabēm un puspiekabēm. Mūsu klientiem ir visas nepieciešamās atļaujas un licences, kas apliecina kravas bīstamības klasi.

Vieglo automašīnu transportēšana

Kravu pārvadājumi Eiropā un NVS valstīs, transportējot automašīnas, ir kļuvis arvien pieprasītāks pārvadājumu veids, jo klienti apzinās, ka tas ir ātri, ērti un droši. Klientiem piedāvājam automašīnu transportēšanu gan ar atvērto autovedēju, gan ar slēgto autovedēju.

Negabarīta kravas

Populārākais negabarīta kravu pārvadājumu veids ir paneļu un karkasa mājas, metāla konstrukcijas, kā arī ražošanas iekārtas, kuru gabarīti pārsniedz noteiktos standarta izmērus. Visbiežāk negabarīta kravu pārvadājumiem tiek izmantotas platformas, kas ir paredzētas nestandarta kravām, un pārvadājumi nereti notiek ar pavadošo transportu.

Konteineru pārvadājumi

SIA Vervo klienti veic arī konteineru kravu pārvadājumus pa jūru vai pa dzelzceļu, taču līdz klienta noliktavai vai dzelzceļam nepieciešams autotransports, kas ir pielāgots konteineru pārvadājumiem. Visbiežāk šie kravu pārvadājumi notiek no ostas līdz klienta norādītajai vietai.

Temperatūras kontroles kravas

Mūsu klienti regulāri veic kravu piegādes tādām preču grupām, kā medicīnas preces vai pārtikas preces. Veicot šāda veida kravu pārvadājumus, nepieciešama pastāvīga temperatūras kontrole un izdrukas par kontroles režīma nodrošināšanu, lai, piemēram, medikamenti vai ogas nesabojātos. Tādos gadījumos izmantojam refrižeratoru kravu pārvadājumus.

Beramkravas

Kravu pārvadājumi Latvijā regulāri notiek ar beramkravu puspiekabēm. Beramkravas tiek transportētas uz un no noliktavu vai ostu, un pārsvarā tie ir lauksaimniecības produkti. Ņemot vērā to, ka daudzi mūsu klienti nodarbojas ar lauksaimniecību, mēs Jums ātri palīdzēsim atrast kravu!

Lejamkravas

Lejamkravu pārvadājumi tiek transportēti, izmantojot speciālu tehniku, tajā skaitā autocisternas, kā arī speciālu tehniku kravas iekraušanai un izkraušanai. SIA Vervo loģistikas speciālisti nodrošinās to, ka kravu meklēšana vairāk nav laikietilpīgs process, jo atrast kravu varēsiet dienas laikā.

SIA Vervo priekšrocības kravu pārvadājumu piedāvājumiem

Piemērots galamērķis

Piemērots galamērķis

Piedāvājam atbilstošu kravas veidu Jūsu transportlīdzeklim, kā arī Jūsu iecienītākajiem galamērķiem, jo SIA Vervo piedāvājumā ir gan vietējie kravu pārvadājumi, gan starptautiskie kravu pārvadājumi pa Eiropu, Baltijas valstīm un NVS valstīm.
Dokumentu sagatavošana

Dokumentu sagatavošana

Nodrošināsim visus nepieciešamos dokumentus kravu pārvadājumiem, sākot ar CMR pavadzīmēm, precīziem rēķiniem un beidzot ar speciālām licencēm akcīzes preču piegādei vai bīstamu kravu piegādei.
Kravu daudzveidība

Kravu daudzveidība

Ņemot vērā Jūsu transporta veidus, mūsu kravu pārvadājumu piedāvājumi atvieglos Jums kravu meklēšanas procesu, jo mūsu klienti veic visa veida kravu pārvadājumus. Izmantojam gan platformas, gan refrižeratorus, gan standarta tenta piekabes un puspiekabes.
Muitas formalitātes

Muitas formalitātes

Klienti, kuriem nepieciešama kravas transportēšana uz trešajām pasaules valstīm, tiks nodrošināti ar muitas brokeru pakalpojumiem, tāpēc Jums nav jāuztraucas par muitas formalitātēm. To visu nokārtos SIA Vervo loģistikas speciālisti.

Kravu pārvadājumu piedāvājumi soli pa solim:

Sazinieties ar SIA Vervo loģistikas speciālistu, lai piedāvātu savu transportu. Drīz pēc tam ar Jums sazināsies par nākamajiem soļiem sadarbības uzsākšanai.
Uzsākot sadarbību, piemeklēsim Jums atbilstošāko kravu vietējiem vai starptautiskajiem kravu pārvadājumiem, ņemot vērā mūsu klientu kravas, galamērķus un Jūsu piedāvāto autotransportu.
Noslēdzam sadarbības līgumu attālināti, ietaupot gan Jūsu, gan mūsu laiku, kā arī nokārtosim visas nepieciešamās formalitātes, tajā skaitā muitas deklarācijas, ja tādas nepieciešamas.
Kravu pārvadājumu piedāvājumi

Vai esi gatavs ilgtermiņa sadarbībai?

SIA Vervo ir augstas kvalitātes ekspedīcijas uzņēmums, ar vairāk kā 70 gadu kopējo darbinieku pieredzi transporta un loģistikas nozarē, izvirzot vērtību centrā profesionalitāti, kvalitāti un sadarbības partnerus.


Sazinieties ar mums jau tūlīt un Jūs varēsiet atrast kravu ātri, ērti un droši!

Mūsu komandā strādā profesionāli un zinoši loģistikas speciālisti, kuri ir gatavi atrisināt jebkurus ar kravas piegādēm saistītus jautājumus. Neatkarīgi no tā, kāda krava Jūs interesē, mūsu kravu pārvadājumu piedāvājumi Jūs jau gaida!