Loģistikas pakalpojumi

Kravu pārvadāšanas pamats

Vai gribat būt drošs, cikos Jūsu krava nonāks galapunktā, un kāds ceļš tai veicams? Pie mums, pieredzējušiem kravas pārvadātājiem, varēsiet izvēlēties kādu no pakalpojumu veidiem un mierīgi uzelpot, zinot, ka Jūsu krava sasniegs galamērķi kādā no vairāk nekā 120 valstīm visā pasaulē.
Loģistikas pakalpojumi - Kravu apdrošināšana

Kravu apdrošināšana

Mēs, transporta un loģistikas uzņēmums SIA Vervo, vienmēr esam bijis uzticams kravu pārvadātājs, kas galvo, ka preču pārvešana pie mums ir droša un kravu apdrošināšana – izdevīga. Vēlaties transportēt kravu, bet baidāties par tās drošību? Neuztraucieties, Vervo komanda ir gatava apdrošināt kravu, ļaujot Jums neuztraukties par pārvešanas procesu.

Muitas brokeru pakalpojumi

Muitas brokeru pakalpojumi ir komplekss darbību kopums ar vienu mērķi – nodrošināt augstvērtīgu preču importēšanu un eksportēšanu, kā arī tranzīta procedūras.
Loģistikas pakalpojumi - Muitas brokeru pakalpojumi
Loģistikas pakalpojumi - Noliktavu pakalpojumi

Noliktavu pakalpojumi

SIA Vervo ir transporta un loģistikas pakalpojumu sniedzējs, kas piedāvā gan pilna spektra loģistikas, gan noliktavu pakalpojumus. Mūsu noliktavu pakalpojumi sniedz iespēju nepieciešamības gadījumā klientu kravas uzglabāt dažādu veidu noliktavās (piemēram, medikamentu vai muitas noliktavās) un atklātās teritorijās, nodrošinot arī uzglabājamo preču uzskaiti un regulāru inventarizāciju. Turklāt – arī muitas pakalpojumi cenas ziņā pie mums ir ļoti draudzīgi!

Personīgo mantu pārvadājumi

SIA Vervo ir transporta un loģistikas pakalpojumu uzņēmums, kas fiziskām personām piedāvā dažādus transporta pakalpojumus personīgo mantu pārvadājumiem un privāto mantu transportēšanai, piemeklējot labāko individuālo risinājumu katrā situācijā.
Loģistikas pakalpojumi - Personīgo mantu pārvadājumi
Loģistikas pakalpojumi - Salikto kravu pārvadājumi

Salikto kravu pārvadājumi

SIA Vervo ir transporta un loģistikas uzņēmums, kas piedāvā salikto kravu pārvadājumus. Apvienojot vairāku klientu kravas, mēs nodrošinām optimālas izmaksas, jo tās tiek dalītas attiecīgi uz vairākiem. Saliktās kravas tiek grupētas pēc galamērķa, apjoma, preču veida. Mēs nodrošināsim ekonomiskāko un optimālāko kravas piegādi atbilstoši klienta budžetam no jebkura pasaules punkta.

Kabotāžas pārvadājumi

Kabotāžas kravu pārvadājumi ietver sevī kravas pārvadāšanu vienas transporta vienības ietvaros, līdz pat 3 reizēm 7 dienu laikā vienas ES un EEZ valsts ietvaros. SIA Vervo piedāvā šādu kravu pārvadājumus jebkurā no Eiropas valstīm, tādējādi ļaujot samazināt izmaksas un izpildīt vairākus transporta pārvadājumus vienas transporta vienības ietvaros.
Loģistikas pakalpojumi - Kabotāžas pārvadājumi
Loģistikas pakalpojumi - Ekspress kravu piegāde

Ekspress kravu piegāde

Labākais risinājums situācijās, kad piegādes ātrums ir galvenais nosacījums, lai Jūsu klienti saņemtu savu kravu laikā. SIA Vervo nodrošina daudzveidīgu kravu piegādi, izmantojot sadarbības partneru tīklu, Jūsu kravas drošai nokļūšanai galamērķī.

Kravu izsekošana

SIA Vervo ir transporta un loģistikas pakalpojumu sniedzējs, kas piedāvā gan pilna spektra loģistikas, gan transporta pakalpojumus. Mūsu kravu izsekošanas pakalpojums palīdz reālā laikā noteikt kravas atrašanās vietu, kā arī iespēju sekot līdzi kravas temperatūrai (piemēram, medikamentu vai saldētas produkcijas kravai).
Loģistikas pakalpojumi - Kravu izsekošana
Loģistikas pakalpojumi - Kravu iekraušana un izkraušana

Kravu iekraušana un izkraušana

Mēs, transporta un loģistikas uzņēmums SIA Vervo, vienmēr esam bijis uzticams kravu pārvadātājs, kas nodrošina drošu preču pārvadāšanu. Vēlaties transportēt kravu, bet Jums nav iekraušanas vai izkraušanas tehnika? Vervo komanda ir gatava piedāvāt optimālāko iekraušanas vai izkraušanas risinājumu, ļaujot Jums būt drošiem par kravas sagatavošanu pārvadājumam.

SIA Vervo ir augstas kvalitātes kravas pārvadāšanas uzņēmums ar ilgstošu pieredzi savā jomā, darbības centrā nostādot profesionalitāti, kvalitāti un klientus. Mūsu komandā strādā profesionāli speciālisti, kuri ir gatavi palīdzēt atrisināt jebkurus ar kravas transporta pakalpojumiem saistītus jautājumus.

Sazinieties ar mums jau tūlīt un saņemiet savu cenas piedāvājumu!

Neatkarīgi no tā, kādi transporta veidi Jūs interesē, sazinieties ar mums jau tūlīt un saņemiet cenu piedāvājumu, kas neliks vilties!

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv