Loģistikas pakalpojumi – kravu pārvadāšanas pamats

Vai gribat būt drošs, cikos Jūsu krava nonāks galapunktā, un kāds ceļš tai veicams? Pie mums, pieredzējušiem kravas pārvadātājiem, varēsiet izvēlēties kādu no pakalpojumu veidiem un mierīgi uzelpot, zinot, ka Jūsu krava sasniegs galamērķi kādā no vairāk nekā 120 valstīm visā pasaulē.

Kravu apdrošināšana

Mēs, transporta un loģistikas uzņēmums SIA Vervo, vienmēr esam bijis uzticams kravu pārvadātājs, kas galvo, ka preču pārvešana pie mums ir droša un kravu apdrošināšana – izdevīga. Vēlaties transportēt kravu, bet baidāties par tās drošību? Neuztraucieties, Vervo komanda ir gatava apdrošināt kravu, ļaujot Jums neuztraukties par pārvešanas procesu.

Uzzināt vairāk

Muitas brokeru pakalpojumi

Muitas brokeru pakalpojumi ir komplekss darbību kopums ar vienu mērķi – nodrošināt augstvērtīgu preču importēšanu un eksportēšanu, kā arī tranzīta procedūras.

Uzzināt vairāk

Noliktavu pakalpojumi

SIA Vervo ir transporta un loģistikas pakalpojumu sniedzējs, kas piedāvā gan pilna spektra loģistikas, gan noliktavu pakalpojumus. Mūsu noliktavu pakalpojumi sniedz iespēju nepieciešamības gadījumā klientu kravas uzglabāt dažādu veidu noliktavās (piemēram, medikamentu vai muitas noliktavās) un atklātās teritorijās, nodrošinot arī uzglabājamo preču uzskaiti un regulāru inventarizāciju. Turklāt – arī muitas pakalpojumi cenas ziņā pie mums ir ļoti draudzīgi!

Uzzināt vairāk

Personīgo mantu pārvadājumi

SIA Vervo ir transporta un loģistikas pakalpojumu uzņēmums, kas fiziskām personām piedāvā dažādus transporta pakalpojumus personīgo mantu pārvadājumiem un privāto mantu transportēšanai, piemeklējot labāko individuālo risinājumu katrā situācijā.

Uzzināt vairāk

Salikto kravu pārvadājumi

SIA Vervo ir transporta un loģistikas uzņēmums, kas piedāvā salikto kravu pārvadājumus. Apvienojot vairāku klientu kravas, mēs nodrošinām optimālas izmaksas, jo tās tiek dalītas attiecīgi uz vairākiem. Saliktās kravas tiek grupētas pēc galamērķa, apjoma, preču veida. Mēs nodrošināsim ekonomiskāko un optimālāko kravas piegādi atbilstoši klienta budžetam no jebkura pasaules punkta.

Uzzināt vairāk
SIA Vervo ir augstas kvalitātes kravas pārvadāšanas uzņēmums ar ilgstošu pieredzi savā jomā, darbības centrā nostādot profesionalitāti, kvalitāti un klientus. Mūsu komandā strādā profesionāli speciālisti, kuri ir gatavi palīdzēt atrisināt jebkurus ar kravas transporta pakalpojumiem saistītus jautājumus.

Sazinieties ar mums jau un saņemiet savu cenas piedāvājumu!

Neatkarīgi no tā, kādi transporta veidi Jūs interesē, sazinieties ar mums jau tūlīt un saņemiet cenu piedāvājumu, kas neliks vilties!

Turpinot lietot lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Iepazīties ar noteikumiem. Lietošanas noteikumi.