Personīgo mantu pārvadājumi

Uzticies profesionāļiem!

Transporta un loģistikas uzņēmums SIA Vervo piedāvā visa veida kravu pārvadājumus uz un no vairāk nekā 120 pasaules valstīm, tajā skaitā ir arī personīgo mantu pārvadājumi. Mūsu klienti ir gan privātpersonas, gan arī uzņēmumi, kas jau kopš 2008. gada novērtē mūsu sniegto pakalpojumu kvalitāti. Personīgo mantu pārvadājumi visbiežāk tiek veikti, izmantojot sauszemes transportu, bet varam nodrošināt transportēšanu arī uz tālākiem reģioniem, izmantojot avio un jūras un dzelzceļa kravu pārvadājumus.
Personīgo mantu pārvadājumi

Kas ir personīgo mantu pārvadājumi?

Personīgo mantu pārvadājumi ir jebkādu mantu transportēšana no punkta A līdz punktam B. Tie var būt vietējie kravu pārvadājumi Latvijā, tāpat tie var būt starptautiskie kravu pārvadājumi Eiropā, uz un no NVS valstīm vai tālākām valstīm – ASV vai Ķīnu. Visbiežāk mūsu klienti, izvēloties pakalpojumu “Personīgo mantu pārvadājumi”, transportē sadzīves mēbeles, biroja iekārtas, automašīnas, motociklus un laivas. Mēs nodrošinām, ka personīgo mantu pārvadājumi norit droši, tajā pat laikā piegādes tiek veiktas norunātajos termiņos par izdevīgām cenām, nezaudējot pārvadājuma augsto kvalitāti.

Esat ieinteresēts?
Gadījumos, kad nepieciešami ātri un izdevīgi personīgo mantu pārvadājumi, sazinieties ar SIA Vervo loģistikas speciālistu, lai pārrunātu iespējamos risinājumus Jūsu vietējiem vai starptautiskajiem kravu pārvadājumiem.

Personīgo mantu pārvadājumi SIA Vervo

SIA Vervo ir transporta un loģistikas pakalpojumu uzņēmums, kas fiziskām personām piedāvā dažādus transporta pakalpojumus personīgo mantu pārvadājumiem, piemeklējot labāko individuālo risinājumu katrā situācijā. Pārvākšanās vienmēr ir laikietilpīgs pasākums, tādēļ Vervo saviem klientiem piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, kas ietver visus ar transportēšanu saistītos darbību posmus.

No durvīm līdz durvīm

Jūsu vietējie vai starptautiskie personīgo mantu pārvadājumi tiks nodrošināti ar atbilstošu transportlīdzekli, ņemot vērā piegādes maršrutu, kravas izmērus un Jūsu vēlmes. Veicam piegādes gan pa sauszemi, gan pa jūru, gan pa gaisu un dzelzceļu. Jums ir tikai jānorāda iekraušanas un izkraušanas vieta- pārējo paveiksim mēs, sniedzot augstākās kvalitātes loģistikas pakalpojumus.

Profesionāli krāvēji

Sadarbojoties ar mums, Jums nav jāraizējas, kā krava tiks iekrauta vai izkrauta, jo pēc nepieciešamības nodrošinām klientus ar atilstošu iekraušanas un izkraušanas tehniku, tāpat arī veidojam sadarbības tikai ar pieredzējušiem un atbildīgiem cilvēkiem, kas uzrauga šo loģistikas posmu. Jūsu personīgo mantu pārvadājumi tiks veikti droši sākot no kravas iekraušanas līdz par tās izkraušanai. 

Mantu iepakošana

Mūsu pieredzējušie loģistikas speciālisti savas profesionālās darbības laikā ir strādājuši ar visa veida kravu pārvadājumiem, sākot no sīkpakām un beidzot ar lielgabarīta kravām vai bīstamām lejamkravām (ADR). Uzticot mums savu kravu, Jūs varat būt droši, ka mantas tiks iepakotas atbilstoši kravas īpašībām un lielumam. Mēs veiksim kravas marķēšanu un nodrošināsim noliktavas pakalpojumus, ja nepieciešams.

Atbilstošs transports

Personīgo mantu pārvadājumi tiek nodrošināti ar atbilstošu transportu, ņemot vērā kravas īpašības, izmērus, mantu apjomu, maršrutu un klienta vēlmes un vajadzības. Ja nepieciešama ekspress kravu piegāde, piedāvājam avio kravu pārvadājumu, taču ja piegādes laiks nav būtisks un jāveic liels attālums, piemēram, uz Ķīnu, iesakām jūras kravu pārvadājumus.

Apsargātas noliktavas

Nepieciešamības gadījumā nodrošinām apsargātas noliktavas mantu uzglabāšanai. SIA Vervo piedāvā noliktavu pakalpojumus Latvijā, Eiropā un citviet pasaulē. Piedāvājām noliktavas, ņemot vērā klienta vēlmes un budžetu, jo noliktavas tiek iedalītas 4 klasēs (A; B; C; D), līdz ar to, mantu uzglabāšanas izmaksas ir atkarīgas no noliktavas apstākļiem un inovatīviem tehniskajiem risinājumiem.

Apdrošināšana

Personīgo mantu pārvadājumi var būt arī vērtīgas kravas transportēšana, kā piemēram, ekskluzīvas mēbeles vai dārgs mākslas priekšmets. Šādos gadījumos piedāvājam kravas papildu apdrošināšanu, kas novērsīs potenciālos finansiālos zaudējumus, ja krava tiek nozagta vai sabojāta laikapstākļu dēļ, ceļu satiksmes negadījuma dēļ vai citu iemeslu dēļ.

Vervo personīgo mantu pārvadājumi - labākais risinājums privātu mantu piegādei!

Esat ieinteresēts?
Gadījumos, kad nepieciešami ātri un izdevīgi personīgo mantu pārvadājumi, sazinieties ar SIA Vervo loģistikas speciālistu, lai pārrunātu iespējamos risinājumus Jūsu vietējiem vai starptautiskajiem kravu pārvadājumiem.
Pieredze
Gadu gaitā esam uzkrājuši zināšanas, lai varētu saviem klientiem piedāvāt labākos risinājumus un drošākos pārvadājumus
Ātrums
Individuāla pieeja katram klientam, kas nozīmē, ka Jūsu mantas tiks nogādātas norādītajā vietā tieši tad, kad tas nepieciešams
Elastība
Mēs piedāvājam ne tikai transportēšanu, bet ar plānošanu un uzglabāšanu noliktavu telpās, ja tas nepieciešams

Personīgo mantu pārvadājumi soli pa solim

1. Solis

Bezmaksas konsultācijas

Mūsu zinošie menedžeri sniegs Jums bezmaksas konsultāciju par izdevīgāko un ērtāko personīgo mantu pārvadājuma veidu.

1. Solis

2. Solis

Pārvadājumu plānošana

Zinot pārvadājamās kravas apjomu, izmērus un svaru, palīdzēsim saplānot izdevīgāko maršrutu.

3. Solis

Piemērotākā loģistikas pakalpojuma izvēle

Personīgās mantas varam pārvest, izmantojot sauszemes, jūras, dzelzceļa vai gaisa transportu. 

3. Solis

4. Solis

Pārvietojamo mantu apdrošināšana (atsevišķs pakalpojums).

Izdevīgākais veids, kā pasargāt sevi no zaudējumiem, iztērējot nelielus
līdzekļus ir apdrošināšana un iegūsiet finansiālu aizsardzību pārvadājuma
laikā.

5. Solis

Kravas iekraušana

Iekraušanas darbus ieplānosim un pēc nepieciešamības un iespējām veiksim Jums vēlamajā laikā un vietā.

5. Solis

6. Solis

Kravas transportēšana

Atkarībā no Jūsu vēlmēm, iespējams transportēt dzīvokļa iedzīvi, biroja tehniku un aprīkojumu, mākslas darbus, kā arī mājdzīvniekus. Ja nepieciešams, iespējams izmantot arī mūsu profesionālo krāvēju palīdzību vai veikt mantu uzglabāšanu noliktavā.

7. Solis

Kravas izkraušana

Kravas izkraušanu, tāpat kā iekraušanu, pēc nepieciešamības un iespējām veiksim Jums vēlamajā laikā un vietā.

7. Solis

Esat ieinteresēts?
Gadījumos, kad nepieciešami ātri un izdevīgi personīgo mantu pārvadājumi, sazinieties ar SIA Vervo loģistikas speciālistu, lai pārrunātu iespējamos risinājumus Jūsu vietējiem vai starptautiskajiem kravu pārvadājumiem.

Nestandarta situācija? Nekādu problēmu

Ja Jums nepieciešami mantu pārvadājumi ārpus Latvijas un arī Eiropas robežām, varam tos nodrošināt – mūsu piedāvājumā ietilpst:
Privāto mantu pārvadāšana Latvijā
Starptautiskie personīgo mantu pārvadājumi pa Eiropu

Sazinieties ar mums jau tūlīt un saņemiet savu cenas piedāvājumu!

Turklāt, lai privāto mantu pārvadāšana noritētu maksimāli ātri un kvalitatīvi, piedāvājam arī pārvadājumus ar aviotransportu un jūras transportu.
Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu un atrisināt jautājumus, kas saistīti ar personīgo mantu pārvadājumiem.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv