Kravu izsekošana - pārliecība, ka piegāde būs laikā!

Galvenās SIA Vervo kravu izsekošanas priekšrocības

SIA Vervo ir transporta un loģistikas pakalpojumu sniedzējs, kas piedāvā gan pilna spektra loģistikas, gan transporta pakalpojumus. Mūsu kravu izsekošanas pakalpojums palīdz reālā laikā noteikt kravas atrašanās vietu, kā arī iespēju sekot līdzi kravas temperatūrai (piemēram, medikamentu vai saldētas produkcijas kravai).

Atrašanās vieta

Reālā laikā ir iespēja zināt savas kravas atrašanās vietu.

Piekļuves iespējas

Lai sekotu kravai nav nepieciešama reģistrācija vai paroles.

Drošība

Interneta adrese, kur iespējams sekot kravai ir unikāla un pēc pārvadājuma veikšanas tiek dzēsta.

Kāpēc Jums ir nepieciešams kravu izsekošanas pakalpojums?

Neatkarīgi no kravas izmēra un paredzamā galamērķa Jums tiek nodrošināta piekļuve GPS datiem par kravas atrašanās vietu, kas sniedz drošības sajūtu, ka krava tiks piegādāta laikā, kā arī tiks samazināts laiks, kas nepieciešams, lai noskaidrotu kravas atrašanās vietu.

GPS izsekošana

Ja Jums ir dažādas atsevišķas kravas, ko nepieciešams saņemt un komplektēt sūtīšanai tālāk kā vienu kravu – nekādu problēmu! Sekojot līdzi atsevišķu kravu maršrutam, Jūs varēsiet precīzi prognozēt laiku, kad varēs sākt kravu komplektēt.

Kravu izsekošana
Kravu un transporta GPS izsekošana

Temperatūras režīms

Svarīgi ir zināt kādā temperatūrā notiek pārvadājums, lai būtu droši, ka krava nav sabojāta? Dati tiek saglabāti par visu pārvadājuma periodu no iekraušanas līdz izkraušanai.

Atskaites

Iespēja iegūt pārvadājuma atskaiti, kur var izsekot maršrutam un atpūtas laikiem.

Reāla laika GPS izsekošana
Autotransporta GPS izsekošana

Piekļuve datiem reālajā laikā

Izmantojot SIA Vervo kravu izsekošanas pakalpojumu, Jūs jebkurā laikā un no jebkuras vietas varat piekļūt datiem par kravas atrašanās vietu.

Izmantojot krvau izsekošanu, Jūs varat būt droši, ka krava nonāks pie saņēmēja norunātajā laikā.

Mūsu profesionalitāte – Jūsu priekšrocības

SIA Vervo – tā ir komanda, kuru raksturo profesionalitāte. Pieredzējušie SIA Vervo speciālisti ar prieku palīdzēs izskatīt Jūsu vajadzības un izvēlēties labāko risinājumu. Ja Jums nepieciešami kravu izsekošanas pakalpojumi, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas menedžeri un mēs atradīsim piemērotu risinājumu.