Kravu izsekošana

Pārliecība, ka piegāde būs laikā!

Transporta un loģistikas uzņēmums SIA Vervo, papildu visa veida vietējiem un starptautiskiem kravu pārvadājumiem, piedāvā arī kravu izsekošanas pakalpojumus, kas sniedz drošības sajūtu klientam jebkurā vietā un laikā. Vai kravu pārvadājumi jāveic Latvijas vai Baltijas robežās, vai Eiropā un NVS valstīs, vai arī mērojami tālāki ceļi – uz un no Ķīnas vai ASV – kravu izsekošana ir iespējama visos pasaules reģionos.
Esat ieinteresēts?
Gadījumos, kad nepieciešami kravu izsekošanas pakalpojumi, sazinieties ar mūsu loģistikas speciālistu, lai pārrunātu iespējamos risinājumus Jūsu kravu pārvadājumiem.

Kas ir kravu izsekošana?

Kravu izsekošana nozīmē to, ka viena klikšķa attālumā varat uzzināt precīzu kravas atrašanās vietu, pateicoties mūsdienīgai navigācijas sistēmai (GPS). Izmantojot kravas izsekošanas pakalpojumu, svarīgi jau pie kravas sagatavošanas piestiprināt kravai vienreizējo vai vairākkārt lietojamo izsekošanas ierīci, kas darbosies jebkurā pasaules vietā. Tādā veidā varat justies droši par to, ka Jūsu industriālā tehnika, ekskluzīvi kokmateriāli vai mākslas eksponāts tiek nogādāts laikā. Jums nav nepieciešama programma vai lietotne – viss ir daudz vienkāršāk. Jums tiks piešķirta izsekošanas saite, kurā varēsiet redzēt – kurā valstī un caur kādu pilsētu šobrīd brauc Jūsu krava.

Kāpēc izvēlēties kravu izsekošanas pakalpojumu?

Drošības sajūta
GPS izsekošana sniegs jums iespēju piekļūt datiem par kravas atrašanās vietu un temperatūras režīmu, ja tāds nepieciešams jebkurā laikā un no jebkuras vietas. Jūs varat kontrolēt un redzēt, kāda ir kravas atrašanās vieta reāllaikā – kurā valstī tā atrodas un ar kādu ātrumu tā pārvietojas. Ja jums ir atsevišķas kravas, ko nepieciešams saņemt un komplektēt sūtīšanai tālāk kā vienu kravu – tā nav problēma! Sekojot līdzi atsevišķu kravu maršrutam, Jūs varēsiet precīzi prognozēt laiku, kad varēs sākt komplektēt kravu.
Konfidencialitāte
Lai sekotu kravai, nav nepieciešama reģistrācija vai paroles – Jums tiek piešķirta unikāla tīmekļa saite, kur iespējams sekot kravai tiešsaistē. Izvēloties kravu izsekošanas pakalpojumus, informācija un dati par Jūsu kravas atrašanās vietu ir pieejami tikai autorizētām personām, kurām ir pieeja izsniegtajai izsekošanas saitei. Pēc pārvadājuma veikšanas tā tiek dzēsta. Šī ir viena no priekšrocībām, kas ir noderīga, veicot īpaši vērtīgas kravas pārvadājumu.
Klimata kontrole
Ja Jums nepieciešams veikt medikamentu pārvadājumus vai pārtikas produktu pārvadājumus, kam nepieciešams noteikts temperatūras režīms, tad kravas izsekošana var novērst visas Jūsu raizes. Kravu izsekošana nodrošina datu ievākšanu par visu pārvadājuma periodu, sākot no kravas iekraušanas un beidzot ar kravas izkraušanu. Jūs varat būt droši, ka Jūsu krava netiks sabojāta, jo pārredzēsiet arī refrižeratorā esošo temperatūru – vai tā atbilst Jūsu noteiktajām prasībām.
Esat ieinteresēts?
Gadījumos, kad nepieciešami kravu izsekošanas pakalpojumi, sazinieties ar mūsu loģistikas speciālistu, lai pārrunātu iespējamos risinājumus Jūsu kravu pārvadājumiem.
Kravu izsekošana

Kravu izsekošana SIA Vervo

Sadarbojoties ar mums, Jums tiek garantēta individuāla pieeja. Loģistikas speciālisti pārzina visus loģistikas posmos konkrētajam kravu pārvadājumam un būs pieejami arī ārpus darba laika. Kravu izsekošana sniedz iespēju kā Jums, tā arī mums ātrāk reaģēt uz iespējamiem izaicinājumiem, līdz ar to, arī ātrāk tos risināt.

Pasaule bez robežām

Mēs veicam visa veida starptautiskos kravu pārvadājumus uz un no vairāk nekā 120 pasaules valstīm, un izsekot kravu var jebkurā no tām. Ja Jums jāveic starptautiskie kravu pārvadājumi uz Krieviju, no Ķīnas vai uz ASV – Jūs joprojām varēsiet kontrolēt, kāda ir kravas atrašanās vieta.

Sadarbības partneri

Mūsu plašais sadarbības partneru loks nodrošina iespēju būt daudzpusīgiem arī ārvalstīs. Ja Jums nepieciešami noliktavas pakalpojumi Eiropā vai citviet pasaulē, tad, pēc kravas atrašanās vietas, to var operatīvi piemeklēt, atbilstoši Jūsu kravas specifikai un vēlamajai lokācijai.

Kravas automašīnu GPS

Papildu kravas izsekošanas pakalpojumiem, transporta un loģistikas uzņēmums SIA Vervo, nodrošina arī savus transportlīdzekļus ar kravas automašīnu GPS. Šāda sistēma ļauj ne tikai ietaupīt laiku un kontrolēt šofera darba kvalitāti, bet arī ietaupīt naudu, jo tiek laicīgi konstatēti negadījumi vai citi kravu piegādes aizkavēšanās iemesli. Kravas automašīnu GPS izsekošanas sistēma nodrošina labāko maršrutu izvēli, samazinot degvielu patēriņu, līdz ar to, arī transporta izmaksas.

Kravu izsekošanas veidi

Piedāvājam divu veidu kravu izsekošanu – ar vienreizējo izsekošanas ierīci vai ar daudzreiz lietojamu izsekošanas ierīci.

  • Vienreiz lietojama izsekošanas ierīce
Viena no priekšrocībām šai izsekošanas ierīcei ir tas, ka tā ir vienreiz lietojama. Jums nav jāsatraucas par ierīces nosūtīšanu atpakaļ, piemēram, no ASV, jo to iegādājas pirms kravu pārvadājuma veikšanas. Šo ierīci piestiprina kravai un kravas atrašanās vieta ir redzama jebkurā Jums ērtā laikā un vietā. Ierīcei ir iebūvēta baterija un pēc lietošanas beigām iesakām to utilizēt atbilstoši vispārpieņemtajai praksei. Ierīces derīguma termiņš ir līdz 3 mēnešiem. Cenu ziņā šis ir optimāls risinājums gadījumos, kad jāveic gari piegādes maršruti, kā piemēram, konteineru pārvadājumi no Ķīnas.
  • Vairākkārt lietojama izsekošanas ierīce
Šī ierīce atšķiras ar to, ka tai var veikt vairākas uzlādes. Viena no priekšrocībām ir lielākas kontroles iespējas, jo šajā ierīcē var iestatīt datu atjaunošanu kaut pa stundai. Šī ierīce ir piemērotāks risinājums īsākiem kravu pārvadājumiem, piemēram, pa Eiropu, jo kravas izsekošanas iekārtu ir iespējams atgriezt nosūtītājam ar to pašu kravas mašīnu, ar ko tika veikta piegāde, vai var izmantot pasta pakalpojumus. Papildu tam šīs iekārtas ir daudzfunkcionālas, jo uzkrāj informāciju par kravu visa pārvadājuma laikā. Sazinieties ar mūsu loģistikas speciālistu un viņš, atbilstoši Jūsu vajadzībām, aprēķinās aptuvenās izmaksas Jūsu kravas pārvadājumam, jo cena ir atkarīga tikai no pakalpojuma izmantošanas laika, kā rezultātā, tas var būt izdevīgāks risinājums nekā vienreiz lietojamā kravu izsekošanas ierīce.

SIA Vervo ir transporta un loģistikas pakalpojumu sniedzējs, kas piedāvā pilna spektra loģistikas un transporta pakalpojumus. Mūsu kravu izsekošanas pakalpojumi palīdz reālā laikā noteikt kravas atrašanās vietu, kā arī iespējams sekot līdzi kravas temperatūrai, piemēram, medikamentu vai saldētas produkcijas kravai.
Esat ieinteresēts?
Gadījumos, kad nepieciešami kravu izsekošanas pakalpojumi, sazinieties ar mūsu loģistikas speciālistu, lai pārrunātu iespējamos risinājumus Jūsu kravu pārvadājumiem.

Mūsu profesionalitāte – Jūsu priekšrocības

SIA Vervo – tā ir komanda, kuru raksturo profesionalitāte un kvalitāte. Pieredzējušie SIA Vervo speciālisti sniegs jums bezmaksas konsultāciju un palīdzēs izskatīt Jūsu vajadzības, izvēloties labāko risinājumu starptautiskajiem kravu pārvadājumiem. Ja vēlaties zināt savas kravas atrašanās vietu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas menedžeri un mēs atradīsim piemērotu risinājumu kravas izsekošanai.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv