Avio kravu pārvadājumi

Piegādes, kas ceļ spārnos!

SIA Vervo ir transporta un loģistikas uzņēmums, kas piedāvā visa veida vietējos un starptautiskos kravu pārvadājumus un to skaitā ir arī avio kravu pārvadājumi, kas nodrošina piegādes uz un no vairāk nekā 70 pasaules valstīm. Avio kravu pārvadājumi tiek nodrošināti ar lidmašīnu, kam ir atbilstoša kravas telpa un kas var piegādāt noteikta apjoma un svara kravas. Mūsu uzņēmumam ir uzticams un plašs klientu un sadarbības partneru loks, tāpēc spējam nodrošināt pilna servisa loģistikas pakalpojumus, tajā skaitā muitas brokeru pakalpojumus, kravu izsekošanu un kravu apdrošināšanu, ietaupot klientu laiku.
Avio kravu pārvadājumi

Kāpēc avio kravu pārvadājumi ir labākais risinājums tieši Jums?

Starptautiskie avio kravu pārvadājumi ir iespējami dažādos veidos. Ņemot vērā to, kāds ir kravas veids, apjoms, svars, kā arī kāds ir Jūsu budžets un vēlamais piegādes termiņš, mūsu loģistikas speciālists piemeklēs Jums atbilstošāko kravas piegādes veidu. Avio kravu pārvadājumi ir labākais risinājums gadījumos, kad kravu piegādes ir jāveic lielos attālumos un pēc iespējas ātrāk. Gaisa transports nodrošina augsta līmeņa kravas drošību, pirmkārt, jo netiek veikta pārkraušana un, otrkārt, jo lidostās tiek ievērota pastiprināta drošības kontrole.

Iespēja ietaupīt visu iesaistīto pušu laiku
Avio kravu pārvadājumi ir ātrākais risinājums kravu piegādei ne tikai lidmašīnas ātruma un gaisa satiksmes dēļ, bet arī tāpēc, ka netiek organizētas pārkraušanas vietas un tiek novērsti vairāki riski, kas varētu rasties, piemēram, sauszemes kravu pārvadājumu laikā.
Droši avio kravu pārvadājumi saliktajām kravām
SIA Vervo speciālisti var sakomplektēt dažādu klientu kravas, lai samazinātu avio piegādes cenas. Šāds risinājums gādās par Jūsu kravas drošību, jo krava tiks pārkrauta tikai tās galamērķī, lai pēc tam to nogādātu līdz Jūsu durvīm.
Transportēt īpaši steidzamas kravas
Ja nepieciešama kravu piegāde jau rīt, taču to nav iespējams veikt ar sauszemes, jūras vai dzelzceļa transportu, tad avio kravu pārvadājumi būs atbilstošākais risinājums, kas izpildīs Jūsu vēlmes un vajadzības, attiecībā uz piegādes termiņiem.

Īpašs plāns tieši Jums

Turklāt mēs nokārtosim visas nepieciešamās muitas formalitātes un sniegsim pilnu muitas brokera pakalpojumu paketi avio kravu pārvadājumiem.

Drošība

Drošība

SIA Vervo komandā strādā pieredzējuši loģistikas speciālisti, kas prot risināt vissarežģītākos izaicinājumus. Uzticot mums savu kravu, katrs loģistikas process, sākot ar dokumentāciju un beidzot ar izkraušanu, tiks rūpīgi izplānots un kontrolēts.
Uzticamība

Uzticamība

Transporta un loģistikas uzņēmums SIA Vervo jau no 2008.gada sniedz augstas kvalitātes pakalpojumus, veidojot ilgtermiņa sadarbības gan ar partneriem, gan klientiem. Metāla izstrādājumi, medikamenti vai mājdzīvnieki – mēs piegādāsim visu ar vislielāko rūpību un uzmanību.
Kontrole

Kontrole

Veicot starptautiskos kravu pārvadājumus ar lidmašīnu, tiek izmantota mūsdienīga monitoringa sistēma, kurā tiek uzraudzīti avio kravu pārvadājumi, līdz ar to, Jūsu krava tiek izsekota un ceļš ir zināms no tās iekraušanas brīža līdz pat izkraušanai galamērķī.
Mūsu plašais sadarbības partneru loks avio pārvadājumu jomā un mūsu pieredzējušie loģistikas speciālisti kopā veido nevainojamu formulu, garantējot maksimālu drošību Jūsu avio kravu pārvadājumiem. Papildu drošībai piedāvājam arī īsāko tranzīta laiku, spējot transportēt ātri bojājošas preces ar īsu lietošanas termiņu. Atbilstoši klienta vēlmēm un vajadzībām, piedāvājam arī avio kravu apdrošināšanu, kas nodrošina papildu drošības sajūtu klientiem. Avio kravas tiek uzglabātas stingras uzskaites noliktavā, kuru apkalpo profesionālu darbinieku komanda un apsargā sertificēta apsardze – krava atrodas slēgtā noliktavā ar novērošanas kamerām.

Katru gadu Rīgas lidostā (RIX) palielinās preču apjoms avio kravu pārvadājumiem, kas nozīmē vien to, ka Latvijas galvaspilsēta kļūst par nozīmīgu transporta mezglu maršrutos ASV – Rietumeiropa – Ķīna – NVS, un salikto kravu sūtījumi kļūst arvien pieprasītāki. SIA Vervo līgumi ar aviolīnijām un nodrošinātā noliktava lidostas “Rīga” (RIX) teritorijā ļauj mums piedāvāt konkurētspējīgas cenas un pilnu pakalpojumu klāstu gadījumos, kad avio kravu pārvadājumi ir labākais risinājums Jūsu kravai.
Esat ieinteresēts?
Gadījumos, kad nepieciešami ātri un izdevīgi avio kravu pārvadājumi, sazinieties ar SIA Vervo loģistikas speciālistu, lai pārrunātu iespējamos risinājumus Jūsu vietējiem vai starptautiskajiem kravu pārvadājumiem.

Vervo piedāvātie avio kravu pārvadājumi:

 • Importa avio kravu pārvadājumi pa visu pasauli
 • Eksporta avio kravu pārvadājumi pa visu pasauli
 • Medicīnas preču avio pārvadājumi
 • Dzīvnieku avio pārvadājumi
 • Bīstamo (ADR) kravu avio transportēšana
 • Ātri bojājošas kravas avio pārvadājumi
 • Avio kravu pārvadājumi no durvīm līdz durvīm
 • Salikto kravu sūtījumi visā pasaulē
 • Nestandarta avio kravu pārvadājumi (Project Cargo)
Bieži vien avio kravu pārvadājumi tiek izmantoti gadījumos, kad kravu piegādi nav iespējams veikt uz nepieciešamo galamērķi ar citiem transporta veidiem, piemēram uz salām, kur nepiestāj prāmji un kur ir neiespējami tikt ar autotransportu. SIA Vervo piedāvātie avio kravu pārvadājumi nodrošina preču transportēšanu uz vairāk kā 70 pasaules valstīm, tajā skaitā uz un no ASV, Dienvidamerikas, uz un no Ķīnas un uz un no Krievijas, kas ir valstis ārpus Eiropas Savienības. Šādos gadījumos mēs palīdzam veikt muitas formalitātes un aprēķināt nodokļu apjomu.

SIA Vervo piedāvā arī kombinētos kravu pārvadājumus, kas bieži vien ir atbilstošākā formula, lai starptautiskie kravu pārvadājumi būtu gan ātri, gan izdevīgi. Piemēram, ja avio kravu pārvadājumi tiek veikti uz vienu no lielākajām lidostām Eiropā, kā piemēram, Helsinku lidostu vai Frankfurtes lidostu, taču krava ir jānogādā Lietuvas galvaspilsētā, Viļņā – mēs piedāvājam kombinēt gaisa transportu ar sauszemes autotransportu, kas nodrošinās ātrāku un izdevīgāku pārvadājumu, kā tikai gaisa vai tikai sauszemes transports.

Avio kravu pārvadājumi Latvijā

Lidosta “Rīga” (RIX) Baltijas valstu starpā noteikti izceļas ar tās lielo nozīmi pasaules tirdzniecībā, jo tā tiek dēvēta par aviācijas centru ne tikai attiecībā uz pasažieru pārvadājumiem, bet arī attiecībā uz avio kravām. Līdz šim lidosta “Rīga” (RIX) sadarbojās ar šādiem avio kravu pārvadātājiem – “Atlas Air”, “Elero” un “RAF Avia” un citas gaisa satiksmes kompānijas.

Avio kravu pārvadājumu cenas

Avio kravu pārvadājumi, salīdzinoši ar citiem kravas transportēšanas veidiem, ir dārgāks un ekskluzīvāks pakalpojumus, jo nodrošina nevainojamu drošības kontroli un kravas piegādes ātrumu. Bieži vien tas atmaksājas, jo klienta vēlmes un vajadzības tiek pilnībā izpildītas, nodrošinot augstākās kvalitātes pārvadājumu. Avio kravu pārvadājumu cenas veidojas no kravas veida, apjoma un svara, kā arī no veicamā attāluma.

Čārterlidojumi - izcila izvēle Jūsu piegādēm!

Kravu čarterreisi ir speciāla veida kravu pārvadājumi, kuri tiek organizēti un veikti pēc individuāla pasūtījuma vai pieprasījuma, lai pārvadātu kravas. Čarterreisi nodrošina klientiem ne tikai efektīvus pārvadājumus, bet arī elastīgu un pielāgojamu pakalpojumu klāstu. Neatkarīgi no tā, vai ir nepieciešams transportēt lielus kravu apjomus uz attālākiem reģioniem vai ātri un efektīvi piegādāt specifiskus materiālus - Vervo ir šeit, lai palīdzētu!

Čarterreisu ieguvumi ietver ātru un drošu kravas transportēšanu, kā arī iespēju optimizēt piegādes maršrutus un laikus. Tas ir īpaši noderīgi gadījumos, kad standarta pārvadājumu pakalpojumi nevar nodrošināt visas klientu vajadzības.

Citi ieguvumi ietver:

 1. Pielāgojamība un elastīgums - pasūtītājs var izvēlēties maršrutu un lidojuma laiku atbilstoši konkrētajām kravas vajadzībām.
 2. Ārkārtas situāciju risināšana - šāda veida kravu pārvadājumi bieži vien tiek izmantoti ārkārtas situāciju gadījumos, piemēram, medicīnisko preču pārvadājumiem vai situācijās, kad ir nepieciešami ātri un efektīvi pārvadāt lielus kravu apjomus.
 3. Speciāla aprīkojuma izmantošana - kravu čarterreiss ļauj izmantot speciālu aprīkojumu, piemēram, kravu lidaparātus, kuri ir pielāgoti lielu un smagu kravu pārvadājumiem.
 4. Kravas drošība - izmantojot čarterreisa kravas pārvadājumu, tiek nodrošināts, ka krava tiek droši pārvadāta un izkrauta. Tas ietver arī kravas iekraušanu un izkraušanu lidostās.

Papildus tam, Vervo piedāvā arī detalizētu loģistikas un kravu pārvaldības pakalpojumu klāstu, lai nodrošinātu maksimālu klienta komfortu un pārliecību. Tas ietver kravu inventarizāciju, speciālu kravas iekrāvēju pieejamību un citus pielāgotus risinājumus, lai nodrošinātu, ka katrs pārvadājums tiek veikts ar augstu efektivitāti un precizitāti.

SIA Vervo nodrošina pilna spektra loģistikas pakalpojumus, lai Jūs varētu veltīt laiku sev un savam biznesam. Piedāvājam augstas kvalitātes klientu apkalpošanas servisu, individuālu pieeju un labākos risinājumus kravu piegādei ar avio transportu. Mūsu plašais sadarbības partneru loks visā pasaulē un infrastruktūra nodrošinās kravu piegādi atrunātajā termiņā

Sazinieties ar mums jau tūlīt un saņemiet savu cenas piedāvājumu!

Mūsu komandā strādā pieredzējuši un profesionāli loģistikas speciālisti, kas prasmīgi un operatīvi piedāvās vislabākos risinājumus kravu transportēšanai, kā arī palīdzēs atrisināt jebkādus jautājumus, kas varētu rasties, ja tiek izmantoti avio kravu pārvadājumi. Jūsu krava tiks nogādāta ātri, ērti un droši!

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

 • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

 • Telefons: +371 67674570

 • E-pasts: info@vervo.lv