SIA Vervo
Eksporta nodaļas vadītājai
Vitai Suharevskai

REKOMENDĀCIJA

Mēs - SIA SS-BŪVE nodarbojas ar guļbaļķu ēku celtniecību – mājas, pirtiņas, vasarnīcas, kempingus, viesu mājas, lapenes, dārza mēbeles, baļķu kāpnes, masīvkoka dekorācijas. Piedāvājam arī guļbūves restaurāciju, projektēšanu, 3D vizualizāciju, neatkarīgu celtniecības ekspertīzi, būvniecības kvalitātes ekspertīzi, tāmju izstrādi un to analīzi. Ar guļbūves ražošanu nodarbojamies visā Latvijas teritorijā, ka arī citās Eiropas valstīs.

Mums ir vairāk kā 20 gadu pieredze koku ēku celtniecībā. Mūsu ražojumus pazīst Latvijā, Igaunijā arī Skandināvijā, Lielbritānijā, Īrijā, Vācijā, Austrijā, Kanādā, Spānijā un Krievijā.

Ar SIA Vervo sākām strādāt 2011.gadā izvēloties kā partnerus sauszemes kravu pārvadājumiem. Pirmās kravas vedām pa Latviju, pēc tam jau uz Vāciju, Austriju, Īriju un Norvēģiju. Kravas tika piegādātas vienmēr laicīgi un par pieņemamām cenām. SIA Vervo sevi pierādīja kā labu un uzticamu partneri ar konkurēt spējīgām cenām, spēju ātri reaģēt nestandarta situācijās.

SIA Vervo strādā zinoši menedžeri ar labu un pretimnākošu attieksmi pret klientu.

SIA SS Būve iesaka citiem uzņēmumiem, kam nepieciešami kravu pārvadājumi, izvēlēties par savu sadarbības partneri loģistikas pakalpojumu jomā tikai SIA Vervo, būsiet gandarīti.

SIA SS Būve
direktors
Sergejs Štāls