Uzņēmumam SIA „VERVO”

REKOMENDĀCIJA

Metālapstrāde ir mūsu uzņēmuma SIA “MEKO un KO” darbības nozare jau 13 gadus, kas ļauj droši apgalvot, ka esam iepazinuši darba tirgu un klientu prasības. Gadiem ilgstoša cītīga darba, veiksmīgas sadarbības un kvalitatīvu pakalpojumu sniegšanas rezultātā mūsu kompānijas darbības laikā esam iekarojuši Latvijas tirgu un kļuvuši par lielāko un pieprasītāko metāla durvju un kodu sistēmu uzstādīšanas kompāniju Rīgā, kā arī par vienu no pieprasītākajiem metāla apstrādes un ražošanas uzņēmumiem visā Latvijā. Mūsu klienti ir gan lielākie namu apsaimniekošanas uzņēmumi Rīgā, gan pašvaldības un apsaimniekotāji visā Latvijā, kā arī plašs privātpersonu un individuālo klientu loks.

Mēs izgatavojam metāla durvis, uzstādām tās un aprīkojam ar drošības kodu sistēmām, nodrošinām to apkalpošanu. Ražojam un uzstādām arī metāla kāpnes, vārtus, žogus, pastkastītes u.tml. Pieņemam individuālus pasūtījumus visdažādākā veida metāla konstrukciju izgatavošanā, kā arī piedāvājam šādus metālapstrādes pakalpojumus: plazmas griešana, lāzergriešana, ūdensgriešana, izciršana, metināšana, locīšana, valcēšana, apstrāde ar skrošu strūklu un pulverkrāsošana.

Sadarbība ar SIA „VERVO” aizsākās šogad, kad bija jāveic kravas pārvadājums no Somijas uz Latviju, ko uzņēmuma komanda arī kompetenti paveica. Darba procesā radās dažas problēmas, kas bija saistītas ar kravas ietilpību, bet prasmīgie un atsaucīgie darbinieki ar tām ātri, operatīvi un veiksmīgi tika galā. Ja mūsu uzņēmumam radīsies vajadzība pēc atkārtotiem kravas pārvadājumiem, noteikti izvēlēsimies SIA „VERVO” pakalpojumus atkal, jo esam apmierināti ar darba rezultātu, kvalitāti un termiņu, kā arī darbinieku atsaucīgumu.

Noteikti iesakām arī citiem izmantot SIA „VERVO” kravu pārvadājumu pakalpojumus, jo uzņēmuma darbinieki spēj efektīvi organizēt savu darbu, ātri un operatīvi pieņemt lēmumus, kā arī tikt galā ar dažādām problēmsituācijām, ātri piemeklējot visoptimālāko risinājumu! Izvēloties SIA „VERVO” Jūs noteikti būsiet ieguvējs, jo tas ir ātri, droši un izdevīgi, kā arī uzņēmuma darbinieki ir laipni, atsaucīgi un kompetenti savā jomā!

SIA „MEKO un KO”
Valdes loceklis
Kristians Riekstiņš
Metāla durvis