SIA “Vervo”
Loģistikas departamentam

REKOMENDĀCIJAS VĒSTULE

SIA “Centra Jaunzemji” ir viena no Latvijas vadošajām tehnisko produktu vairumtirdzniecības firmām. Uzņēmuma darbības virzienus var grupēt trīs nodaļās pēc to darbības virzieniem:
  1. “Centra Jaunzemji” auto nodaļa – piedāvājot auto piederumus un rezerves daļas, auto apkopes līdzekļus, profesionālās ķīmijas produktus, kā arī BOSCH diagnostikas iekārtas un autoservisa aprīkojumu.
  2. “Centra Jaunzemji” industrijas nodaļa – uzņēmumu rūpniecisko iekārtu un autoparka apgāde ar tehniskajiem līdzekļiem un aprīkojumu.
  3. “Centra Jaunzemji” termotehnikas nodaļa – piegādā klientiem augstas kvalitātes apkures iekārtas un nepieciešamos materiālus, to uzstādīšana. SIA “Centra Jaunzemji” veic arī saules kolektoru un siltuma sūkņu uzstādīšanu.

Veiksmīgas uzņēmējdarbības pamatā ir profesionāla un uz klientu orientēta pieeja, tāpēc kopš 2011.gada sadarbojamies ar kompāniju “Vervo”, kura mums nodrošina starptautiskus sauszemes transporta pārvadājuma pakalpojumus. Sniegtie pakalpojumi tiek izpildīti atbilstoši izvirzītajām prasībām, operatīvi, kvalitatīvi un augsta servisa līmenī. Sadarbības laikā nav bijušas pretenzijas ar sniegto pakalpojumu izpildes laiku vai kvalitāti.

SIA “Vervo” darbinieki ir atsaucīgi un profesionālā pieeja sniedz labāko risinājumu SIA “Centra Jaunzemji” vajadzībām.

Ar cieņu,
SIA “Centra Jaunzemji”
Valdes loceklis
Agris Pētersons