SIA “BMS – Baltijas Marketing Serviss”
Vienotais reģistrācijas numurs: 40003282867

SIA “Vervo”
Transporta menedžerei

REKOMENDĀCIJA

SIA BMS - Baltijas Marketing Serviss – viens no lielākajiem vairumtirdzniecības uzņēmumiem Latvijā. Uzņēmums ir attīstījis savu darbību vairākās ar tirdzniecību cieši saistītās jomās:

  • Izplatīšana – vairumtirdzniecība
  • Loģistikas pakalpojumi
  • Mārketinga pakalpojumi

SIA BMS - Baltijas Marketing Serviss apkalpo uzņēmumus Latvijā, ka arī sniedz pakalpojumus Lietuvā un Igaunijā. Profesionalitāte, augsta pakalpojumu sniegšanas kultūra un lielisks portfolio ir mūsu servisa kvalitātes priekšnoteikums.

Sadarbība ar SIA VERVO ir kopš 2010.gada septembra. Sadarbības maršruti, izmantojot sauszemi, ir Itālija, Anglija, Vācija, Ungārija, Polija, Lietuva, Igaunija. Vidēji mēnesī tiek vestas 3-5 kravas, atkarīgs no mūsu uzņēmuma sezonalitātes un citām aktivitātēm.

Sadarbība ar SIA VERVO ir laba. Ļoti pozitīva un pretimnākoša, uz klientu orientēta attieksme. Kravas tiek piegādātas norunātajos termiņos un izprot klienta nepieciešamības.

Iesakām arī citiem izmantot SIA VERVO pakalpojumus, jo uzņēmums ir vērsts uz klientu, un bieži ir kā “glābšanas riņķis” bezcerīgā situācijā un kravas tiek piegādātas ātrāk par atrunātajiem termiņiem.

SIA “BMS - Baltijas Marketing Serviss”
Tirdzniecību speciāliste
Inese Zilgalve