SIA Vervo
Loģistikas speciālistam

REKOMENDĀCIJA

Officeday ir lielākais biroja preču apgādes uzņēmums Baltijā, kas nodrošina pilnu biroja preču spektru, sākot no kancelejas precēm, biroja papīra, IT produktiem, līdz saimniecības, higiēnas un pārtikas precēm.

Kopējais Officeday piedāvāto produktu kāsts ir vairāk nekā 10 000 preču vienību. Mēs sadarbojamies ar vairāk nekā 200 preču piegādātājiem visā pasaulē un nodrošinām saviem klientiem iespējami plašāku preču izvēli no vairāk kā 300 preču zīmēm. Katru dienu mēs strādājam, lai ar darbiem pamatotu savu līdera statusu, mūsu mērķis ir saglabāt pašreizējos sasniegumus un meklēt arvien jaunus veidus, lai apmierinātu mūsu klientu vajadzības, būt par uzmanīgu un uzticamu partneri nodrošinot augstas kvalitātes biroja apgādes risinājumus.

Līdz ar to, mums ir ļoti svarīgi, lai arī mums blakus būtu uzticami sadarbības partneri, kas spēj nodrošināt augstu pakalpojumu kvalitāti, profesionālu un individuālu attieksmi pret mums kā klientu.

Ar SIA Vervo mēs sadarbojamies jau kopš 2011.gada un izmantojam šī uzņēmuma transporta pakalpojumus sauszemes pārvadājumiem vidēji 2-4 reizes mēnesī. SIA Vervo piegādā mūsu kravas no Polijas, Vācijas, Nīderlandes, Slovēnijas.

Esam ļoti apmierināti ar mūsu līdzšinējo sadarbību, visas kravas vienmēr ir piegādātas laicīgi, līguma atrunātajā laikā, bez bojājumiem un trūkumiem. Piedāvājot augsta līmeņa pakalpojumus, vienlaicīgi SIA Vervo spēj nodrošināt arī izdevīgas cenas par sniegtajiem pakalpojumiem.

SIA Vervo ir uzticams sadarbības partneris transporta jomā, kas nodrošina ātru, profesionālu un efektīvu ar individuālu pieeju katram klientam.

SIA Officeday Latvia
Loģistikas direktore
Oksana Maksimoviča