SIA Vervo
Transporta menedžerim

REKOMENDĀCIJA

SIA Firewood Latvia ir dibināta 2012. gadā. Uzņēmums nodarbojas ar kamīna malkas ražošanu, fasēšanu, realizāciju. Katru mēnesi uzņēmums pārstrādā 500m3 apaļkoka no kuriem lielākā daļa tiek eksportēta. Mūsu produkcija silda mājokļus Norvēģijā, Zviedrijā, Vācijā, Nīderlandē, Apvienotajā Karalistē, kā arī Latvijā, jo mēs sadarbojamies ar pašmāju lielveikalu ķēdēm.

Sākumā tirgojām pārsvarā vietējā tirgū, bet apjomiem augot skatījāmies uz eksportu. Līdz ar to meklējām transporta kompānijas, kuras būtu ar mieru piegādāt mūsu produkciju Eiropas sadarbības partneriem. Veicām cenu aptauju ar vairākām kompānijām un palikām pie SIA Vervo.

Ar SIA Vervo pirmo kravu aizvedām 2013.gada oktobrī, bijām apmierināti ar attieksmi un tā arī palikām pie šīs sadarbības. Pakalpojumus izmantojam regulāri, no 1-4 reizēm mēnesī. Esam apmierināti ar to, ka tiek maksimāli ātri reaģēts uz transporta pieprasījumu.

Esam bijuši bezizejas situācijās un paļaujoties uz Vervo menedžeru profesionalitāti, esam veiksmīgi atrisinājuši piegādes jautājumus. Izveidojusies ir ļoti laba sadarbība ar Vervo menedžeriem. Kravas vedam uz Lietuvu, Vāciju un vietējie pārvadājumi.

Ja kāds vēlas stabilu, lojālu pārvadātāju kompāniju, tad Firewood Latvia jums iesaka SIA Vervo. Būsiet gandarīti par sadarbību.

SIA Firewood Latvia
Pārdošanas vadītājs
Didzis Roķis