SIA “Vervo”
Transporta menedžerei
Mētrai Kuprukai
Tālr.: +371 27727455

REKOMENDĀCIJA

NAGLIS & ERR SIA ir Japānas metālapstrādes ražotāju Okuma un Amanda oficiālais pārstāvis Baltijas valstīs. Mēs regulāri veicam iekārtu pārvadājumus no tādām Eiropas valstīm kā Beļģija, Nīderlande un Francija, kā arī mazākas kravas no Anglijas un Vācijas.

Ar Vervo SIA kā pārvadātāju aktīvi sadarbojamies kopš 2014.g. rudens, veicot vairākus dažādas sarežģītības kravu pārvadājumus no Eiropas uz Baltijas valstīm, t.s., lielgabarīta, saliktās un negabarīta kravas uz platformas. Ir bijis arī eksporta kravas pārvadājums.

Kravu pārvadājumu biežums ir mainīgs, sākot no viena pārvadājuma 2-3 nedēļās līdz pat 2-3 pārvadājumiem vienā nedēļā, vienlaicīgi pārklājoties vairākiem maršrutiem. Neskatoties uz to, Vervo SIA ir pratusi izsekot līdz visiem veiktajiem kravu pasūtījumiem, ievērojot līguma noteikumus un termiņus, tajā pašā laikā savlaicīgi brīdinot par radušiem sarežģījumiem, uzņemoties atbildību un risinot problēmsituācijas.

Saziņa ar Vervo SIA pārstāvjiem ir patīkama un konstruktīva. Mūsu vajadzības un vēlmes tiek uzklausītas, ņemtas vērā un realizētas. Sistemātiski tiek sniegta atgriezeniskā saite par esošo pārvadājumu gaitu, kā arī operatīvi piedāvāti konkurētspējīgi pārvadājumu piedāvājumi gan cenas, gan termiņa ziņā.

NAGLIS & ERR SIA iesaka VERVO SIA kā uzticamu, uz klientu orientētu un ātri reaģējošu pārvadātāju, kas mācās no pieredzes.

NAGLIS & ERR SIA

Servisa un pārdošanas koordinatore