SIA “Vervo”
Loģistikas departamenta vadītājai
Vitai Suharevskai

 

REKOMENDĀCIJA

SIA PICHE ir viens no lielākajiem un atpazīstamākajiem projektēšanas un būvniecības uzņēmumiem, kurš specializējas metāla karkasa ēku projektēšanā un būvniecībā. Uzņēmuma darbības sfēra ir dažāda tipa un funkcijas tērauda karkasa būves, piemēram, lauksaimniecības objekti, tirdzniecības platības, noliktavas un loģistikas centri, ražotnes, beramkravu noliktavas un citu funkciju ēkas. Uzņēmums nodrošina pilnu būvniecības procesu saskaņā ar “design-building” principu, realizējot projektus no idejas līdz nodošanai ekspluatācijā, darbojoties gan Latvijas Republikas teritorijā, gan Skandināvijas valstīs.

Sadarbība ar SIA VERVO uzsākta 2013.gadā. Sākotnēji salīdzinoši piesardzīgi tika meklēts sadarbības partneris šajā jomā, skatot tirgū esošo pakalpojumu sniedzēju iespējas, drošību, izmaksas u.c. faktorus. Sekojoši tika uzsākta sadarbība dažos no projektiem, piesaistot SIA VERVO šo pakalpojumu nodrošināšanā, kas šobrīd jau pāraugusi pastāvīgā sadarbībā.

SIA VERVO sadarbības ietvaros tiek nodrošināti sauszemes transporta pakalpojumi, transportējot vidēji 3 kravas mēnesī no Centrāleiropas, piemēram, Polijas, uz Latvijas Republiku vai Skandināvijas valstīm, kas pamatā ir atkarīgs no attiecīgā mūsu projekta apjoma, kas sekojoši nosaka nepieciešamo materiālu apjomu un kravu skaitu. Kravas parasti ir būvniecībā izmantojami materiāli – tērauda konstrukcijas, sienu un jumta norobežojošie materiāli u.c.

Sadarbība ar SIA VERVO, ka iepriekš minēts, ir izvērtusies pastāvīgā sadarbībā, jo uzņēmums spēj operatīvi un ļoti ātri organizēt kravu transportēšanas pakalpojumus. Kā galveno var minēt, ka sadarbība ir veidota balstoties uz abpusēju sapratni, kas nodrošina to, ka sadarbības ietvaros SIA VERVO un SIA PICHE ir partneri, kas viens otram palīdz kopēja mērķa sasniegšanai.

SIA PICHE iesaka SIA VERVO kā sadarbības partneri, jo uzņēmums spēj ļoti ātri un operatīvi organizēt pārvadājumus, kā arī palīdzēt problemātiskās situācijās un grūtībās, ja klientam tādas rodas, kas mūsdienu steidzīgajā sabiedrībā un biznesā, kur nozīme ir katrai minūtei, ir ļoti svarīgi.

SIA PICHE
Iepirkumu un tāmēšanas nodaļas vadītājs
Uldis Ķirsis
www.piche.eu

{gallery width=130 height=130}images/galerijas/atsauksmes/piche{/gallery}

 

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu un atrisināt jautājumus, kas saistīti ar kravu pārvadājumiem un citiem loģistikas pakalpojumiem.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv