SIA “KRASTMAĻI SĒKLAS”
LV 42103047169

SIA “Vervo”
Transporta menedžerei

REKOMENDĀCIJA

SIA “KRASTMAĻI SĒKLAS” mērķi ir nodrošināt ganības un pļavas ar augstvērtīgām zālāju sēklām un piedāvāt visu veidu zālieniem (mauriņiem) atbilstošas sēklas – no grāvmalām līdz Latvijas virslīgas futbola stadioniem.

Uzņēmums sešu gadu laikā ir izaudzis par vienu no vadošajiem Latvijā un šobrīd sēklas pērk un pārdod ne tikai Latvijā, bet visā Eiropas Savienības teritorijā.

Pieaugot apjomiem ievērojami palielinājušies gan iekšzemes kravu pārvadājumi, gan imports un eksports. Pēdējos trīs gadus savas kravas uzticam SIA “Vervo” – tas ļāvis mums saglabāt uzņēmuma sākotnēji nospraustos mērķus spēt pielāgoties jebkurai tirgus situācijai saglabājot ļoti ātras piegādes klientiem.

“VERVO” dod mums pārliecību, ka kravas tiks piegādātas gan mums, gan mūsu klientiem norunātajā laikā. Ļoti augstu novērtējam attieksmi pret mums kā klientiem – klientu menedžeris, kas strādā ar mūsu uzņēmumu kopš sadarbības sākuma, mūsu steidzamo un nestandarta pārvadājumu ātrā izpilde ir tas, kas pierāda SIA “Vervo” profesionalitāti un klientu apkalpošanas augsto kultūru. Protams, nevaram nepieminēt kravu pārvadājumu zemās izmaksas, kuras mums nodrošina “VERVO”, kas mūs patīkami ir pārsteigušas salīdzinot tās ar konkurentiem.

Jūsu uzņēmums būs tikai ieguvējs, ja pārvadājumus uzticēsiet SIA “VERVO” transporta menedžeriem – viņi nodrošinās kravu piegādi laikā par labākajām cenām.

Atrodi savu “VERVO” menedžeri un aizmirsti satraukumu par kravu piegādēm!

SIA “KRASTMAĻI SĒKLAS”
Valdes loceklis