SIA “PRO R-MOTORS”
LV40003735585

SIA “VERVO”
Transporta menedžerei

REKOMENDĀCIJA

SIA “PRO R-MOTORS” nodarbojas ar motociklu, motorolleru un kvadriciklu tirdzniecību, servisu un nomu. SIA “PRO R-MOTORS” Latvijas tirgū darbojas jau vairāk kā deviņus gadus.

Tā kā mūsu sadarbības partneri atrodas gan Austrum Āzijā, gan Eiropā, tad bieži mums ir nepieciešami transporta pakalpojumi. Šo gadu laikā esam sadarbojušies ar daudzām transporta kompānijām. 2011.gada martā uzsākām sadarbību ar SIA “VERVO”. Šī sadarbība ļāvusi saglabāt uzņēmuma nospraustos mērķus – spēt pielāgoties mainīgajai tirgus situācijai saglabājot ļoti ātras un precīzas piegādes no Eiropas valstīm. Mēs pēdējo gadu laikā bieži izmantojam sauszemes transportu no dažādām Eiropas valstīm: Vācijas, Itālijas, Spānijas, Čehijas, Beļģijas, Polijas, Francijas u.c.

SIA “VERVO” mums vienmēr piegādā kravas norunātajā laikā. Mēs ļoti augstu novērtējam attieksmi pret mums kā klientiem – klientu menedžeris, kas strādā ar mūsu uzņēmumu kopš sadarbības sākuma, vienmēr ir pretimnākošs un saprotošs. Vienmēr esam tikuši uzklausīti un mūsu vajadzības un vēlmes ir saprastas un ņemtas vērā.

Tā kā Latvijas moto tirgus ir salīdzinoši mazs, tad mums bieži gadās situācijas, kad ir nepieciešamība kravu piegādāt steidzami, pie kam kravas mēdz būt arī nestandarta, visos šajos gadījumos SIA “VERVO” ir mūsu sadarbības partneris, kas profesionāli un ar augstu klientu apkalpošanas kultūru nodrošina mūsu vajadzības.

Īpašas pieminēšanas vērts ir fakts par kravu pārvadājumu zemākajām izmaksām, kuras mums nodrošina SIA “VERVO”.

Iesakām arī Jums sadarbību ar SIA “VERVO” transporta pakalpojumu jomā un atrast savu klientu menedžeri, kas nodrošinās kravu piegādi laikā un par vislabākajām cenām. Sadarbība ar SIA “VERVO” ļaus Jums aizmirst satraukumu par kravu piegādēm!

SIA “PRO R-MOTORS”
valdes locekle
Dace Baltgalve
www.promotors.lv