SIA Vervo
Transporta menedžerei

REKOMENDĀCIJA

SIA Magma dibināta 1996.gada 23.februārī. SIA Magma ir viens no Latvijas ūdensapgādes un siltumapgādes vairumtirgotājiem, kas no neliela ģimenes uzņēmuma ir izaugusi par stabilu, drošu, dinamisku un vienu no lielākajiem vairumtirdzniecības uzņēmumiem Latvijā. Vidējais gada apgrozījums ir aptuveni 3 miljoni latu. SIA Magma sniedz klientiem maksimāli pilnu servisa paketi, sākot ar konsultācijām, līdz ieviešanai tirdzniecībā. Sadarbojamies ar dizaineriem, arhitektiem, būvfirmām un veikaliem visā Latvijā.

No neliela ģimenes uzņēmuma SIA Magma ir izaugusi par stabilu, drošu, dinamisku un vienu no lielākajiem vairumtirdzniecības uzņēmumiem Latvijā. Neapstājoties pie sasniegtā, mēs sekojam līdzi jaunumiem, nodrošinām jaunāko tehnoloģiju pieejamību mūsu klientiem. Veiksmīgi sadarbojamies ar vietējiem un ārzemju ražotājiem. No patērētāju puses atzīta un novērtēta ir pašu rokām izveidota ražotne, tagad arī jaucējkrānu ražotne. Nodrošinām bezmaksas preču piegādi saviem klientiem visā Baltijā. Veselīgas un sīvas konkurences apstākļos ne brīdi nedrīkst samazināt kvalitāti un servisu, tādēļ mūsu darbinieki un klienti regulāri apmeklē kvalifikācijas celšanas kursus Latvijā un ārzemēs.

Ar SIA Vervo sākām strādāt 2012.gada septembrī. SIA Vervo izvēlējāmies, jo bija ļoti pretimnākoša attieksme un elastīgas cenas. Esam veduši saliktās kravas no Polijas un Spānijas. Pilno kravu vedām no Turcijas - Stambulas, kravā vedām radiatorus ziemas sezonai.

Iesakām arī citām firmām, kurām nepieciešami transporta pakalpojumi SIA Vervo kā atbildīgu un zinošu partneri kravu pārvadājumu jomā. Iegūstot šādu sadarbības partneri varat būt droši, ka kravas vienmēr būs laikā un vislabākajā kārtībā.

SIA Magma vadība
Dzintra Žukova