SIA Vervo
Transporta menedžerim

REKOMENDĀCIJA

SIA Talsu Tipogrāfija ir pilna cikla neatkarīgs poligrāfijas uzņēmums ar vairāk, kā 30 gadu pieredzi un zināšanām dažādu iespieddarbu izgatavošanā. Mēs piedāvājam pirmsdrukas sagatavošanu, lokšņu un rotācijas (4/1) druku, pēcdrukas apstrādi – locīšanu, laminēšanu, skavošanu, grāmatu ievākošanu ar terminālo līmi, cieto sējumu izgatavošanu un iesiešanu ar spirāli, kā arī nodrošinām dažādus nestandarta risinājumus – reljefspiedumus, zeltīšanu ar karstspiedi un UV lakas pārklājumu. Mūsu galvenie produkti ir iepakojumi, etiķetes, avīzes, žurnāli, grāmatas, kalendāri, skolu burtnīcas, dienasgrāmatas, brošūras un dažādi reklāmas darbi.

Tā kā mūsu tirgus ir ne tikai Latvija, bet arī ziemeļvalstis, tad mēs kopš 2013.gada cieši sadarbojamies ar SIA Vervo kravu pārvadāšanas jomā. Šo divu gadu laikā ne reizi nav nācies vilties SIA Vervo sniegtajos pakalpojumos.

Īpaši aktīva mums izvērtās 2014.gada nogale, kad klienti vēlējās saņemt savu produkciju vēl pirms Ziemassvētkiem. Lai arī piegādes termiņi šķita nereāli, tomēr SIA Vervo uzņēmās šīs piegādes veikt un to izdarīja tik ļoti veiksmīgi, ka saņēmām labus vārdus no mūsu klientiem Zviedrijā un Norvēģijā.

Mēs SIA Talsu Tipogrāfija rekomendējam ik vienam uzņēmumam, kuram ir saistība ar kravu pārvadāšanu, sadarboties ar SIA Vervo.

SIA Talsu Tipogrāfija
Iepirkumu speciālists
Andis Dobrovoļskis