SIA “Feel Free”
Reģ.Nr. 41203030761

SIA "Vervo" vadībai

REKOMENDĀCIJA

SIA “Feel Free” nodarbojas ar velosipēdu, cīņu sportu, ūdens sportu un ziemas sportu ekipējuma un aksesuāru tirdzniecību un servisu. SIA “Feel Free” Latvijas tirgū sekmīgi darbojas jau četrus gadus.

Tā kā mūsu lielākie sadarbības partneri atrodas Eiropā, tad mums bieži nepieciešami transporta pakalpojumi. Šo gadu laikā esam sadarbojušies ar daudzām transporta kompānijām. 2011.gada februārī uzsākām sadarbību ar SIA “VERVO”. Šī sadarbība palīdzējusi sasniegt uzņēmuma mērķus – spēt iekļauties skarbajos tirgus apstākļos, nodrošinot ātras un precīzas piegādes no Eiropas valstīm, tādām kā Čehija, Slovākija, Vācija, Nīderlande, Beļģija un Itālija.

SIA “VERVO” nekad nav maldinājuši mūs un kravas piegādājuši norunātajā laikā. Mūsu uzņēmums augstu novērtē piegādātāju attieksmi pret mums kā pret klientiem. Mūsu vēlmes vienmēr tikušas uzklausītas un ņemtas vērā.

Tā kā Latvijas tirgus apstākļi ir skarbi un konkurenti nesnauž, ļoti svarīga ir precīza un ātra sadarbība starp pasūtītāju un piegādātāju. SIA “VERVO” ir sevi pierādījis kā uzņēmums, kuram var uzticēties! Kā papildus priekšrocības šajā piegādātājā saskatām zemās cenas.

Ņemot vērā mūsu pieredzi sadarbībā ar SIA “VERVO”, šī uzņēmuma pakalpojumus iesakām visiem, kuriem nepieciešams uzticams transporta pakalpojumu sniedzējs!

SIA “Feel Free”
valdes loceklis
Andrejs Uzulēns
www.feelfree.lv

01.12.2014.