Skip to main content

Pārtikas produktu pārvadājumi

Vervo daudzveidīgais autoparks, kā arī liela pieredze pārtikas produktu pārvadājumos nodrošina vairākas iespējas - tiek organizēti dažāda veida pārtikas produktu pārvadājumi, kā arī temperatūras režīma pārvadājumi, kuri ir nepieciešami tādiem produktiem kā saldētas preces, saldēta gaļa u.c.
Esat ieinteresēts?
Gadījumos, kad nepieciešami droši un izdevīgi pārtikas produktu pārvadājumi, sazinieties ar SIA Vervo loģistikas speciālistu, lai pārrunātu iespējamos risinājumus Jūsu kravu piegādei.
Pārtikas produktu pārvadājumi
Loģistika un transports

Mēs piedāvājam izdevīgus pārtikas produktu pārvadājumus!

Ne visas nozares ir tik prasīgas kā pārtikas loģistika.

Pārtikas produktu piegāde ir viena no nozarēm, kurai laika ievērošana ir īpaši svarīga, jo tā ietver produktus, kas var sabojāties, ja tie netiek pārvadāti pareizajā temperatūrā. Lai nodrošinātu, ka pārtikas produkti tiek piegādāti laikā un pareizajā temperatūrā, Vervo uzņēmums izmanto daudzveidīgu autoparku un lielu pieredzi pārtikas produktu pārvadājumos.

Vervo SIA ir uzņēmums specializējas pārtikas produktu piegādē. Uzņēmuma daudzveidīgais autoparks un lielā pieredze pārtikas produktu pārvadājumos nodrošina dažāda veida pārtikas produktu pārvadājumus, kā piemēram temperatūras režīma pārvadājumus, kuri ir nepieciešami tādiem produktiem kā saldētas preces, saldēta gaļa u.c.

Katrs pasūtījums tiek rūpīgi izvērtēts, klientam piedāvājot visizdevīgāko transporta veidu, īstenošanas laiku un papildu iespējas, rūpējoties par pasūtītāja komfortu un ērtībām.

Pārtikas produkti - pārvadājumu īpatnības

Vervo izvēlas tikai tos transportlīdzekļus, kuri ir paredzēti pārtikas pārvadāšanai. To korpuss ir izgatavots no materiāliem, kuri nav uzņēmīgi pret koroziju vai negatīvu ārējo ietekmi, ir viegli notīrami no notīrumiem un neuzsūc smakas. Automašīnu iekšpusē ir uzstādīts īpašs temperatūras sensors - temperatūras reģistrators.

Pārtikas produktu pārvadājumos izmantotais transports

Loģistika

Autotransports

Transportēšana ar refrižeratorkonteineru - tas ir konteinera veids, kas tiek izmantots, lai uzturētu transportēšanas sākumā iestatīto temperatūru. Ja tiek organizēti pārtikas produktu pārvadājumi, tiek izmantoti dažādi refrižeratori. Refrižeratori ar temperatūras kontroli tiek izmantoti sekojošiem kravas veidiem - saldētas preces, saldēta gaļa, svaiga produkcija, atdzesēta produkcija, saldēta produkcija.
Loģistika

Dzelzceļa transports

Dzelzceļa transporta priekšrocības ir tās spēja pārvadāt lielu daudzumu kravas uz lieliem attālumiem, kā arī tās zemās izmaksas salīdzinājumā ar citiem transporta veidiem. Dzelzceļa transporta emisijas ir arī zemākas nekā citu transporta veidu emisijas, kas padara to par videi draudzīgu piegādes metodi.
Jūras transports
Loģistika

Jūras transports

Kuģu transporta priekšrocības ir tās spēja pārvadāt lielu daudzumu kravas uz lieliem attālumiem. Kuģi var pārvadāt pārtikas produktus pa jūru uz dažādiem pasaules nostūriem, kas padara to par ideālu piegādes metodi starptautiskajām pārtikas piegādēm. Turklāt kuģu transporta emisijas ir zemākas nekā citu transporta veidu emisijas, kas padara to par videi draudzīgu piegādes metodi.
Esat ieinteresēts?

Gadījumos, kad nepieciešami droši un izdevīgi pārtikas produktu pārvadājumi, sazinieties ar SIA Vervo loģistikas speciālistu, lai pārrunātu iespējamos risinājumus Jūsu kravu piegādei.

Pārtikas produktu pārvadājumi un to veidi

Pārvadājot dažāda veida pārtikas preces, ir jāievēro noteikti apstākļi. Tiek nodrošināti dažādu veidu pārtikas produktu pārvadājumi, piemēram, temperatūras režīma pārvadājumi, kuru ietvaros ir nepieciešama temperatūras kontrole. Šādi pārtikas produktu pārvadājumi var būt nepieciešami tādām kravām kā saldētas preces, saldēta gaļa, svaiga produkcija, atdzesēta produkcija, saldēta produkcija, olu un piena produkti. Tāpat var tikt organizēti arī tādi pārtikas produktu pārvadājumi, kam nav nepieciešama īpaša temperatūras kontrole.

Temperatūras režīma pārvadājumi - zivju un jūras velšu pārvadājumi

Zivis un jūras veltes tiek pārvadātas dažādos veidos - svaiga produkcija, atdzesēta produkcija, saldēta produkcija. Šie pārtikas produktu pārvadājumi ir sarežģīti, kas prasa īpašu pieeju, lai saglabātu produktu svaigumu un kvalitāti. Tie ir temperatūras režīma pārvadājumi, kuriem ir nepieciešams ievērot noteiktu temperatūru, mitrumu, jākontrolē saules staru daudzums u.c.

Vervo pievērš īpašu uzmanību zivju un jūras velšu pārvadājumiem, kā arī drošumam iekraušanas un izkraušanas laikā. Pārvadājuma laikā tiek ievērotas drošības standartu un higiēnas prasības, lai produktu kvalitāte paliktu nemainīga. Temperatūras režīma pārvadājumi tiek individuāli pielāgoti dažādiem produktiem, piemēram, lasim, mencai, garnelēm u.c. zivīm vai jūras veltēm.

Temperatūras režīma pārvadājumi - gaļas pārvadājumi

Arī gaļa vai gaļas produkti tiek pārvadāti dažādos veidos - svaiga produkcija, atdzesēta produkcija, saldēta produkcija (saldēta gaļa). Šie pārtikas produktu pārvadājumi vai temperatūras režīma pārvadājumi arī ir ārkārtīgi sarežģīti, kuriem ir nepieciešams uzturēt optimālu temperatūru un gaisa mitrumu. Tas ir nepieciešams, lai saglabātu produktu svaigumu un kvalitāti.

Vervo, izmantojot īpašus konteinerus gaļas pārvadājumiem, var veikt svaigas gaļas pārvadājumus gan pilnu, gan saliktu kravu veidā. Šādā veidā var tikt pārvadāta arī saldēta gaļa. Tiek organizēti temperatūras režīma pārvadājumi, kuru laikā tiek uzturēta optimāla temperatūra, lai parūpētos par to, lai produkti tiktu piegādāti svaigi neatkarīgi no sūtīšanas vai piegādes vietas un laika.

Temperatūras režīma pārvadājumi - augļu un dārzeņu pārvadājumi

Vervo loģistikas iespējas nodrošina ātru un efektīvu svaigu augļu un dārzeņu pārvadāšanu. Augļu un dārzeņu pārvadājumi tiek rūpīgi plānoti, organizēti un īstenoti. Vervo loģistikas speciālisti rūpējas, lai tiktu izvēlēti atbilstoši konteineri un noliktavu kompleksi, kā arī tiktu ievēroti pārtikas pārvadājumu drošības standarti un laika grafiks. Ātri bojājušos pārtikas produktu pārvadājumi tiek plānoti īpaši rūpīgi, ņemot vērā kravu pārvadājumu termiņus, grafiku u.c.

Temperatūras režīma pārvadājumi - olu un piena produktu pārvadājumi

Vervo nodarbojas ar olu un piena produktu pārvadājumu. Mēs katru dienu pārvadājam piena produktus (jogurts, krējums, siers, sviests, olas, olu dzeltenumi, saldējums u.c.). Piena produktiem tiek izmantoti dažāda veida transporta veida, ņemot vērā katras kravas specifiku un klienta vajadzības. Šie pārtikas produktu pārvadājumi tiek īstenoti, kontrolējot temperatūru visas piegādes laikā. Ir jāpiebilst, ka temperatūras režīma pārvadājumi tiek plānoti īpaši rūpīgi, ņemot vērā kravu pārvadājumu termiņus, grafiku u.c.

Saldētas preces

SIA Vervo loģistikas speciālisti pārzina saldētu preču pārvadājumu prasības un nodrošina saldētu preču transportēšanu gan gadījumos, kad ir jāved pilna krava, gan gadījumos, kad tas ir saliktas kravas pārvadājums. Tiek pārvadāti sekojošas saldētas preces: saldētas zivis un citi saldēti jūras produkti, saldēta gaļa, saldēti dārzeņi un augļi, saldējums un citi piena produkti.

Saldētas preces transportēšana tiek plānota īpaši rūpīgi. Saldētu pārtikas produktu pārvadājumi ir īpaši temperatūras režīma pārvadājumi. Lai klienti būtu pārliecināti, ka saldētas preces ir transportētas atbilstošā temperatūras režīmā, pēc pārvadājuma tiek nodrošināta pilna termo izdruka, sākot no iekraušanas brīža līdz izkraušanai.

Citi pārtikas produkti

Šajā produktu kategorijā ietilpst milti, augu eļļas, graudaugi, makaroni, konservi, sausie maisījumi, sāls, cukurs, tēja, pārtikas piedevas, noteiktas konditorejas izstrādājumu grupas u.c. Līdz ar to šādu pārtikas produktu pārvadājumi praktiski nesagādā grūtības un problēmas transportēšanas laikā. Preces, kas ātri nebojājas, var pārvadāt temperatūrā līdz pat +18°C, bet gaisa mitrums nedrīkst pārsniegt 70%. Šādos transportēšanas apstākļos produkti nezaudēs ražotāju deklarētās īpašības.

Pārtikas produkti - pārvadājumu īpatnības

Vervo izvēlas tikai tos transportlīdzekļus, kuri ir paredzēti pārtikas pārvadāšanai. To korpuss ir izgatavots no materiāliem, kuri nav uzņēmīgi pret koroziju vai negatīvu ārējo ietekmi, ir viegli notīrami no notīrumiem un neuzsūc smakas. Automašīnu iekšpusē ir uzstādīts īpašs temperatūras sensors - temperatūras reģistrators.

Higiēnas prasības pārtikas produktu pārvadājumiem

1. Pārtikas produktu pārvadāšanai izmantotajam transportam ir sanitārā pase, kas norāda uz to, ka transports atbilst pārtikas produktu pārvadājumu drošības prasībām.

2. Pirms produktu transportēšanas automašīna no ārpuses tiek rūpīgi nomazgāta, bet no iekšpuses - tiek attīrīta no svešām smakām un netīrumiem, kā arī dezinficēta.

3. Transportēšanas laikā tiek uzturēta tehniskajos dokumentos noteiktā temperatūra un mitrums.

4. Iekrāvējiem, autovadītājiem un ekspeditoriem, kuri strādā ar kravu, ir jābūt medicīniskām grāmatiņām. Vervo rūpējas, lai speciālisti, kas strādā ar pārtikas produktiem, regulāri veic medicīniskās pārbaudes.

5. Izstrādājot maršrutu un pārvadājot pārtikas produktus, tiek ņemts vērā derīguma termiņš.

Cik maksā pārtikas produktu pārvadājumi?

Nosakot pārtikas produktu pārvadājumu izmaksas, nav universālas atbildes. Galīgās izmaksas ir atkarīgas no vairākiem faktoriem - izmantotais transporta veids, kravas transportēšanas specifiskās prasības, piegādes laiks u.c. Aptuvenās pārvadājuma izmaksas var aprēķināt, sazinoties ar Vervo speciālistiem.
Esat ieinteresēts?
Gadījumos, kad nepieciešami droši un izdevīgi pārtikas produktu pārvadājumi, sazinieties ar SIA Vervo loģistikas speciālistu, lai pārrunātu iespējamos risinājumus Jūsu kravu piegādei.

Pārtikas produktu pārvadājumi - kāpēc izvēlēties mūsu pakalpojumus?

Drošība

Mēs saprotam, ka drošība ir galvenais faktors jūsu pārvadājumu organizēšanā. Tāpēc mēs izmantojam tikai drošus un pārbaudītus maršrutus un transportlīdzekļus, kas atbilst visiem Eiropas drošības standartiem.

Efektivitāte

Mēs cenšamies nodrošināt visefektīvāko risinājumu, lai jūsu krava tiktu piegādātas ātri un izdevīgi. Mēs apzināmies, ka Jūsu laiks ir vērtīgs, tāpēc mēs palīdzēsim atrast piemērotāko un ātrāko risinājumu tam, lai jūsu kravas noteiktajā galamērķī tiktu piegādātas paredzētajā laikā, un jūs tikmēr varētu koncentrēties uz sava uzņēmuma darbību un attīstību.

Pieredze

Mūsu komanda sastāv no pieredzējušiem un zinošiem loģistikas speciālistiem, kuri zina, kā nodrošināt to, lai jūsu kravu pārvadājumi tiktu veikti ar augstāko kvalitāti. Mēs strādājam ar daudziem klientiem no dažādām nozarēm, un mūsu pieredze un zināšanas palīdzēs nodrošināt, ka jūsu kravas tiek pārvadātas ar lielāko precizitāti un uzmanību.
Individuāli risinājumi - Mēs saprotam, ka katra uzņēmuma vajadzības ir atšķirīgas. Tāpēc mēs piedāvājam individuālu pieeju katram klientam, lai varētu izveidot risinājumu, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām.