Kravu pārvadājumi - Azerbaidžāna

Azerbaidžāna

Uz un no Azerbaidžānas ir iespējamas kravu piegādes ar dažādiem transporta veidiem – jūras transportu, avio transportu un autotransportu. Lai izvēlētos atbilstošāko transporta veidu klienta kravai, ir jāņem vērā kravas īpašības, kravas piegādes ātrums un transporta izmaksas. Sazinieties ar SIA Vervo transporta menedžeri, lai noskaidrotu Jūsu kravai atbilstošāko transporta veidu.

Saņemiet atbildi uz cenas pieprasījumu 1 stundas laikā

Zinošākie loģistikas speciālisti Jums palīdzēs atrast labāko risinājumu.
*atbildi stundas laikā garantējam darba dienās darba laikā 9.00-17.00

SIA Vervo piedāvā kravu transportu starp
Azerbaidžānu un Latviju

Azerbaidžāna ir valsts Aizkaukāza austrumu daļā un tā aizņem teritoriju uz dienvidiem no Kaukāza kalniem. Austrumos to apskalo Kaspijas jūra, ziemeļos robežojas ar Krievijas Federācijas sastāvā esošo Dagestānu, ziemeļrietumos — ar Gruziju, rietumos — ar Armēniju, bet dienvidos — ar Irānu. Azerbaidžānai piederošā Nahčivana robežojas ar Armēniju, Irānu un Turciju un atrodas dienvidrietumos no pamatteritorijas.

Latvija attiecības ar Azerbaidžānu veido, pamatojoties uz divpusējās sadarbības principiem un Latvijas kā Eiropas Savienības un NATO dalībvalsts statusu. Valstu attiecības ir draudzīgas un konstruktīvas, savstarpēji sadarbojas nozaru ministrijas. Valstis ir abpusēji ieinteresētas veicināt sadarbību transporta un loģistikas jomā. SIA Vervo piedāvā visa veida kravu transportu starp Azerbaidžānu un Latviju.

Eksporta kravu pārvadājumi uz Azerbaidžānu no Latvijas

SIA Vervo starp Latviju un Azarbaidžānu ir plaši attīstījuši regulārus kravu pārvadājumus ar auto un avio transportu.

Importa kravu pārvadājumi no Azerbaidžānas uz Latviju

Azerbaidžānas pilsētās atrodas SIA Vervo sadarbības partneru kravu termināli, kuros tiek organizētas kravu piegādes un kravu savākšana no jebkuras vietas Azerbaižānā.

Sazinieties ar mums – mēs piedāvāsim konkurētspējīgu cenu tieši Jūsu situācijai!


Kravu pārvadājumi Azerbaidžāna

Kravu pārvadājumi ar autotransportu

Kravu pārvadājumi ar autotransportu uz un no Azerbaidžānas.

Viens no populārākajiem kravu piegādes veidiem no Latvijas uz Azerbaidžānu un otrādi ir ar autotransportu. Kravu piegādes ilgums ar autotransportu maršrutā Latvija-Azerbaidžāna var svārstīties no 9 līdz 15 dienām.

Salikto kravu piegāde

Veicam regulārus maršrutus uz lielākajām Azerbaidžānas pilsētām - Baku, Gendže, Sumgajita, Lenkerana, Mingečevira, Širvana, Garačuhura, Bakihanova, Bairamali, Nahčivana.
Salikto kravu pārvadājumi uz Azerbaidžānu
Avio kravu pārvadājumi uz Azerbaidžānu

Avio kravu pārvadājumi

Kravu pārvadājumi ar aviotransportu uz un no Azerbaidžānas.

Visātrākais kravu piegādes veids no Latvijas uz Azerbaidžānu un otrādi ir ar aviotransportu. Šis transporta veids ir piemērots nelielām, bet steidzamām kravām.

SIA Vervo piedāvā gaisa kravu transportu uz un no Azerbaidžānas lielākajām lidostām - – Heidara Alijeva, Lankaranas, Zagatalas Starptautiskajām lidostām.

Jūras kravu pārvadājumi

Kravu pārvadājumi ar jūras transportu uz un no Azerbaidžānas.

Ekonomiskākais, tomēr lēnākais kravu piegādes veids no Latvijas uz Azerbaidžānu un otrādi ir ar jūras transportu. SIA Vervo piedāvā visa veida jūras kravu pārvadājumus uz un no Baku ostas.

Piedāvājam gan pārvadājumus ar pilniem un saliktiem jūras konteineriem, gan kuģu fraktēšanu visa veida kravām no un uz Azerbaidžānu.
Jūras kravu pārvadājumi uz Azerbaidžānu
Muitas brokera pakalpojumi Azerbaidžāna

Muitas brokeru pakalpojumi

SIA Vervo sniedz visa veida muitas brokeru pakalpojumus kravām uz un no Azerbaidžānas. Veicam visas muitas procedūras Latvijā un Azerbaidžānā.
Piedāvājam labas cenas un regulārus kravu pārvadājumus no un uz Azerbaidžānu
Standarta kravu piegādes ar autotransportu no Azerbaidžānas uz Latviju un otrādi veicam 8-12 darba dienu laikā. Kravu piegāžu ilgums uz un no Azerbaidžānas var mainīties atkarībā no izvēlētā maršruta un kravas specifikas, piemēram, kravām ar temperatūras režīmu, bīstamām kravām piegādes laiks var atšķirties - par precīzu piegādes laiku un cenu sazinieties ar SIA Vervo transporta menedžeri.

Sazinieties ar mums jau tūlīt un saņemiet savu cenas piedāvājumu!

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu
Kravu pārvadājumiem uz un no Azerbaidžānas.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv