Kravu pārvadājumi - Slovēnija

Slovēnija

Pateicoties Slovēnijas ģeogrāfiskajai atrašanās vietai, 95% kravu uz un no Itālijas iet tranzītā caur šo valsti. Gan pilnas, gan saliktas eksporta un importa kravas ir iespējams paņemt „pa ceļam” uz un no Itālijas. Līdz ar to kravu piegādes laiki, transporta izmaksas uz un no Slovēnijas ir ļoti līdzīgas kravu piegādes nosacījumiem uz Itāliju.

Saņemiet atbildi uz cenas pieprasījumu 1 stundas laikā

Zinošākie loģistikas speciālisti Jums palīdzēs atrast labāko risinājumu.
*atbildi stundas laikā garantējam darba dienās darba laikā 9.00-17.00

SIA Vervo piedāvā visa veida transporta pakalpojumus no
Slovēnijas uz Latviju un otrādi

Slovēnija ir valsts Eiropas dienvidos, kura robežojas ar Austriju ziemeļos, Ungāriju ziemeļaustrumos, Horvātiju austrumos un dienvidos, kā arī ar Itāliju rietumos, bet tās teritoriju dienvidrietumos apskalo Adrijas jūra.

Latvijas un Slovēnijas dalība Eiropas Savienībā ļauj izmantot priekšrocības, ko sniedz brīva preču, kapitāla, pakalpojumu un personu kustība. ES vienotais iekšējais tirgus sekmē Latvijas un Slovēnijas transporta un loģistikas jomas attīstību.

Eksporta kravu pārvadājumi uz Slovēniju no Latvijas

Francijas pilsētās atrodas SIA Vervo sadarbības partneru kravu termināli, kuros tiek organizētas kravu piegādes un kravu savākšana no jebkuras vietas Slovēnijā.

Importa kravu pārvadājumi no Slovēnijas uz Latviju

Slovēnijā atrodas SIA Vervo sadarbības partneru kravu termināli, kuros tiek organizētas kravu piegādes un kravu savākšana no jebkuras vietas Slovēnija.

Sazinieties ar mums – mēs piedāvāsim konkurētspējīgu cenu tieši Jūsu situācijai!


Kravu pārvadājumi Slovēnija

Kravu pārvadājumi ar autotransportu

Populārākās eksporta preces no Latvijas uz Slovēniju ir stikla šķiedra un vate, transportlīdzekļi, papīrs un kartons, koka mēbeles, šķidruma filtri, saplāksnis un finieris, skaidas un šķelda, savukārt populārākās importa preces no Slovēnijas uz Latviju ir medikamenti, matrači, elektrības skaitītāji, papīra kabatas lakati un salvetes, galda piederumi, darbagaldi, mežsaimniecības mašīnas.

Kravu piegādes laiki, transporta izmaksas uz un no Slovēnijas ir ļoti līdzīgas kravu piegādes nosacījumiem uz Itāliju.

Salikto kravu konsolidācija

Ļubļana, Maribora, Ceļe, Kraņa, Veleņe, Kopera, Novo Mesto – šajās Slovēnijas pilsētās atrodas SIA Vervo sadarbības partneru loģistikas termināli, no kuriem tiek organizētas saliktu kravu piegādes un savākšana Slovēnijā.
Salikto kravu konsolidācija Slovēnija
Avio kravu pārvadājumi uz Slovēniju

Avio kravu pārvadājumi

SIA Vervo sniedz gaisa kravu transporta pakalpojumus uz un no Slovēnijas lielākajām lidostām, ieskaitot Ļubļanas starptautisko lidostu Slovēnijas galvaspilsētā.

Jūras kravu pārvadājumi

SIA Vervo piedāvā visa veida jūras kravu pārvadājumus uz un no lielākajām Slovēnijas ostām, ieskaitot Koperas starptautisko ostu un vairākas mazas ostas. Piedāvājam gan pārvadājumus ar jūras konteineriem, gan kuģu fraktēšanu visa veida kravām no un uz Slovēniju.
Jūras kravu pārvadājumi uz Slovēniju
Piedāvājam labas cenas un regulārus kravu pārvadājumus no un uz Slovēniju
Kravas piegādes laiks uz un no Slovēniju ir atkarīgs no izvēlētā kravas piegādes veida. Transporta izmaksas uz un no Slovēnijas ir ļoti līdzīgas kravu piegādes nosacījumiem uz Itāliju.

Sazinieties ar mums jau tūlīt un saņemiet savu cenas piedāvājumu!

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu
kravu pārvadājumiem uz un no Slovēnijas.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv