Kravu pārvadājumi - Itālija

Itālija

Itālija ir valsts Eiropas dienvidos un tās lielākā daļa atrodas Apenīnu pussalā, kas tālu iestiepjas Vidusjūrā. Itālijai pieder arī divas lielas salas - Sardīnija un Sicīlija - un vairākas mazākas salas.

Itālija robežojas ar Šveici, Austriju, Franciju, Slovēniju un divām anklāva pundurvalstīm — Vatikānu un Sanmarīno. Itālija ir nozīmīgs Latvijas ārējās tirdzniecības partneris. Notiek aktīva abu valstu ekonomiskā dialoga attīstība, uzsvaru liekot uz tādām jomām kā enerģētika, rūpniecība, informācijas un telekomunikāciju tehnoloģijas, tūrisms, transports un loģistika un citām.

Saņemiet atbildi uz cenas pieprasījumu 1 stundas laikā

Zinošākie loģistikas speciālisti Jums palīdzēs atrast labāko risinājumu.
*atbildi stundas laikā garantējam darba dienās darba laikā 9.00-17.00

SIA Vervo piedāvā visa veida kravu pārvadājumus maršrutā
Itālija-Latvija

Kravu piegādes laiks no Itālijas ir atkarīgs, pirmkārt, no kravas piegādes vietas – kravu piegādes no Itālijas ziemeļiem ir ātrākas kā kravu piegādes no Itālijas dienvidiem. Tas saistīts ar to, ka Itālijas ziemeļos ir attīstītāka ražošana, līdz ar to attīstītākā transporta un loģistikas infrastruktūra, kā arī piegādes ķēžu procesi. Otrkārt transportēšanas laiks no Itālijas ir atkarīgs no kravas veida – tas atšķiras pilnām un saliktām kravām.

Kravu eksports uz Itāliju no Latvijas

SIA Vervo starp Latviju un Itāliju ir plaši attīstījuši regulārus kravu pārvadājumus ar auto, jūras un avio transportu.

Kravu imports no Itālijas uz Latviju

Itālijas pilsētās atrodas SIA Vervo sadarbības partneru kravu termināli, kuros tiek organizētas kravu piegādes un kravu savākšana no jebkuras vietas Itālijā.

Sazinieties ar mums – mēs piedāvāsim konkurētspējīgu cenu tieši Jūsu situācijai!


Kravu pārvadājumi Itālija

Kravu pārvadājumi ar autotransportu

Kravu pārvadājumiem pa sauszemi no Latvijas uz Itāliju un otrādi SIA Vervo pamatā izmanto autotransportu. Pateicoties klientu regulārajām kravām uz un no Itālijas esam izstrādājuši izdevīgus maršrutus, tādejādi varam nodrošināt labas cenas un piegādes laikus Itālijas kravām. Katru nedēļu maršrutā Itālija-Latvija dodas līdz 20 transporta vienībām visa veida kravām.

Jūras kravu pārvadājumi

SIA Vervo piedāvā visa veida jūras kravu pārvadājumus uz un no lielākajām Itālijas ostām, ieskaitot Dženovas, Triestes un Taranto ostas, kā arī uz itāļiem piederošajām salām. Piedāvājam gan pārvadājumus ar jūras konteineriem, gan kuģu fraktēšanu visa veida kravām no un uz Itāliju.
Jūras kravu pārvadājumi uz Itāliju
Avio kravu pārvadājumi uz Itāliju

Avio kravu pārvadājumi

SIA Vervo piedāvā gaisa kravu transportu uz un no Itālijas lielākajām lidostām gan Itālijas ziemeļos, gan dienvidos un salās.

Kravu pārvadājumu cenas no Itālijas

Transporta pakalpojumu cenām no un uz Itāliju piemīt izteikti sezonāls raksturs. Piemēram, augustā, kad gandrīz visi Itālijas ražošanas un tirdzniecības uzņēmumu darbinieki dodas atvaļinājumos, ir novērojams straujš cenu kritums pārvadājumiem, bet pirms tam ir izteikts transporta cenu kāpums. Piemēram, pārvadājuma cena no Itālijas vidus var svārstīties no 2000-4000 EUR+PVN par pilnu kravas mašīnu.

Kravu pārvadājumi uz Itālijas Ziemeļiem

Transportēšanas ilgums uz Itālijas augšu pilnām kravām ir 3-4 dienas, tikpat ilgs laiks tiek pavadīts atpakaļceļā uz Latviju. Komplektējot mašīnu ar saliktajām kravām transporta ceļā pavadītais laiks pieaug līdz 4-5 dienām. Kravu terminālos Itālijas ziemeļu lielākajās pilsētās – Milānā, Turīnā, Dženovā, Bresciā, Padovā, Veronā, Boloņā - kravu savākšanu parasti veicam no otrdienas līdz ceturtdienai, bet kravu piegādi – nākamajā nedēļā no otrdienas līdz trešdienai. Par precīziem piegādes laikiem un cenu pārvadājumiem no Itālijas Ziemeļiem sazinieties ar menedžeri.

Pārvadājumi uz Itālijas Dienvidiem un Sicīliju

Transportēšanas ilgums uz Itālijas apakšu un Sicīliju pilnām kravām ir 5-7 dienas, tikpat ilgs laiks tiek pavadīts no turienes uz Latviju. Komplektējot mašīnu ar saliktajām kravām transporta ceļā pavadītais laiks pieaug līdz 7-8 dienām.

Kravu terminālos Itālijas dienvidu lielākajās pilsētās – Romā, Pescarā, Foggiā, Taranto, Messinā, Palermo - kravu savākšanu parasti veicam no trešdienas līdz piektdienai, bet kravu piegādi – nākamajā nedēļā no trešdienas līdz ceturtdienai. Par precīziem piegādes laikiem un cenu pārvadājumiem no Itālijas Dienvidiem sazinieties ar menedžeri.

Lai izvairītos no svārstīgajām cenām iesakām regulārām kravām slēgt ilgtermiņa līgumus ar SIA Vervo. Par iespēju slēgt ilgtermiņa līgumu ar SIA Vervo un citiem jautājumiem sazinieties ar transporta menedžeriem.


Svarīgākās eksporta preces no Latvijas uz Itāliju ir kūdra, saplāksnis un finieris, stikla šķiedra, galdnieku izstrādājumi, kvieši un rudzi, motoreļļas, koka paliktņi jeb paletes, šķelda, bet svarīgākās importa preces no Itālijas uz Latviju ir koka mēbeles, rūpnieciskās preses, gaisa vai vakumsūkņi, elektro ģenerātoru iekārtas, darbagaldi, vīns un makaroni.

Sazinieties ar mums jau tūlīt un saņemiet savu cenas piedāvājumu!

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu
kravu pārvadājumiem uz un no Itālijas.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv