Kravu pārvadājumi - Somija

Somija

Somija ir valsts Eiropas ziemeļos, ar kuru Latvijai ir nozīmīgas ekonomiskās attiecības, galvenokārt sadarbība ir kokapstrādes nozarē, celtniecībā, metālapstrādē, tūrismā un pārtikas produktu eksportā. SIA Vervo kravu transporta pakalpojumiem starp Somiju un Latviju pamatā izmanto autotransportu, kas apvienojumā ar ērto prāmju satiksmi no Tallinas uz Helsinkiem, nodrošina klientiem visātrākās un drošākās kravu piegādes iespējas un vislētākās cenas kravu pārvadājumiem.

Saņemiet atbildi uz cenas pieprasījumu 1 stundas laikā

Zinošākie loģistikas speciālisti Jums palīdzēs atrast labāko risinājumu.
*atbildi stundas laikā garantējam darba dienās darba laikā 9.00-17.00

SIA Vervo piedāvā kravu transportu starp Somiju un Latviju

Kravu piegādes uz un no Somijas veicam 2-3 reizes nedēļā vienas līdz divu dienu laikā. Kopumā Somijas virzienā ir nodarbinātas 7-8 dažāda veida kravas automašīnas pilnām un saliktām kravām.

Kravu piegāžu ilgums uz un no Somijas var mainīties atkarībā no kravas specifikas, piemēram, kravām ar temperatūras režīmu, bīstamām kravām piegādes laiks var atšķirties - par precīzu piegādes laiku un cenu sazinieties ar SIA Vervo transporta menedžeri.

Eksporta kravu pārvadājumi uz Somiju no Latvijas

SIA Vervo starp Latviju un Somiju ir plaši attīstījuši regulārus kravu pārvadājumus ar autotransportu.

Importa kravu pārvadājumi no Somijas uz Latviju

Somijas pilsētās atrodas SIA Vervo sadarbības partneru kravu termināli, kuros tiek organizētas kravu piegādes un kravu savākšana no jebkuras vietas Somijā.

Sazinieties ar mums – mēs piedāvāsim konkurētspējīgu cenu tieši Jūsu situācijai!


Kravu pārvadājumi uz Somiju

Kravu pārvadājumi ar autotransportu

Veicam kravu piegādes un kravu savākšanu ne tikai no Somijas dienvidu pilsētām - Helsinkiem, Espoo, Turku, Lahti, Tamperes, bet arī no tālāk ziemeļos esošām – Oulu, Rovaniemi, Kuopio un citām, kā arī uz Somijai piederošajām Ālandu salām. Uzzināt vairāk par kravu pārvadājumiem ar autotransportu uz un no Somijas

Populārākās eksporta preces no Latvijas uz Somiju ir šķelda, bērza un egles kokmateriāli, dzelzs un tērauda stieņi, saplāksnis, finiera plātnes, kažokādas, bet populārākās importa preces no Somijas uz Latviju ir naftas eļļa, metāllūžņi, telefona aparāti, degvīns, lauksaimniecības un mežsaimniecības riteņtraktori, darbagaldi.

Salikto kravu piegāde

Organizējam arī salikto kravu piegādi uz un no Somijas, izmantojot gan kravas auto, gan kravu terminālus, kuros tiek organizēta kravu savākšana un piegāde visā Somijā.

Helsinkiem, Espoo, Turku, Lahti, Tamperes - šajās lielākajās Somijas pilsētās atrodas SIA Vervo sadarbības partneru loģistikas termināli, bet, protams, kravu piegādes tiek organizētas uz un no jebkuras Somijas pilsētas.
Salikto kravu pārvadājumi uz Somiju
Avio kravu pārvadājumi uz Somiju

Avio kravu pārvadājumi

SIA Vervo piedāvā avio kravu pārvadājumus uz un no Somijas. Piedāvājam gan importa kravu avio pārvadājumus no Somijas, gan eksporta kravu avio pārvadājumus uz Somiju.

Jūras kravu pārvadājumi

SIA Vervo sniedz visa veida transporta pakalpojumus pa jūru uz un no Somijas. Piedāvājam jūras pārvadājumus ar konteineriem, kā arī kuģu fraktēšanu visa veida kravām no un uz Somijas.
Jūras kravu pārvadājumi uz Somiju
Piedāvājam labas cenas un regulārus kravu transporta pakalpojumus no un uz Somijas
Kravu piegādes uz un no Somijas veicam 2-3 reizes nedēļā vienas līdz divu dienu laikā.
Kravu piegāžu ilgums uz un no Somijas var mainīties atkarībā no kravas specifikas, piemēram, kravām ar temperatūras režīmu, bīstamām kravām piegādes laiks var atšķirties - par precīzu piegādes laiku un cenu sazinieties ar SIA Vervo transporta menedžeri.

Sazinieties ar mums jau tūlīt un saņemiet savu cenas piedāvājumu!

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu Kravu pārvadājumiem uz un no Somijas.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv