Kravu pārvadājumi - Nīderlande (Holande)

Nīderlande

Nīderlande (Holande) ir nozīmīgs Latvijas ekonomiskās sadarbības partneris. Kravu pārvadājumi ir vieni no nozīmīgākajiem pakalpojumu eksportā uz Nīderlandi – gandrīz 70% no visu pakalpojumu eksporta uz Holandi.

Saņemiet atbildi uz cenas pieprasījumu 1 stundas laikā

Zinošākie loģistikas speciālisti Jums palīdzēs atrast labāko risinājumu.
*atbildi stundas laikā garantējam darba dienās darba laikā 9.00-17.00

SIA Vervo piedāvā kravu pārvadājumus starp Nīderlandi un Latviju

Nīderlande ir Rietumeiropas valsts, kuru ziemeļos un rietumos apskalo Ziemeļjūra, austrumos tā robežojas ar Vāciju, bet dienvidos — ar Beļģiju. Bieži tā tiek saukta par Holandi, lai gan šis nosaukums ir attiecināms tikai uz divām Nīderlandes provincēm - Ziemeļholandi un Dienvidholandi. Kopā ar Beļģiju un Luksemburgu Nīderlande veido Beniluksa ekonomisko savienību.

Eksporta kravu pārvadājumi uz Nīderlandi no Latvijas

SIA Vervo starp Latviju un Nīderlandi ir plaši attīstījuši regulārus kravu pārvadājumus ar auto, jūras un avio transportu.

Importa kravu pārvadājumi no Nīderlandes uz Latviju

Nīderlandes pilsētās atrodas SIA Vervo sadarbības partneru kravu termināli, kuros tiek organizētas kravu piegādes un kravu savākšana no jebkuras vietas Nīderlandē.

Sazinieties ar mums – mēs piedāvāsim konkurētspējīgu cenu tieši Jūsu situācijai!


Kravu pārvadājumi uz Nīderlandi

Kravu pārvadājumi ar autotransportu

Transporta pakalpojumu sniegšanai starp Nīderlandi un Latviju SIA Vervo pamatā izmanto autotransportu. Starp lielākajām Latvijas un Nīderlandes pilsētām regulāri pārvietojas 8-10 dažāda veida kravas automašīnas.

No Latvijas uz Nīderlandi eksportā visbiežāk pārvadā zāģmateriālus, metāla sakausējumus, finieri, saplāksni, kūdru, dzīvus liellopus un to gaļu, graudaugus, bet no Nīderlandes uz Latviju importā visbiežāk pārvadā datu apstrādes iekārtas, telefona aparātus, medikamentus, tomātus un sojas pupas, automobiļus.

Salikto kravu piegāde

Salikto kravu savākšanai un piegādei no Nīderlandes SIA Vervo izmantoto sadarbības partneru loģistikas terminālu lielākajās pilsētās – Amsterdamā, Roterdamā, Hāgā, Utrehtā, Eindhovenā, Bredā un citās.
Salikto kravu pārvadājumi uz Nīderlandi
Avio kravu pārvadājumi uz Nīderlandi

Avio kravu pārvadājumi

SIA Vervo piedāvā gaisa kravu pārvadājumus uz un no Amsterdamas Šipholas, Eindhovenas, Roterdamas, Mastrihta-Āhenes un Enshedes starptautiskajām lidostām.

Jūras kravu pārvadājumi

SIA Vervo piedāvā visa veida jūras transporta pakalpojumus uz un no Roterdamas ostas, kā arī citām lielākajām Nīderlandes ostām. Jāatzīmē, ka Roterdamas osta ir visnoslogotākā visā Eiropā, tā apkalpo milzīgas iekšzemes teritorijas, ietverot Vāciju un Centrāleiropu. Piedāvājam gan pārvadājumus ar jūras konteineriem, gan kuģu fraktēšanu visa veida kravām no un uz Holandi.
Jūras kravu pārvadājumi uz Nīderlandi
Piedāvājam labas cenas un regulārus kravu pārvadājumus no un uz Nīderlandi
Piegādes laiks ar autotransportu pilnām kravām no un uz Nīderlandi ir 3-4 dienas. Piegādes laiks saliktām jeb mazākām kravām ir uz un no Holandes ir 4-6 dienas, jo ir jāveic kravu konsolidācija jeb komplektēšana Latvijas un Nīderlandes kravu terminālos.

Sazinieties ar mums jau tūlīt un saņemiet savu cenas piedāvājumu!

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu Kravu pārvadājumiem uz un no Nīderlandes.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv